Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Співпраця з роботодавцями
Середа, 25 листопада 2020, 12:43

IMG 8328Роботодавці завжди були та залишаються незмінними партнерами служби зайнятості, які зберігають існуючі робочі місця та створюють нові. Велика кількість суб’єктів господарювання Володарського району вже оцінили  переваги у співпраці зі службою зайнятості та стали її постійними клієнтами.

Вже не перший рік Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості співпрацює з ТОВ «ФК ЛТД». Підприємство вже більше 20 років являється активним соціальним партнером служби зайнятості

Історія створення даного підприємства сягає 1993 року. На той час директором товариства був Микола Каплун – людина невтомної праці, який своєю наполегливістю, мудрим керівництвом зробив вагомий внесок в відродження економіки Володарського району. Особистий здобуток Миколи Степановича у розвиток сільськогосподарського виробництва був гідно оцінений на державному рівні. У 2003 році його нагородили орденом «За трудові заслуги» ІІІ ступеня, у 2017 році нагороджений орденом «За заслуги» II ступеня та почесною грамотою Верховної Ради України, у 2009 році присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», має відзнаку   «Знак пошани» Міністерства аграрної політики України 2007 року, нагороджений грамотами та подяками облдержадміністрації, удостоєний звання «Кращий роботодавець 2004».      Справу свого батька продовжує син Тарас, який з 2017 року очолює ТОВ «ФК ЛТД».

На сьогоднішній день підприємство успішно займається вирощуванням зернових і технічних культур, тому потреба в кадрах тут відчувається з ранньої весни та до пізньої осені. Під час проведення польових робіт, коли неможна згаяти жодної погожої днини, потреба у кваліфікованих робітниках є дуже гострою. Але, завдяки плідній співпраці із службою зайнятості, з року в рік товариство оперативно та якісно укомплектовується робітничими кадрами. Так з початку 2020 року на ТОВ «ФК ЛТД» Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості було працевлаштовано 54 безробітних громадян, з них 17 проходили професійне навчання безпосередньо у роботодавця, 20 безробітних залучалися до робіт тимчасового характеру по благоустрою прилеглої території підприємства. Також керівництво товариства приймає активну участь у всіх масових заходах, які проводяться службою зайнятості.

   На даний час тут працює 95 чоловік, які гарантовано і своєчасно отримують свій заробіток, та й за оренду земельних часток (паїв) розрахунок завжди здійснюється в короткі терміни. Успішно проведена модернізація підприємства, комп’ютеризовані усі виробничі підрозділи.  Звісно, ТОВ «ФК ЛТД», як і всі, має проблеми, але розуміння поставлених цілей і завдань не тільки керівником, а й простими робітниками, конструктивне співробітництво роботодавця зі службою зайнятості дає можливість досягати сталого, надійного розвитку, збільшувати, як прибутковість підприємства, так і надходження податків до бюджету.

 
Ветерани державної служби зайнятості
Вівторок, 24 листопада 2020, 14:44

IMG 1155Цьогоріч державна служба зайнятості святкуватимете своє 30-річчя. Напередодні ювілею хочеться згадати тих людей, які стояли у витоків створення служби, а саме, про колишню директорку Володарського районного центру зайнятості Лідію Пащину.

Лідія Пащина розпочала свою трудову діяльність в службі зайнятості в травні 1986 року на посаді завідуючої Володарським бюро з працевлаштування, на яке покладалися функції підбору вакансій і працевлаштування незайнятих громадян.

У 1991 році на базі бюро з працевлаштування створюється Володарський районний центр зайнятості, який вона очолила вже як досвідчений керівник, вмілий організатор, мудра людина з високим авторитетом серед жителів селища та району.

За вагомі здобутки в реалізації політики зайнятості України отримала орден «ЗНАК ПОШАНИ». Її ім’я було занесено на Дошку пошани Державної служби зайнятості.

Стаж роботи в службі зайнятості склав більше 25 років.

