Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяВідділ культури, туризму та з питань релігій
Конкурсні програми на 2021 рік
Середа, 04 листопада 2020, 16:30

Український культурний фонд оголошує про початок приймання заявок на конкурсні програми 2021 року.

Старт нового грантового сезону відбуватиметься за розкладом:

5 жовтня 2020 – запуск програм «Інклюзивне мистецтво», «Аналітика культури», «Навчання.Обміни.Резиденції.Дебюти»;
6 жовтня 2020 – запуск програми «Культурні столиці України»;
7 жовтня 2020 – запуск програми «Інноваційний культурний продукт»;
8 жовтня 2020 – запуск програми «Аудіовізуальне мистецтво»
9 жовтня 2020 та 12 квітня 2021 – запуск програми «Стипендії»;
3 листопада 2020 – запуск програми «Знакові події»
16 листопада 2020 – запуск програми «Культура плюс»
1 грудня 2020 – запуск програм «Культура для змін», «Культура. Туризм. Регіони»
12 січня 2021 – «Діти культури»
Зауважимо, що до конкурсних програм 2021 року було внесено низку змін. Зокрема, для проектів національної та міжнародної співпраці не потрібне обов’язкове співфінансування. Натомість, співфінансування може бути запропоноване заявником для будь-якого типу проекту. Фонд розглядає співфінансування як залучення ресурсів виключно в грошовій формі з інших джерел, не заборонених законодавством, що не є грантовими коштами Фонду і які використовуються заявником для реалізації цілей і досягнення результатів проекту.

Більш детально про програми УКФ-2021, зміни в них та плани Фонду на наступний рік можна буде дізнатись 15 жовтня 2020 року під час пресконференції, що відбудеться о 09:30 в Українському національному інформаі́йному агентстві «Укрінформ» (Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16). Пресконференція транслюватиметься наживо на Facebook-сторінці УКФ.

 
Підсумки роботи закладів культури Володарського району за 9 місяців 2020 року
Середа, 28 жовтня 2020, 16:41

Мережа закладів культури району складає всього 53 одиниці: районний будинок культури –1, сільські будинки культури –14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки – філії – 24, школа мистецтв – 1, історико - краєзнавчий музей–1.

В галузі нараховується 124 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 3 од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 70 од., на 0,75ст.- 4 од., на 1ст.- 44 од.

За 9 місяців 2020 року по всіх закладах культури було профінансовано заробітної плати на суму 5267982,92 тис. грн та нарахування на неї на суму 1367898,51 тис. грн.

 Протягом вищевказаного періоду проведено по закладах культури   1751  культурно-освітніх  та   розважальних заходів.  Кількість учасників  аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах – 9.

Районний будинок культури:

На базі районного будинку культури функціонують: народний аматорський хор,   фольклорний ансамбль народної пісні «Рось», жіноче вокальне тріо «МРІЯ», дует «Дві зорі», вокальна студія «Мелодія», хореографічна студія «Ритміка» 3 групи  (від 5 до 9 років; від 10 до 13 років; від 14 до 15 років), студія юних ведучих «Овація»,  молодіжний клуб «ПОЗИТИВ», хореографічний гурток «Позитив» - уроки-факультативи з вивчення вальсу, у яких беруть участь діти випускних класів району, клуб за інтересами «Пошук», клуб за інтересами духовного співу, духовної музики, гурток «Колекціонер» Володарського історико-краєзнавчого музею.   Створений затишний куточок для відпочинку та спілкування молоді, Wi-Fi зона. 

Надано платних послуг на суму 11195,00 гривень.

Володарським районним будинком культури протягом звітного періоду 2020 року проведено 45 вагомих культурно-масових заходів.

Протягом 2 кварталу(з 18.03.2020 по 22.06.2020 року) працівники РБК працювали за індивідуальними планами у режимі простою (дистанційної роботи) на час проведення карантинних заходів у період, згідно методичної рекомендації  "Київського обласного центру народної творчості" .

 У районному будинку культури постійно приділяється увага військовослужбовцям, які повернулись з зони АТО. Для цієї категорії проводились протягом першого кварталу благодійні концерти, надалі тематичні заходи відпочинку для членів їх сімей.

