Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПро роботу відділу освіти у 2017 році
П'ятниця, 02 лютого 2018, 10:26
  1. 1.Мережа закладів, класів, контингент учнів та вихованців ДНЗ.

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі  освітні послуги надаватимуть 15 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с»  в них планується 1637 учнів (проти минулорічних 1655).

Створено Пархомівський освітній округ, в якому функціонують опорний заклад – Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» та дві філії – Тарганська та Матвіїська.

У 2017/2018навчальному році буде функціонувати 145 класи: 40 по місту ( 923 учнів)  та 105 по селу (694 учнів). Середня наповнюваність класів у міській місцевості становить 46,3 учні, у сільській – 6,6, в середньому по району -11,2

Якщо проаналізувати наповнюваність закладів І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» планується більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 48, найменша у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 31 учень.

Однією із проблем є організація навчання учнів у тих закладах, де ми не можемо сформувати клас через малу кількість учнів (менше 5). Такі класи є у всіх навчальних закладах сільської місцевості крім Рудосільського НВК.

Всього по 3 повних класи буде у Логвинському НВК, Рогізнянському НВК, Рубченківському НВК, по 4 у Завадівському НВК, Гайворонському НВК, Матвіїському НВК, , по 5 у Березнянському НВК Косівському НВК, Мармуліївському НВК, Тарганському НВК.

У Володарських ЗОШ  навчається відповідно 452 та 471 учнів.

Вперше до школи прийшло 172 першокласників. Однак у

КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»,

КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок»,

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок», Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок», КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» не буде 1 класів. На даний час найменша кількість учнів у початковій ланці у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» -12, у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»,, - 16 КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» - 15, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» - 13.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням  створені з’єднані класи  (класи –комплекти) у початковій школі у  загальноосвітніх навчальних закладах, які об’єднують, як правило,учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів.

Такі  з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонують у КЗ «Завадівський НВК«ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С»,

КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С», КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,  КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,    КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,   Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- Д/С» та КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- Д/С».

Якщо аналізувати основну школу, то найменша кількість учнів у Тарганській філії КЗ Пахомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» -17, у КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С» - 5.

Також з метою забезпечення учнів 5-9 класів повним тижневим навантаженням  створено класи з 4-ма учнями в основній школі у загальноосвітніх навчальних закладах, що розташовані у сільській місцевості – 15 класів.

У 10 класі планують продовжити навчання 78 учнів. функціонують  10-і класи у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК,  Гор-Пустоварівська ЗОШ, 11 клас буде лише у Пархомівському НВК   та Володарських ЗОШ.

Профільне навчання, спрямоване на формування основних компетентностей учнів буде  запроваджено у:

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1»: історичний,  біолого-хімічний;

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника»: математичний;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» : математичний,

Пархомівський НВК – біолого-хімічний.

Класи з поглибленим вивченням предметів: КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ ступенів №1»: біологія – 8 клас; історія – 8, 9 клас; українська мова – 9 клас,

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» - математика – 8 клас,

  КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – Д/С»: українська мова 8, 9  клас.

На базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника» діятиме очно-заочний консультпункт у якому буде навчатися 4  учні у 10-12 класах.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» визначено,  як заклад, у якому учні можуть здобувати повну загальну середню освіту  у формі екстернату.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» буде організовано роботу 11 груп продовженого дня, якими буде охоплено 335 дітей 1-4 класів, та у КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» 1 група у складі 30 дітей  1-4 класів.

Індивідуальну форму навчання за програмами загальноосвітньої школи  для  учнів початкової школи у:

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» - 4 клас (3 учні);

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» - 3 клас (1 учень).

Індивідуальну форму навчання за програмами загальноосвітньої школи  для  учнів основної школи у:

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» - 8 клас (3 учні), 7 клас (3 учні);

КЗ «Лобачівський НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» - 6 клас (3 учні);

КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок» - 9 клас  (2 учні), 8 клас (3 учні);

Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» - 5 клас (2 учні);

КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» - 6 клас (1 учень), 8 клас (2 учні);

Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок» - 6 клас (2 учні).

