Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяПідсумки роботи закладів культури Володарського району за І півріччя 2017 року
Вівторок, 29 серпня 2017, 09:57

Заклади культури району працюють відповідно до річного плану роботи управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації на 2017 рік,  річного плану роботи сектору культури Володарської райдержадміністрації на 2017 рік, а також районної комплексної Програми розвитку галузі культури Володарського району на 2016-2020 роки.

 Мережа закладів культури району складає всього 52 заклади, а саме: районний будинок культури – 1, сільські будинки культури – 13, сільські клуби - 10, центральна районна бібліотека - 1, бібліотека з обслуговування дітей - 1, бібліотеки – філіали - 24, школа мистецтв - 1, історико-краєзнавчий музей - 1.

В галузі нараховується 103 штатні працівники, в т.ч. в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 5  од., на 0,33ст. - 3 од., на 0,5ст. – 43 од., на 0,75ст.- 4 од.,  на 1ст.-  48 од.

      За І півріччя 2017 року було профінансовано заробітної плати на суму 2 218 827 грн. та  нарахування на неї на суму 550664 грн.

Районний будинок культури:

  Січень: 01-02.01 Новорічні  та Різдвяні святкові дискотеки,  20.01. День Соборності України, 98-річниця Акту Злуки УНР, ЗУНР. Урочистості. Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка та пам’ятного знаку «Небесної Сотні та Героїв України». 20.01. Новорічна програма від Житомирської філармонії (гурт «Льонок»). Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

 Лютий: 03.02. Циркова вистава. 13.02.Святкова дискотека до Дня святого Валентина. 14.02. Участь фольклорного ансамблю «РОСЬ» у фестивалі військово-патріотичної пісні присвяченому 28-річниці виведення військ з території Афганістану ( зайняли 1 місце). 15.02  Мітинг до дня виведення військ з території Афганістану,  (покладання квітів до обеліска Слави, пам’ятника воїнам-афганцям). 16.02. Святковий концерт до 28-річниці виведення військ з території Афганістану (вокально-інструментальний гурт «Серпантин»). 20.02  Мітинг – реквієм вшанування пам’яті  «Небесної сотні» та Героїв України». 24.02. Гуляння з елементами народних звичаїв та обрядів «Проводи зими, зустріч весни». Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Березень: 03.03. Пісенний конкурс «Калиновий дзвін» (освітні заклади Володарщини).

07.03. Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня (виступ зірки української естради Романа Скорпіона). 09.03. - урочистості до Дня народження Т.Г. Шевченка, «Т.Г. Шевченко –великий син українського народу» мітинг біля погруддя Т.Г. Шевченка; 11.03. Участь у святковому концерті в м. Узин до 85-річчя Київської області фольклорного ансамблю «РОСЬ». 17.03. Святковий концерт до Дня комунального працівника. 29.03. Всеукраїнський кастинг молодих виконавців «Творчий СТАРТ» - переможець Паначук Б.. 30.03. Весняний призов до Армії України. Святковий концерт.  Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