У період з 17.03.2020р.по 22.06.2020р. було заборонено проведення усіх культурно-масових заходів. Методистами РБК проведені інструктажі щодо захисту працівників на робочих місцях (Правила безпеки працівникам та відвідувачам офісів на період карантину). Дотримання особистої гігієни (використання захисної маски). Ознайомили з правилами подорожей, обмеженнями. 

Бюджетних коштів на поліпшення МТБ не виділялось. Власними силами відремонтували костюмерну кімнату. Постійно проводиться благоустрій території РБК.

Проблемними залишаються  питання капітального ремонту даху та встановлення водовідведення (ринв); капітальний ремонт: електросистеми, хорового класу; утеплення фасаду будівлі; облаштування відмостки  по периметру будівлі; придбання комп’ютерної техніки.

Детальніше...
 
Підсумки роботи галузі культури за 2019 рік
Четвер, 27 лютого 2020, 17:22

Мережа закладів культури району залишається незмінною та налічує 53 одиниці, а саме: районний будинок культури - 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки-філіали – 24, школа мистецтв – 1, історико-краєзнавчий музей – 1.

Відділом культури райдержадміністрації проведено 2733 культурно-освітні та розважальні заходи. Кількість учасників аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах, - 28.

Районним будинком культури проведено 64 культурно-масові заходи. 5 осіб брали участь у обласних заходах. Надано платні послуги на суму 29,9 тис.грн.

Використано бюджетні кошти на поліпшення матеріально-технічної бази:

придбано освітлювальну апаратуру та обладнання сцени на суму 37 тис.грн;

придбано світловий LED (2шт.) на суму15,39 тис.грн;

придбано комплект акустичної системи на суму 21,610 тис.грн;

придбано комплект ліхтарів вартістю 9 тис.грн.

Власними силами відремонтовано артистичну та костюмерну кімнати, вихід на сцену. Зроблено часткову реконструкцію покриття площі біля будівлі районного будинку культури на суму 155 тис.грн. Проводився благоустрій території районного будинку культури.

За звітний період сільськими закладами культури проведено 2293 заходи. Проведено ремонтні роботи у закладах району на суму 162,993 тис.грн та профінансовано проведення свят з місцевих бюджетів сіл на суму 25,520 тис.грн. Поліпшено матеріально-технічну базу сільських будинків культури на суму 41,395 тис.грн.

Покращено матеріально-технічну базу КЗ «Володарська школа мистецтв»: облаштовано піддашок шкільного приміщення на суму 7,5 тис.грн, придбано музичні інструменти (електропіаніно (3), баян, гітару) та ноутбук на загальну суму 121 тис.грн (цільові кошти з державного бюджету), звукопідсилювальну техніку на суму 10 тис.грн (кошти селищної ради), проведено капітальний ремонт санвузла, кімнати під гардероб на суму 112,950 тис.грн (кошти районного бюджету), здійснено часткову заміну обладнання для водопостачання.

 
Підсумки роботи закладів культури Володарського району за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:00

     Мережа закладів культури району складає 53 одиниці, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки – філіали – 24, школа мистецтв –1,історико-краєзнавчий музей – 1.

В галузі нараховується 124 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 3 од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 70 од., на 0,75ст.- 4 од., на 1ст.- 44 од.

За 9 місяців 2019 року було профінансовано заробітної плати на суму 4820,5 тис.грн та нарахування на неї на суму 1162,6 тис.грн.

   На базі районного будинку культури функціонують: народний аматорський хор,   фольклорний ансамбль народної пісні «Рось», жіноче вокальне тріо «МРІЯ», дует «Дві зорі», вокальна студія «Мелодія», 3 групи хореографічної студії «Ритміка» (від 5 до 9 років; від 10 до 13 років; від 14 до 15 років), студія юних ведучих «Овація», молодіжний клуб «ПОЗИТИВ», хореографічний гурток «Позитив»-уроки-факультативи з вивчення вальсу у яких беруть участь діти випускних класів району, клуб за інтересами «Пошук», клуб за інтересами духовного співу, духовної музики, гурток «Колекціонер» Володарського історико-краєзнавчого музею.   Створений затишний куточок для відпочинку та спілкування молоді, Wi-Fi зона.  

У районному будинку культури, СБК та СК району постійно організовують зустрічі з військовослужбовцями, які повернулись з зони АТО. Для цієї категорії проводяться благодійні концерти, тематичні заходи, вечори відпочинку для членів їх сімей.