У цьому навчальному році два заклади КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» будуть працювати за концепцією «Нова українська школа» на регіональному рівні, зокрема, це впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім того один з перших класів  КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працюватиме за  дослідно-експериментальною програмою дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017-2020 роки  «На крилах успіху».

Одним із пріоритетних завдань на 2017/2018 н.р.   є створення мережі інклюзивних класів для навчання дітей з особливими освітніми потребами. Тому в районі організовано інклюзивне навчання у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» 3 клас -2 учні, КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2» 1 клас -1 учень, 2 клас -2 учні, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С»  2 клас – 1 учень, 3 клас – 2 учні. 6 клас – 1 учень, КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-Д\С»  6 клас – 1 учень ( 7 учнів у минулому навчальному році, 9- у цьому).

Також у  2017/2018 н.р планується організувати навчання за індивідуальною формою для  13 учнів , які мають особливості психофізичного розвитку та не можуть відвідувати навчальний заклад.

З метою охоплення дітей позакласною роботою організувано гурткову роботу у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК, Завадівському НВК.

У районі функціонують два позашкільних заклади. Це КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «ВРДЮСШ». У КЗ «ВРЦТДЮ» будуть працювати 42 гуртки, в яких займатимуться 652 вихованці. У КЗ «ВРДЮСШ» створено 16 груп, які будуть відвідувати 202 вихованців.

Дошкільна освіта

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 50 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить    21%  від 3 до 5 років – 85,6%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Дошкільні навчальні заклади району розраховані на 810 місць (місто-320, село-490). Всього дітей дошкільного віку в районі 1157. У загальноосвітніх навчальних закладах району працюють дошкільні навчальні заклади. Їх 15, в них виховуватимуться 294 дитини. В КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» - 11груп, в яких 270 дітей, у Гор-Пустоварівському ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» - діяло 2 групи, в них 30 дітей.

У зв'язку із низьким відсотком охоплення дітей дошкільною освітою у с. Гор -Пустоварівка необхідно розглянути питання про створення  НВК « ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С» шляхом об’єднання КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» та Гор-пустоваріського ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Гор-Пустоварівської сільської ради з однією різновіковою групою.

У Володарському районі налічується 15загальноосвітніх  навчальних закладів, 2 філії,  2 дошкільних та 2 позашкільних закладів. Атестацію проходили у 2008 році  - 2 ЗНЗ, у 2009 – 2 ЗНЗ, у 2010 – 1 ЗНЗ, у 2011 – 8 ЗНЗ, у 2012 – 4 ЗНЗ, у 2014 -1 ДНЗ, у  2011 – 1 ДНЗ, у 2012 – 1 позашкільний заклад, у 2013 – 1 позашкільний заклад. Наступна  атестація у цих закладах має відбутися через 10 років. Відповідно у 2018 - 2022 роках.

Державний нагляд за період з 2013 по 2016 у навчальних закладах не здійснювався.

На 2017 рік заплановано здійснити державний нагляд  у: Березнянському НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ», Гайворонському НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» та Володарській ЗОШ № 2

ім. В.П. Мельника. Але в зв’язку із прийнятим Новим Законом «Про освіту» відділ освіти позбавлений права проводити атестацію закладів освіти. Державний нагляд за діяльністю закладів освіти буде здійснювати державна інспекція з нагляду за діяльністю закладів освіти.

За час літніх канікул оздоровилось 12 учнів, членів МАН на базі КЗ «Володарська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І – ІІІ ступенів, 3 – за кордоном. У пришкільних таборах – 240 дітей, у вишкільному таборі «Володарська січ» - 20.

