Вівторок, 19 листопада 2019, 10:10 |
Суб’єкт господарювання має змогу подати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС. https://e-services.dsns.gov.ua/
Детальну інструкцію, щодо подання декларації ви можете отримати в інструкції користувача за наступним посиланням: http://bit.ly/2zCi8sL . Порядок подання і реєстрації декларації затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2013 р. № 440 із змінами, внесеними згідно з Постановами КМУ № 311 від 20.05.2015 та № 80 від 14.02.2018.
Одночасно повідомляємо, що відповідно до пункту 2 статті 57 Кодексу Цивільного захисту України, початок роботи новоутворених підприємств, початок використання суб’єктом господарювання об’єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб’єктом господарювання на підставі поданої декларації, а для суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику – за наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об’єкта чи приміщення.
Також повідомляємо, що відповідно частини 2 статті 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення, початок роботи новоутворених підприємств або початок використання суб'єктом господарювання об'єктів нерухомості без зареєстрованої декларації тягне за собою накладення штрафу на громадян - суб'єктів підприємницької діяльності і посадових осіб - від сорока до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Володарський РС ГУ ДСНС України у Київській області |
|
П'ятниця, 15 листопада 2019, 14:14 |
Володарський РС ГУ ДСНС України у Київській області посилює профілактичну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності для запобігання надзвичайним ситуаціям та загибелі людей на них.
15 листопада рятувальники Володарщини провели інформаційно-профілактичну роботу в приватному житловому секторі смт. Володарка щодо питань безпечного обігріву осель в осінньо-зимовий період.
Метою цього заходу стало інформування населення щодо правил пожежної безпеки вдома та перевірка їхніх знань щодо безпеки в побуті.
Рятувальники застерігали від небезпеки користування печами та грубами, які мають тріщини, нагадали про категоричну заборону розміщувати горючі матеріали перед топковим отвором та про обов’язкову наявність металевого листа перед ним.
У ході спілкування громадяни мали змогу отримати кваліфіковані відповіді на всі питання щодо протипожежної безпеки. Для ефективного засвоєння отриманої інформації фахівці ДСНС надали жителям листівки та тематичні пам’ятки.
|
Середа, 06 листопада 2019, 12:15 |
06 листопада в рамках Тижня безпеки життєдіяльності працівники Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області провели бесіду з учнями Володарської ЗОШ № 1 стосовно дотримання правил безпеки. Під час спілкування рятувальники розповіли про основні рекомендації безпечної евакуації у разі виникнення пожежі. Протягом бесіди дітям було наголошено про наслідки дитячих пустощів з вогнем та безпеку поводження з ним у побуті. Користуючись нагодою, рятувальники наголосили про небезпеку виявлення вибухонебезпечних предметів та правила поведінки при їх виявленні. Також було наведено випадки пожеж у Володарському районі. Наприкінці заходу, всі діти отримали інформативні листівки , після чого подякували рятувальникам, обіцяючи в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

|
Четвер, 31 жовтня 2019, 10:42 |
Основні причини від яких виникають пожежі – перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Щоб не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися для всіх правил пожежної безпеки в побуті та перш за все вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.
Це слід виконувати кожному:
- слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
- категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів;
-
йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.
Розпочинається опалювальний сезон. А пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де в кожному будинку є піч – об’єкт підвищеної пожежної небезпеки. Тому варто ще раз нагадати правила пожежної безпеки при експлуатації печей. Перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені. Пам’ятайте – наслідки пожежі непорівнянні з витратами на ремонт вашого «домашнього вогнища».
Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та накаляти їх, також експлуатувати печі без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини.
Відзначимо, що «пічні» пожежі діляться на дві групи. По – перше, причиною загорання може бути порушення правил влаштування печі. Наприклад, недостатні відстані між димарем печі і дерев’яними конструкціями перекриттів будинку. Сюди ж можна віднести відсутніст ь підтопочного листа, в результаті чого через випад вугілля загоряється підлога.
Інша проблема - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Також часто закінчується пожежею розпалювання печей бензином, газом та іншими легкозаймистими рідинами. Крім того, не можна топити печі з відкритими дверцятами, сушити одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені в печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати.
Володарський РС ГУ ДСНС України у Київській області |
Четвер, 24 жовтня 2019, 15:56 |
24 жовтня рятувальники Володарського району провели роз'яснювальну бесіду з колективом управління державної казначейської служби України у Володарському районі. Під час зустрічі рятувальники нагадали правила експлуатації порошкового вогнегасника, продемонструвавши їх під час гасіння умовної пожежі. Також присутнім було надано можливість скористатися вогнесником та нагадали про сроки проведення технічного обслуговування первинних засобів пожежогасіння. Працівникам додатково роз'яснено дії при пожежі, а також важливість безпечного поводження в побуті, навівши сумну статистику загибелі людей на пожежах з початку року. Наприкінці заходу фахівці ДСНС вручили керівнику закладу інформативні листівки на протипожежну тематику для подальшого оновлення куточків безпеки.

|
|
|
|
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
|
Сторінка 1 з 161 |