Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2018 року
П'ятниця, 20 липня 2018, 14:04
Молодіжна політика.
Протягом І кварталу 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.
З учнівською молоддю проводились різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого здоров’я.
Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.
Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.
Сектором фізичної культури та спорту спільно з службою у справах дітей та сім’ї, відділом освіти, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області проведено профілактичні рейди щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді в населених пунктах району.
Взято участь у районному зборі лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».
21 квітня сектор молоді та спорту разом із лідерами органів учнівського самоврядування центру творчості дітей та юнацтва провели благодійну акцію «Серце до серця» - «Почуй світ» в загальноосвітніх школах Володарського району та організаціях селища.
Сектором молоді та спорту спільно із центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!» присвячену до Всесвітнього дня без тютюну.
З метою підняття авторитету кращих молодих працівників з нагоди відзначення Дня молоді у великому залі Володарської районної державної адміністрації щорічно проводяться зустрічі керівників району з кращими представниками молоді району, 30 кращим молодим представникам підприємств, установ та організацій району було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.
24 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені розважальні масові заходи з нагоди Дня молоді.
  Зайнятість населення та ринок праці.
За звітний період послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 1589 осіб, з них 1326 отримали статус безробітного, що на 275 осіб менше відповідного періоду 2017 року.           
В службі зайнятості було зареєстровано 1050 вакансій, укомплектовано – 714, з них: 45 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі. Кількість претендентів на одну вакансію складає 9 осіб.
Протягом І півріччя 2018 року було працевлаштовано 706 осіб, з них мали статус безробітного 478 осіб.
Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6 днів.
Рівень працевлаштування становить 36 %.
Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли 226 чоловік.
На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 236 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району 5 осіб).
На кінець звітного періоду на обліку перебувало 477 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю, складає 464 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив 1975 грн.
На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив 8 %, що на 0,6 % менше відповідного періоду минулого року.
  Заробітна плата та стан її виплати.
Середній розмір заробітної плати у районі має тенденцію до зростання. Станом на 01.07.18 середній розмір заробітної плати по району становить 6172,44 грн, в тому числі в сільському господарстві – 6581,36 грн.
Протягом року в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах немає.
Пенсійне забезпечення.
Станом на 01.07.2018 на обліку в Сквирському об’єднаному УПФУ Київської області (Володарка) перебуває 6145 одержувачів пенсій. Призначено 91 нову пенсію та здійснено 464 перерахунки.
Середній розмір пенсій по району становить 2100,61 грн.
За звітний період до управління надійшло власних коштів 24717,80 тис.грн вт.ч.: страхових внесків 69,84 тис.грн, та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі 24647,96   тис.грн.
Борг по єдиному соціальному внеску, стягувачем якого є ПФУ, становить 21,04 тис.грн з яких на виконанні в органах ДВС знаходиться 20,17 тис.грн боргу.
Борг по страхових внесках відповідно Закону України № 1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становить – 33,03 тис.грн, який знаходиться на виконанні в органах ДВС.
Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.07.2018 становить –63,27 тис.грн (ПОСП Перемога – 54,10 тис.грн порушено справу про банкрутство та ПП Надія – 9,17 тис.грн).
Протягом півріччя направлялись інформації до Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ та Державного інспектора праці про підприємства, організації та фізичні особи – підприємці, які декларують заробітну плату менше або на рівні мінімальної. Було проведено 2 флешмоби, на тему плакатів: «Легалізація заробітної плати», «Молодь за легальну заробітну плату», «Порядок відшкодування пільгових пенсій».
Соціальний захист населення.
Станом на 01.07.2018 на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває 5238 осіб.
За звітний період нарахування пільг за користування житлом та комунальними послугами, пільг на тверде паливо та скраплений газ в балонах та інші пільгові послуги склали 2 621,02 тис. грн.
Виплачено щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань до 5 травня 723 особам на суму 986 295 грн. На даний час залишається невиплачений борг 3 особам на суму 7795 грн.
Розпочато прийом документів для надання матеріальної допомоги відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Сотні та учасникам Революції Гідності. До Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації для прийняття рішення щодо виплати допомоги направлено 3 справи.