За 9 місяців 2019 року проведено тематичні-вечори, спрямовані на протидію поширенню наркоманії, психотропних речовин та пропаганди здорового способу життя. В районі відроджено проведення свят День села, проведення виставок-зустрічей з місцевими художниками.

Протягом вищевказаного періоду проведено по відділу культури 2733 культурно-освітніх та розважальних заходів. Кількість учасників аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах - 28.

Районний будинок культури:

Протягом 9 місяців 2019 року проведено 64 вагомі культурно-масові заходи. Учасники, які брали участь у обласних заходах – 5 осіб. Надано платних послуг на суму 29890,00гривень.

Виділено бюджетних коштів на поліпшення МТБ: освітлювальна апаратура та обладнання сцени – 37000,00 грн (березень); світловий LED (2шт.) – 15390,0грн., комплект акустичної системи - 21610,00 грн., комплект фонарів - 9тис. грн. (ІІІ квартал).Власними силами відремонтовано артистичну кімнату та вихід на сцену, в стадії ремонту костюмерна кімната. Зроблена часткова реконструкція покриття площі біля будівлі РБК на суму 155000 грн (червень).

Проводився благоустрій території РБК.

Проблемними залишаються питання капітального ремонту даху та встановлення водовідведення; капітальний ремонт: електросистеми, хорового класу; будування санвузла для відвідувачів; утеплення фасаду будівлі; облаштування відмостки по периметру будівлі; придбання комп’ютерної техніки.

Володарським районним будинком культури протягом звітного періоду проведено наступні заходи:

Січень: 04.01. Новорічні та Різдвяні дитячі шоу (конкурси, призи) 19.01. Велике релігійне свято - Водохрещення Господнє 20.01. Виступ колективів з міста Києва «Різдвяна коляда» 22.01. День Соборності України (урочистості, покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку «Небесної Сотні та Героїв України»; акція «Живий Ланцюг Єдності») 27.01. Участь у заході до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту – година пам’яті (бібліотека) .  

Лютий: 13.02. Участь у фестивалі патріотичної пісні «Пісня обпалена війною», присвяченому 30-річниці виведення військ з території Афганістану (м. Біла Церква – Борисова Н.А. – ІІІ місце) 15.02. Творчий концерт Ярослава Гавюка та Надії Шестак до Дня Святого Валентина «Де є любов, там є життя» 15.02. Мітинг до Дня виведення військ з території Афганістану, (покладання квітів до обеліска Слави, пам’ятника воїнам-афганцям) 21.02. Мітинг-реквієм до 5-ї річниці вшанування пам’яті загиблих Героїв Небесної сотні 21.02. Участь у заході до Міжнародного дня рідної мови «Рідна мова – це моє життя, дихання» (бібліотека) 25.02. Концертна програма Братів Шумахерів (вечір відпочинку).

Березень: 01.03. Гуляння з елементами народних звичаїв та обрядів «Проводи Зими - зустріч Весни» 06.03. Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня «Із любов’ю про жінку!» (урочистості, виступ гурту «Гетьман») 09.03. Урочистості до Дня народження Т.Г. Шевченка, «Т.Г. Шевченко – великий син українського народу» (1814-1861), мітинг біля погруддя Т.Г. Шевченка 09.03. Романтичний концерт «Все для Вас кохані» - гурт «The DOOX” та «Весна» 15.03. Святковий концерт до Дня працівників ЖКГ (професійне свято – виступ народного хору РБК та фольклорного ансамблю народно пісні «Рось») 21.03. Участь у заході до Всесвітнього дня поезії «Поезіє, красо моя, окрасо…» - віршовий батл (бібліотека).

Квітень: 01.04. День сміху «Краще сміятися, ніж плакати…» участь у заході (РБС) 10.04. Святковий концерт до 85-річчя театру ім. Саксаганського (м. Біла Церква) 11-12.04. До тижня громадського здоров’я – бесіда-лекція від головного лікаря ВРЛ на тему «Реформа в медицині» та шейпінг «Вправи для хребта» 12.04. Візит губернатора О.Д. Терещука та народного депутата України В.І. Гудзенко 16.04. Майстер-клас з розпису Великодньої писанки від викладача школи мистецтв Маринич Н.П. 18.04. Участь у бесіді до Дня пам’яток історії та культури (ЦРБ) 19.04. Звітний концерт Володарської школи мистецтв 23.04. Підтвердження звання «народного» Володарського народного аматорського хору РБК, семінар «Нематеріальна культурна спадщина» для працівників культури району 26.04. Звітний концерт хореографічної студії «Максимум» 26.04. Мітинг-реквієм до Дня Чорнобильської трагедії 29.04. До Міжнародного дня танцю – флеш-моб від хореографа РБК для дітей Володарського району.  

