Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЖитлово-комунальне господарство
Держенергоефективності з Міненерго презентували законодавчі ініціативи для енергонезалежності громад
Четвер, 26 листопада 2020, 08:48

Держенергоефективності з Міненерго презентували законодавчі ініціативи для енергонезалежності громад та розвитку енергоефективної економіки

Курс України на декарбонізацію та сталий розвиток, а також нові законодавчі кроки – усе це презентували Міненерго та Держенергоефективності для понад 900 учасників Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес», який було ініційовано та проведено 24 листопада.

У своєму виступі Перший заступник Міністра енергетики України Ольга Буславець наголосила на тому, що Україна, як і весь прогресивний світ, рухається у напрямку «зеленого» переходу та декарбонізації. Тому особливу пріоритетність мають енергоефективність та «чиста» енергетика.

При цьому, формування та реалізація політики здійснюються із дотриманням міжнародних зобов’язань і принципів Європейського зеленого курсу.

Тож, Міненерго та Держенергоефективності активізувало роботу над законодавчою базою та створенням дієвих інструментів у сфері енергоефективності.

«Ціль - забезпечити крос-секторальний розвиток енергоефективності, яка повинна включати не тільки житлову сферу, як раніше, але й інші сектори економіки: промисловість, транспорт, бюджетну сферу, енергетику. Саме таким чином можна досягти результату – врешті-решт зменшити високий рівень енергоємності української економіки (у 2 рази вищий, ніж в середньому у світі)», - повідомив під час виступу Костянтин Гура, т.в.о. Голови Держенергоефективності.

Як пояснив Костянтин Гура, з огляду на нагальність реформ спільно з Міненерго проведено роботу щодо реорганізації Держенергоефективності у ключовий крос-секторальний орган, відповідальний за реалізацію політики «зеленого» переходу та сталого розвитку України.

Серед ключових напрацювань Міненерго та Держенергоефективності:

 • Фіналізовано базовий довгоочікуваний законопроект «Про енергетичну ефективність».
 • Розроблено концепцію нової Державної цільової програми енергоефективності на 2022-2026 рр., яка передбачатиме державну підтримку енергоефективних заходів не лише в житловому секторі, а й в секторі бюджетних установ, промисловості та транспорті.
 • Ініційовано створення Фонду декарбонізації - механізму залучення внесків від сплати податку на викиди СО2 для цільового використання коштів саме на енергоефективні заходи та проєкти з декарбонізації.

Фонд дозволить створити гарантоване джерело фінансування у розмірі 1,35 млрд грн у рік із держбюджету на енергоефективні цілі.

Завдяки запуску Фонду очікується додатковий ефект надходжень до загального фонду державного бюджету на рівні понад 1 млрд грн щорічно.

 • Напрацьовано законопроєкти щодо відновлення енергосервісу у бюджетній сфері та його розширення на комунальну сферу і енергетику.
 • Підготовлено та очікується внесення на розгляд Уряду Національного плану дій з енергоефективності на період до 2030 року із встановленням відповідних амбітних національних кінцевих та проміжних цілей.
 • Продовжено на 2021 рік програму «теплих кредитів» для власників індивідуальних будинків. Перелік обладнання, на яке можна залучати «теплі кредити», розширено і доповнено системами накопичення енергії, інтелектуальними лічильниками електроенергії, електрозарядками для авто.
 • Прийнято закон та підготовлено концепцію і план заходів для запровадження ринку зелених облігацій. Це новий для країни вид цінних паперів, що дозволить залучати фінансування в масштабні проєкти екологічного спрямування. Потенціал цього ринку в Україні оцінюється у
  36 млрд доларів до 2030 року.
 • Ведеться розробка дорожньої карти розвитку водневої енергетики в Україні. Це перспективний інструмент для декарбонізації енергетики, промисловості і транспорту. Також це шанс для України стати гідним партнером ЄС у цій сфері, зважаючи на значні ресурси для виробництва «зеленого» водню та розгалужену інфраструктуру.
 • Розроблено цілий пакет законопроєктів для активізації заміщення імпорту традиційних енергоресурсів шляхом розвитку біоенергетики, а саме:

-         законопроєкт щодо розвитку прозорого та конкурентного ринку твердих біопалив шляхом впровадження системи електронної торгівлі таким біопаливом;

-         законопроєкт щодо обов'язковості використання рідкого біопалива у галузі транспорту;

-          законопроєкт щодо стимулювання вирощування енергетичних рослин;

-          законопроєкт щодо звільнення біопалива від податку на викиди СО₂.

