Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи закладів культури Володарського району за 9 місяців 2017 року
Четвер, 26 жовтня 2017, 09:38
Заклади культури району працюють відповідно до річного плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік,  річного плану роботи сектору культури Володарської райдержадміністрації на 2017 рік, а також районної комплексної Програми розвитку галузі культури Володарського району на 2016-2020 роки.
 Мережа закладів культури району складає всього 53 заклади, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 14, сільські клуби - 10, центральна районна бібліотека - 1, бібліотека з обслуговування дітей - 1, бібліотеки – філіали - 24, школа мистецтв - 1, історико-краєзнавчий музей - 1.
В галузі нараховується 112 штатних працівників, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 4  од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 53 од., на 0,75ст.- 4 од.,  на 1ст.-  48 од.
      За 9 місяців 2017 року було профінансовано заробітної плати на суму  3 287,8 тис. грн. та  нарахування на неї на суму 815,8 тис. грн.
Районний будинок культури: З  9 місяців 2017 року районним будинком культури проведено 150 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 47501 грн.  Учасники, які брали участь у обласних заходах – 45 осіб.
У травні місяці 2017 року Народний аматорський хор Володарського районного будинку культури став переможцем Х обласного огляду-конкурсу хорових колективів імені Кирила Стеценка  та зайняв 1 місце в номінації «Народні хори».
У серпні 2017 року виділені бюджетні кошти на ремонт: фойє – 200 тис.грн., 100 тис.грн. – вхідної частини та 50 тис.грн. для оновлення костюмів для учасників народного аматорського хору (вересень). У бухгалтерії встановлено кондиціонер – 7 тис.грн. (спецкошти). За кошти місцевого бюджету придбано дві бандури, вартість яких 30 тис. грн.
Проблемними залишаються  питання ремонту районного будинку культури,  придбання комп’ютерної та освітлювальної техніки, програмного забезпечення та канцтоварів.
За  9 місяців 2017 року сільськими закладами культури було проведено 2382 заходи: сільські будинки культури  (клуби), організовували зустрічі з учасниками бойових дій воїнами АТО та афганцями. Учасники, які брали участь у обласних заходах – 7 осіб.
Проблемними залишаються питання: виділення нової будівлі для Мармуліївського СБК, та закінчення ремонту будівлі для Рачківського СК. Опалення (отоплюється лише 4 сільських будинків культури (клубів) із 25-ти), недофінансування енергоносіїв, ремонтів, коштів на утримання (СБК, СК), на оновлення музичної апаратури, оновлення стільців, придбання канцтоварів  та комп’ютерної техніки  для працівників культури.
 Володарська школа мистецтв:
         Позашкільну мистецьку освіту у комунальному навчальному закладі  «Володарська  школа  мистецтв»  здобувають 121 дитина.
Викладач школи Маринич Н.П. взяла участь зі своїми роботами у обласному урочистому заході «Благословенна Київщина моя» з нагоди відзначення 85-ї річниці утворення Київської області.
Проблемними залишаються питання, фінансування ремонтних робіт приміщення, придбання  бандур в кількості 2-х штук для занять учнів класу «бандури» та сценічних  костюмів.  В належному стані підтримується благоустрій території ВШМ.
Районна  бібліотечна система:
В бібліотечній галузі  працює 40 працівників на 26,75 ставки, в т.ч. й в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 2 чол., на 0,33ст. - 3 чол., на 0,5ст. - 18 чол., на 0,75ст.- 3 чоловіки, на 1ст.- 13.  За  9 місяців 2017 року була профінансована заробітна плата з бюджету на суму 1100604,88 грн. та нарахування 270540,36 грн.
Протягом  9 місяців  2017 року 26 публічних бібліотек Володарської РБС, сукупний книжковий фонд яких становить 289877 примірників, залучили до читання 11173  користувачів. Відвідуваність бібліотек системи значно збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор – Пустоварівській, Біліївській  бібліотеках-філіалах – 30 інтернет-місць (30 комп’ютерів). Інтерент - центри відвідало 5092 особи. У середньому на 1 бібліотеку приходиться по 2532 відвідування. 
За 9 місяців до бібліотек системи надійшло 1724 примірників книг на суму 119593 грн. (з них за державною програмою «Українська книга» 1461 шт. на суму 108775 грн ).
За 9 місяців бібліотеками системи було проведено 2605 масових заходів.           У обласних заходах  брали участь 10 учасників.  
Проблемними залишаються питання опалення  (отоплюється лише 8 бібліотек із 26-ти), фінансування Інтернет - зв’язку, ремонтів, підписки періодичних видань для бібліотек, придбання літератури за рахунок місцевого бюджету.
 Туризм:   
Протягом 9 місяців 2017 року сектором культури Володарської районної державної адміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених обласною  Програмами розвитку туризму Володарського району, плану роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2017 рік».
        Проведено масових заходів – 30.
         На даний час  на території  району нараховується 102 пам’ятки археології,  61 поселення, 25 курганних груп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремих курганів, 1 курганний могильник, 1 оборонна споруда, замчище 17 століття.
         На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої Світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.
 У Володарському районі ведеться робота по нагляду за станом збереження пам’яток, по попередженню випадків порушень пам’ятко-охоронного  законодавства, залучається громадськість. Щорічно здійснюються обстеження, поточні ремонти пам’яток, впорядковуються братські могили та інші військові й мирні поховання (пов’язані з Голодоморами).  Капітальний ремонт обеліска Слави Другої світової війни та при пам’яткової площі проведено у районі на суму близько (1 млн. грн.) (місц. бюджет).
Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох із них включено два туристичні об’єкти  Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с. Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933 рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також  шість районних туристичних маршрутів. Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.
         Релігія: 
Проведено масових заходів – 96. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах - 4074 особи. 
Звернена увага на проведення упереджувально-профілактичних заходів, які  виключають можливість будь-яких конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті.
В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.
Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій  між представниками релігійних конфесій.
          Історико-краєзнавчий музей: 
Проведено за звітний період заходів (екскурсій)-334,  музей відвідало 938 осіб. 
Оглядові екскурсії (експозиції, фотовиставки) працюють  постійно. В належному стані підтримується благоустрій території музею.