Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнформація
Проведення громадських слухань проектних документацій з капітального ремонту автомобільної дороги
Четвер, 05 березня 2020, 11:39

   Відповідно до чинних державно будівельних норм і стандартів (ДБН В.2.3.-4:2015 та ДБН А.2.2-1-2003) та з метою врахування у проектних документаціях інтересів громадськості та органів місцевого самоврядування, повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів проектів капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянках км 114+435 – км 124+735 та км 124+735 – км 133+606 в межах Володарського району Київської області (пояснювальна записка та схеми додаються).

     Пропозиції та зауваження до вищевказаної проектної документації приймаються до 06.04.2020 р. на електронну адресу zagal_volodarka@ukr.net, а також за адресою: 09301, Київська обл., Володарський район, смт Володарка, пл. Миру,4, (відділ житлово-комунального господарств, енергоефективності та інфраструктури райдержадміністрації).

Запанованих захід - громадські слухання проектів капітального ремонту автомобільної дороги державного значення Р-18 Житомир-Попільня-Сквира-Володарка-Ставище на ділянках дороги км 114+435 – км 124+735 та км 124+735 – км 133+606 в межах Володарського району Київської області, відбудеться 06 квітня 2020 року об 11:00 годині в залі засідань Володарської райдержадміністрації.

Детальніше...
 
Підсумки роботи за 2019 рік
П'ятниця, 21 лютого 2020, 15:18

Містобудівна діяльність :

       1. В 2019 року на підставі розпорядження виконуючого обов’язки голови Володарської райдержадміністрації від 30.01.2019 №14 розпочато роботу над розробкою детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га що розташована в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення громадських слухань матеріалів детального плану та розглянуто на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві. 07.06.2019 розпорядженням виконуючого обов’язки голови Володарської райдержадміністрації від №68 затверджено детальний план території вказаної земельної ділянки.

       2. В 2019 році завершено роботу над генеральним план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району, матеріали якого були представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві. На даний час містобудівна документація готується на розгляд та затвердження Лобачівській сільській раді.

         3. Рішенням сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село, с. Ожегівка, с.Городище-Пустоварівка, с. Березна, смт Володарка) прийняті рішення про розробку:

- Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області;

- Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній  ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

-Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

- Детального плану території нового кладовища по вул. Загоронього в смт Володарка Володарського району.

- Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 221680800:05:016:003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара.

      Вищевказані матеріали містобудівної документації пройшли процедури проведення громадських слухань матеріалів відповідно до чинного законодавства та були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації.

     В 2019 році Городище-Пустоварівською сільською радою розпочато роботу над розробкою генеральних планів с. Городище –Пустоварівське та с.Веснянка Володарського району. Визначено розробника містобудівної документації та підписано завдання на проектування.

       Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план території Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції). За розробленим проектом на будівництво даного об’єкту подано до Державної будівельної інспекції повідомлення про початок будівельних робіт, що є дозвільним документом на початок будівництва

     Розглянувши звернення ТОВ «ГОПАК» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.09.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та сонячної електростанції на земельній ділянці по вул. Березова, 1-д, в с. Городище-Пустоварівське.) В 2019році відповідно до розробленого проекту даний об’єкт введено в експлуатацію (зареєстровано в

Державній будівельній інспекції декларацію про готовність об’єкту до експлуатації).

Детальніше...
 
Оголошення
Понеділок, 25 листопада 2019, 16:35

Про проведення громадських слухань матеріалів детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара, відповідно до рішення Березнянської сільської ради Володарського району Київської області №89-23-VII від 17.04.2019 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара»

-   мета детального плану території - визначення планувальної структури, функціонального призначення та параметрів забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень;

-   проектним рішенням пропонується розміщення комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці загальною площею 4,2703 га

Детальніше...
 
Підсумки роботи за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 09:53

В період з 01.01.2019 по 31.09.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено та видано 9 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського району) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 5 декларацій про готовність об’єкта (індивідуального житлового будинку) до експлуатації.

       Розпорядженням Володарської райдержадміністрації від 07.05.2019 №68 затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції).

       Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані   Лобачівській сільській раді на затвердження.                  

         Рішенням сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село, с. Ожегівка, с.Городище-Пустоварівка) прийняті рішення про розробку:

1. Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області;

2. Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній  ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

3. Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

   Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення

громадських слухань матеріалів детального плану території та плану зонування. 20 серпня 2019 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації (далі- Рада), на якому були представлені до розгляду вищевказані проекти містобудівної документації.

     Рішенням сесії Городище-Пустоварівської сільської ради від 17.09.2019 №369 затверджено Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній   ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області. Розглянувши звернення ТОВ «ГОПАК» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.09.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та сонячної електростанції на земельній ділянці по вул. Березова, 1-д, в с. Городище-Пустоварівське.)

     Рішенням сесії Ожегівської сільської ради від 05.09.2019 № 295 затверджено Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району.

   Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області передано до сільської ради на затвердження.

Відповідно до перспективного плану формування територій громад Київської області розроблено паспорт спроможної Володарської територіальної громади, до складу якої увійшли 37 населених пунктів району.

           Володарською райдержадміністрацією спільно з Володарською районною радою було проведено нараду з сільськими та селищним головами з питання формування спроможної об’єднаної територіальної громади Володарського району. На даний час за результатами проведеної наради вивчається питання щодо створення громади Володарського району та постійно проводиться робота по інформуванню населення Володарського району щодо переваги об’єднання територіальних громад.

З метою підготовки розрахунку фінансової спроможності перспективної об’єднаної територіального громади Володарського району райдержадміністрацією було направлено дані для розрахунку фінансової спроможності до Київського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування. Для надання фахових консультацій представникам органів місцевого самоврядування з питань децентралізації та об’єднання територіальної громади у Володарському районі заплановано провести засідання круглого столу.

 
Підсумки роботи за 1 півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:19

В період з 01.01.2019 по 31.06.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено та видано 8 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського р-н) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 3 декларації про готовність об’єкта (житлового будинку) до експлуатації.

       1. Розпорядженням Володарської райдержадміністрації від 07.05.2019 №68 затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції).

         2. Проведено громадські обговорення щодо розробки детального плану території земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вул. Грицюка в с. Руде Село , орієнтовною площею 1,3923 га. Матеріали детального плану готують до розгляду на архітектурно-містобудівній раді.

           3. Відповідно до рішення Ожегівської сільської ради від 23.04.2019 № 270-ХХХVIII(п)-VII проведено процедуру громадських обговорень щодо розробки «Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області».

       4. Проводяться громадські слухання матеріалів детального плану території під будівництво сонячної електростанції га земельній ділянці кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області, розробленого відповідно до рішення Городище-Пустоварівської сільської ради №331-31-VII від 16/04/2019 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво сонячної електростанції на земельній ділянці, кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області».

       3. Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані Лобачівській сільській раді на затвердження.                  

Завідувач сектором

містобудування та архітектури                                             О.А. Бойко

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2