Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСлужба у справах дітей
Карантин – не привід для насильства, а нагода піклуватися про себе та своїх близьких більше
Понеділок, 18 травня 2020, 16:17

З 15 квітня на базі ВГО «Жіночий Консорціум України» запрацювала гаряча лінія підтримки та перенаправлення у відповідні установи у випадках домашнього насильства в період епідемії COVID-19. Гаряча лінія працює в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що втілюється у всіх областях України за підтримки  Посольства Канади в Україні та Уряду Канади.

Чимало людей переживають зараз стрес та потрясіння. Команда Жіночого Консорціуму України прийняла рішення використати свій досвід та відновити роботу гарячої лінії підтримки для жінок. На лінію можуть звертатися жінки та дівчата, які постраждали від домашнього насильства, відчувають стрес та тривожність у зв'язку з пандемією COVID-19, жінки-медики, жінки із вразливих груп, тощо. Досвідчені спеціалістки з психології, психотерапії, соціальної роботи та послуг кризового консультування з багаторічним досвідом працюютьз 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу анонімно та безкоштовно. Вони вислухають, проконсультують, підтримають,розрадять або перенаправлять до необхідної служби.

Контакти гарячої лінії «Жіночого Консорціуму України»
Водафон +(380) 99 32 64 64 9 пн ср пт

KyivStar +(380) 98310 16 93 (Вайбер) пн ср пт

Life +(380) 63291 23 28 (Вайбер) вт чт сб

Водафон  +(380) 95 419 26 05 (Вайбер) вт чт сб

Якщо ви вдома і вас
принижують словами або
б'ють, погрожують, шантажують
позбовляють грошей
примушують до сексу або чинять інші подібні дії -

звертайся на одну з гарячих ліній!
 Урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства 1547

 Національна гаряча лінія ЛаСтрада 116 123 / 0 800 500 335

 Національна поліція 102

Poster Kyiv 1 1

 
Про роботу служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації
Понеділок, 02 березня 2020, 16:35

Станом на 01.03.2020 на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації перебуває 85 дітей, з них: 85 мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 54 дітей. У прийомних сім’ях - 5 дітей. У дитячих будинках сімейного типу - 12 дітей. Всього 71 дитина влаштована в сімейні форми виховання, що становить 83,5 % від загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації.

В інституційних закладах для дітей перебуває 14 дітей, позбавлених батьківського піклування з первинного обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації, 2 дітей знаходяться в КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Сезенків». 2 дітей знаходиться в КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка», діти перебували в даних закладах до набуття статусу. 8 дітей знаходяться у КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації», п’ять дітей набули статус перебуваючи у даному закладі. Проводиться робота щодо пошуку сімей, які б взяли на виховання у свою сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у даних закладах.

1 дитина навчається у Ржищівському професійному ліцеї.

1 дитина перебуває у Білоцерківському дитячому будинку–інтернаті.

Протягом 2019 року статус набули 7 дітей, з них троє дітей, які набули статус у 2019 році, влаштовані під опіку.

З початку 2020 року статус дітям у Володарському районі не надавався. У Володарському районному суді перебуває справа щодо позбавлення батьківських прав матері відносно однієї дитини.

Також з первинного обліку ССДС Володарської РДА з у 2019 році усиновлено 3 дітей, одне усиновлення громадянами України, двоє громадянами США, діти, яких усиновлено, перебували у закладах інституційного догляду.

У 2019 році 6 дітей, позбавлених батьківського піклування зняті з первинного обліку у зв’язку з досягненням повноліття. З початку 2020 року знято одну дитину у зв’язку з досягненням повноліття.

Органом опіки та піклування Володарської райдержадміністрації з початку 2019 року подано 1 позов до Володарського районного суду щодо позбавлення батьків батьківських прав 1 матері відносно 4 дітей, 4 із них знаходилися у інституційних закладах, позови подані у зв’язку зі свідомим ухилянням матері від виконання своїх обов’язків. Позовні вимоги задоволені у повному обсязі.

Детальніше...
 
Всеукраїнський Благодійний фестиваль «Мама+Я»
Понеділок, 20 травня 2019, 14:05

IMG 45d3f33daa94cae82d76a787203898b3 VСлужба у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації повідомляє, що 16 травня 2019 року делегація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування разом із опікунами, піклувальниками, прийомними мамами Володарського району взяли участь у Всеукраїнському Благодійному фестивалі «Мама+Я», який відбувся на ВДНГ у м. Києві.

