Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І квартал 2013 року
Вівторок, 16 квітня 2013, 13:45

Підприємницька діяльність

Станом на 01.04.2013 кількість діючих малих підприємств району становить 75 одиниць, фізичних осіб підприємців - 715, юридичних осіб – 291, фермерських господарств - 28.

Протягом кварталу суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 2 149,0 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становити 27,1 %, а за аналогічний період 2012 року суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 1 887,9 тис. грн. податків і платежів.

 

За звітний період до місцевих дозвільних органів надійшло 8 звернень від суб’єктів господарювання, зареєстровано 3 декларації.

На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підприємництва, а саме:

  1. 1.Громадське об’єднання підприємців – Володарська районна асоціація фермерів та приватних землевласників, смт Володарка, вул. Армійська 10, тел. – 5-04-75. Зареєстроване в Володарському управлінні юстиції, свідоцтво від 16.02.1999 № 6, голова об’єднання – Бевза Володимир Миколайович.
  2. 2.Консультативно-дорадчий орган - Рада підприємців Володарщини,   смт Володарка, пл. Миру, 4, райдержадміністрація. Голова ради – Огороднік Анатолій Павлович. Діє на основі Положення про Раду підприємців Володарщини, затвердженого розпорядженням голови адміністрації від 20.03.08 № 195.

3. Кредитна спілка - Володарське відділення №1 кредитної спілки „Центр фінансових послуг”, вул. Кооперативна, 7А, смт Володарка, тел. 5-13-72. Директор - Растрєпєніна Єлізавета Михайлівна.

     4. Кредитна спілка - Володарське відділення кредитної спілки „Українська Провідна”, вул. Коцюбинського, 29 А, смт Володарка, тел. 5-16-15. Директор - Бєлова Зоя Миколаївна.

Сільське господарство

Працівники сільськогосподарських підприємств району в першому кварталі цього року працювали над підготовкою до комплексу весняно-польових робіт.

За 1 квартал 2013 року вироблено 2631 т молока, надій на корову становить 1432 кг. У порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшено виробництво молока на 222 т (109%), надій на одну корову збільшено на 83 кг ( 106%).

Станом на 01.04.2013 чисельність великої рогатої худоби становить 3810 голів, у тому числі: корів – 1825 голів, свиней – 7930 голів. До минулорічного показника   поголів’я великої рогатої худоби зменшено на 91 голову, корів – на 59 голів, свиней – на 27 голів, птиці – на 67142 голів.

   На тваринницьких фермах забезпечена безперебійна робота з утримання та годівлі тварин, відтворенню стада, раціонального використання наявних кормів.

ТОВ ’’Колос-Євросвинка’’ проводить подальшу реконструкцію третього приміщення для дорощування та відгодівлі свиней.

Інвестиційна діяльність

Сума капітальних інвестицій за 2012 рік склала 69 млн. 863 тис. грн. До відповідного періоду минулого року капітальні інвестиції збільшились на 18 млн. 564 тис. грн.

На 2013 рік заплановані такі інвестиційні проекти:

1. Реставрація панського маєтку с. Руде Село за кошти ТОВ „МетРуд Транс”, м. Київ, вул. Професора Підвисоцького, буд.5,В, літ.А, на даний час виготовлена технічна документація та проводяться роботи по відновленню погребу, де було знайдено ікону Покрови Пресвятої Богородиці.

2. В с. Зрайки Володарського району Київської області приватне підприємство „Прайм-М” здійснило добудову складського приміщення до цеху по переробці морської солі проектною потужністю - 197 кв.м. Роботи виконано за власні кошти у сумі 120,0 тис.грн. Будівництво об’єкта підвищує соціально-економічний розвиток району.

На 2014 рік заплановано реконструкцію двохповерхового нежитлового приміщення під житло для медичних працівників в смт Володарка. На даний час отримано позитивний висновок комплексної державної експертизи по робочому проекту.

Будівельна діяльність

Протягом першого кварталу 2013 року здійснено:

будівництво нежитлових будівель та господарських споруд по вул. Шевченка, 40 в с. Пархомівка Володарського району Київської області проектною потужністю 253,1 кв.м. за власні кошти підприємства ФГ "Гайок" у сумі 844,025 тис. грн, що вирішує питання створення нових робочих місць в районі (очікувана кількість створення нових робочих -15);

газопостачання адміністративних приміщень тракторної бригади приватного сільськогосподарського підприємства "Діар" в с. Завадівка Володарського району Київської області проектною потужністю 21 м, роботи виконано за власні кошти підприємства ПСП "Діар" у сумі 30 412 грн.

