Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЗвернення громадян
Підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській РДА за І півріччя 2020 року
Середа, 08 липня 2020, 08:49

Робота із зверненнями громадян  у Володарській районній  державній  адміністрації  за  звітний  період 2020 року проводилась в порядку, визначеному Конституцією України,  Законом України  „Про  звернення  громадян”, Указом Президента  України  від  07.02.08 №109/2008 „Про  першочергові заходи  щодо  забезпечення  реалізації  та  гарантування  конституційного права  на  звернення  до  органів  державної  влади  та  органів  місцевого  самоврядування”, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівництва Київської обласної державної адміністрації та Володарської районної державної адміністрації  та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

          Відповідно до п.3  Указу при  Володарській райдержадміністрації працює постійно діюча комісія  з  питань  розгляду звернень  громадян.

          В райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району.

          Відповідно  до ст. 22 Закону  України  „Про  звернення  громадян” та   п.1 Указу запроваджено проведення особистого прийому громадян. Графіки розміщено на інформаційному стенді райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації. Але, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на період карантинних обмежень, керівництвом райдержадміністрації особистий прийом громадян не здійснюється.

Відповідно  до  частин  4, 5 п. 1 Указу першочергова  увага   приділяється  вирішенню проблем, з  якими  звертаються  інваліди Великої  Вітчизняної  війни  та  праці,  інваліди, громадяни, які  постраждали  внаслідок  Чорнобильської  катастрофи, воєнних дій на сході України, багатодітні  сім’ї, одинокі  матері  та  інші  громадяни, які  потребують  соціального  захисту  та  підтримки. Розгляд  звернень  цих  категорій  громадян  перебуває  під   особистим  контролем  керівників  органів  державної  влади  та  органів  місцевого  самоврядування. 

Зокрема по програмі «Турбота»  протягом  І півріччя  2020 року  надано матеріальну допомогу  40  громадянам  району на загальну суму 48500  грн.

          Протягом  звітного  періоду  відбувся 1 особистий  виїзний прийом громадян виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації у с. Петрашівка Володарського району Київської області.

          На особистому виїзному прийомі піднімалися питання  аграрної політики і земельних відносин, соціального  захисту та охорони здоров’я.  

          Питання роботи  із зверненнями громадян   щотижнево  аналізуються на  апаратних  нарадах керівництва райдержадміністрації, виносяться  на  розгляд  засідань колегії  та нарад.

           За  результатами   їх  обговорення керівництвом райдержадміністрації видаються  відповідні  доручення та  направляються  для  відповідного  реагування  та  усунення наявних  недоліків  управлінням, відділам, структурним  підрозділам  райдержадміністрації, органам  місцевого  самоврядування.        

Детальніше...
 
підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській РДА за І квартал 2020 року
Вівторок, 07 квітня 2020, 11:22

Робота із зверненнями громадян у Володарській районній державній адміністрації за звітний період 2020 року проводилась в порядку, визначеному Конституцією України, Законом України „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівництва Київської обласної державної адміністрації та Володарської районної державної адміністрації та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

         Відповідно до п.3 Указу при Володарській райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

         В райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району.

         Відповідно до ст. 22 Закону України „Про звернення громадян” та   п.1 Указу проводиться особистий прийом громадян. Графіки розміщено на інформаційному стенді райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації.

Відповідно до частин 4, 5 п. 1 Указу першочергова увага   приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди Великої Вітчизняної війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, воєнних дій на сході України, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Розгляд звернень цих категорій громадян перебуває під   особистим контролем керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Зокрема по програмі «Турбота» протягом І кварталу 2020 року надано матеріальну допомогу 24 громадянам району на загальну суму 27200 грн.

         Протягом звітного періоду відбувся 1 особистий виїзний прийом громадян виконуючим обов’язки голови райдержадміністрації у с. Петрашівка Володарського району Київської області.

         На особистому виїзному прийомі піднімалися питання аграрної політики і земельних відносин, соціального захисту та охорони здоров’я.       

         Питання роботи з листами   та організації особистого прийому громадян щотижнево аналізуються на апаратних нарадах керівництва райдержадміністрації, виносяться на розгляд засідань колегії та нарад.

         За результатами   їх обговорення керівництвом райдержадміністрації видаються відповідні доручення та направляються для відповідного реагування та усунення наявних недоліків управлінням, відділам, структурним підрозділам райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування.   

Відповідно до ст. ст. 14, 15, 16, 19 Закону України „Про звернення громадян” та частин 1-3,5 п.1 Указу здійснюється розгляд пропозицій, заяв і скарг громадян та вирішення порушених у них питань.