За перше півріччя 2018 року управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 12 391,1 тис. грн. Призначено субсидій 4931 сім´ї, з них 231 сім’ї – на тверде паливо
В районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, де перебуває 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 прийомна сім’я в якій виховується 2 дітей. Станом на 01.07.2018 профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 195,4 тис. грн.
Загалом спеціалістами управління за 6 місяців 2018 року прийнято 3936 осіб.
У Володарському районі обліковано 108 внутрішньо-переміщених осіб (76 сімей), з них: переміщених з АР Криму –7 осіб (6 сімей) та районів проведення АТО – 101 особа (70 сімей). За звітний період їм надана грошова допомога на суму 168,3 тис. грн.
На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1019 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, що отримують компенсаційні виплати. За звітний період виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 1150 тис. грн. Оздоровилося 6 осіб на загальну суму 41 тис. грн.
Санаторно-курортними путівками забезпечено 8 чоловік, з них 1учасник війни, 4 інваліди загального захворювання, 1 інвалід війни, 1 спинальник та 1 інвалід з дитинства.
Також санаторно-курортним лікуванням забезпечено 1 учасника бойових дій АТО.
В районі функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Послуги надано 894 жителям району.
При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Станом на 01.07.18 проживає 19 чол.
Протягом І півріччя 2018 року підготовлено та видано 13 будівельних паспортів забудови земельної ділянки з них: 9 в смт Володарка та 4 в населених пунктах Володарського району. Прийнято в експлуатацію 435 м² житла.
Містобудівна діяльність.
         Розроблено детальний план території земельної ділянки для розміщення, будівництва та експлуатації комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованої на території Гор-Пустоварівської сільської ради, за межами населеного пункту, Володарського району. Детальний план розглянуто на засіданні містобудівної ради в м. Києві від 02.03.2018. Зауваження та пропозиції розглянуто та усунено відповідно до чинного законодавства.
Розпочато роботу над розробкою детального плану території земельної ділянки розташованої в адміністративних межах Завадіської сільської ради для розміщення та експлуатації основних підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств, що пов’язані з використанням надр. Оприлюднено рішення   про     розроблення     містобудівної документації.
Проведено роботу по розробці генеральних планів: с. Тарган і с. Надросівка, с. Руде-Село, с. Ожегівка. Погоджено завдання на розробку генерального плану с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району та розпочато топографо-геодезичну роботу для виготовлення генерального плану.
Розглянуто 34 проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та оренду в межах населених пунктів Володарського району.

Житлово-комунальне господарство.
КП ВСР “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. У І півріччі проведено ремонтні роботи в житловому фонді, роботи по заміні та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж. Відбувається підготовка житлового фонду, закладів освіти, медицини культури до роботи в осінньо-зимовий період.
Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання в сумі 574,6 тис. грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій в сумі 297,2 тис. грн. Заборгованість має тенденцію до зростання порівняно з першим півріччям 2017 року. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.
КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4171,6 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.
Енергозабезпечення та енергозбереження.
В районі діє Програма енергозбереження (підвищення енергоефекти-вності) Володарського району на 2017-2020 роки, в рамках якої передбачено на 2018 рік заплановано проведення: енергоаудитів будівель бюджетних установ; термомодернізації будівель бюджетних установ; встановлення модульних котелень на альтернативних видах палива.
Протягом першого півріччя 2018 року виконано роботи по ремонту даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» Володарської районної ради Київської області.
Освіта.
Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надають 15 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с». В них навчалось1617 учнів.
Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 50 % - це 590 діток. Дошкільна мережа складається з двох дитячих садочків КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» та ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Городище–Пустоварівської сільської ради, в яких виховуються 296 дітей та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 294 дитини.
З лютого 2018 року відновлено роботу різновікової групи дошкільного підрозділу КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с».
Володарською районною радою прийнято рішення від 18.12.2017 № 202-19 (П)–VІІ «Про створення КЗ «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр» Володарської районної ради Київської області». Рішенням сесії районної ради від 27.02.2018 № 214-20-VII було виділено кошти на функціонування КЗ «Володарський РІРЦ» та вирішено закріпити за КЗ «Володарський РІРЦ» частину приміщення (45 м2) КЗ «ВРЦТДЮ». Після закінчення 2017/2018 навчального року виділено ще 51м2. Проводиться капітальний ремонт приміщень на який виділено кошти в сумі 517,635 тис.грн.