5 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування у 2017 році у Володарському районі  отримали фінансову допомогу з відділу освіти на суму 9500 грн. Реінтегровано із закладу освіти обласної комунальної власності 3 дітей.

У 2017/2018 навчальному році харчування дітей пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків,  дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну допомогу малозабезпеченим сім’ям) буде здійснюватися за рахунок бюджетних коштів. Учні 1-4 класів  будуть харчуватися за рахунок батьківських коштів, спонсорських коштів та інших джерел, не заборонених законодавством. Відповідно до розпорядження Володарської районної державної адміністрації № 43 від 01.03.17 «Про організацію харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Володарського  району Київської області встановлена вартість харчування для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей у загальноосвітніх закладах Володарського району:

 для дітей ясельної групи дошкільного навчального закладу - 20,25 гривень;

 для дітей садкової  групи дошкільного навчального закладу - 27,0 гривень;

 для учнів 1-4 класів – 12,45 гривень;

  для учнів 5-11 класів – 14,7 гривень.

Харчоблоки навчальних закладів знаходяться в задовільному стані. В усіх навчальних закладах здійснено поточний ремонт харчоблоків. Закупівля технологічного обладнання не здійснювалася.

Огорожі навчальних закладів у задовільному стані. В листопаді  2016 року була замінена огорожа в КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С» на суму 19999, 75 грн (спонсорські кошти)

Проведено поточний ремонт спортивних  та ігрових майданчиків (відремонтовано та пофарбовано обладнання). Футбольні майданчики в належному стані.

В КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – дитячий садок» проведено капітальний ремонти двох вбиралень на суму 70 тис. грн., виділених з державного бюджету. Необхідно провести капітальні ремонти ще у двох вбиральнях на другому поверсі. В решті навчальних закладів проведені поточні ремонти. В КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С» замінені унітази на суму 3500 грн. Проводений поточний ремонт вбиралень у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський  НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – дитячий садок», на що сільська рада виділила 30 тис. грн.

      З метою належної підготовки до опалювального періоду 2017/2018 навчального року теплопункти та теплові мережі навчальних закладів освіти було забезпечено виконання комплексу заходів з підготовки матеріально-технічної бази закладів освіти (котельного господарства, енергетичного обладнання, зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж) до роботи в осінньо-зимовий період.

У травні-липні  2017 року проведено поточний ремонт 14 котелень  як для роботи на твердому паливі, так і газових котелень: фарбування труб, обладнання, побілка стін, очищення котлів від сажі.

Котельні закладів освіти укомплектовані працюючими засобами вимірювальної техніки, засобами захисту, забезпечені необхідною технічною документацією.

У зв’язку з переходом на альтернативні види палива  укладено угоди з ТОВ «Теплотекс» на теплопостачання КЗ «Гор.Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», КЗ «Городище-Пустоварівський ДНЗ «Сонечко», КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»,

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. – Д/С».

У навчальних закладах, що мають власні теплопункти на твердому паливі (Матвіїська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – Д/С», КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ СТ. – Д/С», КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І-ІІ СТ. – Д/С», КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І-ІІІ СТ. – Д/С») проводяться роботи із заготівлі дров, інших видів місцевого палива.

      Згідно з договором, укладеним з спеціалізованою обслуговуючою організацією ТОВ «Ваш Затишний дім» по обслуговуванню газових котелень, проводиться чергова державна повірка коректорів газових котелень.

Проведені роботи з капітального ремонту та модернізації газових котелень. КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І-ІІ СТ. – Д/С», КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ СТ. – Д/С». В КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С» ремонт системи опалення – на суму 300 тис. грн., буде проведено модернізацію котельні у КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С». Залишки твердого палива станом на липень 2017 становлять 68,2 т. Завезення твердого палива  здійснювалось у ІУ кварталі 2017 року.