  Квітень:  07.04. «Ярмарок професій» (Центр занятості); 11.04 звітний концерт та виставка робіт вихованців школи мистецтв; 25.04 звітний концерт  (огляд) творчих колективів району художньої самодіяльності; 26.04 мітинг до 31-ї роковини до Чорнобильської АЕС; 27.04. звітний концерт колективів району (хор, ансамбль,, гумор, хореографічна студія «Ритміка»); 28.04. звітний концерт ЦТДЮ – хореографічної студії «МАКСИМУМ». Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Травень:  06.05. участь народного аматорського хору у Х обласному огляду-конкурсі хорових колективів  ім. К. Стеценка (м. Біла Церква); 09.05 урочистий мітинг до Дня перемоги над німецько-фашистськими загарбниками у Другій світовій війні; 11.05. урочиста зустріч з нагоди Дня Європи в Україні (підняття прапорів); 12.05. звітний концерт  студії «Барви» ЦТДЮ; 14.05. урочисті заходи до Дня Європи та проведення футбольного матчу (команди Проф-тех  та Еверест  Володарка); 15.05. урочисте відкриття спортивного майданчика з тренажерами та футбольного міні-поля; 19.05. мітинг з нагоди вшанування жертв голодоморів та політичних репресій в Україні  20.05 концертна програма до Дня села Тарган; 28.05. проведення велопробігу, конкурси та розваги; 31.05 запис хорового колективу РБК  (створення архіву пісень хору). Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Червень: 01.06 концертна програма, малюнок на асфальті до Дня захисту дітей; 01.06. участь Паначука Бориса (переможець гала концерту проекту «Творчий старт 2017») у концерті «Яскраі діти України» м. Київ; 03.06 участь народного аматорського народного хору РБК у гала-концерті Х обласного огляду-конкурсу хорових колективів у до 135-річниці від дня народження Кирила Стеценка; 04.06. участь колективів худож.самодіяльностіу концертній програмі до Дня села Завадівка; 16.06. святковий концерт до Дня медичного працівника; 22.06. День скорботи та вшанування пам’яті загиблих воїнів у часи Другої світової війни; 23.06. випускний вечір (школа №1); 24.06. випускний вечір (школа №2); Дискотеки кожну п’ятницю, суботу та святкові дні.

Районний будинок культури: Протягом   1 півріччя 2017 року проведено 103 культурно-масових заходів. Надано платних послуг на суму 32766 грн. Проводився благоустрій території РБК.

У травні місяці 2017 року Народний аматорський хор Володарського районного будинку культури став переможцем Х обласного огляду-конкурсу хорових колективів імені Кирила Стеценка  та зайняв 1 місце в номінації «Народні хори».

Профінансована БФ «Фортеця» участь Народного аматорського хору РБК у гала-концерті, місто Біла Церква, ім. К. Стеценка Х обласного огляду-конкурсу – 3тис.грн. та надана спонсорська допомога в сумі 1400грн. (червень). Асоціація місцевого самоврядування  виділила кошти на оновлення сценічних костюмів Народного аматорського хору РБК  - 5тис.грн..

Проводився благоустрій території РБК.

Проблемними залишаються  питання ремонту районного будинку культури,  придбання комп’ютерної та освітлювальної техніки, програмного забезпечення та канцтоварів.

 Сільські  будинки культури, клуби: В районі активно приймають участь у заходах: Рудосільський СБК (дитячий хореографічний колектив «Веснянка»),  Пархомівський СБК (вокальний ансамбль «Пархомівчанка»), Логвинский СБК (вокальний ансамбль «Логвинчанка», вокально-інструментальний ансамбль «Сімейний дует Жуковських»),  Тарганський СБК (вокальний  ансамбль «Господарочка»), Гор-Пустоварівский СБК (вокальний ансамбль «Росава» та вокально-інструментальний ансамбль), Березнянський СБК (вокальний ансамбль «Березнянка», вокально-інструментальний ансамбль.

За  1 півріччя 2017 рік проведено 1581 заходів: сільські будинки культури (клуби), організовували зустрічі з учасниками бойових дій воїнами АТО та афганцями.

Ремонтні роботи протягом 1 півріччя 2017року: Пархомівський СБК – зроблені відкоси на 7 вікнах , встановлені двері аварійного виходу, пофарбована підлога на суму 4000грн. (спонсор.); Чепіженський СК косметичний ремонт пам’ятника Другої світової війни на суму 500грн. (спонсор.); (Місц.бюджет); Гор-Косівський СК  -  ремонт туалету – 5тис.грн., і будматеріали – 12300грн. (місц. бюджет); Завадівський СБК – ремонт сходів на суму 400грн. (місц. бюджет); Рудосільський СБК -  будматеріали на суму 3тис.грн. (Місц.бюджет); Тадіївський СБК - придбання будматеріалів на суму 3ис.грн.(Місц.бюджет); Тарасівський СК – 2тис.грн. ремонт кімнати завідувача СК (місц.бюджет); Тарганський СБК – встановлення металопластикових вікон на суму 78тис.грн. (Місц.бюджет);  Петрашівський СБК – косметичний ремонтні роботи кабінету директора, фарбування фасаду, відкоси на 5тис.грн. (місц.бюджет). Протягом цього періоду проводився благоустрій  приклубних територій СБК, СК.