У І півріччі 2018 року закуплено кухонні меблі і посуд для шкільної їдальні КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» на суму 39318 грн та для КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» на суму 30756 грн за кошти субвенції з державного бюджету. Придбано холодильник для КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – д/с» на суму 7, 5 тис. грн за кошти сільської ради. На виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» виділено 15000 грн. Капітальний ремонт виконано на суму 1492,789 тис. грн. Проведено капітальний ремонт (утеплення стін, фасаду) приміщення КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 на суму 124,550 тис. грн.
На поточний ремонт електропостачання та електроосвітлення в КЗ «Тадіївський НВК –д/с» виділено 99667,05 тис. грн.
КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» проведено оброблення дерев’яних конструкцій даху вогнезахисним розчином. Проекто-кошторисну документацію та роботи фінансувала Городище-Пустоварівська сільська рада на загальну суму 84999 грн, також закупили вогнегасники і протипожежні покривала на суму 8413 грн. У школі встановлено систему пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей на загальну суму 198,9 тис.грн за кошти місцевого бюджету (що виділені рішенням ХХІІ сесії Володарської районної ради).
Націонал – патріотичне виховання.
Реалізація Стратегії національно-патріотичного виховання на 2016-2020 роки забезпечується спільними зусиллями органів державної влади, органів місцевого самоврядування та інститутів громадянського суспільства.
Проводяться виховні, інформаційно-просвітницькі заходи з вивчення та вшанування героїчного подвигу українського народу.
Забезпечується участь учнівської молоді у фестивалях, конкурсах та державних заходах національно-патріотичного виховання.
Діють гуртки національно-патріотичного спрямування «Захисник Укра-їни», на базі КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1».
24 – 25 квітня відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
9 червня на території Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів -центр реабілітації» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
18 червня відбулося відкриття літнього сезону вишкільно - оздоровчого, національно - патріотичного табору «Володарська Січ». Головною метою відкриття табору було національно-патріотичне виховання молоді за методиками козацько-лицарського виховання, вивчення народних традицій та звичаїв наших пращурів, освоєння знань і умінь з козацьких практик та народних ремесел.
 Охорона здоров´я.
Медичне обслуговування населення району забезпечують Комунальний заклад охорони здоров’я «Володарський центр первинної медико-санітарної допомоги» та Володарська ЦРЛ.
З метою покращення матеріально-технічної бази Володарської ЦРЛ та умов для перебування хворих протягом І півріччя було проведено робіт на загальну суму 701804,8 грн, а саме:
капітальний ремонт коридорів у приймальному відділенні лікувального корпусу №1 на суму 199887,0 грн;
капітальний ремонт туалетів у поліклінічному відділенні Володарської ЦРЛ на суму 239 132,8 грн;
закуплено меблі на суму 49964,0 грн;
закуплено м’якого інвентарю на суму 69936,4 грн.
Придбано лікарські засоби та медичні вироби для надання невідкладної медичної допомоги на загальну суму 145687,96 грн.
На стаціонарне лікування учасників АТО згідно з районною програмою медикаментозного забезпечення учасників антитерористичної операції під час стаціонарного та амбулаторного лікування на період 2016-2020 років використано 54 тис.грн.
На виконання Урядової програми «Доступні ліки» задіяно 6 аптечних закладів. З початку дії Програми було використано 322,2 тис. грн з них: для лікування хворих із захворюваннями серцево-судинної системи – 245,3 тис. грн; для лікування хворих на цукровий діабет ІІ типу – 49,6 тис. грн; для лікування хворих на бронхіальну астму – 27,3 тис. грн.
КЗОЗ «Володарським центром первинної медико-санітарної допомоги» проводяться заходи щодо впровадження закону України «Про медичну реформу», лікарі загальної практики сімейної медицини та педіатри забезпечені автоматизованими робочими місцями із підключенням медамбулаторій до інтернету, на що використано 395,2 тис.грн.