Під час свята відбувся концерт талантів; виставка робіт з декоративно-прикладного мистецтва; майстер-клас: ремісничий, танцювальний, зі стилю (візаж, зачіски, дизайн), профорієнтаційний.

Дітей розважали анімаційними іграми.

Всіх зустрічали та розважали веселі аніматори, ростові персонажі.

На фестивалі були присутні відомі люди України: співаки, актори, спортсмени, бізнесмени, блогери, представники влади та ЗМІ.

Учасники фестивалю отримали подарунки, а переможці – цінні подарунки (ноутбуки, планшети, телефони та інші гаджети).

Діти, що не приймали участь у концерті та виставці, мали змогу відвідати величезну кількість майстер-класів; сфотографуватися на різноманітних фотозонах; отримати консультації юристів та психологів; відвідати алею краси.

       Також всі діти отримали солодощі та обід.

На святі панувала весела та радісна атмосфера, по завершенні свята всі присутні були задоволені та мали гарні враження.

 
Засідання міжвідомчого оперативного штабу
П'ятниця, 17 травня 2019, 13:56

IMG 20190516 14320216 травня у Володарській райдержадміністрації відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу з координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Володарського району у 2019 році.

На засіданні було розглянуто питання: про підсумки оздоровлення та відпочинок дітей шкільного віку Володарського району у 2018 році;  про хід підготовки оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Володарського району у 2019 році.

За результатами обговорення питань порядку денного було прийнято відповідні рішення.

 
Підсумки роботи служби за 2018 рік
Четвер, 28 лютого 2019, 16:03

З метою забезпечення оздоровлення дітей Володарського району у 2018 році оздоровленням та відпочинковими послугами було охоплено 708 дітей, що становить 41,8% від загальної кількості, зокрема: якісним оздоровленням забезпечено 229 осіб, відпочинковими послугами – 479 осіб. Під час проведення оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Володарського району було залучено всього 195 158,10 грн., з них: з районного бюджету – 70 000 тис.. З місцевих бюджетів, а саме: Володарської селищної ради, Тадіївської, Городище-Пустоварівської сільських рад виділено коштів всього 63 000 грн., решта батьківські та спонсорські кошти.

На первинному обліку служби у справах дітей та сімї перебуває 89 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 9 – дітей-сиріт, 80 – дитина, позбавлена батьківського піклування. В сім’ї опікунів (піклувальників) влаштовано 52 дітей. На території Володарського району функціонує дві прийомні сім’ї Голодняк Л.Г., в якій виховується 1 прийомна дитина та прийомна сім’я Андреєвої О.Ю., в якій виховується 4 прийомних дітей. 2 дітей - в ДБСТ Білявської Ю.В. (Згурівський район), 1 дітей - в прийомній сім’ї Шаповал К.В. (Згурівський район), 6 дітей - в дитячому будинку сімейного типу Дейкун В.В. та Дейкун В.Ю. (Броварський район), 3 дітей - в прийомній сім’ї Шевченко Н.В. та Шевченка В.С. (Миронівський район), 6 дітей виховується у ДБСТ Синявських (Фастівський район), 6 дітей знаходяться у КЗ КОР «Володарська СЗОШІ ІІ-ІІІ ступенів – центр реабілітації», 2 дітей КЗ КОР «Київський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Оберіг», 1 дитина перебуває у КЗ КОР «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Боярка», 1 дитина навчається в Ржищівському індустріально-педагогічному технікумі, 1 дитина - Білоцерківський національний аграрний університет, 1 дитина навчається в ДНЗ «Білоцерківське професійно-технічне училище імені П. Р. Поповича», 1 дитина навчається у Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті ім. Григорія Сковороди, 1 дитина тимчасово влаштована в сім’ю родичів.

Протягом 2018 року на первинний облік взято 19 дітей. Відповідний статус встановлено 19 дітям.

В 2018 році усиновлено 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

В 2018 році з Володарського району почесне звання України «Мати-героїня» не присвоювали.

Всього в банку даних служби у справах дітей та сім’ї перебувають:

діти з багатодітних родин – 542;

багатодітні сім’ї – 154,

діти, які опинилась у складних життєвих обставинах – 15.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5