Проводиться робота з енергозбереження. Зокрема, у КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» здійснено капітальний ремонт покрівлі. У КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С» замінено на склопакети 12 шт вікон на суму 80 тис. грн. (кошти виділені сільською радою). У КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. –Д/С» за рахунок батьківських коштів придбано світлодіодні лампи. Сесією Володарської районної ради від 21.07.17 виділені кошти в сумі 105 тис. грн. на придбання та встановлення приладів обліку теплової енергії для загальноосвітніх навчальних закладів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. №1, КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «ВРДЮСШ». Проведені роботи з будівництва модульної котельні на альтернативних видах палива для приміщень КЗ «ВОЛОДАСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ №2 ІМ. В.П.МЕЛЬНИКА», КЗ «ВОЛОДАРСЬКИЙ ДНЗ (ЯСЛА-САДОК) «ПІЗНАЙКО».

Кількість вакансій  педагогічних працівників, соціальних педагогів, практичних психологів та стан їх заповнення.

Кадрове забезпечення

Заклади освіти району забезпечені педагогічними кадрами. Навчально-виховний процес будуть забезпечувати близько 280 педагогів. З питань працевлаштування станом на 01.08 звернувся 1 випускник ВНЗ. На даний час маємо такі вакансії:

Станом на 01.10.17 у навчальних закладах Володарського району  вакансій немає

Учасники навчально-виховного процесу забезпечені медичним супроводом: 12 медпрацівників працюють в навчальних закладах району – 7,25 ставки та 2 медпрацівника у дошкільних навчальних закладах – 2 ставки. У КЗ «ВРДЮСШ» - 1 медпрацівник – 0,5 ставки. Щороку педагогічні працівники в серпні проходять плановий профілактичний медогляд, а навесні такий же медогляд проходять учні навчальних закладів.

З метою підготовки навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року та  роботи в осінньо-зимовий період закладами освіти проведено ряд відповідних заходів.

Забезпечення підручниками та шкільною документацією

Згідно статистичного аналізу наявних підручників у фондах ЗНЗ району на 2017/2018 навчальний рік за результатами інвентаризації та планової мережі, учні 10 та 11 класів кількісно забезпечені підручниками на 100%, але  виникають проблеми,  у зв’язку з вибором навчальним закладом профілю навчання. Так як були змінені профілі, які були визначені навчальними закладами у 2010 році. Також,  учні 10 класу не отримали підручники з англійської мови за розподілом. Учні 1 класу не забезпечені Букварями  в повній мірі, так як в 2012 році отримано 172 шт., а в 2017/2018 навчальному році контингент учнів становить 188 учнів. Учні 2-3 класів забезпечені підручниками на 120 %. Учні 4 класу забезпечені підручниками на 86-95%, так як в порівнянні з попереднім навчальним роком контингент учнів зріс з 160 учнів до 181 учня. Учні 5-6, 8 класів забезпечені підручниками на 132-140%. Учні 7 класу забезпечені підручниками, згідно статистичних даних на 94-130%. Виникає проблема лише з великою кількістю авторів замовлених школами підручників, що унеможливлює міжшкільний перерозподіл. Тому що школи здійснювали замовлення підручників у 2015/2016 навчальному році самостійно через репозитарій та відповідно до того контингенту учнів, який вони мали станом на 01.09.2015року.

Щодо забезпечення закладів шкільною документацією (класні журнали, особові справи, табелі та ін.). Для їх придбання нам потрібно 33,4 тис.грн.

Комп'ютеризація закладів освіти

Забезпечення навчальними комп’ютерними комплексами та персональними комп’ютерами загальноосвітніх навчальних закладів є недостатньою. Арсенал наявної комп’ютерної техніки в навчальних закладах потребує технічного оновлення та заміни, адже 41% становить техніка, термін придбання якої – понад 5 років та 30% – термін придбання якої становить понад 10 років.