         У підписанні декларацій задіяно 12 лікарів, із них 8 сімейних лікарів та 4 – педіатри.    Станом на 01.07.2018 підписано 39,5% декларацій.         Для активізації приписної компанії проведена значна робота щодо інформування населення про переваги реформування первинної ланки охорони здоров'я. Були задіяні засоби масової інформації: районна газета «Голос Володарщини», місцева телерадіокомпанія «Грант» та офіційний сайт Володарської райдержадміністрації.
 Культура та туризм.
Мережа закладів культури залишилась незмінною.
Протягом   1 півріччя 2018 року районним будинком культури проведено 100 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 31606,00 грн.
На поліпшення матеріально-технічної бази використано бюджетних коштів: 6500 грн - на придбання стільців, 43000 грн - на сценічні костюми фольклорного ансамблю; 85000 грн - на ремонт освітлення сцени та 395461 грн – на ремонт сходів центральної частини будівлі районного будинку культури.
Сільськими будинками культури (клубами) проведено 1556 культурно-освітніх та розважальних заходів, Днів села та ін. Протягом звітного періоду проводились ремонтні роботи по сільських закладах культури на що використано 9263 грн, профінансовані свята на суму 6206 грн та поліпшена матеріально-технічна база на суму 43588 грн.
38 учасників аматорських колективів, працівників культури брали участь у обласних заходах.
За звітний період до бібліотек системи надійшло 937 примірників книг на суму 79330 грн. Залучено 4910 грн спонсорських коштів на оплату Інтернету у бібліотеках-філіалах сіл Завадівка, Руде Село, Пархомівка, Біліївка, на передплату періодичних видань та оновлення інтер’єру бібліотек.
За рахунок бюджетних коштів придбано: бібтехніку (формуляри) на суму 4200 грн,будівельні матеріали для ремонту приміщення та придбання ноутбука і принтера для Рубченківської бібліотеки – філії на суму 31 000 грн.
Фізична культура та спорт.
З метою розвитку фізичної культури та спорту, залучення широких верств населення до активних та регулярних занять фізичною культурою та спортом протягом І півріччя 2018 року було проведено близько 44 районних спортивно-масових заходів. Спортсмени району взяли участь в 22 обласних та 12 Всеукраїнських спортивних заходах, на чемпіонаті світу та на чемпіонаті Європи.
Переможницею та призеркою міжнародних та всеукраїнських змагань з олімпійських видів спорту стала Дишлюк Наталія а саме:
З 30 січня по 01 лютого 2018 року в м. Суми проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат (2001 р.н. та молодші), деНаталія Дишлюк  стала переможницею на дистанції 400м.
З 6 по 7 лютого 2018 року у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбувся юніорський чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні, в якому Наталія Дишлюк стала переможницею з новим особистим рекордом 24.83 на дистанції 200 м.
   У міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні, яка відбулася 10 березня у Стамбулі, Наталія Дишлюк у складі збірної України була другою з бігу на 400 метрів (56,70 с).
          Збірні команди району брали активну участь в обласних спартакіадах з масових видів спорту серед районів і міст обласного значення, де показували гарні результати:
          вперше в історії району команда Володарського району посіла перше місце в обласному фестивалі 2018 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» з баскетболу серед чоловіків;
          збірна команда державних службовців Володарського району посіла перше місце з футболу в фінальній частині змагань другого етапу обласної Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Київської області, що відбулися в м. Ірпінь 09.06.18.
В звітному періоді 2018 року організовано та проведено роботу з підготовки до футбольного сезону районного стадіону «Колос» та футбольних полів сіл району, приведено в належний санітарний стан діючі спортивні споруди, майданчики району.
         За Володарською районною програмою розвитку фізичної культури та спорту «Володарщина спортивна» сектором фізичної культури та спорту на спортивно-масові заходи було використано 19 986 грн.
                                                         
         Охорона навколишнього природного середовища.
Погоджено дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря 8 підприємствам.
В смт Володарка КП ВСР «Володарка» запроваджено систему роздільного збору твердих побутових відходів встановлено 25 ящиків для роздільного збору ТВП.
Рішенням Київської обласної ради затверджено перелік природоохоронних заходів в який включено Проект «Роботи, пов’язані з поліпшенням технічного, екологічного та санітарного стану Володарського водосховища з метою захисту від підтоплення смт Володарка Київської області» та затверджено фінансування в сумі 6800 тис.грн.