Також опрацьовується питання розвитку ринку біометану. Його потенціал дозволяє замістити в еквіваленті близько 8 млрд м3 газу в рік.

«Якщо взяти до уваги максимальні можливості використання твердого біопалива в Україні (відходи агросектору, енергетичні рослини, біогаз, біометан), то потенціал заміщення імпортного газу може сягнути 37 млрд м3 газу в рік. Навіть використання менше половини цього потенціалу буде достатньо, щоб позбавитися залежності від імпорту газу, який у 2019 р. склав 14 млрд м3 і за який сплачено 3 млрд доларів», - прокоментував заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Розвиток біоенергетики є особливо перспективним для громад. Це потрібно мати на увазі новообраним головам, які бажають зменшити витрати на оплату енергоносіїв, успішно пройти опалювальний сезон, а також забезпечити робочі місця і активізувати економічні процеси.

«Закликаю громади до активної роботи у всіх вищезазначених сферах. Це запорука не лише Вашої енергонезалежності, а й економічного розвитку, енергобезпеки та добробуту громадян», - підсумував Костянтин Гура.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 
Держенергоефективності трансформується у ключовий орган
Четвер, 26 листопада 2020, 08:46

Держенергоефективності трансформується у ключовий орган, відповідальний за крос-секторальне підвищення енергоефективності та сталий розвиток України

Під час Всеукраїнського онлайн-форуму «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес» т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура представив трансформацію Агентства.

З огляду на завдання Європейського зеленого курсу та необхідність нагальних дій спільно з Міненерго ведеться робота не лише над законодавством, а й над оновленням Агентства.

«Нові виклики, пов’язані із світовим трендом низьковуглецевого розвитку і побудовою «чистої» енергоефективної економіки, вимагають дієвих рішень та інструментів для різних секторів. Тому, за нашим задумом, Держенергоефективності має бути основним крос-секторальним органом, відповідальним за реалізацію державної політики «зеленого» переходу та забезпечення сталого розвитку України», - повідомив К.Гура.

Серед нових ініціатив, над якими вже працює Держенергоефективності спільно з Міненерго і партнерами:

-       Фонд декарбонізації як гарантоване джерело фінансування у розмірі 1,35 млрд грн у рік із держбюджету на енергоефективні цілі;

-       «зелені» облігації - новий інструмент для залучення фінансування на проєкти екологічного спрямування із потенціалом у розмірі 36 млрд євро до 2030 року;

-       біржа твердого біопалива для покращення якості твердого біопалива та зниження його вартості на 10-20%;

-       енергетична утилізація відходів;

-       «зелені» кредити у рамках нової цільової програми з енергоефективності на 2022-2026 роки із поширенням на різні сектори економіки;

-       гарантії походження енергії із відновлюваних джерел;

-       Фонд зелених інвестицій «Green Investment Fund UA»;

-       «зелений» водень;

-       реєстр установок на біомасі та інші.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 
Анонс
Субота, 14 листопада 2020, 10:05

24 листопада – Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес»

24 листопада 2020 р. Держенергоефективності під егідою Міненерго ініціює широкомасштабний Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес».

Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - одиніз пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики.

Обраний курс відповідає світовим тенденціям, а також цілямПаризької кліматичної угоди, Директив ЄС та нової програми ЄС «European Green Deal», до реалізації якої також планує долучитися Україна.

Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути
 
70 млрд євро до 2030 року.Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів.

Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 р. Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу.

Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад. Адже широке впровадження енергоефективних і «зелених» проєктів – це:

 • активізація економічних процесів;

 • економія витрат на імпорт енергоресурсів завдяки розвитку біоенергетики;

 • нові робочі місця;

 • збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів;

 • задоволення енергопотреб громади;

 • підвищення конкурентоздатності та інвестиційної привабливості;

 • успішне проходження опалювальних сезонів;

 • і,  головне, покращення добробуту людей.

Ключові теми, які буде обговорено під час онлайн-форуму:

 • пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;

 • нові законодавчі ініціативи, участь в EUGreen Deal, міжнародне партнерство;

 • біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;

 • енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;

 • особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;

 • експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

Програма Форуму – на сайті Держенергоефективності:http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

Організатори Держенергоефективності під егідою Міненерго.

