Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСоціально-економічний розвиток
Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району за І півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 08:50

1.Фінанси.

Зведеним бюджетом Володарського району планові показники доходів станом на 01.07.19 виконано на 119,8 %. План – 37831,7 тис.грн, факт – 41545,2 тис. грн, перевиконання становить 3713,50 тис. грн.

Районний бюджет за звітний період виконано на 113,9 %, надходження склали 24956,1 тис. грн, перевиконання становить 2762,30 тис. грн.

2.Розвиток підприємництва.

Протягом І півріччя 2019 року в районі було зареєстровано 68 фізичних осіб – підприємців та 2 юридичні особи. Закрили свою діяльність 65 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 62 фізичні особи - підприємці та 3 юридичні особи. Всього станом на 01.07.19 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб-підприємців - 578, юридичних осіб – 348, фермерських господарств - 23.

За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,5 тис. чол.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 33277,76 тис. грн податків і платежів, що на 11938,13 тис. грн податків і платежів більше, ніж у І півріччі 2018 року.

3. Інвестиційна діяльність.

У І півріччі 2019 року розпочато роботу над проектом будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції в с. Лобачів. Володарською райдержадміністрацією прийнято розпорядження про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради. Інвестор - ТОВ «ЗЕНІТ-1», орієнтовна вартість проекту складатиме 20 млн. дол., термін реалізації 3-5 років, проектом передбачається створити 6 робочих місць, потужність складатиме 23мВт електричної енергії. Проведено процедуру громадських слухань стосовно розробки даної містобудівної документації. На даний час готуються вихідні дані на проектування.

Продовжується реалізація проектів, розпочатих у минулих роках:

         Розміщення, будівництво та експлуатація комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор - ТОВ «ГОПАК». Виконано всі будівельно–монтажні роботи, завод введено в експлуатацію, працює на 50% вироблений газ спалюється. Станом на 01.07.19 освоєно 165 мільйонів гривень. Проблемним питанням є підключення до електромереж для передачі електроенергії в мережу;

Продовжується реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми (ПП АФ «Розволожжя»). Освоєно 65 млн.грн. Введено в дію приміщення на 380 голів корів та збудовано склад для зберігання кормів.

За даний період поточного року господарствами придбано сільськогосподарську техніку на суму 13244,2 тис. грн, у тому числі посівну техніку – на суму 2876,9 тис. грн, трактори - на суму 6805,3 тис. грн, ґрунтообробну – на суму 26,7 тис. грн, машини для внесення мінеральних добрив – на суму 156,8 тис. грн, техніку для кормоприготування – на суму 579,4 тис. грн, іншу техніку – на суму 2799,1 тис.грн.

4.Реальний сектор економіки.

4.1. Енергозабезпечення та енергозбереження

На виконання Програми енергозбереження (підвищення енергоефе-ктивності) Володарського району на 2017-2020 роки забезпечується ефективна робота автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефек-тивна», проводиться щоденний моніторинг внесення показників лічильників енергоресурсів та аналіз добового споживання електричної, теплової енергії, природного газу та води, щомісячний моніторинг використання твердого палива по кожній будівлі бюджетної сфери району.

КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4785,4 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

Заплановано реалізацію трьох проектів: капітальний ремонт будівлі КНП ВРР «Володарська центральна районна лікарня» та КНП ВРР «Володарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» (заміна вікон), капітальний ремонт даху та покрівлі КЗ «Володарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» та встановлення енергозберігаючих вікон в будівлі Городище-Пустоварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які фінансуватилуться з обласного бюджету на умовах співфінансування з районним. Володарською районною радою укладено договори з Київською обласною радою та прийнято відповідне рішення районної ради про виділення коштів на співфінансування.

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району за І квартал 2019 року
П'ятниця, 03 травня 2019, 10:41

1.Фінанси.

Зведеним бюджетом Володарського району планові показники доходів, станом на 01.04.19 виконано на 110,2 %. План – 17821,2 тис.грн, факт – 19647,5 тис.грн, перевиконання становить 1826,3 тис.грн.

Районний бюджет за звітний період виконано на 124,6 %, надходження склали 11984,7 тис. грн, перевиконання становить 2369,7 тис. грн.

Бюджетами усіх рівнів виконано завдання щодо мобілізації податків та платежів.

2.Розвиток підприємництва.