            Профінансовані свята: Біліївський СК  на 2710грн. (спонсор.); Гор-Пустоварівський СБК  на 1600 грн. (місц. бюджет), на 1300грн. (спонсор.); Зрайківський СК  на  860грн. (спонсор.); Завадівський СБК  на  1000грн. (спонсор.); Лобачівський СК (ІІ П’ятирічка) на 200грн. (спонсор.); Логвинський СБК на 500грн. (місц. бюджет); Матвіїський СБК на 700грн. (спонсор.); Петрашівський СБК на 3400грн. (спонсор.); Рудосільський СБК на 5500грн.; Чепіженський СК на 350грн. (спонсор.).

Поліпшена МТБ: Тарасівський СК – 3тис.грн. муз.центр (місц.бюджет); Рудосільський СБК – підключення інтернету на суму 2500грн. (Місц.бюджет); Пархомівський СБК -закуплено 100метрів тюлі на суму 6000грн (спонсор.); Біліївський СК – 200 грн. придбання канцтоварів (спонсор.); Гор-Косівський СК  - придбані нові двері у зал - 6500грн. (місц. бюджет), ноутбук, мікшерний пульт, підсилювач звуку - 25000(місц. бюджет); Гор-Пустоварівський СБК – придбано підсилювач на суму 5 000 грн. (місц. бюджет) та 2шт. мікрофони на 1500грн. (спонсор.); Зрайківський СК – 303грн. підписка газет та журналів (місц. бюджет) на 295,38грн. канцтовари (спонсор.); Лобачівський СК (ІІ П’ятирічка) – на 12тис.грн. придбано 10шт. жіночих костюмів, 2чоловічих (місц. бюджет); Мармуліївський СБК -320 грн. придбання канцтоварів (місц. бюджет); Тарганський СБК – закупка розеток та бензину на газонокосарку – 610грн. (спонсор.).

Проблемними залишаються питання: виділення нової будівлі для Рачківського СК, Мармуліївського СБК, опалення (отоплюється лише 4  сільських будинків культури (клубів) із 25-ти), недофінансування енергоносіїв, ремонтів, коштів на утримання (СБК, СК), на оновлення музичної апаратури, придбання канцтоварів  та комп’ютерної техніки  для працівників культури.

  Володарська школа мистецтв: позашкільну мистецьку освіту у комунальному навчальному закладі  «Володарська  школа  мистецтв»  здобувають 111 дітей.

За І півріччя 2017 року надійшло батьківської плати за навчання в сумі 22 214 грн.  Проведено 8 масових заходів. 22 вихованців взяло участь у заходах обласного рівня. Проблемними залишаються питання,фінансування ремонтних робіт приміщення, придбання  бандур в кількості 2-х штук для занять учнів класу «бандури» та сценічних  костюмів.  В належному стані підтримується благоустрій території ВШМ.

Районна  бібліотечна система В бібліотечній галузі  працює 40 працівників на 26,75 ставки, в т.ч. й в умовах неповної зайнятості: на 0,25ст. – 2 чол., на 0,33ст. - 3 чол., на 0,5ст. - 18 чол., на 0,75ст.- 3 чоловіки, на 1ст.- 13.  За  6 місяців 2017 року була профінансована заробітна плата з бюджету на суму 708871грн. та нарахування 176197 грн.