Травень: 09.05. Урочистий мітинг до Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення, покладання квітів, концертна програма 12.05. Участь у конкурсі – «Юні поети» на тему «Мамо» 15.05. Участь у спортивних змаганнях «Мама-тато-я – Дружна сім’я!!!» 17.05. Мітинг з нагоди вшанування жертв політичних репресій в Україні 18.05. До Міжнародного дня музеїв – виставка робіт місцевих художників 18.05. Флешмоб до Дня вишиванки в освітніх закладах району 22.05. Відкриття парку відпочинку «Острів Сакури» у смт Володарка (урочистості, розважальна програма) 31.05. День захисту дітей «Таланти твої Володарщино» (урочистості, концертна програма).

Червень: 01.06. Конкурс малюнка на асфальті до Міжнародного дня захисту дітей 05.06. Участь у Всеукраїнському пісенному фестивалі «Пам'ять бережуть роки» пам’яті Народної артистки України, лауреата національної премії Т. Г. Шевченка Раїси Кириченко. 14.06. Святковий концерт до Дня медичного працівника 16.06. Всесвітній День батька – вечір відпочинку «Батько всьому Голова» 21.06. День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні (Мітинг) 21.06. День Молоді та Державної служби (урочистості, РДА) 22.06. День скорботи та вшанування пам’яті загиблих воїнів у часи Другої світової війни (хода команд Київської обл. «Джура», мітинг) 28.06. Участь у заході до дня Конституції України (круглий стіл – ЦРБ) 28.06. Випускний вечір (школа №1) 29.06. Випускний вечір (школа №2) 30.06. Спортивні змагання, естафети, міні-футбол, та святкова дискотека до Дня молоді (стадіон «Колос»).

Липень: 06.07.-07.07. Народне гуляння «Ой на Івана ой на Купала». Обрядове дійство. Концерт українських виконавців. 07.07. Мітинг-реквієм до дня вшанування воїнів УПА (с. Ожегівка). 14.07. Участь у заходах до Дня рибалки. 19.07. Відкриття «Алеї закоханих», смт Володарка (біля річки Рось).

Серпень: 11.08. День села Рудого Села (святкові заходи). 23.08. Урочистий мітинг до Дня Прапора України. 23.08. Святковий концерт, виставка-ярмарка майстрів народного мистецтва до 28- річниці незалежності України, Дня селища Володарка (пригощання козацькою кашею). 23.08. Екскурсійний огляд у історико-краєзнавчому музеї до Дня незалежності 24.08. Участь у обласних святкових заходах Київщини

(м. Переяслав-Хмельницький). 29.08. День пам’яті захисників України: 5-річниця Іловайської трагедії.

     Вересень:  01.09. Участь у проведенні Дня знань (школа № 2). 05.09. Дитяче

шоу-вистава ростових ляльок «Нові пригоди героїв». 07.09. Урочистості до Дня фізкультури та спорту, фестиваль відкритих уроків з футболу на стадіоні «Колос».  27.09. Участь у заходах до Дня туризму, Володарський район (похід). 27.09. Театральна вистава – комедія «Кохання в стилі Бороко» театр ім. Саксаганського. 28.09. Урочистості та святкові заходи до Всеукраїнського Дня бібліотек.

Сільські будинки культури, клуби:

В районі функціонують: дитячий хореографічний колектив «Веснянка» (Рудосільський СБК), вокальний ансамбль «Пархомівчанка» (Пархомівський СБК), вокальний ансамбль «Логвинчанка» (Логвинский СБК), вокальний ансамбль «Господарочка» (Тарганський СБК), вокальний ансамбль «Росава» та вокально-інструментальний ансамбль (Гор-Пустоварівский СБК), вокальний ансамбль «Березнянка», вокально-інструментальний ансамбль (Березнянський СБК).