         Всі звернення громадян розглянуті в установлені законом терміни.

Детальніше...
 
Підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській райдержадміністрації
Понеділок, 13 січня 2020, 17:36

Робота із зверненнями громадян у Володарській районній державній адміністрації за звітний період 2019 року проводилась в порядку, визначеному Конституцією України, Законом України „Про звернення громадян”, Указом Президента України від 07.02.08 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, розпорядженнями керівництва Київської обласної державної адміністрації та Володарської районної державної адміністрації та іншими нормативно-правовими актами, що регламентують роботу із зверненнями громадян.

         Відповідно до п.3 Указу при Володарській райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян.

         В райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району.

         Відповідно до ст. 22 Закону України „Про звернення громадян” та   п.1 Указу проводиться особистий прийом громадян. Графіки розміщено на інформаційному стенді райдержадміністрації та на офіційному веб-сайті Володарської райдержадміністрації.

Відповідно до частин 4, 5 п. 1 Указу першочергова увага   приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються інваліди Великої Вітчизняної війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, воєнних дій на сході України, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Розгляд звернень цих категорій громадян перебуває під   особистим контролем керівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Зокрема по програмі «Турбота» протягом 2019 року надано ма-теріальну допомогу 151 громадянам району на загальну суму 140000 гривень.

         Протягом звітного періоду відбулося 12 особистих виїзних прийомів громадян керівниками райдержадміністрації. Виїзні прийоми відбулися в с. Логвин, с. Рачки, с. Лобачів, с. Косівка, с. Березна, с. Гайворон, с. Рогізна, с.Тадіївка, с.Тарган, с.Завадівка, с. Матвіїха, с. Біліїівка Володарського району.

Детальніше...
 
Довідка про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській РДА
Понеділок, 11 листопада 2019, 14:51

Document 1
Document 2

 

Document 3

 
Про підсумки роботи щодо розгляду звернень громадян у Володарській райдержадміністрації за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 07 жовтня 2019, 10:09

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», відповідних розпоряджень та доручень голів обласної і районної державних адміністрацій та з метою підвищення у Володарському районі ефективності роботи зі зверненнями громадян, усунення недоліків у роботі зі зверненнями громадян проводиться цілеспрямована робота.

Відповідальним за організацію роботи зі зверненнями громадян особистих прийомів у Володарській райдержадміністрації є відділ юридичного забезпечення апарату райдержадміністрації.

Розпорядженням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 08.01.2019 № 4 затверджено Порядок роботи із зверненнями громадян, організації та проведення особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом Володарської районної державної адміністрації Київської області та зареєстровано його в Головному територіальному управлінні юстиції у Київській області 25.01.2019 № 14/1209.

Діловодство за зверненнями громадян здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.1997 № 348 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» та розпорядження виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 16.09.2019 № 135 «Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян у Володарській районній державній адміністрації».

Впродовж 9 місяців 2019 року до райдержадміністрації надійшло 139 звернень, з них: поштою – 99 звернення, на особистому прийомі – 40, Керівництвом райдержадміністрації проведено 9 особистих виїзних прийомів громадян за місцем їх основної роботи і проживання та прийнято 39 громадян.

Через органи влади вищого рівня до Володарської райдержадміністрації надійшло 89 звернень, з них через: Урядову гарячу лінію – 82; Київську обласну державну адміністрацію – 7.

За звітний період заявниками порушено 139 питань, серед яких: питання аграрної політики і земельних відносин - 18, фінансової, податкової, митної політики - 1, транспорту і зв’язку – 3, соціального захисту – 68, праці і заробітної плати – 1, охорони здоров’я – 9, комунального господарства – 10, житлової політики – 5, екології та природних ресурсів – 1, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, запобігання дискримінації – 1, освіти – 3, інші – 20.         При райдержадміністрації працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. За звітний період проведено 2 засідання комісії, розглянуто 2 питання з аграрної політики і земельних відносин (землекористування у сільській місцевості, оформлення права власності на землю).

У Володарській райдержадміністрації створено робочу групу з оперативного опрацювання звернень громадян та скарг на дії посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування району. За звітний період до адміністрації не надходили звернення, які розглядалися цією групою.

Керівництвом райдержадміністрації особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються громадяни соціально незахищених верств населення (інваліди Великої Вітчизняної війни та праці, інваліди різних категорій, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників бойових дій та ООС, багатодітні сім’ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки). Розгляд звернень цих категорій громадян перебуває під особистим контролем керівників райдержадміністрації, їм надається практична матеріальна і фінансова допомога, вживаються для цього всі можливі заходи.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5