Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Новини області
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сфера земельних відносин
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Сектор культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Юстиція
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Управління соціального захисту населення
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Електронне звернення

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні4
mod_vvisit_counterВчора423
mod_vvisit_counterЦього тижня2546
mod_vvisit_counterМинулого тижня2823
mod_vvisit_counterЗа місяць8596
mod_vvisit_counterМинулого місяця24410
mod_vvisit_counterВсього742413

Online (20 хвилин): 3
Твій IP: 54.198.200.157
,
2017-06-25 00:37
Новини
Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення пенсій
Понеділок, 19 червня 2017, 14:55

Система пенсійного забезпечення, за якої більшість пенсіонерів знаходяться за межею бідності, потребує негайних змін. Так, з 12 млн. пенсіонерів 8млн. отримує тільки мінімальну пенсію 1312 грн. (з травня цього року), яка становить лише близько 50% вартості «споживчого кошику» фактичного прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Середній розмір пенсії по Україні становить 1828 грн. (станом на 1 квітня 2017 року).

Першим кроком пенсійна реформа, запропонована Урядом, передбачає осучаснення пенсій. Для цього Уряд запроваджує єдині правила визначення розмірів пенсійних виплат.

Запроваджується нова формула нарахування пенсій за єдиним підходом для «старих» і «нових» пенсіонерів із використанням показника середньої заробітної плати на рівні 3764,40 грн. (раніше - в залежності від року призначення пенсії від 1197,91 грн. до 3764,40 грн.), тобто показник, за яким розраховуються пенсії, буде підвищено майже утричі. У результаті підвищення пенсій, у разі здійснення осучаснення зарплати до 3 764,40 грн., більше 5 млн. українських пенсіонерів з 1 жовтня 2017 року після ухвалення цього законопроекту Парламентом отримають підвищення пенсій від до 200 грн. і більше 1 тис. грн. щомісячно.

Розробляючи пенсійну реформу, Уряду вдалося уникнути підвищення пенсійного віку. Пенсійний вік залишається на рівні 60 років для людей, які мають страховий стаж 25 років.

При цьому запроваджується гнучкий коридор пенсійного віку та можливості компенсації відсутнього страхового стажу - громадяни, яким не вистачає років стажу, щоб задовольнити вимогу стосовно мінімального стажу, матимуть можливість сплатити внески за відсутні роки (не більше 5 років).

Уряд також передбачив скасування особливих умов виходу на пенсію, крім військовослужбовців. У цьому контексті передбачено замінити механізм відшкодування пенсій за віком на пільгових умовах на сплату роботодавцем підвищеної ставки єдиного внеску розміром 15 та 7% за працівників, зайнятих на роботах, передбачених списками №1 та №2, що будуть розширені, та запровадження з 1 січня 2019 року через накопичувальний Пенсійний фонд накопичувальних професійних пенсійних програм для окремих категорій осіб віком молодше 35 років.

Також з 1 січня 2018 року скасовується право на призначення пенсій за вислугу років для працівників освіти, охорони здоров`я, соціального захисту та інших.

Уряд ставить за мету досягнення стабільності пенсійної системи, що забезпечить справедливі пенсії і в майбутньому. У цьому контексті Кабінет Міністрів пропонує скасувати обмеження розміру пенсій працюючим пенсіонерам (85% від розміру пенсії, але не менш 150% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність).

Також Уряд передбачає у законопроекті автоматичну норму щодо щорічної індексації (перерахунку) пенсій для захисту від інфляції: із урахуванням фінансових можливостей солідарної системи, але не менш ніж на 50% росту середньомісячних зарплат за три роки та на 50% індексу споживчих цін.

Крім того, Уряд пропонує передбачити на 2017 рік друге підвищення соціальних стандартів на 5% з 1 жовтня, а не з 1 грудня, як було заплановане Державним бюджетом. Таким чином, ця реформа з 1 жовтня дозволить підвищити пенсії 9 млн. українських пенсіонерів з 12 млн.