За 9 місяців 2019 року проведено 2293 заходів: сільські будинки культури (клуби) , організовують благодійні концерти та вечори відпочинку, проводять зустрічі з учасниками бойових дій воїнами АТО та афганцями - тематичні вечори «Моє життя тобі, Україно».

Ремонтні роботи протягом 9 місяців 2019 року: Тадіївський СБК – ремонт фойє, фасаду (штукатурка, побілка, фарбування), озеленення території (сосни, тюльпани) на 1200,00 грн. (місц.бюджет); Чепіжинський СК – встановлення металопластикових вікон 10 шт. на суму 34300 грн та ремонт фойє на 11000 грн (місц.бюджет) придбання шиферу – 1 тис.грн. (спонсор); Рудосільський СБК – 8000 грн – придбання шиферу для ремонту покрівлі (місц.бюджет); Гор-Косівський СК – ремонт–заміна вікон 60тис. грн. та заміна замка – 200 грн (місц.бюджет); Мармуліївський СБК придбання будматеріалів, розетки, косметичний ремонт у залі на суму 2060 грн (місц.бюджет) та на 2500 грн. будматеріали (спонсор); Ожегівський СБК – на 300грн. придбання вапна для побілки дерев і огорож на 1000грн. ремонт гурткової кімнат (спонсор); Рубченківський СБК – ремонт електропроводки на суму 3000 грн (місц.бюджет); Зраківський СБК – 1173грн. будів. матеріали, ремонт сцени, фарбування підлоги, заміна вхідних дверей – 6тис.грн. (спонсор.); Біліївський СК – придбання будівельно - господарських товарів на суму 6860 грн (місц.бюджет); Гор-Пустоварівський СБК на 1000грн. косметичний ремонт в актовому залі, капітальний ремонт фойє і танцювального залу на 220тис.грн., частковий ремонт даху- 20тис. грн. (місц. бюджет);Матвіїський СБК – виділено кошти на ремонт даху будівлі в сумі 46500 грн (місц. бюджет); Михайлівський СК – проведено благоустрій приклубної території на 600грн. (місц. бюджет); Пархомівський СБК –побудовано вуличний туалет на суму 9тис. грн., 4 лавки – 12тис. (місц. бюджет); Петрашівський СБК – 1800грн. ремонт покрівлі (заміна шиферу) (місц. бюджет).

Постійно проводиться благоустрій приклубних територій СБК, СК.

Профінансовані свята з місцевого бюджету: Гор-Пустоварівський СБК на 6500,00 грн.; Березнянский СБК – 4500 грн. (квіти до 8 Березня); Біліївський СК на 220 грн.(День св. Валентина); Гор-Косівський СК – 500грн.; Лобачівський СК – 3000грн.; Логвинський СБК – 800грн.; Пархомівський СБК – 7тис. грн.; Рогізнянський СБК – 3тис. грн..

Поліпшена МТБ: Мармуліївський СБК – придбання тенісних мячів, сітки та ракетки на суму 280 грн. (місц.бюджет); Біліївський СК – реквізити для сцен – 1150 грн.,придбання канцтоварів на 500 грн. та навісних замків (3 шт) 600 грн, придбання більярдного стола – 17230 грн (місц.бюджет); Зрайківський СК – передплата періодичних видань на суму 246 грн. (держ.бюджет) та придбання канцтоварів на суму 354 грн. (спонсор.); Гор-Пустоварівський СБК на 200 грн. передплата преси (місц. бюджет); Володимирівський СК – придбання господарчих товарів на суму 635,00 грн. (місц.бюджет) та бензину для мотокоси – 200грн (спонсор.); Березнянский СБК – придбання більярдного обладнання на суму 18000 грн (спонсор.); Рубченківський СБК – придбання мікрофонів (2шт) на суму 2000,00 тис. грн (спонсор.).

Проблемними залишаються питання: капітальний ремонт даху та встановлення водовідведення усіх закладах культури, утеплення фасаду будівель, капітальний ремонт приміщень, заміна вікон, дверей на енергозберігаючі; опалення (отоплюється лише 5 сільських будинків культури (клубів) із 25-ти), коштів на утримання (СБК, СК), на оновлення музичної апаратури, придбання стільців, придбання канцтоварів та комп’ютерної техніки для працівників культури.