Онлайн-форум проводиться спільно із партнерами:

 • Проєкт GIZ«Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні»;

 • Українсько-данський енергетичний центр;

 • Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні;

 • PFAN;

 • Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада»;

 • Проєкт UNIDO-GEF.

Участь у Форумі безкоштовна.

Важливо! Для участі у Форумі необхідно обовязково зареєструватись до
 
до 18 листопада 2020 рокуза посиланням:  https://forms.gle/TcomhwkMXLR2SwnQA

Трансляція Форуму відбудеться на Youtube-каналі Держенергоефектпвності:

https://www.youtube.com/channel/UCP_isNhCBbXJWPbL48vpl6g

Контактна особа -Анна Жукова (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності):тел: +38 044 590-54-09, e-mail:saeevde@gmail.com

 
Населення Київщини заборгувало за доставку газу більше 116 млн грн
Вівторок, 10 листопада 2020, 16:03

За оперативними даними станом на 10 листопада заборгованість населення за надані послуги за доставку газу становить 116 млн 645 тис грн. Сума вказана з урахуванням плати за листопад.

Найбільше – майже 36 млн грн заборгувало населення Києво-Святошинського району. 10 млн грн винні жителі Васильківського району. По 9 млн заборгували жителі Броварського, Бориспільського та Білоцерківського районів.

«Отримані кошти мають бути направлені на ремонти газорозподільної системи, обстеження газопроводів, підтримку тиску газу в мережах, локалізацію та ліквідацію аварійних ситуацій, а також заміну зношених ділянок газопроводів. Суттєва частина плати за розподіл газу спрямовується на роботу аварійно-диспетчерської служби «104», яка в режимі 24/7 гарантує безпеку усіх користувачів газу, пов’язану з роботою газових пристроїв» ‒ розповідає Руслан Писанко директор технічний АТ «Київоблгаз».

Для жителів Київщині розроблені сучасні сервіси для сплати онлайн. Завантажити рахунок за доставку газу і дистанційно оплатити послуги можна з Особистого кабінету на сайті 104.ua, за допомогою чат-бота Viber 7104.ua і через мобільні додатки 104Mobile або 104 MobileLight.

Газова компанія дякує усім своїм клієнтам, які знайшли можливість і своєчасно розрахувалися за доставку газу, зробивши свій внесок у безпеку газорозподільної системи Київської області.

 
Аналіз результатів економічного і соціального розвитку Володарського району за 9 місяців 2020 року
Середа, 28 жовтня 2020, 16:53

Енергозабезпечення та енергозбереження

З метою раціонального використання бюджетних коштів і уникнення майбутніх необґрунтованих витрат паливно-енергетичних ресурсів в районі успішно працює автоматизована система "Київщина енергоефективна". Наразі в системі архівуються та зберігаються дані по споживанню паливно-енергетичних ресурсів 74 об`єктів бюджетної сфери.

Продовжується робота щодо залучення інвестицій у реалізацію енергозберігаючих заходів будівель бюджетної сфери.

На території Володарського району обліковується 19 котелень загальною потужністю 16,6218 Гкал/год. Обсяг виробленої теплової енергії за 9 місяців 2020 року становив 4,085 тис. Гкал, з яких 579,9 Гкал теплової енергії вироблено на альтернативних видах палива.

Частка сумарної потужності котелень, що працюють на альтернативних видах палива, до загальної кількості котелень становить 38,1%.

Вироблено електроенергії з біогазу ТОВ «ГОПАК» - 11673,7 тис. кВт год.

Сформовано пропозиції та забезпечено подання проєктно-кошторисної документації на об’єкти бюджетної сфери, реалізація яких буде проводитися за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування місцевих бюджетів.

За 9 місяців 2020 року виконані робіти по Капітальному ремонт даху та покрівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 2 ІМЕНІ В.П.МЕЛЬНИКА» ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ в смт Володарка Володарського району Київської області (ІІ черга) площею 884,6м2, проведено Капітальний ремонт мережі вуличного освітлення із заміною світильників на основі LED технології по вулиці Будівельна в смт. Володарка Київської області протяжністю 3,037 км, вартість якого становить 468,5 тис.грн, та Капітальний ремонт вуличного освітлення по вулиці Лісова в с.Логвин Володарського району Київської області протяжністю 0,949 км, вартість становить 296,4 тис.грн.

Транспорт та дорожнє господарство.