Протягом І кварталу 2019 року в районі було зареєстровано 44 фізичні особи – підприємці та 2 юридичні особи. Закрили свою діяльність 45 суб’єктів підприємницької діяльності, з них 44 фізичних осіб - підприємців та 1 юридична особа. Всього станом на 01.04.19 на території Володарського району кількість діючих фізичних осіб підприємців - 567, юридичних осіб – 299, фермерських господарств - 23.

За даними Держстату загальна чисельність працюючих у сфері малого підприємництва становить 2,5 тис. чол.

Протягом звітного періоду суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 20047,6 тис. грн. податків і платежів, що на 10175,5 тис. грн. податків і платежів більше, ніж за І квартал 2018 року.

3. Інвестиційна діяльність.

У І кварталі 2019 року розпочато роботу над проектом будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції в с. Лобачів. Володарською райдержадміністрацією прийнято розпорядження про надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради. Інвестор - ТОВ «ЗЕНІТ-1», орієнтовна вартість проекту складатиме 20 млн.дол., термін реалізації 3-5 років, проектом передбачається створити 6 робочих місць, потужність складатиме 23мВт електричної енергії. Проведено процедуру громадських слухань стосовно розробки даної містобудівної документації. На даний час визначаються державні інтереси та підготовлено вихідні дані на проектування.

Продовжується реалізація проектів розпочатих у минулих роках:

            Розміщення, будівництво та експлуатація комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованого на території Гор-Пустоварівської сільської ради, інвестор ТОВ «ГОПАК». Виконано всі будівельно–монтажні роботи. Залишилось підключення до електромереж та проведення пуско-налагоджувальних робіт. Станом на 01.04.19 освоєно 157 мільйонів гривень;

ПП АФ «Розволожжя» - продовжується реконструкція існуючих та будівництво нових будівель і споруд молочної ферми. Освоєно 55,7 млн.грн. Введено в дію першу чергу проекту, приміщення на 380 голів корів та збудовано склад для зберігання кормів.

За даний період поточного року господарствами придбано сільськогосподарської техніки на суму 10639,7 тис. грн, у тому числі посівної техніки – на суму 2876,9 тис. грн, тракторів - на суму 6805,3 тис. грн, ґрунтообробної – на суму 26,7 тис. грн, машин для внесення мінеральних добрив – на суму139,4 тис. грн, техніки для кормоприготування – на суму 579,4 тис. грн, іншої техніки – на с уму 212,0 тис.грн.

4.Реальний сектор економіки.

4.1. Енергозабезпечення та енергозбереження

На виконання Програми енергозбереження (підвищення енергоефективності) Володарського району на 2017-2020 роки забезпечується ефективна робота автоматизованої системи енергомоніторингу «Київщина енергоефективна», проводиться щоденний моніторинг внесення показників лічильників енергоресурсів та аналіз добового споживання електричної, теплової енергії, природного газу та води, щомісячний моніторинг використання твердого палива по кожній будівлі бюджетної сфери району.

Сформовано пропозиції та забезпечено подання проектно-кошторисної документації на об’єкти бюджетної сфери, реалізація яких буде проводитися за кошти обласного бюджету на умовах співфінансування місцевих бюджетів.

За 1 квартал 2019 виконано роботи по ремонту класів інклюзивної освіти в комунальних закладах «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1» та «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П.Мельника», приміщення для бібліотеки та книгосховища комунального закладу «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.», 2 лікувальних палат стаціонарних відділень Володарської центральної районної лікарні.

КП ВСР «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4187,0 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

4.2. Промисловість.

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ТОВ „Володар”. Протягом І кварталу 2019 року промисловими підприємствами району, що входять до кола статистичного спостереження, реалізовано промислової продукції на 59894,1 тис. грн, що на 13958,9 тис.грн більше до аналогічного періоду 2018 року, або 130,0 %.

Проблемними питаннями роботи промислових підприємств є: економічна нестабільність на ринку України, мала платоспроможність підприємств та організацій, застаріла матеріально-технічна база виробництва, відсутність обігових коштів для реконструкції та технічного переоснащення виробничих потужностей, дорогі енергоносії, висока собівартість продукції, відсутність експортних пропозицій.

4.3. Агропромисловий комплекс.

Працівники сільськогосподарських підприємств району в І кварталі 2019 року працювали над підготовкою та проведенням своєчасного комплексу весняно-польових робіт.