Володарська школа мистецтв: позашкільну мистецьку освіту у комунальному навчальному закладі «Володарська школа мистецтв» здобувають 136 дітей, проведено 6 масових заходів, 15 вихованців взяло участь у заходах обласного рівня, 1 учениця – в заходах всеукраїнського рівня, 4 вихованців взяли участь у міжнародному фестивалі. За 9 місяців 2019 року надійшло батьківської плати за навчання в сумі 51240 грн. За поточний період здійснено облаштування піддашка до шкільного приміщення, на що виділено 7500 грн. зі спецкоштів закладу; капітальний ремонт санвузла, кімнати під гардероб (112 950,00 грн - кошти з районного бюджету); повірку теплового лічильника; придбано музичні інструменти: електропіаніно (3), баян, гітару (комплект), скрипки (комплект 3 шт.), синтезатор та ноутбук на загальну суму 153000 грн (цільові кошти з державного бюджету); звукопідсилювальну техніку на суму 10 000 грн (кошти від селищної ради); меблі та предмети інтер’єру для гардеробної кімнати; часткова заміна обладнання для водопостачання.

Гострою проблемою залишається стан покрівлі приміщення школи (потреба в капітальному ремонті, або терміновий поточний ремонт).

Районна бібліотечна система:

В бібліотечній галузі працює 40 працівників на 26,75 ставки, в т.ч. й в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 2 чол., на 0,33ст. - 3 чол., на 0,5ст. - 16 чол., на 0,75ст.- 3 чоловіки, на 1ст.- 13. За 9 місяців 2019 року була профінансована заробітна плата з бюджету на суму 1650305,07 грн. та нарахування з неї 390053,53 грн.

Протягом 9 місяців 2019 року 26 публічних бібліотек КЗ ВРР «Володарська РБС», сукупний книжковий фонд яких становить 279034 примірники, залучили до читання 11027 користувачів. Відвідуваність бібліотек системи збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Рубченківській, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор – Пустоварівській, Біліївській бібліотеках-філіалах – 31 інтернет-місць (31 комп’ютерів та ноутбуків). Інтерент - центри 753 користувачі відвідали 8530 разів. У середньому 1 бібліотеку користувачі відвідали 2656 рази.

За 9 місяців 2019 року до бібліотек системи надійшло 1162 примірники книг на суму 27284 грн. Залучено 16061 грн. спонсорських коштів на оплату Інтернету у бібліотеках-філіалах сіл Завадівка, Руде Село, Пархомівка, Біліївка, передплату періодичних видань та встановлення вхідних дверей у бібліотеці – філії с. Логвин.

За рахунок бюджетних коштів придбано канцтовари на суму 3513,16 гривень.

За цей період бібліотеками системи було проведено 2006 масових заходів. У обласних заходах брали участь 9 учасників.  

Проблемними залишаються питання ремонтів приміщень бібліотек, опалення (отоплюється лише 8 бібліотек із 26-ти), придбання літератури за рахунок місцевого бюджету, оновлення інтер’єрів, придбання комп’ютерів та фінансування Інтернет - зв’язку.

Бібліотека – філіал села Мармуліївка знаходиться в аварійному приміщенні сільського будинку культури. Бібліотекар даної бібліотеки розрахувався. Питання виділення приміщення під бібліотеку залишається відкритим. Після проведення поточного ремонту в пристосоване приміщення перенесено бібліотеку – філіал села Веснянка.

Фонди чотирнадцяти бібліотек системи переведено на універсальну десяткову класифікацію.

Туризм: Протягом 9 місяців 2019 року відділом культури Володарської райдержадміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених планом роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2019 рік».

Проведено масових заходів – 29. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах близько 6350 осіб.

На даний час на території району нараховується 102 пам’ятки археології 61 поселення, 25 курганних груп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремих курганів, 1 курганний могильник, 1 оборонна споруда, замчище 17 століття.

На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.

У Володарському районі ведеться робота по нагляду за станом збереження пам’яток по попередженню випадків порушень пам’ятко-охоронного законодавства, залучається громадськість. Щорічно здійснюються обстеження, поточні ремонти пам’яток, впорядковуються братські могили та інші військові й мирні поховання (пов’язані з Голодоморами). За спонсорські кошти   були проведені ремонтні роботи на загальну суму 600 грн (спонсор.) та на 3000грн (місц. бюджет) пам’яток часів Другої світової війни .

