Середа, 04 вересня 2019, 16:13 |
З метою навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності та правильним діям в умовах небезпеки, 04 вересня 2019 року працівники ДСНС провели для учнів Володарської ЗОШ № 1 громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
Рятувальники розповіли про те, як недбалість дорослих і пустощі дітей приводять до пожеж, навчали правил безпечного поводження у побуті та на вулиці, правил відпочинку на природі, водоймах, під час виявлення вибухонебезпечних предметів та у разі виявлення пожеж у побуті.
В ході акції діти із задоволенням розглядали бойовий одяг вогнеборців та ознайомлювались з пожежно-рятувальною технікою і наявним оснащенням рятувальників.
Така зустріч із пожежниками надовго запам’ятається учням. Проведення подібних заходів безумовно залишає свій слід у свідомості кожної дитини. |
|
Понеділок, 02 вересня 2019, 09:53 |
У зв’язку із підвищенням температурних показників є велика вірогідність почастішання випадків спалювання населенням сухої рослинності (стерня, солома) на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.
Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини призвести до загибелі не тільки представників фауни даного регіону, але й людей, знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у вітряні дні. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини. Нагадуємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень
Тому закликаємо всіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, не спалювати залишки рослинності (стерня, солома), не розводити багаття в лісах та лісосмугах, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
Богдана Штика
ГУ ДСНС України у Київській області |
Понеділок, 02 вересня 2019, 09:53 |
При знаходженні вибухонебезпечного предмету (ВНП) або схожого на нього предмета необхідно: добре запам’ятати місце знаходження ВНП; встановити попереджувальні знаки або огорожу навколо ВНП; негайно оповістити про небезпечну знахідку в місцеві органи влади.
Для пристрою огорожі можливе використання різних підручних матеріалів (жердини, мотузки, шматки матерії, каміння та інші).
При знаходженні ВНП категорично забороняється:
- брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати ВНП;
- переносити або перекатувати з місця на місце;
- кидати їх в вогнище або розводити над ними полум’я;
- збирати та здавати їх як металобрухт.
Пам’ятайте: після вашого повідомлення фахівці аварійно-піротехнічного підрозділу Міністерства з питань надзвичайних ситуацій знешкодять ВНП встановленим порядком. Не допускайте самі та утримуйте інших від порушень правил поведінки при знаходженні ВНП.
Негайно повідомляти місцевим органам влади про знаходження вибухонебезпечних предметів - громадський обов’язок кожної людини!
В разі виявлення ВНП необхідно сповістити будь який найближче розташований орган виконавчої влади: сільську (міську) раду; дільничного інспектора; райдержадміністрацію; чергових районного відділення ДСНС - телефон 101.
Богдана ШТИКА
ГУ ДСНС України у Київській області |
Понеділок, 19 серпня 2019, 10:14 |
Факторами небезпеки радіації є: забруднення навколишнього середовища, небезпека для всього живого, що опинилося на забрудненій місцевості (загибель людей, тварин, знищення посівів та ін.), внаслідок радіаційної аварії.
Дії у випадку загрози виникнення радіаційної небезпеки:
- При оголошенні небезпечного стану не панікуйте, слухайте повідомлення.
- Попередьте сусідів, надайте допомогу інвалідам, дітям та людям похилого віку.
- Дізнайтеся про час та місце збору мешканців для евакуації.
- Зменшіть проникнення радіаційних речовин в квартиру (будинок): щільно закрийте вікна та двері, щілини заклейте.
- Підготуйтеся до можливої евакуації: упакуйте у герметичні пакети та складіть у валізу документи, цінності та гроші, предмети першої необхідності, ліки, мінімум білизни та одягу, запас консервованих продуктів на 2-3 доби, питну воду. Підготуйте найпростіші засоби санітарної обробки (мильний розчин для обробки рук).
- Перед виходом з приміщення від'єднайте всі споживачі електричного струму від електромережі, вимкніть газ та воду.
|
Детальніше...
|
Понеділок, 29 липня 2019, 14:55 |
Рятувальники Володарщини продовжують проводити роз'яснення щодо дотимання правил безпеки на водних об'єктах влітку!
29 липня 2019 року працівники Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели роз'яснювальну роботу по місцях відпочинку біля водойм селища Володарка. Протягом бесіди рятувальники наголосили щодо дотримання правил безпеки на водних об’єктах у літній період, ознайомивши громадян із сумною статистикою загибелі людей на воді з початку 2019 року. Також, всі проінформованим було вручено листівки з застереженнями щодо нещасних випадків від пожеж, наголосивши щодо проведення бесід з дітьми вдома.
|
|
|
|
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>
|
Сторінка 15 з 24 |