Протягом  6 місяців  2017 року 26 публічних бібліотек Володарської РБС, сукупний книжковий фонд яких становить 290544 примірники, залучили до читання 10856 користувачів. Відвідуваність бібліотек системи значно збільшилися за рахунок Інтернет-центрів, які працюють при Володарській ЦРБ, районній бібліотеці для дітей, Пархомівській, Рудосільській, Завадівській, Гор – Пустоварівській, Біліївській  бібліотеках-філіалах – 30 інтернет-місць (30 комп’ютерів). Інтерент - центри відвідало 4828 осіб. У середньому на 1 бібліотеку приходиться по1704 відвідувань. 

За 6 місяців до бібліотек системи надійшло 667 примірників книг на суму 53909 грн. (спонсори  110 шт.- 3173грн.; Державна програма «Українська книга» 557 шт. на суму 50736 грн (держ.бюджет).

    У центральній районній бібліотеці при Інтернет-центрі працює «Пункт доступу громадян до правової інформації», створений у рамках Програми сприяння Парламенту. За цей період було проведено 1726 масових заходів.  У обласних заходах  брали участь 7 учасників.  

Проблемними залишаються питання опалення  (отоплюється лише 9 бібліотек із 26-ти), фінансування Інтернет - зв’язку, ремонтів, підписки періодичних видань для бібліотек, придбання літератури за рахунок місцевого бюджету.

         Туризм Протягом 1 півріччя 2017 року сектором культури Володарської районної державної адміністрації проводилася робота, націлена на виконання заходів, передбачених обласною  Програмами розвитку туризму Володарського району, плану роботи КУ КОР «Київського обласного центру розвитку туризму на 2017 рік».

         Проведено масових заходів –18. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах -3993 особи. 

         На даний час  на території  району нараховується 102 пам’ятки археології  61 поселення, 25 курганних груп, до складу яких входить 88 курганів та 11 окремих курганів, 1 курганний могильник, 1 оборонна споруда, замчище 17 століття.

         На території району знаходиться 49 пам’яток історії, пов’язаних з подіями Другої Світової війни, Громадянської війни та інші, 19 пам’яток Голодомору, 19 пам’яток архітектури та містобудування, 2 пам’ятки мистецтва та ін.

 У Володарському районі ведеться робота по нагляду за станом збереження пам’яток, по попередженню випадків порушень пам’ятко-охоронного  законодавства, залучається громадськість. Щорічно здійснюються обстеження, поточні ремонти пам’яток, впорядковуються братські могили та інші військові й мирні поховання (пов’язані з Голодоморами).  Капітальний ремонт обеліска Слави  Другої світової війни та при пам’яткової площі проведено у районі на суму близько (1 млн. грн.) (Місц. бюджет). За спонсорські кошти проведені поточні ремонти пам’яток Другої світової війни на загальну суму 8800 грн..

Для послуг гостей з числа зарубіжних українців на Київщині розроблено шість туристичних маршрутів. До двох  із них, включено два туристичні об’єкти  Володарщини. Це маршрут № 4 «Перлина Поросся на Київщині» (м.Київ – с.Пархомівка, Володарського р-ну – м. Біла Церква) та № 6 «Голодомор 1932-1933рр. на Київщині» (м.Київ – м.Васильків – с.Барахти, Васільківського р-ну – м. Біла Церква – с.Тарган, Володарського р-ну – м.Київ), а також  шість районних туристичних маршрутів. Туристичні об’єкти у Володарському районі готові до відвідування.