У червні місяці на Володарщині завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у якому взяли участь 40 роїв Київської області та рій-гість з м. Авдіївки, серед них були присутні представники Володарського рою «Стожари».

Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох із них, включено два туристичні об’єкти Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с.Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також шість районних туристичних маршрутів. Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.

Релігія: Проведено масових заходів – 92. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах близько 4250 осіб. Православні свята в населених пунктах Володарського району: 06-07 січня 2019 року віруючі християнських церков святкували Різдво Христове. 19 січня, а також напередодні у всіх православних храмах відбулося велике релігійне свято – Водохрещення Господнє (Богоявлення). Проведені на річках та водоймах обряд освячення води з процедурою купання людей, був забезпечений громадський порядок, присутні представники швидкої медичної допомоги та рятувальна служба на воді, проведені молебні за Україну та український народ щодо відзначення в Україні Дня Соборності України. Залучені керівники релігійних організацій всіх конфесій, Церков, що діють на території Володарського району. Проведений мітинг-реквієм, молебень за «Героїв Небесної Сотні» Героїв України. Залучені керівники релігійних організацій всіх конфесій, церков, що діють на території Володарського району. У церквах та релігійних громадах району проводились Дні скорботи - молебні за загиблими на Майдані та молитви за Україну і український народ. Міжнародній день пам’яті жертв Голокосту. Проведені кругли столи, виставки у Володарському історико-краєзнавчому музеї та бібліотеках району, літературні читання про память жертв Голокосту (лютий). У березні - проведені молебні щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка. Святих сорока Мучеників Севастійських. 16 березня провели мітинг-реквієм до Дня українського добровольця, релігійними організаціями (церкви району усіх конфесій) провели вшанування пам’яті - молебні за загиблими українцями усіх часів та молитви за Україну і український народ. 26 квітня – Проведенно молебні (поминальні панахиди) за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи з нагоди 32-річниці (квітень). 28 квітня – Відзначення християнського свята Великодня (Пасхи); 8-9 травня – забезпечення всенародного вшанування та увічнення героїчного подвигу ветеранів Другої світової війни 1941-1945 років, релігійними організаціями проведені панахиди за жертвами Другої світової війни. Святкування Трійці (П’ятидесятниці) та День Святого Духа (червень). З 03 по 04 серпня пройшов чотирнадцятий хресний хід на Володарщині. Понад сорок кілометрів від Рудого Села до Ожегівки долають прочани з різних куточків України, прославляючи Божу Матір. У Рудосільському Свято-Троїцькому храмі, де знаходиться чудотворна ікона Рудосільської Божої Матері відбулася святкова Божественна літургія, яку очолили священики Володарскього і сусідніх районів. У щирій молитві віряни просили Божої милості для себе, своїх рідних та для України. Маковія (також Перший Спас, Спас на воді, Медовий Спас) — народна назва православного свята Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього, або Свято Всемилостивого Спасу та Пресвятої Богородиці, яке відзначають у перший день Успінського посту 14 серпня. 19 серпня свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа (яблучний спас) та 28 - УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ. 29 серпня до 5-річниці Іловайської трагедії - вшанування українських військових та учасників добровольчих батальйонів, які поклали своє життя за свободу та незалежність України (панахида за загиблими). Залучені керівники релігійних організацій всіх конфесій, Церков, що діють на території Володарського району. До відзначення у Київській області 28-річниці Незалежності України та Дня Державного прапора України, відділ культури Володарської РДА залучив керівників релігійних організацій всіх конфесій та церков району до участі у запланованих на місцях урочистих заходах (мітинги, зустрічі, покладання квітів, виставки, культурно-мистецькі акції тощо). Також були проведені молебні за Україну та український народ.

Православні храмові свята в населених пунктах Володарського району відбулися у Володарській Трьохсвятській церкві (лютий) у Тарганській Свято-Миколаївській та Тадіївській Івана Богослова церквах (травень); у Рудосільській Свято-Троїцькій та Гор-Пустоварівській Свято-Троїцькій церквах(червень); у Березнянській церкві Різдва Пресвятої Богородиці і Володарській Хрестовоздвиженській церкві, та Завадівській Хрестовоздвиженській церкві (вересень).

Звернена увага на проведення упереджувально-профілактичних заходів, які виключають можливість будь-яких конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті.

