Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнші новини
Новини Фонду соціального страхування
П'ятниця, 04 грудня 2020, 15:12

В управлінні відбулася відеоконференція з начальниками відділень

Сьогодні, 4 грудня, в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області відбулася відеоконференція в Zoom з начальниками усіх районних та міських відділень за участі заступників начальника управління Ірини Крещенської та Петра Реви. Йшлося про проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо призначення страхових виплат, організацію медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування.

Наголошено, що для оперативного вирішення питання щодо призначення виплат медичним працівникам та особам, які мають право на виплати в разі їх смерті необхідно проводити ще під час розслідування гострого професійного захворювання інформаційно-роз’яснювальну роботу серед потерпілих, членів сімей померлих та надавати їм всебічну підтримку і допомогу в отриманні документів, необхідних для проведення виплат.

«Враховуючи, що заява та подані до неї документи формуються в окрему справу про страхові виплати обласним управлінням, всі документи подані через відділення мають бути перевірені і впорядковані, - сказала І. Крещенська. - У разі випадку смерті медичного працівника відділення, яке прийняло заяву про призначення страхових виплат, невідкладно інформує управління та передає заяву. Спілкування з заявниками має бути максимально коректне та ввічливе».

Було поінформовано, що в управлінні створено комісію з питань призначення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою Сovid-19, спричиненою коронавірусом SАRS-СоV-2. Відтак, комісія забезпечить повне та об’єктивне вирішення питань щодо призначення страхових виплат у разі захворювання або смерті медичних працівників у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою Сovid-19, спричиненою коронавірусом SARS-СоV-2, визначених законодавством, протягом 10 днів з дня надходження заяви про призначення страхових виплат. У разі відсутності необхідних документів у матеріалах справи, комісія направлятиме запити до установ, організацій та підприємств для об’єктивного розгляду та прийняття рішення про призначення або відмову у призначенні страхових виплат.

Начальників відділень також закликано провести роз’яснювальну роботу серед закладів охорони здоров’я задля належної організації відновлення медичної реабілітації застрахованих осіб та санаторно-курортного лікування потерпілих. Нагадаємо, що наприкінці листопада цього року набув чинності закон, який відновив фінансування медичних і соціальних послуг та направлення на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду працюючих українців після перенесених захворювань і травм.

В ході відеоконференції наголошено на коректності та якості підготовки і подання фінансової звітності працівниками відділень.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України
П'ятниця, 04 грудня 2020, 08:44

Прем’єр-міністр: Бюджет цього року буде виконано

«Податкова служба вже виконала річний план із надходження, митниця поки відстає по планових надходженнях. Цьому є вагомі причини. Нам не з першого разу вдалося змінити менеджмент митниці, щоб прибрати зловживання, корупцію та навести порядок в її роботі», — зазначив Денис Шмигаль.

Інтерв'ю Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля журналу «Кореспондент», №23, 2.12.2020

Дмитро Кулеба розповів державам–учасницям ОБСЄ про п’ять пріоритетів Кримської платформи

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів у рамках 27-го засідання Ради міністрів закордонних справ ОБСЄ окремий захід «Міжнародна відповідь на окупацію Криму: наступні кроки».

Підвищення якості життя людей та сталий розвиток агровиробництва – ключові цілі Стратегії продовольчої безпеки України

3 грудня відбулося підсумкове засідання міжвідомчої робочої групи щодо розробки Стратегії продовольчої безпеки України. Робоча група створена за дорученням Прем’єр-міністра України під головуванням Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігоря Петрашка.

Міненерго представило річні квоти підтримки відновлюваної енергетики та графік проведення «зелених» аукціонів у наступному році

На розширеній нараді, що відбулася за участі всіх профільних асоціацій та ключових інвесторів в галузі відновлюваної енергетики, а також НЕК «Укренерго», Держенергоефективності та ДП «Гарантований покупець», Міненерго презентувало проект квоти підтримки виробництва електричної енергії з відновлюваних джерел, графік проведення аукціонів на 2021 рік та індикативні прогнозні показники річних квот підтримки на 2022-2025 роки.

Запровадження РРО – дієвий механізм виведення бізнесу з тіні

Державна податкова служба України відзначає високу ефективність запровадження з 01.01.2019 обов’язковості застосування реєстраторів розрахункових операцій при продажу лікарських засобів в аптеках усіма без винятку суб’єктами господарювання.