З усіх цих питань Ви можете звернутися на «гарячу» телефонну лінію головного управління Пенсійного фонду України у Київській області (044) 425-83-51 та на «гарячу» телефонну лінію Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київській області:

 (04568) 5-27-05 - Сквирське відділення

 (04569) 5-16-98 – Володарське відділення

 (04564) 2-22-14 – Ставищенське відділення

 (04560) 5-27-31 – Тетіївське відділення

 
Зустріч з членами родини загиблого в АТО
Понеділок, 19 червня 2017, 09:02

       33 14 травня поточного рокупредставники головного управління  та Сквирського об’єднаного управління  Пенсійного фонду України у Київській  області Дубовик О.Є. та Поступаленко Ю.О.  під час проведення  прийому громадян у Володарському відділі обслуговування громадян  зустрілися з членами родини військовослужбовця Бублієнко Романа Володимировича, який загинув під час проведення антитерористичної операції. Під час зустрічі йшла мова про пенсійне забезпечення даної категорії громадян.

         У зустрічі взяли участь мама  загиблого Бублієнко Лариса Миколаївна, дружина  Бублієнко Ліна Анатоліївна,  син загиблого Біблієнко Ілля та військовий комісар Володарського районного військового комісаріату підполковник Самарський Олег Віталійович.

         3Такого роду зустрічі проводяться з метою вирішення питань соціального та пенсійного забезпечення родин бійців АТО.

 
ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ
Понеділок, 19 червня 2017, 08:52

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ,
які обрали спрощену систему оподаткування,
та віднесені до першої групи платників єдиного податку!

         Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2017 року фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок замісяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску. При цьому, відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

         Тобто, у разі сплати єдиного внеску за місяць у сумі 352 грн. (0,5 мінімального страхового внеску) страховий стаж буде зараховано пропорційно, що в подальшому може вплинути на визначення права на пенсію за віком та її розмір.

         Нагадуємо, що для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, як повних місяців, необхідно сплатити за місяць єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок (на сьогодні це 704,00 грн.).

Заступник

начальника фінансово-економічного відділу

 Сквирського об’єднаного УПФУ                                      М.Шлапацька

 
ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЧЕРВНЯ
Понеділок, 19 червня 2017, 08:48

 Сквирське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області повідомляє, що станом на 17 червня 2017 року  кошти на виплату пенсій та грошової допомоги профінансовано: ЦПЗ €“ 20 числ частково,  та уповноважені установи банків 18 число €“ 100%.

Фінансово-економічний відділ

Сквирського об’єднаного управління

ПФУ Київської області

 
До уваги мешканців с.Логвин, с.Тарган та с.Пархомівка Володарського р-ну!
Понеділок, 12 червня 2017, 10:33

15 червня 2017 року з 09.00  год. до 13.00  год. відбудеться прийом та обслуговування громадян спеціалістами  Сквирського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області  за адресою:

с.Тарган вул.Зарічна,26 в приміщенні  Тарганської с/ради о 09.00 годині.

с.Пархомівка вул.Святопокровська, 90 а  в приміщенні Пархомівської с/ради о 10.30 годині
с.Логвин   вул.Шевченка,1  в приміщенні  Логвинської с/ради о 12.00 годині.

З питань:

         - надання загальної інформації про умови, порядок призначення, перерахунку, виплати пенсій, сплату обов’язкових платежів, адміністрування яких здійснюється органами   Пенсійного фонду, ведення обліку (коригування відомостей) про осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;

         - виду пенсії, суми призначеної пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, дати виплати та закінчення виплати пенсії, оподаткування та інших утримань.

Сквирське об’єднане управління

 Пенсійного фонду України Київської  області,
м.Сквира, вул.Богачевського,18, тел.04568  5-29-86.

 Гаряча телефонна лінія: 04568  5-27-05м.Сквира

                                        04564  2-22-14  смт Ставище

                                        04569  5-16-98  смт Володарка

                                        04560  5-27-31  м.Тетіїв

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 59