В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.

Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій між представниками релігійних конфесій.

Історико-краєзнавчий музей: Проведено за звітний період заходів (екскурсій) – 255, музей відвідало 836 осіб.

Проведена тематична екскурсія та виставка фотографій Володарщина в 30-ті роки (вшанування пам'яті жертв Голокосту); виставка документів до 100-річчя бою під Крутами (січень); до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - експозиція фотоматеріалів «Наш біль - Афганістан»; виставка робіт Микитенко М.Й. та Зоренко І.Я. «Видатні скульптори нашого краю» та Володарщина в роки польсько-литовської доби та козачини     експозиція матеріалів) (лютий); березня проведені екскурсії та постійно діюча виставка фотоматеріалів до 95-річчя створення Володарського району. Створена нова фото-експозиція «Герої не вмирають!». 17 березня проведені екскурсії та постійно діюча виставка фотоматеріалів щодо 100-річчя Української революції 1917-1921 років на Володарщині. Життя і творчість Дідківського В.І., поет-байкар, гуморист, член національної спілки письменників України (експозиція збірок гумориста до Дня гумору) (квітень); проводяться бесіди з історії Другої світової війні 1941-1945 років (травень). Історія розвитку медицини Володарщини (експозиція фотоматеріалів); виставка плакатів до Дня Конституції України «Символіка України» (червень).

«Останній бій воїнів УПА» -розповідь та фотовиставка до подій в с. Ожегівка в 1951р. (липень). «Історія розвитку шкільної освіти у Володарці» - експозиція фотографій (вересень). «Українська держава та її національна символіка» до Дня незалежності України – виставка плакатів та фото (серпень). Оновлена експозиція «Пархомівський шедевр». «Туристичними стежками нашого краю» до Всесвітнього дня туризму – експозиція фотоматеріалу. «Бібліотека – особливий інститут держави» до Всеукраїнського дня бібліотек – експозиція фотоматеріалу (вересень).

Постійно проводиться збір матеріалів на оформлення стенду «Вони боролись за Україну» та працює кімната бойової слави, де організовується виставка фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів.

Оглядові екскурсії (експозиції, фото виставки ) працюють постійно.

 
Підсумки роботи закладів культури Володарського району за І півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:02

На базі районного будинку культури функціонують: народний аматорський хор,   фольклорний ансамбль народної пісні «Рось», жіноче вокальне тріо «МРІЯ», дует «Дві зорі», вокальна студія «Мелодія», 3 групи хореографічної студії «Ритміка» (від 5 до 9 років; від 10 до 13 років; від 14 до 15 років), студія юних ведучих «Овація», молодіжний клуб «ПОЗИТИВ», хореографічний гурток «Позитив»-уроки-факультативи з вивчення вальсу у яких беруть участь діти випускних класів району, клуб за інтересами «Пошук», клуб за інтересами духовного співу, духовної музики, гурток «Колекціонер» Володарського історико-краєзнавчого музею.   Створений затишний куточок для відпочинку та спілкування молоді, Wi-Fi зона.  

Мережа закладів культури району складає всього 53 одиниці, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби – 10, центральна районна бібліотека – 1, районна бібліотека для дітей – 1, бібліотеки – філіали – 24, школа мистецтв – 1, історико-краєзнавчий музей – 1.

В галузі нараховується 124 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 3 од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 70 од., на 0,75ст.- 4 од., на 1ст.- 44 од.

За І півріччя 2019 року було профінансовано заробітної плати на суму 3313,8 тис.грн та нарахування на неї на суму 784,4 тис.грн.

У районному будинку культури, СБК та СК району постійно організовують зустрічі з військовослужбовцями, які повернулись з зони АТО. Для цієї категорії проводяться благодійні концерти, тематичні заходи, вечори відпочинку для членів їх сімей.

За 1 квартал 2019 року проведено тематичні-вечори, спрямовані на протидію поширенню наркоманії, психотропних речовин та пропаганди здорового способу життя. В районі відроджено проведення свят День села, проведення виставок-зустрічей з місцевими художниками.

Протягом вищевказаного періоду проведено по відділу культури 2461 культурно-освітніх та розважальних заходів. Кількість учасників аматорських колективів, працівників культури, які брали участь у обласних заходах - 24.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5