
Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, здійснює новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники мають змогу відвідати дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді оплати за придбання обладнання для розвитку підприємництва.
Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп.
Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.
Ветерани, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, повинні
заповнити анкету. Порядок участі в програмі та з анкетою можна ознайомитись за посиланням http://iom.org.ua.Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується із січня 2019 року у трьох
пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета —
сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.
У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.
Поруч з цим, здійснюється пілотний проект «Підтримка реінтеграції
ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Його учасники та учасниці зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.
За необхідності, отримати консультації можна на телефонній гарячій лінії МОМ:
0-800-215-025 (пн.-пт. З- 10.00 до 17.00).
|