Сьогодні Лідії Пащини немає з нами – на жаль, тяжка хвороба обірвала життя мудрого, вимогливого але справедливого керівника. Життєвим кредом цієї неймовірної жінки були чесність і справедливість, професіоналізм і відповідальність. Вона завжди пишалася успіхами підлеглих. Свої знання й досвід передала багатьом молодим спеціалістам, що зараз працюють у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості. Одним із них являється Володимир Яценко, який прийшов у службу в 1993 році провідним фахівцем та очолює філію зараз.

 
Питання - відповідь
П'ятниця, 20 листопада 2020, 14:47

Як роботодавцю отримати дозвіл на працевлаштування іноземця?

Відповідаємо

Якщо роботодавець планує взяти на роботу громадянина іншої держави, йому потрібно подати до регіонального центру зайнятості пакет документів.

Перелік документів за посиланням https://is.gd/KKMaSW

Важливо! Роботодавець самостійно готує та подає документи до регіонального центру зайнятості.

Основною вимогою для отримання дозволу на працевлаштування іноземця є виплата роботодавцем заробітної плати у розмірі не менше ніж

- п’ять мінімальних заробітних плат – іноземним найманим працівникам у громадських об’єднаннях, благодійних організаціях та навчальних закладах;

- десять мінімальних заробітних плат – для всіх інших категорій найманих працівників.

Слід зазначити, що ці вимоги не поширюються на

- іноземних IT-фахівців;

- засновників та учасників юридичної особи, створеної в Україні.

Регіональний центр зайнятості ухвалює рішення про видачу дозволу протягом семи робочих днів з дня отримання заяви та доданих до неї документів.

Більш детально за посиланнями

https://is.gd/j8qyQU

https://is.gd/pEF6nO

#ДСЗ #служба_зайнятості

 
5 речей, які треба знати про трудовий контракт
Середа, 11 листопада 2020, 11:22
 Трудове законодавство України передбачає декілька різновидів договорів між працівником та роботодавцем. Зокрема, замість стандартного трудового договору у деяких випадках може бути укладено контракт. За своєю природою він є різновидом трудового договору, який передбачає вищий ступінь договірної свободи. Письмова форма контракту дозволяє більш чітко визначити права й обов’язки сторін. Укладення контрактів регулюється статтею 21 Кодексу законів про працю України, а також низкою законодавчих актів, зокрема, Постановою Кабінету Міністрів України “Про впорядкування застосування контрактної форми трудового договору” від 19 березня 1994 р. № 170 (Постанова 170). 
 Незважаючи на майже 30-річну практику укладання контрактів, довкола цієї форми реалізації права на працю виникає чимало дискусій. Тож, ми розглянемо докладніше, чим відрізняється контракт від трудового договору та чому його укладення може бути вигідне сторонам трудових відносин.
- Укладення контракту дозволяється у визначених законами випадках
- Контракт укладається на певний строк
- Встановлено особливі умови розірвання контракту
- Умови контракту є конфіденційними
- У контракті можуть бути закріплені додаткові пільги й гарантії для працівника
Більш детально за посиланням ➡ https://is.gd/qjkyo8
#ДСЗ #служба_зайнятості 
 
 
Робоча зустріч з роботодавцем
Понеділок, 09 листопада 2020, 11:51

DSC 0669Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження взаємовигідних партнерських відносин між службою зайнятості та роботодавцями. Тому 6 листопада 2020 року відбулася робоча зустріч директора Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимира Яценка з приватним підприємцем Олександром Марценюком.

Під час зустрічі керівники обговорили питання легалізації зайнятості, тенденції на ринку праці, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.

Володимир Яценко презентував підприємцю сучасні електронні сервіси та підходи в обслуговуванні роботодавців, а саме:створення електронного кабінету роботодавця, впровадження Інституту консультанта роботодавця, можливість підбору персоналу за допомогою відеорезюме, онлайн співбесід.

В свою чергу, Олександ Марценюк подякував директору філії за оперативне укомплектування вакантних посад шляхом стажування на робочому місці.

За результатами зустрічі керівниками узгоджено шляхи подальшої співпраці щодо оперативного підбору кадрів, що дасть можливість забезпечити стабільність на ринку праці району та вирішити проблеми зайнятості населення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 25