За кошти обласного бюджету на умовах співфінансування з селищного, сільських бюджетів в 9 місяців 2020 року проведено роботи по капітальному ремонту доріг місцевого значення:

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Набережна в смт Володарка, Володарського району Київської області на суму 1454,6 тис.грн,

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Садовий в смт. Володарка Володарського району Київської області на суму 1175,7 тис.грн,

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Загороднього в с. Березна Володарського району Київської області на суму 1486,4 тис.грн,

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Росьова, с. Мармуліївка Володарського району Київської області на суму 231,6 тис.грн,

-         Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Плугатаря в с. Рубченки Володарського району Київської області на суму 1486,4 тис.грн,

       Службою автомобільних доріг у Київській області завершуються роботи з середнього ремонту ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Р 18, що співпадає з вулицями Кооперативною, Армійською та Зарічною загальна протяжність ділянки, що ремонтується становить 2,0 км, кошторисна вартість склала 17 млн. грн.

За кошти Володарської селищної ради виконано заміну огороджень та вуличного освітлення на 2 мостах через річку Рось по вул. Коцюбинського на загальну суму 700 тис. грн.

Для забезпечення ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Володарського району у 2020 році заплановано виконати роботи з експлуатаційного утримання доріг, ліквідації аварійної ямковості площею 1150 м2 та деформації дорожнього полотна на площі 3860 м2.

Станом на 01.10.2020 генпідрядною організацією ТОВ «Спец Комплект Постач» роботи виконано на площі 7920 м2.

         Автомобільні дороги загального користування державного значення, що знаходяться на території Володарського району обслуговуються на договірних умовах, за результатами проведення тендерних закупівель послуг:

       Р 18 – ТОВ «ДОР БУД СЕРВІС» м. Біла Церква. Для виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг буде використовуватись 6 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, заготовлено 1200 т піщано-соляних сумішів;

       Р 17 – ТОВ «Меридіан» с. Руде Село. Для виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг буде використовуватись 11 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, заготовлено 600 т піщано-соляних сумішів;

       Т 10-13 – ДРП 3 «Володарка» Таращанської ДЕД. Для виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг буде використовуватись 6 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, заготовлено 1500 т піщано-соляних сумішів.

       Автомобільні дороги загального користування місцевого значення, що знаходяться на території Володарського району обслуговуються на договірних умовах ТОВ «СПЕЦКОМПЛЕКТПОСТАЧ» з ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління». Для виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг буде використовуватись 5 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, заготовлено 500 т піщано-соляних сумішів.

       Вулично-дорожня мережа комунальної форми власності смт Володарка буде обслуговуватись КП ВСР «Володарка». Для виконання робіт з зимового утримання автомобільних доріг буде використовуватись 8 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, заготовлено 150 т піщано-соляних сумішів і 15 т солі.

       Вулично-дорожня мережа комунальної форми власності сіл району буде розчищатися від снігу технікою сільськогосподарських підприємств, що працюють на території відповідних сільських рад.    

Житлово-комунальне господарство.

КП ВСР «Володарка» забезпечено стабільне функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка.

Заборгованість за надані житлово-комунальні послуги станом на 01.10.2020, становить 2983.7 тис. грн. Найбільшим боржником за отримані послуги є населення 290 тис. грн, що пов`язано з невідповідністю темпів підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги темпам зростання реальних доходів населення та введеними карантинними заходами.

Заборгованість КП ВСР «Володарка» перед газопостачальними підприємствами становить станом на 01.10.2020 2683,6 тис. грн, в тому числі перед НАК «Нафтогаз України» - 280,0 тис. грн, та ДК «Газ України» - 2403,6 тис.грн, (борг за 2011 рік).

Охорона навколишнього природного середовища.

З метою збереження та примноження рибних запасів у водоймах району прийнято розпорядження виконуючого обов’язки голови адміністрації від 08.04 2020 № 59 «Про захист водних біоресурсів у Володарському районі у нерестовий період 2020 року» та затверджено План заходів щодо боротьби з порушеннями правил рибальства та незаконним зайняттям рибним та іншим добувним промислом водних біоресурсів у відповідний період.

Для запобігання пошкодженню цінних природних комплексів та збереження природно-заповідних територій за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища забезпечується розроблення трьох проєктів землеустрою з організації та встановлення меж територій природно-заповідного фонду місцевого значення.

Лісокористувачами відновлено охоронні знаки та інформаційні щити по 5 об’єктах природно-заповідного фонду.

На території населених пунктів району проводилися заходи з озеленення, висаджено 140 дерев та 100 кущів різних порід.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 51