Олексій Чернишов: Європейський зелений курс – стимул для якісної реформи енергетичної галузі України

Європейський зелений курс передбачає, що країни мають розвиватися на основі інноваційних технологій, що не шкодять довкіллю. Прямуючи до європейської спільноти, Україна має синхронізувати власні стратегії розвитку з цими європейськими принципами. Велику частину в цій сфері робить Мінрегіон, а саме – підвищення енергоефективності будівель; трансформація вугільного сектору, включаючи перетворення вугільних регіонів на інвестиційно привабливі території; підвищення енергоефективності систем тепло- та водопостачання тощо.

Сергій Шкарлет: Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги МОН

Захист учасників освітнього процесу завжди в центрі уваги Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти і всіх структурних підрозділів сфери Міністерства. На цьому наголосив очільник МОН Сергій Шкарлет під час прес-брифінгу в онлайн-форматі сьогодні, 3 грудня.

Гідне життя людей з інвалідністю пліч-о-пліч з іншими співгромадянами – це наш іспит на цивілізованість, – Марина Лазебна

«Гідне життя людей з інвалідністю пліч-о-пліч з іншими співгромадянами – це наш іспит на цивілізованість. Адже ставлення суспільства до людей з інвалідністю – це дзеркало, в якому відображається наше справжнє обличчя,» – заявила Міністр соціальної політики Марина Лазебна у своєму виступі на засіданні «круглого столу», який проходив у рамках Міжнародного Дня людей з інвалідністю 3 грудня 2020 року.

Детальніше...
 
ВАСИЛЬ ВОЛОДІН: НА КИЇВЩИНІ УДЕСЯТЕРО ЗБІЛЬШЕНО ПРОПУСКНУ СПРОМОЖНІСТЬ ТЕСТУВАННЯ НА COVID
Четвер, 03 грудня 2020, 16:15

На сьогодні у Київській області обстеження пацієнтів методом ПЛР проводить 1 державний заклад – обласний лабораторний центр, та 3 комунальні – обласна клінічна лікарня, Білоцерківська міська лікарня №3 та Броварська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування. Їхня загальна щодобова потужність –  понад три тисячі обстежень.

Про це сьогодні, 3 грудня, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За весь час пандемії ПЛР-тестування пройшли більше 214 тисяч жителів Київщини.

«З березня пропускну спроможність тестування збільшено у десятеро.  Але це не межа.  Потужність плануємо підсилювати й надалі шляхом поставки двох додаткових ПЛР-аналізаторів», – зазначив Василь Володін.

Очільник області також повідомив про те, що продовжується і розширення кисневої мережі у госпітальних базах, відведених під порятунок хворих на коронавірус: «Наразі киснем обладнали 1784 інфекційних ліжок. Тільки за останній тиждень додали 284 кисневі точки».

На сьогодні на кисневій підтримці в лікарнях Київщини – 991 пацієнт. Або  55,5%  госпіталізованих хворих. Вільні  793 ліжок, які забезпечені централізованою подачею кисню.

 
Новини Фонду соціального страхування
Четвер, 03 грудня 2020, 11:22

З 1 грудня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов’язані з ним страхові виплати

З 1 грудня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2197 гривень до 2270 гривень.

Відповідно зросла сума пов’язаних з ним одноразових допомог, які фінансуються Фондом соціального страхування України для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також осіб, які мають право на виплати в разі втрати годувальника.

Так, для осіб, у яких право на страхові виплати від Фонду настало з 1 грудня цього року, розмір допомоги складе:

• потерпілому внаслідок нещасного випадку на виробництві відповідно до ступеня втрати професійної працездатності (максимально 17 розмірів прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб, при 100% втрати працездатності) – 38 590 грн;

• сім’ї у разі смерті потерпілого (100 розмірів прожиткового мінімуму) – 227000 грн;

• утриманцю у разі смерті потерпілого (20 розмірів прожиткового мінімуму) – 45400 грн.

Раніше ці виплати становили 37349 грн, 219700 грн і 43940 грн відповідно.

Детальніше...
 
ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ
Четвер, 03 грудня 2020, 11:19

3 грудня 2020 року о 15:00 год за участю голови КОДА Василя Володіна відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 164