Під урожай 2019 року було посіяно озимих на зерно та зелений корм 10138,6 га, з них: на зерно усього – 8022,3 га, у тому числі пшениці – 6975,3 га, ячменю – 1047,1 га, озимого ріпаку – 2076,2 га.

Прогнозується посіяти ярих зернових і зернобобових культур на площі   13756,6 га, що на 594,4 га більше проти такого ж періоду 2018 року, у тому числі ярого ячменю – 2334,6 га, вівса – 7 га, ярої пшениці – 56,6 га, гороху – 684 га, кукурудзи на зерно – 10605,5 га, проса – 109 га.

Станом на 01.04.19 фактично посіяно ранніх ярих культур 2689,6 га, у тому числі ярого ячменю – 2183 га, гороху – 443 га, ярої пшениці – 56,6 га, вівса – 7 га.

Технічні культури планується посіяти на площі 11552 га, у тому числі цукрового буряка – 2441 га, соняшника – 4835 га, сої – 4146 га, ярого ріпаку – 130 га. Станом на 01.04.19 посіяно: ярого ріпаку - 130 га, соняшника – 160 га, цукрового буряка – 60 га.

Всі господарства району провели підживлення озимих культур азотними добривами в оптимальні строки. Підживлено озимі культури на площі 10098,5 га, закрито вологи на площі 19861 га.

Посіви озимих культур перебувають у доброму та задовільному стані.

Тваринництво:

За І квартал 2019 року сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 3559 тонн молока, надій на одну фуражну корову становить 2125 кг.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року валовий надій збільшено на 429 тонн, надій на середню корову збільшено на 125 кг.

         Реалізовано м’яса на забій в живій вазі 732 тонни, в тому числі великої рогатої худоби – 104 тонни, свиней – 52 тонни, птиці – 575 тонн.

           У порівнянні з минулим роком обсяги реалізації м’яса зменшено на 155 тонн.

         Вирощено худоби та птиці в живій вазі всього 879 тонн, у тому числі великої рогатої худоби – 102 тонни, свиней – 151 тонну, птиці – 626 тонн.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року вирощення худоби та птиці зменшено на 67 тонн, у тому числі птиці - на 76 тонн, збільшено вирощення великої рогатої худоби на 3 тонни, свинини на 7 тонн.  

Станом на 01.04.19 по сільськогосподарських підприємствах району налічується великої рогатої худоби 3311 голів, у тому числі корів – 1689 голів, свиней - 3070 голів, птиці - 5070 голів.

         У порівнянні з відповідним періодом минулого року великої рогатої худоби збільшено на 157 голів, поголів’я корів збільшено на 57 голів, птиці - на 12285 голів, зменшено поголів’я свиней на 712 голів.

4.4. Транспорт та дорожнє господарство.

В І кварталі 2019 року ТОВ «Ресурс», ДРП-3 «Володарка» та КП ВСР «Володарка» було забезпечено своєчасне виконання робіт щодо зимового утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, а також вулично-дорожньої мережі комунальної власності смт Володарка. На даний час проводяться роботи по ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Р-17 /Біла Церква-Володарка-Тетіїв-Гуменне/ та місцевого значення.

Станом на 01.04.2019 ліквідовано аварійну ямковість на площі 526 м² з запланованих 900 м2 на автомобільній дорозі Р-17 та 1030 м² з запланованих 1050 м2 на автомобільних дорогах місцевого значення. Приведено в належний стан 6 зупинок громадського транспорту.

З 10 березня 2019 року автомобільну дорогу державного значення на тендерних умовах почало обслуговувати ТОВ «ДОРБУДСЕРВІС». У березні 2019 року проведено ремонтні роботи по усуненню аварійної ямковістї на площі 1185 м2 і з запланованих 2000 м2.

За рахунок коштів Володарської селищної ради проведено ремонт доріг по вулицях селища, усунуто аварійну ямковість на площі 770 м2.

       4.5. Споживчий ринок.

Забезпечення населення продовольчими і непродовольчими товарами у Володарському районі здійснюється в цілому через торгівельну мережу, яка налічує 235 магазинів, з них в сільській місцевості - 99. Із загальної кількості магазинів до продовольчих відносяться 55 магазинів, до непродовольчих – 89, решта 56 магазинів - це магазини змішаної спеціалізації, 35 - дрібнороздрібної мережі та приватно-орендний ринок «Олексій», який працює два рази на тиждень та забезпечує населення району різноманітними товарами та послугами змішаного асортименту.