Кошти на придбання обладнання у сумі 19,5 тис. грн. витрачені на придбання у Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» цифрової лабораторії з фізики  «Ейнштейн» + робоче місце вчителя та ще 2 робочих місця вчителя (ноутбук, мультимедійний проектор, екран, документ-камера).

За угодою з КНР Володарський район отримав 45 компютерів, які розподіли серед загальноосвітніх навчальних закладів Володарського району:

Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» - 15;

Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів – 15;

Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» - 15.

Всі заклади мають доступ до мережі Інтернет, проте залишається невирішеним питанням якості надання послуг окремими провайдерами та підключення навчальних закладів до швидкісної мережі Інтернет. До сіл Володарського району зайшли різні інтернет –провайдери. Зокрема: Укртелеком – користуються КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко», КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –Д/С», КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С», КЗ «ВРДЮСШ»; UATEL – КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника», КЗ «ВРЦТДЮ», КЗ Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С»; DATAGRUP – КЗ «Гор- Пустоварівськиа ЗОШ І – ІІІ ст.»; BIGNET – КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С», SOTOK – Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С», Матвіїський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ», КЗ «Рогізняський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»; решта (три) навчальних закладів користуються провайдером Інтертелеком, в ДНЗ «Сонечко» Гор-Пустоварівської сільської ради немає комп’ютера, а отже, і Інтернету.

Проведення ремонтних робіт

Протягом червня проведено поточні ремонти навчальних закладів. Ремонти проводилися педагогічними працівниками, технічним персоналом та батьками. На підготовку закладів закуплено ремонтних матеріалів (фарба, сатенгіпс, шпалери та ін.)на  що використано 175,3 тис. грн. батьківської благодійної допомоги  та 733,2 тис.грн. спонсорських коштів (приватні підприємці),  247,3 тис.грн. - сільські ради, 636,3 -бюджетні. Разом спонсорських коштів – 733200 грн, батьківських 175296.5грн, 

бюджет – 636350 грн, сільські ради – 247354 грн.

Назва школи

Види робіт. Кошти (грн)

батьківські

спонсорські

Сільських рад

бюджетні

Тарганська філія

15000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «ВРДЮСШ»

43000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

12000 -поточний ремонт класних кімнат та коридорів

2000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

4600 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

7500 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

Городище-Пустоварівський ДНЗ (ясла-садок) “Сонечко”

1730 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

4226,5 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

3000  - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

10000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

5000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

25000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів, заміна каналізації, заміна меблів (10 стільців + 10 парт)

КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С»

3950 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

10000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

52000 -

придбання сітки для тюкування соломи для котельні, обв’язка приміщення школи та облаштування відмостки

Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – ДНЗ»

2000 - ремонт актової зали та їдальні

5000 - закуплено світлодіодні лампи

70000  -капітальний ремонт спортзалу

12000 - кабінет біології та 2 кабінети інформатики

13000 - кабінет біології та 2 кабінети інформатики

70000 -субвенція, виділена на розвиток району

Матвіїський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – ДНЗ»

4200 - поточний ремонт класних приміщень та коридорів

5000 - поточний ремонт класних приміщень та їдальні

КЗ «Лобачівський НВК « ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С»

7000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

2500 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів, їдальні

3000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1»

36500 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

9263 - капітальний ремонт спортзалу

420000  -асфальтування подвір’я

10000 -Ремонт даху входу

14830 -Двері центрального входу

5000 -Облаштування тамбуру входу

37900 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

505350 - придбано 45 учнівських парт

25000 - капітальний ремонт спортзалу

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 імені В.П. Мельника»

46000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

29000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

45000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

4000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

20402 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

 КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.»

4470 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

14335 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

43894   -комплекти учнівські (8 шт.) –10560грн;

комплекти учнівські (7шт) – 10080грн;

стіл комп’ютерний (1шт) – 2803грн;

 крісло (1шт) – 1323грн;

столи комп’ютерні (6шт) –5196грн;

 стільці учительські (20шт) 7800грн;

стільці учнівські (6шт) – 1932грн;

матеріали для підключення комп’ютерів – 2100грн;

роутер  - 1100грн;

свіч – 1000грн.

