Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяОголошення
ІІ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

Цьогоріч п’ятий ювілейний конкурс за звання кращого державного службовця проводиться у контексті виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зокрема щодо вивчення положень нового законодавства про державну службу та антикорупційного законодавства.

Конкурс покликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Детальніше...
 
Інформація про формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році

Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також:

  • вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу;
Детальніше...
 
До уваги жителів Володарщини!

31 травня 2012 року (початок о 10.00 годині) в приміщенні Володарської районної державної адміністрації (пл.Миру, 4, ІІІ поверх) відбудуться громадські слухання з питань організації роботи нотаріусів, якості надання послуг та дотримання верховенства права у Володарському районі Київської області за участю заступника начальника відділу нотаріату та фінансового моніторингу Головного управління юстиції у Київській області Дишлевої Т.В., представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування. Запрошуються всі зацікавлені громадяни

Тувун небрежно взмахнул рукой, и "Player One" по моей голове прокатилась волна боли.

Афина, "В гости к сказке" как правило, изображалась в виде суровой и величественной девы "Прописи Рисуем узоры" в шлеме, с копьем, щитом и эгидой.

Я "Виски Лучшие сорта мира" удержал ее в вихревом потоке сил, так же, как раньше Мондора, и "Толкования 10000 снов. Сонник Миллера" придал ей человеческий облик.

Было просто "И-Цзын Канон Перемен Великая мудрость Древнего Китая" невыносимо видеть, как стадо бежит мимо, оставляя его голодным.

Аззи достал "История мировых цивилизаций Уч. пос." коробку, склеенную из очень редкого сорта картона, и открыл "Парижское приключение" ее.

И хотя он смотрел сейчас на поле "Кокон Кастанеды" бедствия, он был обязан смотреть на экспериментальные машины "Слабая женщина склонная к меланхолии" не как на несчастье.

 
До уваги керівників підприємств, організацій, установ!

       29 травня 2012 року буде проведено аукціон з продажу необробленої деревини лісогосподарських підприємств області, який розпочнеться о 10-00 в приміщенні біржі (вул. Червоноармійська, 13/1, ІІ-й поверх, торговий зал ТБ „Київська агропромислова біржа”, м. Київ).

         Більш докладну інформацію щодо умов участі у зазначеному аукціоні та перелік видів деревини можна отримати на офіційному веб-сайті ТБ „Київська агропромислова біржа”: www.visnik.kiev.ua, або звернувшись з електроним листом за адресою – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Відділ соціально-економічного розвитку райдержадміністрації

В "Бомба для империи" этой грозовой предреволюционной атмосфере приехали рекруты из Воднян с "Туринская плащаница" искусственными черными гвоздиками.

Хотя "Люди и комиксы" в ее взгляде не было поощрения, "Развитие интеллекта ребенка в раннем возрасте. Развивающие игры, упражнения, тесты" но в нем мелькнула жалость.

Еще на "Тематические педсоветы в ДОУ. Подготовка и проведение" нем выделялся шитый пояс бампум, а "Г12 Рак" на голове повязка, украшенная тремя перьями "Марс и Венера на свидании" грифа, который пользуется у индейцев таким же почетом, как орел.

Он "Львенок" не сразу освободился от мысли, что "Сад желаний" видел самого "Спарта Со щитом и на щите" дьявола.

Возгласы сменились гробовой тишиной.

Я заметил глубокую рану поперек шеи с запекшейся в ней кровью.

 
До уваги абітурієнтів!

Відповідно до Указу Президента України від 09.11.2000 року № 1212 «Про Комплексну програму підготовки державних службовців» та наказу Пенсійного фонду України № 52 від 26.03.2012р. «Про організацію у 2012 році добору кандидатур для вступу до вищих навчальних закладів, з якими укладені договори про педагогічне співробітництво» Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області проводить роботу з добору абітурієнтів, за направленням Пенсійного фонду України. для вступу на навчання за державним замовленням до Вищих навчальних закладів.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 45 46 47 Наступна > Кінець >>

Сторінка 46 з 47