Роздрібний товарообіг у порівняних цінах станом на 01.01.19 склав 39923,3 тис. грн, що становить 129,5 % до відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізації платних послуг (у ринкових цінах) склав 534,2 тис.грн, що становить 83,2 % до минулого року.

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2018 рік
П'ятниця, 18 січня 2019, 16:02

Соціальна сфера.

Молодіжна політика.

Протягом 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.

Лідери органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва провели збір на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».

21 квітня сектор молоді та спорту разом із лідерами органів учнівського самоврядування центру творчості дітей та юнацтва провели благодійну акцію «Серце до серця» - «Почуй світ» в загальноосвітніх школах Володарського району та організаціях селища.

Сектор молоді та спорту спільно із центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!», присвячену Всесвітньому дню без тютюну.

З нагоди відзначення Дня молоді проведено урочисті заходи. 30 кращим молодим представникам підприємств, установ та організацій району було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.

24 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені розважальні масові заходи з нагоди Дня молоді.

З 2 по 6 липня  2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбулась літня наметова таборівка «Студмістечко»   для лідерів та активістів студентського самоврядування ВНЗ I – ІV рівнів акредитації, в якій взяли участь представники Володарського району.

З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини.

З 28 липня по 1 серпня відбулися серії тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини.

З 29 вересня по 03 жовтня відбулося тренінгове навчання із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз.» В рамках навчальної програми молоді люди взяли участь в тренінгах на теми проектного менеджменту, фандрайзингу, цифрових інструментів GOOGLE, лідерства, ефективної комунікації.

16 листопада було проведено конкурс малюнків на тему: «Обери майбутнє» у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості. Метою цього конкурсу було виявлення та підтримка обдарованої учнівської молоді, розвиток системи професійної орієнтації молодих громадян, запобігання безробіттю в молодіжному середовищі та підвищення престижу професій.

15 грудня 2018 року головний спеціаліст сектору молоді та спорту та учнівська молодь Володарщини відвідали «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років». Під час екскурсії учні ознайомились з тематичними залами музею.

18 грудня молодь Володарщини взяла участь у Київському обласному молодіжному форумі. Метою форуму була активізація молодіжного руху на Київщині, налагодження партнерства щодо співпраці в актуальних напрямках роботи з молоддю, напрацювання механізмів участі молоді у заходах та розробка спільних заходів у сфері молодіжної політики на 2019 рік.

На виконання заходів Комплексної програми підтримки молоді у Володарському районі на 2017-2020 роки «Молодь Володарщини» сектором молоді та спорту було використано 7 тис. грн.