         Релігія:  Проведено масових заходів – 40. Туристів, екскурсантів на внутрішніх маршрутах -2574 особи.  Православні  свята в населених пунктах Володарського району: грудень 2016 - січень 2017 року віруючі християнських церков святкували Різдво Христове. 19 січня, а також напередодні у всіх православних храмах відбулося велике релігійне свято – Водохрещення Господнє (Богоявлення). Проведені на річках та водоймах обряд освячення води з процедурою купання людей, був забезпечений громадський порядок, присутні представники швидкої медичної допомоги та рятувальна служба на воді,  проведені молебні за Україну та український народ щодо відзначення в Україні Дня Соборності України. Залучені  керівники релігійних організацій всіх конфесій, Церков, що діють на території Володарського району. Проведений мітинг-реквієм, молебень за «Героїв Небесної Сотні» Героїв України. Залучені  керівники релігійних організацій всіх конфесій, церков, що діють на території Володарського району. У церквах та релігійних громадах району  проводились Дні скорботи - молебні  за загиблими на Майдані та молитви за Україну і український народ.  Міжнародній день  пам’яті жертв Голокосту. Проведені кругли столи, виставки у Володарському історико-краєзнавчому музеї та бібліотеках району, літературні читання про пам'ять жертв Голокосту (лютий). У березні - проведені молебні щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка.  Святих сорока Мучеників Севастійських. Проведення молебнів (поминальних панахид ) за тими, хто загинув чи помер внаслідок Чорнобильської катастрофи 26 квітня 2016 року з нагоди 31-річниці(квітень).Відзначення християнського свята Великодня (Пасхи); забезпечення всенародного вшанування та увічнення героїчного подвигу ветеранів Другої світової війни 1941-1945 років, релігійними організаціями проведені панахиди за жертвами Другої світової війни (травень). Святкування Трійці (П’ятидесятниці) та День Святого Духа (червень). Проведені та заплановані заходи протягом 2016- 2017 років,  приурочені до 500-річчя Реформації відповідно плану заходів.

Православні храмові свята в населених пунктах Володарського району пройшли  у Володарській Трьохсвятській церкві (лютий) у Тарганській Свято-Миколаївській та Тадіївській  Івана Богослова церквах (травень); у Рудосільській Свято-Троїцькій та Гор-Пустоварівській Свято-Троїцькій церквах (червень).

Звернена увага на проведення упереджувально-профілактичних заходів, які  виключають можливість будь-яких конфліктних ситуацій на релігійному ґрунті.

В культових приміщеннях проводяться церковні відправи без порушень громадського порядку. Фактів порушення чинного законодавства щодо свободи совісті на території Володарського району не спостерігалося.

Релігійна ситуація в районі стабільна, контрольована органами державної влади і місцевого самоврядування, характеризується відсутністю конфліктних ситуацій  між представниками релігійних конфесій.

          Історико-краєзнавчий музей:  Проведено за звітний період заходів (екскурсій)- 257,  музей відвідало 746 осіб. 

Проведена  тематична екскурсія та виставка фотографій Володарщина в 30-ті роки (вшанування пам'яті жертв Голокосту) (січень);  до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав -  експозиція фотоматеріалів «Наш біль - Афганістан»;   виставка робіт Микитенко М.Й. та  Зоренко І.Я. «Видатні скульптори нашого краю» та Володарщина в роки польсько-литовської доби та козаччини ( експозиція матеріалів) (лютий);   17 березня проведені екскурсії та постійно діюча виставка фотоматеріалів щодо 100-річчя Української революції 1917-1921 років на Володарщині. Життя і творчість Дідківського В.І., поет-байкар, гуморист, член національної спілки письменників України (експозиція збірок гумориста до Дня гумору) (квітень); проводяться бесіди з історії Другої світової війні 1941-1945 років (травень). Історія розвитку медицини Володарщини  (експозиція фотоматеріалів); виставка плакатів до Дня Конституції України «Символіка України» (червень). Оглядові екскурсії (експозиції, фото виставки ) працюють  постійно. Музей готовий до опалення.  В належному стані підтримується благоустрій території музею.

            Постійно проводиться збір матеріалів на оформлення стенду «Вони боролись за Україну» та працює кімната бойової слави,  де організовується виставка фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів.

       Завідувач сектору   культури                                                  С.М. Міняйло