Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні179
mod_vvisit_counterВчора369
mod_vvisit_counterЦього тижня179
mod_vvisit_counterМинулого тижня2687
mod_vvisit_counterЗа місяць7698
mod_vvisit_counterМинулого місяця10233
mod_vvisit_counterВсього834762

Online (20 хвилин): 4
Твій IP: 54.167.75.28
,
2018-02-19 11:49
Новини
До уваги мешканців с.Руде Село, с.Завадівка, с.Косівка
Понеділок, 10 липня 2017, 13:42

До уваги мешканців с.Руде Село, с.Завадівка, с.Косівка Володарськаго р-ну!

  12  липня 2017 року з 09.00  год. до 13.00  год. відбудеться прийом та

обслуговування громадян спеціалістами  Сквирського об’єднаного

управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою: 

 с.Завадівка  в приміщенні  Завадівської с/ради о 09.00 годині

с.Косівка  в приміщенні  Косівської  с/ради о 10.00 годині

с.Руде  Село в приміщенніРудосільської  с/ради об 11.00  годині

 З питань: 

 - надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами   Пенсійного фонду, ведення обліку (коригування відомостей) про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

 - виду пенсії, суми призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, дати виплати та закінчення виплати пенсії, оподаткування та інших утримань,

- роз’яснення основних змін, що передбачені в проекті пенсійної реформи

Сквирське об’єднане управління

 Пенсійного фонду України Київської  області, 

м.Сквира, вул.Богачевського,18, тел.04568  5-29-86.

 Гаряча телефонна лінія:

      04568  5-27-05 м.Сквира

      04564  2-22-14  смт Ставище

       04569  5-16-98  смт Володарка

      04560  5-27-31  м.Тетіїв

 
Зустріч з пенсіонерами
Понеділок, 03 липня 2017, 13:55

123

27 червня 2017 року в приміщенні Володарської селищної ради відбулася зустріч  начальника Сквирського Об’єднаного управління  Пенсійного фонду України Київської області  Ю.О. Поступаленко, першого заступника начальника  управління Г.В. Рибіцької , заступника начальника управління О. І. Даценка з пенсіонерами району. Зустріч була ініційована головою Володарського селищного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів Д.Т. Беркошою та за сприяння Володарського селищного голови Ю.В. Слободського з метою роз’яснення урядового законопроекту пенсійної реформи.  Це питання є найбільш актуальним серед пенсіонерів та зміни, які ініціюються урядом, викликають велику зацікавленість серед населення, що і показала велика кількість присутніх.

Юлія Олександрівна розповіла про основні зміни, які мають відбутися з запровадженням пенсійної реформи та наголосила, що реформування пенсійної системи проводиться для запровадження єдиних стандартів нарахування та відновлення справедливості в   призначенні та виплаті всіх пенсій.   На всі запитання присутніх з питань пенсійного забезпечення відповіді надав Олесандр Іванович Даценко.      

 
ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ
Понеділок, 26 червня 2017, 10:37

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ
Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 23 червня 2017 року кошти на виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано: ЦПЗ – 23 число – 100%, та уповноважені установи банків – 23 число – 100%,
Фінансово-економічний відділ
Сквирського об’єднаного управління
ПФУ Київської області

 
Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення пенсій
Понеділок, 19 червня 2017, 14:55

Система пенсійного забезпечення, за якої більшість пенсіонерів знаходяться за межею бідності, потребує негайних змін. Так, з 12 млн. пенсіонерів 8млн. отримує тільки мінімальну пенсію 1312 грн. (з травня цього року), яка становить лише близько 50% вартості «споживчого кошику» фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Середній розмір пенсії по Україні становить 1828 грн. (станом на 1 квітня 2017 року).

Першим кроком пенсійна реформа, запропонована Урядом, передбачає осучаснення пенсій. Для цього Уряд запроваджує єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат.

Запроваджується нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. (раніше - в залежності від року призначення пенсії від 1197,91 грн. до 3764,40 грн.), тобто показник, за яким розраховуються пенсії, буде підвищено майже утричі. У результаті підвищення пенсій, у разі здійснення осучаснення зарплати до 3 764,40 грн., більше 5 млн. українських пенсіонерів з 1 жовтня 2017 року після ухвалення цього законопроекту Парламентом отримають підвищення пенсій від до 200 грн. і більше 1 тис. грн. щомісячно.

Розробляючи пенсійну реформу, Уряду вдалося уникнути підвищення пенсійного віку. Пенсійний вік залишається на рівні 60 років для людей, які мають страховий стаж 25 років.

При цьому запроваджується гнучкий коридор пенсійного віку та можливості компенсації відсутнього страхового стажу - громадяни, яким не вистачає років стажу, щоб задовольнити вимогу стосовно мінімального стажу, матимуть можливість сплатити внески за відсутні роки (не більше 5 років).

Уряд також передбачив скасування особливих умов виходу на пенсію, крім військовослужбовців. У цьому контексті передбачено замінити механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах на сплату роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску розміром 15 та 7% за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками №1 та №2, що будуть розширені, та запровадження з 1 січня 2019 року через накопичувальний Пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб віком молодше 35 років.

Також з 1 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших.

Уряд ставить за мету досягнення стабільності пенсійної системи, що забезпечить справедливі пенсії і в майбутньому. У цьому контексті Кабінет Міністрів пропонує скасувати обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам (85% від розміру пенсії, але не менш 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

Також Уряд передбачає у законопроекті автоматичну норму щодо щорічної індексації (перерахунку) пенсій для захисту від інфляції: із урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менш ніж на 50% росту середньомісячних зарплат за три роки та на 50% індексу споживчих цін.

Крім того, Уряд пропонує передбачити на 2017 рік друге підвищення соціальних стандартів на 5% з 1 жовтня, а не з 1 грудня, як було заплановане Державним бюджетом. Таким чином, ця реформа з 1 жовтня дозволить підвищити пенсії 9 млн. українських пенсіонерів з 12 млн.

З усіх цих питань Ви можете звернутися на «гарячу» телефонну лінію головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (044) 425-83-51 та на «гарячу» телефонну лінію Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київській області:

 (04568) 5-27-05 - Сквирське відділення

 (04569) 5-16-98 – Володарське відділення

 (04564) 2-22-14 – Ставищенське відділення

 (04560) 5-27-31 – Тетіївське відділення

 
Зустріч з членами родини загиблого в АТО
Понеділок, 19 червня 2017, 09:02

       33 14 травня поточного рокупредставники головного управління  та Сквирського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України у Київській  області Дубовик О.Є. та Поступаленко Ю.О.  під час проведення  прийому громадян у Володарському відділі обслуговування громадян  зустрілися з членами родини військовослужбовця Бублієнко Романа Володимировича, який загинув під час проведення антитерористичної операції. Під час зустрічі йшла мова про пенсійне забезпечення даної категорії громадян.

         У зустрічі взяли участь мама  загиблого Бублієнко Лариса Миколаївна, дружина  Бублієнко Ліна Анатоліївна,  син загиблого Біблієнко Ілля та військовий комісар Володарського районного військового комісаріату підполковник Самарський Олег Віталійович.

         3Такого роду зустрічі проводяться з метою вирішення питань соціального та пенсійного забезпечення родин бійців АТО.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 67