Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні38
mod_vvisit_counterВчора243
mod_vvisit_counterЦього тижня281
mod_vvisit_counterМинулого тижня1718
mod_vvisit_counterЗа місяць4441
mod_vvisit_counterМинулого місяця7842
mod_vvisit_counterВсього1049058

Online (20 хвилин): 5
Твій IP: 54.227.76.180
,
2019-01-22 04:01
Оголошення
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!
Понеділок, 06 квітня 2015, 15:09

З 25 БЕРЕЗНЯ 2015 РОКУ ЗАЯВИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ, ПОХІДНИХ ВІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ МОЖУТЬ ПОДАВАТИСЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО ОРГАНУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЧИ НОТАРІУСА НЕЗАЛЕЖНО ВІД МІСЦЯ РОЗТАШУВАННЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА

З 25.03.2015 НАБРАВ ЧИННОСТІ ЗАКОН УКРАЇНИ  ВІД05.03.2015№ 247-VIII«ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНІВ УКРАЇНИ ЩОДО УТОЧНЕННЯ ПОВНОВАЖЕНЬ НОТАРІУСІВ ТА ОСОБЛИВОСТЕЙ РЕЄСТРАЦІЇ ПОХІДНИХ РЕЧОВИХ ПРАВ НА ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ»

у РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПИТАНЬ ТА СКАРГ ЗВЕРТАТИСЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:

044 425-05-99

НАЧАЛЬНИК рс Володарського рую (04569) 5-17-37

 
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!
Понеділок, 06 квітня 2015, 15:08

Документи для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можуть подаватисядо будь-якого органу державної реєстрації в межах Київської, Вінницької областей, міст Києва, Івано-Франківська, Калуша та Калуського району Івано-Франківської області.

З 20.03.2015 року набрав чинності Порядок реалізації пілотних проектів у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затверджений наказом Міністерства юстиції України від 25.07.2014 № 1218/5 (у редакції наказу Міністерства юстиції України від 27.02.2015 № 282/5).

Пілотний проект не поширюється навипадкиподаннядокументів для проведенняреєстраційнихдійелектронним документом.

Звертаємо увагу, що в разі великих черг, неможливості подання документів для проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців за їх місцезнаходженням/місцем проживання Ви маєте право подати документи до будь-якого державного реєстратора в межах Київської, Вінницької областей, міста Києва, міста Івано-Франківська та міста Калуш та Калуського району Івано-Франківської області.

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПИТАНЬ ТА СКАРГ ЗВЕРТАТИСЬ

ЗА ТЕЛЕФОНАМИ: 044 462 58 62

НАЧАЛЬНИК рс Володарського рую (04569) 5-17-37

 
Про збирання державним архівом київської області фото-, фоно-, кінодокументів та інших матеріалів з метою увічнення пам’яті героїв небесної сотні та революціїї гідності
П'ятниця, 20 березня 2015, 00:00

На виконання Указу Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» та наказу Державної архівної служби України від 23 лютого 2015 року №36 «Про участь державних архівів у заходах із вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» Державний архів Київської області збирає фото-, фоно-, кінодокументи та інші матеріали,

які висвітлюють зазначені події від учасників та очевидців, зокрема:

- друковані видання (газети, журнали тощо);

- агітаційні документи (плакати, листівки, програми тощо);

- документи особового походження (спогади, свідчення учасників подій, особисті документи Героїв Небесної Сотні тощо);

- фото-, фоно-, кінодокументи тощо.

Координатором зі збору вказаної інформації у Володарському районі виступає архівний відділ Володарської райдержадміністрації.

Згадані матеріали слід подавати на адресу відділу: смт Володарка, вул. Кооперативна, 9. тел.: (04596) 5-01-53.

Контактна особа – начальник відділу Шкляр Ольга Володимирівна.

 
До відома населення
П'ятниця, 14 листопада 2014, 08:36

Відповідно до наказу Головного управління юстиції у Київській області від 14.10.2014 № 1186/3, у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності завідувачем Володарською районною державною нотаріальною конторою Дяченко Людмилою Євгеніївною, обов'язки по нотаріальному обслуговуванню населення Володарського району покладено на завідувача Першою білоцерківською міською державною нотаріальною конторою Кравець Антоніну Василівну.

Звертаємо Вашу увагу, що роботу по нотаріальному обслуговуванню населення Володарського району організовано протягом п'яти днів на тиждень (з понеділка по п'ятницю), а саме: один день на тиждень (четвер) з виїздом до смт Володарки, а інші дні за адресою Першої білоцерківської міської державної нотаріальної контори (м. Біла Церква, вул. Банкова, буд. 5, тел. (04563) 9-29-97, (04563) 9-17-67).

 
Шановні споживачі!
Середа, 24 вересня 2014, 13:53

У зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності та її дефіциту в Об’єднаній енергетичній системі України і її окремих частинах, наразі стає питання економно та раціонально використовувати електричну енергію та не користуватися одночасно декількома потужними електроприладами.

Особливо актуальним питанням є зниження електроспоживання у години найбільшого навантаження енергосистеми: з 8:00 до 11:00 та з 18:00 до 22:00 години. Саме в ці години споживачі вмикають одночасно найбільш енергоємні електроприлади: електричні плити, електрочайники, кондиціонери, бойлери, теплі поли, праски, пральні машини і т.д.

Звісно, ми не закликаємо відмовитися від всіх благ цивілізації, а лише просимо відповідально та розумно підходити до споживання електроенергії, адже, зазвичай, надмірне споживання ніяк не пов’язано з реальними потребами, а є наслідком звичайного безвідповідального ставлення до цього питання.

Враховуючи велику кількість електроустаткування в кожній оселі, важливо використовувати економну техніку та уникати одночасного використання енергоємних приладів. Оптимальний варіант - використовувати такі прилади вночі, коли енергодифіцит є мінімальним. Такі досить не складні заходи дозволять вирівняти баланс між виробництвом та споживанням електроенергії.

В разі перевищення ліміту споживання електроенергії, встановленого для Київської області, ПАТ «Київобленерго» може отримати команду вводити графіки обмеження споживання електроенергії та електричної потужності, які можуть застосовуються як до промислових підприємств, так і до побутових споживачів (населення).

Київобленерго також нагадує, що одночасне використання потужних електроприладів, у тому числі обігрівачів, може спричинити не тільки аварійні відключення та пошкодження електричного обладнання, надмірне споживання електроенергії може стати причиною пожежі та нести небезпеку для людського життя.

Пам’ятайте: свідоме ставлення до споживання електричної енергії, не використання саморобних обігрівачів та дотримання споживачами зазначеної в договорі потужності є запорукою сталого електропостачання ваших осель та Вашої безпеки.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 24 з 32