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – Д/С»

6000 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

 КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко»

38200 - поточний  ремонт у групах, ігрових, туалетах та коридорах

52700 -поточний ремонт у групах, ігрових, туалетах та коридорах

21000 – ремонт пральні

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – Д/С»

6650 - поточний ремонт класних кімнат та коридорів

 КЗ «ВРЦТДЮ»

4000 – поточний ремонт приміщень, ремонт цоколя

             

Станом на 01.10.2017 за межею пішохідної доступності перебувають і потребують підвезення 399 учнів та 67 педагогічних працівників. Для підвезення учнів та педпрацівників у 2017/2018 навчальному році  задіяно 9 автобусів та орендовано 1 автобус.

У грудні 2016 року Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» одержав за рахунок коштів обласного бюджету новий шкільний автобус АС-Р «Мрія»., що замінив на рейсі старий шкільний автобус КАВЗ. Шкільний автобус КАВЗ на даний час капітально відремонтований у Ставищанському РТП та вийшов на рейс 01.09.2017. Вартість робіт встановлена в сумі 118тис.600 гривень.

         Транспортні засоби на даний час знаходяться у справному стані. Проте  частина транспортних засобів потребують поточного та капітального ремонту, оскільки відпрацювали встановлений ресурс.

         Пасажиромісткість 9 автобусів становить 194 місця, на одне пасажирське місце при перевезенні учнів та педагогічних працівників за маршрутами припадає 3 особи. Автобуси здійснюють по два рейси на день. Протяжність більшості маршрутів перевищена, в окремих випадках у п’ять разів. З метою розвантаження маршрутів та оптимізації графіків руху шкільних автобусів є потреба в придбанні ще 2 шкільних автобусів.

         З ТОВ «ФК ЛТД» укладено угоду про проведення щоденних передрейсових інструктажів водіїв, щоденних передрейсових оглядів транспортних засобів, щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв шкільних автобусів.

         Є потреба в облаштуванні для транспортних засобів власного гаража.

         Шкільними автобусами також здійснюється перевезення учнів до місць проведення спортивних змагань, олімпіад, конкурсів, заходів, що пов’язані з навчально-виховним процесом.

         У 2016 році з коштів загального фонду використано 674433 грн. на пальне, 152314 грн. на придбання запасних частин та мастил, 14266 грн. за обслуговування автобусів ТОВ «ФК ЛТД», 10750 грн. за страхування ТЗ, 14840 грн. за технічний огляд автобусів.

         За кошти із спеціального фонду придбано паливо для автобусів на суму 69289 грн.

         Загальна сума коштів використаних у 2016 році для утримання та обслуговування шкільних автобусів (з урахуванням заробітної плати водіїв) становить – 1166672 гривень. Середня вартість підвезення 1 особи на день – 7,49 гривні.

         За оренду автобуса, що здійснює перевезення учнів та педагогічних працівників до Косівського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», у 2016 сплачено 31560 гривень. Середня вартість підвезення 1 особи на день – 5,4 гривні.

У 2017 році, станом на 02.07.2017, з коштів загального фонду використано 271247 грн. на пальне, 11844 грн. на придбання запасних частин та мастил, 10063 грн. за обслуговування автобусів ТОВ «ФК ЛТД», 5872 грн. за страхування ТЗ, 2000 грн. за технічний огляд автобусів, 2000 грн. за ремонт автобуса «Богдан».

15-16 серпня були проведені огляди стану підготовки закладів освіти до нового навчального року з оформленням відповідних актів.

У всіх навчальних закладах району (де є потреба) забезпечено архітектурну доступність приміщень для дітей з особливими потребами (встановлено пандуси).

Начальник відділу освіти адміністрації В.Л. Рафальська