         Затверджена Програма поводження з твердими побутовими відходами на 2018-2020 роки, якою передбачені заходи з виявлення та ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території району, за межами населених пунктів.
З 10 виявлених стихійних сміттєзвалищ ліквідовано 6. В даний час проводяться роботи по ліквідації ще двох стихійних звалищ у смт Володарка та у с. Руде Село, при цьому зібрано і вивезено 320 м3 твердих побутових відходів та захоронено понад 450 м3, підлягає вивезенню ще понад 4000 м3.
Розвиток підприємництва.
Протягом І півріччя 2018 року в районі зареєстровано 63 суб’єкти підприємницької діяльності, з них 58 фізичних осіб – підприємців та 5 -юридичні особи. Закрили свою діяльність 53 суб’єкти підприємницької діяльності: фізичних осіб – підприємців 52 та 1 юридична особа. Всього станом на 01.07.18 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб підприємців - 568, юридичних осіб – 303, фермерських господарств - 23.
За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,5 тис. чол.
Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 21339,6 тис. грн податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 29,3 %.
Через районний центр зайнятості одноразову допомогу на організацію підприємницької діяльності отримав 1 безробітний в розмірі 8200 грн в сфері надання послуг по встановленню віконних прорізів.
Адміністративні послуги.
Від 26.03.2018 № 57 прийнято розпорядження «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через сектор надання адміністративних послуг. Даним переліком затверджено 131 послугу, але станом на 01.07.18 надається 76 послуг з них: 27 послуг райдержадміністрації та 49 - послуги центральних органів виконавчої влади.
За І півріччя 2018 року сектором зареєстровано 1318 звернень та надано 865 консультацій.
Інвестиційна діяльність.
За даними головного управління статистики в Київській області станом на 01.04.18 підприємствами району освоєно 18923 тис. грн капітальних інвестицій, що на 336 тис. грн. більше відповідного періоду минулого року. В розрахунку на одну особу сума склала 1091,2 грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій району.
В І півріччі 2018 року продовжувалась реалізація проектів:
По проекту розміщення, будівництва та експлуатації комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор ТОВ «ГОПАК», розпочато будівельно монтажні роботи - виконано підготовчі роботи, завершено влаштування котловану та приступили до бетонних робіт, закуплено 100% обладнання та виконано 10% будівельно монтажних робіт.
ПП АФ «Розволожжя» - продовжується реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми. Введено в дію першу чергу проекту, приміщення на 380 голів корів та освоєно коштів - 31,2 млн.грн.
Розпочато розробку детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації господарських будівель в адміністративних межах Завадівської сільської ради з метою відновлення роботи цегельного заводу ТОВ «Термобудкерам». Рішенням сесії Володарської районної ради від 17.07.18. надано погодження видачі спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення суглинків.
  Промисловість.
За І півріччя 2018 року промисловими підприємствами району, що входять до кола статистичного спостереження, реалізовано промислової продукції на 96942 тис. грн, що становить 155 % до відповідного періоду 2017 року.
Проблемними питаннями роботи промислових підприємств є: економічна нестабільність на ринку України, мала платоспроможність підприємств та організацій, застаріла матеріально-технічна база виробництва, відсутність обігових коштів для реконструкції та технічного переоснащення виробничих потужностей, дорогі енергоносії, висока собівартість продукції, відсутність експортних пропозицій.
 Агропромисловий комплекс.
Під урожай 2018 року вся посівна площа сільськогосподарських культур склала 37031 га, у тому числі зернових та зернобобових - 20730 га, з них:
озимих зернових усього - 7662 га (озимої пшениці –6918 га, ячменю – 641 га, тритікале – 103га);
ярих зернових і зернобобових - 13068 га, у тому числі ярого ячменю – 1843 га, вівса – 24 га, ярої пшениці – 44 га, гороху –785 га, гречка – 3 га, кукурудза на зерно – 10274 га;
технічні культури посіяно на площі 14405 га, зокрема: озимого ріпаку – 3359 га, соняшнику –5270 га, сої – 3323 га, ярого ріпаку - 100 га, цукрового буряку – 2333 га, інші технічні – 20 га;
кормову групу посіяно на площі – 1831 га, у тому числі кукурудзи кормової –774 га, багаторічних трав – 796 га, однорічних трав – 261га;
картопля, культури овочеві та баштанні – 65 га.
