Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

Авторизаціяаналіз результатів економічного і соціального розвитку Володарського району за 9 місяців 2018 року
Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:41

Житлово-комунальне господарство.

   Житловий фонд смт Володарка нараховує 21 багатоповерховий будинок в яких нараховується 649 квартир, які 100% приватизовані. 330 квартир переведені власниками на автономне опалення. Весь житловий фонд знаходиться у співласності мешканців багатоквартирних будинків. Управителем багатоквартирних будинків виступає комунальне підприємство Володарської селищної ради КП «Володарка», яке надає послуги з утримання територій, централізованого опалення, водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

КП “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. Проведено ремонтні роботи в житловому фонді. Проводилися роботи по заміні та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж. Здійснювалась підготовка закладів освіти до нового навчального року та в медичних закладах виконувались ремонтні та відновлювальні роботи.

Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання 273,4 тис. грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 316,4 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 107,7 тис. грн, заборгованість має тенденцію зростання порівняно з 2017 роком та першим півріччям 2018. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.

КП «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 3688,6 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

Установи та організації району, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, мають заборгованість за електроенергію 18,915 тис. грн., за теплопостачання 100,3 тис. грн., за водопостачання і водовідведення заборгованості немає. Оплата послуг за 9 місяців 2018 року за газ становить 3708,2 тис. грн, за електороенергію 650,1 тис. грн. (станом на 02.10.2018). Відбулося зростання заборгованості за спожитий природний газ на 933,7 тис. грн у 2018 році.

За 9 місяців 2018 року проведено 26 790 м2 поточного ремонту вулиць та доріг комунальної всласності на суму 12630 тис. грн. та 2 600 м2 капітвльного ременту тротуарів по вул. Кооперативна, вул. Миру та вул. Коцюбинського на суму 1288,13 тис. грн.

За кошти обласного бюджету, на умовах спів фінансування, виконано капітальний ремонт доріг 1370 м2 по вул. Шевченка в с. Пархомівка та вул. Лесі Українки і пров. Польовому в с. Ожегівка на суму 2866,393 тис. грн, спів фінансування з місцевих бюджетів 429,95 тис. грн. Проведено роботи з капітального ремонту 3 км ліній вуличного освітлення в с. Березна на суму – 329,329 тис. грн, спів фінансування – 49,386 тис. грн. Поновлено дорожні знаки та дорожню розмітку

        Житлово-комунальне господарство.

Для забезпечення стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства КП «Володарка» проведено заходи по капітальному та поточному ремонтах водопровідно-каналізаційних мереж, насосних станцій, мережі теплопостачання, центральної котельні. Аналіз виконання заходів щодо забезпечення стабільного функціонування об'єктів житлово-комунального господарства.

Заборгованість населення за послуги ЖКГ на 01.10.2017 р.

Тепло – 364,1тис.грн

Вода – 0 тис.грн

Квартплата – 189,2 тис. грн

Заборгованість населення за послуги ЖКГ на 01.10.2018 р.

Тепло – 273,4 тис.грн

Вода – 0 тис.грн

Квартплата – 316,4 тис. грн

Енергозабезпечення та енергозбереження.

У 2018 році завершено роботи з капітального ремонту даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» з утепленням горищного перекриття вартістю 2906,223 тис. грн, спів фінансування – 298,558 тис. грн.

За кошти районного бюджету виконано роботи з капітального ремонту:

приміщень КЗ «Володарський РІРЦ» з заміною вікон та системи освітлення на загальну суму 733,583 тис. грн;

вхідної групи лікувального корпусу № 1 Володарської ЦРЛ на загальну суму 738,392 тис. грн (виконано заміну даху та покрівлі, віконних та дверних блоків);

       туалетів Володарської центральної районної лікарні "Поліклінічне відділення" на суму 239,133 тис. грн;

       коридорів приймального відділення лікувального корпусу № 1 Володарської центральної районної лікарні на суму 199,887 тис. грн.

Проводяться роботи по заміні частини вікон у КЗ «Володарській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» на суму 300 тис. грн (за кошти Державного бюджету).

Володарський районний будинок культури:

За кошти районного бюджету виконуються роботи по заміні віконних блоків на суму 73,0 тис. грн, капітальний ремонт вестибюлю на суму 140,0 тис, грн.

За кошти Державного бюджету та спів фінансуванні з районного бюджету проведено роботи з капітального ремонту тераси та сходів на суму 487,921 тис. грн, співфінансування з районного бюджету – 352,921 тис. грн.

У 2017 році в с. Березна виконувались роботи по заміні внутрішньої системи опалення. В грудні 2017 року в шкільній котельні с. Косівка виконано заміні газових котлів, що прийшли в непридатність на нові економні газові котли типу НАВІЄМ – 40 в кількості 3 шт, вартість реконструкції котельні – 225 тис. грн..

Проведено заміну вікон у Тарганському сільському клубі на енергозберігаючі в кількості 14 шт на суму 78 тис. грн., капітальний ремонт будівлі (укріплення несучих стін металевими стяжками та улаштування відмостки) КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАВАДІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК» ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, капітальний ремонт системи каналізації КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «РУДОСІЛЬСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І–ІІI СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК» ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на суму 40 тис. грн., капітальний ремонт зовнішньої стіни та криші перехідної галереї будівлі КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ГАЙВОРОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ – ДИТЯЧИЙ САДОК» ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на суму 36 тис. грн., капітальний ремонт 60 м2 підлоги у фойє КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ВОЛОДАРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ІМЕНІ В.П. МЕЛЬНИКА» ВОЛОДАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ на суму 50 тис. грн., реконструкція водогону будівлі на суму 30 тис. грн. «Пархомівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад». Фінансування виконаних робіт проведено за рахунок районного бюджету.

4. Охорона навколишнього природного середовища.

Володарською районною державною адміністрацією в 2018 році організовано проведення весняного двомісячника з благоустрою населених пунктів, розпорядження голови адміністрації від 28.03. 2018 № 71 та осіннього місячника з благоустрою населених пунктів, розпорядження голови адміністрації від 19.09.2018 № 164. В рамках проведенні місячників благоустрою було проведено 4 суботники в яких прийняли участь 4883 чол. Висаджено більше 1,5 тис. садженців дерев, упорядковано території кладовищ, парків, скверів, спортивних та дитячих майданчиків, прибережних смуг, територій навчальних та медичних закладів, підприємств, установ, організацій району.

Погоджено дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря 8 підприємствам.

В сфері поводження з твердими побутовими відходами на території району працює полігон ТПВ на території Матвіїської сільської ради на базі якого ТОВ «Екологічне відродження природного середовища проводить збір, часткове ручне сортування та захоронення ТПВ.

З 01.01.2018 КП ВСР «Володарка» запровадило в смт Володарка роздільне збираннч ТПВ, для чого було придбано та встановлено 50 контейнерів для збирання скла, пластику, паперу, витрати на придбання контейнерів становлять 85 тис. грн.

Начальник відділу житлово-комунального господарства,

енергоефективності та інфраструктури райдержадміністрації                                                             О.В.Братківський