Житлово-комунальне господарство

Відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства розроблено Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Володарського району на 2011-2014 роки. Програма затверджена рішенням п’ятої сесії шостого скликання від 22 квітня 2011 року.

      Протягом першого кварталу   2013 року:      

виконано ремонт ганків на суму 15,5 тис. грн.;

проведено заміну внутрішньобудинкових водопровідних труб –10 тис. грн.;        проведено капітальний ремонт вулиці Миру в с. Руде Село - 24,9 тис. грн;

проведено капітальний ремонт вулиці Будьонного в с. Чепіженці - 130 тис. грн.;

проведено капітальний ремонт вулиці Затонського в с.Лобачів – 18 664 грн.;

проведено капітальний ремонт вулиці Шевченка в с.Пархомівка – 16651 грн.;

проведено капітальний ремонт вулиці Червоноармійської в с. Гор.-Косівка – 10652 грн.;

проведено реконструкцію вуличного освітлення в селах Тадіївка, Гайок, Тарасівка – 150 тис. грн.;

розпочато реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни в селі Пархомівка – 30 тис. грн.;

розпочато реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни в селі Пархомівка – 30 тис.грн;

проведено реконструкцію пам’ятника загиблим воїнам Великої Вітчизняної війни в селі Тадіївка – 10 тис.грн.;

   проведено будівництво водовідвідного каналу на виконання заходів від підтоплення смт Володарка - 440 тис. грн (кошти держбюджету);

     розроблено схемисанітарної очистки населених пунктів Володарського району.        

Станом на 01.04.2013 заборгованість КП «Володарка» за спожитий природний газ – 5324,8 тис. грн., в тому числі: заборгованість перед: ДК «Газ України» становить 3550,0 тис. грн.; ПАТ «Київоблгаз» - 336,2 тис.грн; НАК „Нафтогаз” – 1438,6 тис.грн.

Заборгованість за надані послуги теплопостачання - 2,940 тис.грн.

Заборгованість за надані послуги з водопостачання та водовідведення - 235,4 тис.грн.

Для зменшення дебіторської заборгованості подано до суду 45 заяв на загальну суму боргу 153,2 тис. грн., з них задоволено 43 позови на суму 147,6 тис. грн..

Споживчий ринок

Велике значення для забезпечення населення району різноманітними товарами та послугами має ринок змішаного асортименту, який працює два рази на тиждень (приватно-орендний ринок „Олексій”). На території Володарського району побутові послуги населенню Володарщини надають 122 об’єкти різних форм власності, з них в сільській місцевості - 89. Підприємств торгівлі налічується 184, з них в сільській місцевості - 94.

Суб’єктами господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі та побуту, постійно надається методична та консультативна допомога щодо роз’яснень вимог нормативних і законодавчих актів.

Зайнятість населення

Станом на 01.04.13 на обліку перебуває 1424 незайнятих громадян, з них 1395 мають статус безробітного, що на 119 чол. більше, ніж на відповідний період 2012 року. Зростання рівня зареєстрованого безробіття зумовлено тим, що у минулому році сільськогосподарські підприємства у березні розпочали весняно – польові роботи, а в цьому році їх початок у більшості сільськогосподарських підприємств заплановано на квітень.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації пройшли 115 чол.

Протягом кварталу 2013 року центром зайнятості було працевлаштовано 70 чоловік. Рівень зареєстрованого безробіття становив 11,7 %, що на рівні минулого року.

Дотації не надавалися, так як даної послуги не передбачено діючим законодавством. Оплачувані громадські роботи не проводилось з причини відсутності нормативних документів.

Заробітна плата, пенсії

Заборгованості по заробітній платі станом на 01.04.13 немає. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень - березень 2013 року становить 2021,75 грн., що на 13,5 % більше проти минулого року, у сільськогосподарському виробництві – 1747,88 грн., що на 15,2 % більше проти минулого року. Станом на 01.04.2013 середня пенсія по району становить 1290,43 грн., що на 167,84 грн. більше проти минулого року.

