Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСоціальний захист
Перша комплексна послуга єМалятко
Середа, 13 січня 2021, 09:45

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. No 691 ,,Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини”, рік тому було запущено єМалятко — першу комплексну послугу за життєвою подією. Завдяки їй батьки новонароджених дітей за однією заявою можуть отримати одночасно до 9 державних послуг від різних органів влади.

єМалятко постер 1

Детальніше...
 
Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям
Середа, 02 грудня 2020, 08:54

Враховуючи запровадження в Україні «карантину вихідного дня» та необхідність державної підтримки дітей фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників податків, 25 листопада 2020 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України №1171 «Деякі питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам- підприємцям» .

Постанова № 1171 передбачає відновлення програми виплати допомоги на дітей фізичним особам підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку (далі – допомога на дітей) на період з 01.11.2020 по 31.12.2020, зокрема:

-         особам, які у травні — серпні 2020 р. отримали допомогу на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, виплату такої допомоги буде здійснено у грудні 2020 р. за листопад і грудень 2020 р. без подання нової заяви та необхідних документів;

-         допомога на дітей особам, які звертаються за її призначенням вперше із заявою та необхідними документами, що повинні бути подані до 15 грудня 2020 р., призначається і виплачується у листопаді та грудні 2020 р. відповідно до Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам — підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 329 “Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 37, ст. 1208).

За додатковою інформацією звертатися в управління соціального захисту населення Володарської районної державної адміністрації за телефоном 5-17-08.

 
Підсумки роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації за 9 місяців 2020 року
Середа, 28 жовтня 2020, 16:47

            Зайнятість населення та ринок праці

           

                     Протягом 9 місяців 2020 року послугами Володарської районної філії

            Київського обласного центру зайнятості   скористались 1688 осіб, з них 1219 отримали статус безробітного, що на 80 осіб менше відповідного періоду 2019 року.                                 

                     Серед зареєстрованих безробітних: жінок – 573, молоді до 35 років – 317, осіб з робітничими професіями – 676, службовців – 310 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки – 233 чол.

                     В службі зайнятості було зареєстровано 1047 вакансій , укомплектовано – 935, з них: 70 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 10 % - вакансії підприємств торгівлі, 20 % - вакансій переробних підприємств (комбікормовий та цукровий заводи). Кількість претендентів на одну вакансію складає 5 осіб.

                     Протягом 9 місяців 2020 року було працевлаштовано – 935 осіб, з них мали статус безробітного – 505 особи.

                         Протягом звітного періоду на новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску не працевлаштовано.

                       Середня тривалість укомплектування вакансій становить 13,67 днів.

                       Рівень працевлаштування становить 41,43 %.

                       Знято з обліку з інших причин 388 осіб.

                       Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців проходили – 170 чоловік.

                       Одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію власної підприємницької діяльності не отримували.

                       На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 362 безробітних ( в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району – 6 осіб).

                       На кінець вересня 2020 року на обліку перебувало – 326 безробітних.

                       Рівень зареєстрованого безробіття в ІЇЇ півріччі 2020 року становив – 14,07%, що на 1,9 % менше відповідного періоду минулого року.

          Заробітна плата та стан її виплати.

Протягом 9 місяців 2020 року постійно проводився аналіз підприємств та фізичних осіб - підприємців, що декларують заробітну плату менше встановленого рівня або на рівні мінімальної.

Згідно даних Володарського сектору обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Київській області незначна кількість підприємств, на яких виплачується заробітна плата нижче встановленого законодавством рівня мінімальної заробітної плати. Причиною такої виплати є те, що працівники даних підприємств оформлені на не на повну ставку або на неповний робочий день та при подачі фінансової звітності допущені помилки.

Протягом 2020 року відбулось 8 засідань робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на яких розглядались питання про зменшення або недопущення виникнення заборгованості по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування, погашення заборгованості фізичними особами – підприємцями та виявлення фактів тіньової зайнятості та про дотримання законодавства з оплати праці на підприємствах, в установах, організаціях району. Також на засіданнях розглядались відомості надані Володарським сектором обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Київській області та Білоцерківським управлінням ГУ ДФС у Київській області з метою виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Детальніше...
 
ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ФІЗИЧНИМИ ОСОБАМИ, ЯКІ НАДАЮТЬ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ НА НЕПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ
П'ятниця, 23 жовтня 2020, 13:29

Постановою  від 23.09.2020р.  №859 «Деякі питання  призначення  та виплати  компенсації  фізичним  особам, які надають  соціальні  послуги  з догляду  на непрофесійній  основі»  скасовано   чинний  Порядок   призначення  і виплати  компенсації  фізичним  особам, які  надають  соціальні послуги  (постанова Кабінету Міністрів України від 29.04.2004р. №558). Одночасно продовжено  виплату  фізичним  особам  призначеної  компенсації  згідно з вищезазначеною постановою  до  дати призначення   таким  фізичним  особам іншої  виплати на догляд,  встановленої  законодавством, але  не  довше  ніж   до 31 грудня 2022р.     

   Даною постановою  передбачено  виплату  компенсації  за  період  з січня  2020р.  у  разі  звернення   за  нею  протягом  60 календарних  днів з дня опублікування  прийнятої  постанови  з  метою  поновлення  прав  громадян  на  отримання  компенсації,  порушених внаслідок  несвоєчасного   прийняття   порядку  здійснення  компенсації.    

    Щомісячна компенсація на догляд призначається фізичній особі, яка надає соціальні послуги з догляду без провадження підприємницької діяльності на   непрофесійній основі, без проходження навчання та дотримання державних стандартів соціальних    послуг особам   з числа членів своєї сім’ї, які спільно з ним проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні   права та обов’язки та є:

особами з інвалідністю І групи;

дітьми з інвалідністю;

громадянами похилого віку з конгвітивними порушеннями;

невиліковно хворими, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватись;

дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок І ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують   трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких   захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині   соціальних послуг, затвердженого Кабінетом Міністром України.       

Детальніше...
 
Призначення житлової субсидії
Понеділок, 12 жовтня 2020, 13:59

Відповідно до норм Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 ,,Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (зі змінами) (далі – Положення), житлова субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла, соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і розміром обов’язкового відсотка платежу, визначеного в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Для призначення житлової субсидії особа подає до органу соціального захисту населення заяву про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами.

Заява та декларація можуть бути подані органу соціального захисту населення особисто, або надіслані поштою чи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.

Частині громадян, які отримували субсидію в минулому опалювальному періоді, потрібно повторно звернутися в управління соціального захисту із заявою та декларацією про доходи, щоб перепризначити субсидію. Це стосується:

  • орендарів житла
  • внутрішньо переміщених осіб
  • сімей, яким субсидію призначили не на всіх зареєстрованих, а на тих, хто фактично проживає в помешканні
  • сімей, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати
  • сімей, в який відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21