Порівнюючи з 2017 роком   посівна площа сільськогосподарських культур зменшилася на 287 га, у тому числі зернових та зернобобових на 898 га. Збільшено посівну площу ярих зернових культур - на 490 га,   технічних - на 361 га, кормових - на 193 га, овочевих та баштанних - на 57 га.
Господарства розпочали жнивну кампанію.
Тваринництво:
За І півріччя 2018 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 6614 т молока, надій на одну середню корову становить 4113 кг.
         У порівнянні з відповідним періодом минулого року валовий
надій збільшено – на 141т, надій на корову зменшено - на 58 кг.
         Реалізовано м’яса на забій в живій вазі 1612 т, в тому числі великої рогатої худоби 208 т, свиней 113 тонн, птиці 1287 т. У порівнянні з відповідним періодом минулого року обсяги реалізації м’яса збільшено - на 192 т, у тому числі птиці - на 129 т, великої рогатої худоби - на 65 т, зменшено реалізацію свинини - на 6т.
         Вирощено худоби та птиці в живій вазі всього 1875 т, у тому числі великої рогатої худоби 189 т, свиней 273 т, птиці 1413 т. До відповідного періоду минулого року збільшено вирощення худоби та птиці всього - на 272 т, у тому числі птиці - на 300 т, великої рогатої худоби - на11т, зменшено вирощування свиней - на12 тонн.
Станом на 01.07.18 по сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби 3193 голови, у тому числі корів - 1644 голови, свиней - 3813 голів, птиці – 38256 голів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року великої рогатої худоби зменшено на 91 голову, тоді як поголів’я корів збільшено - на 54 голови, поголів’я свиней - на 125 голів.
В 2 кварталі поточного року зареєстроване та почало працювати в с. Березна ФГ «Перлина Володарщини».
 Транспорт та дорожнє господарство.
В І півріччі 2018 року ТОВ «Білоцерківське шляхово-експлуатаційне управління» провело роботи по ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Станом на 01.07.2018 відремонтовано дорогу О 100903 Р-18-Тарасівка-Володарка протяжністю 19.6 км, усунуто ямковість на площі 1388 м2. На автомобільній дорозі О 100901 Володарка-Лобачів-Денихівка протяжністю 17,8 км виконано роботи по усуненню ямковості на площі 8407 м2. На автомобільній дорозі О 100905 Р-18- Капустинці-Руде Село, протяжністю 35,9 км, усунуто ямковість на площі 3995 м2.. Всього усунуто ямковість на площі 13780 м2. Ремонтні роботи продовжуються.
За рахунок коштів Володарської селищної ради проведено ремонт доріг по вулицях селища, усунуто ямковість на площі 1480 м2.
       Споживчий ринок.
Забезпечення населення продовольчими і непродовольчими товарами у Володарському районі здійснюється в цілому через торгівельну мережу, яка налічує 233 магазини, з них в сільській місцевості - 97. Із загальної кількості магазинів до продовольчих відносяться 64 магазини, до непродовольчих – 90, решта 60 магазинів - це магазини змішаної спеціалізації, 19 - дрібнороздрібна мережа та приватно-орендний ринок «Олексій», який працює два рази на тиждень та забезпечує населення району різноманітними товарами та послугами змішаного асортименту.
Роздрібний товарообіг у порівняних цінах станом на 01.07.2018 склав 8821 тис. грн., що становить 138,4 % до відповідного періоду минулого року.
          Фінанси.
Зведеним бюджетом Володарського району планові показники доходів, станом на 01.07.18 виконано на 112,4 %. План – 30399,5 тис.грн, факт – 34170,8 тис.грн, перевиконання становить 3771,3 тис.грн.
Районний бюджет за звітний період виконано на 116,7 % надходження склали – 19066,5 тис. грн, перевиконання становить – 2732 тис. грн.
Бюджетами усіх рівнів виконано завдання щодо мобілізації податків та платежів.