Протягом січня-березня 2013 року проведено 3 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на які було запрошено 3 керівників підприємств. На даних засіданнях було розглянуто питання про збільшення розміру заробітної плати вищевстановленого законодавством мінімального розміру заробітної плати.

За 3 місяці 2013 року до управління ПФУ у Володарському районі від підприємств та організацій району надійшло страхових внесків та єдиного соціального внеску в сумі 8 411,1 тис.грн. План надходження коштів за 3 місяці 2013 року складає 9 490,7 тис.грн. Планове завдання з початку року виконане на 88,6 %. Забезпечення власними коштами складає 26,8 %.

Станом на 01.01.2012 борг по страхових внесках складав відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» 116,7 тис.грн., а станом на 01.04.2013 – 150,2 тис.грн.

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.04.2013 – 61,0 тис.грн. Це борги підприємств, яких визнано банкрутами (СГВК „Трудівник” та ПП „Нива”).

Соціальна сфера

Освіта

У зв'язку зі створенням освітніх округів вивчається питання щодо призупинення роботи Капустинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - дитячий садок» та Зрайківського НВО «ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ» у зв'язку з малою кількістю дітей,пониження ступеня Рогізнянського НВО«ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ», Березнянського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» у загальноосвітні навчальні заклади І ступеня - ДНЗ.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітей, які мешкають в сільській місцевості, заплановано створити в районі чотири шкільних освітніх округи на базі Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Володарської ЗОШ І-ІП ступенів № 2 , Пархомівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ», Рудосільського НВК «ЗОШ І-ІП ступенів -ДНЗ», що в першу чергу будуть забезпечуватись навчальним обладнанням, літературою.

В районі організованим підвезенням до місця навчання та у зворотному напрямі охоплено 349 учнів та 67 педагогічних працівників сільських шкіл, які проживають за межею пішохідної доступності.

Спільно з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації протягом літнього періоду заплановано організовувати санаторно-курортне лікування дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті.

Охорона здоров'я

          У І кварталі 2013 року галузь охорони здоров'я профінансовано на суму 3 604,0 тис.грн. Витрати на медикаменти складають 48 632 грн. Проведено благоустрій територій медичних закладів району.

Культура

Протягом першого кварталу 2013 року відділом культури, туризму та з питань релігій проведено 1724заходи. Профінансовані заходи з районного бюджету на суму 8 330 грн.

Покращили матеріально-технічну базу сільські клуби с. Михайлівка,                 с. Гор-Косівська та с. Зрайки.

          У центральній районній бібліотеці при Інтернет-центрі працює «Пункт доступу громадян до правової інформації», створений в рамках Програми сприяння Парламенту.

Фізична культура

У першому кварталі 2013 року було проведено 11 районних спортивно-масових заходів та взято участь в 6 обласних спортивних заходах.

За програмою розвитку фізичної культури і спорту на 2013 роки відділом фізичної культури і спорту на спортивно-масові заходи було використано 2,7 тис. грн. та позабюджетних – 1000 грн. Відбувся турнір з волейболу, приурочений річниці виводу військ з Афганістану в                           с. Капустинці. Серед учнів шкіл району проводилась першість з настільного тенісу, баскетболу, волейболу. Спортсмени Володарської ДЮСШ брали участь у обласних змаганнях з легкої атлетики та боксу, де неодноразово були в трійці призерів.

Фінанси

До бюджетів усіх рівнів за І квартал 2013 року по Володарському відділенні Сквирської МДПІ надійшло 7 901,6 тис.грн податків, зборів та інших платежів, при прогнозному завданні – 7 022,1 тис.грн., що становить 112,5 % виконання до прогнозного завдання, додатково надійшло до бюджету 879,5 тис.грн. До відповідного періоду минулого року надходження зросли на 1 157,8 тис.грн., або на   117,2 %.

         За І квартал 2013 року надходження податків і зборів до дохідної частини загального фонду зведеного бюджету району склали 4 687,5 тис. грн. при планових показниках 4 241,0 тис. грн. або на 110,5 % забезпечено виконання плану звітного періоду поточного року, перевиконання становить 446,5 тис. грн.

Районний бюджет за звітний період виконано на 101,2 %.