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 9 місяців 2018 року
Понеділок, 29 жовтня 2018, 11:16
1.Соціальна сфера.
1.1. Молодіжна політика.
Протягом 9 місяців 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.
Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.
Взято участь у районному зборі лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».
21 квітня сектор молоді та спорту разом із лідерами органів учнівського самоврядування центру творчості дітей та юнацтва провели благодійну акцію «Серце до серця» - «Почуй світ» в загальноосвітніх школах Володарського району та організаціях селища.
Сектором молоді та спорту спільно із центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!», присвячену до Всесвітнього дня без тютюну.
З нагоди відзначення Дня молоді проведено урочисті заходи, 30 кращим молодим представникам підприємств, установ та організацій району було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.
24 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені розважальні масові заходи з нагоди Дня молоді.
З 2 по 6 липня  2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбулась літня наметова таборівка «Студмістечко»   для лідерів та активістів студентського самоврядування ВНЗ I – ІV рівнів акредитації, в якій взяли участь представники Володарського району.
З 9 по 13 липня 2018 року на території Вишгородського району (на березі Київського моря) відбувся наметовий табір «Молодь в громаді» для молодих лідерів, членів молодіжних громадських організацій та представників місцевого самоврядування Київщини.
З 28 липня по 1 серпня відбулися серії тренінгових навчань із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини.
З 29 вересня по 03 жовтня відбулося тренінгове навчання із підвищення громадянської відповідальності молоді Київщини «Відповідальна молодь Київщини. Тут і зараз.» В рамках навчальної програми молоді люди взяли участь в тренінгах на теми проектного менеджменту, фандрайзингу, цифрових інструментів GOOGLE, лідерства, ефективної комунікації та багато іншого від провідних спікерів України.
          1.2. Зайнятість населення та ринок праці.
За звітний період послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 1478 осіб, з них 603 отримали статус безробітного, що на 52 особи менше відповідного періоду 2017 року.             
В службі зайнятості було зареєстровано 1367 вакансій, укомплектовано – 909, з них: 45 % - вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі.
Протягом звітного періоду було працевлаштовано 918 осіб, з них мали статус безробітного 562 особи.
Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6 днів.
Рівень працевлаштування становить 38 %.
Знято з обліку з інших причин 541 особу.
Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли 227 чоловік.
На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 424 безробітних.
На кінець ІІІ кварталу 2018 року на обліку перебувало 375 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю, складає 1347 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив 1954 грн.
1.3. Заробітна плата та стан її виплати.
Середній розмір заробітної плати у районі має тенденцію до зростання. Станом на 01.10.18 середній розмір заробітної плати по району становить 6173,35 грн, в тому числі в сільському господарстві – 6913,42 грн.
Протягом року в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах немає.
1.4. Пенсійне забезпечення.
Станом на 01.10.2018 на обліку в Сквирському об’єднаному УПФУ Київської області (Володарка) перебуває 6140 одержувачів пенсій. Призначено 159 нових пенсій та здійснено 732 перерахунки.
Середній розмір пенсій по району становить 2104,00 грн.
За звітний період до управління надійшло власних коштів 38873,03 тис. грн вт. ч.: страхових внесків - 112,5 тис. грн, та частина розмежування єдиного соціального внеску - в сумі 38760,53   тис. грн.
Борг по єдиному соціальному внеску, стягувачем якого є ПФУ, становить 16,18 тис. грн, з яких на виконанні в органах ДВС знаходиться 16,18 тис. грн боргу.
Борг по страхових внесках відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» становить 33,03 тис.грн, (знаходиться на виконанні в органах ДВС).
Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.10.2018 становить 67,35 тис.грн (ПОСП Перемога – 58,18 тис.грн, порушено справу про банкрутство, та ПП Надія – 9,17 тис.грн).
Протягом 9 місяців направлялась інформація до Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ та Державного інспектора праці про підприємства, організації та фізичних осіб – підприємців, які декларують заробітну плату менше або на рівні мінімальної. Було проведено 2 флешмоби на тему: «Легалізація заробітної плати», «Молодь за легальну заробітну плату», «Порядок відшкодування пільгових пенсій».
1.5. Соціальний захист населення.
Станом на 01.10.2018 на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги перебуває 5174 осіб.
За 9 місяців 2018 року управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 18 373,70 тис. грн. Призначено субсидій 5700 сім´ям, з них 664 сім’ям – на тверде паливо.
В районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, де перебуває 5 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 1 прийомна сім’я, в якій виховується 2 дітей. Станом на 01.10.2018 профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям на загальну суму 298,50 тис. грн.
За 9 місяців 2018 року:
пільги окремим категоріям громадян склали 3481,30 тис. грн;                                                                                                                                        
при народженні дитини 685 осіб отримали допомогу на загальну суму 6683,20 тис.грн;
допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами отримали 117 жінок на суму 195,3 тис. грн;
допомогу на дітей отримали 133 одинокі матері на суму 2191,8 тис.грн;
допомогу дітям батьки, яких ухиляються від сплати аліментів, отримали 79 дітей на суму 71,4 тис.грн;
соціальну допомогу виплачено 97 малозабезпеченим сім’ям на загальну суму 2353,2 тис.грн;
допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам отримали 271 особа на суму 4192,9 тис.грн;
допомогу по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу отримали 22 чол. на суму 429,1 тис.грн;
допомогу на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, виплачено 30 отримувачам на суму 1366,0 тис. грн;
виплачено компенсацій 124 фізичним особам, які надають соціальні послуги, на суму 174,30 тис.грн.
За 9 місяців 2018 року управлінням соціального захисту населення нараховано державну соціальну допомогу на загальну суму 18373,70 тис. грн.
У Володарському районі обліковано 109 внутрішньо-переміщених осіб (76 сімей), з них: переміщених з АР Криму –7 осіб (6 сімей) та районів проведення АТО – 102 особа (70 сімей). За звітний період їм надана грошова допомога на суму 16269,2 тис. грн.
На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1019 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, що отримують компенсаційні виплати. За звітний період виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 1761 тис. грн. Оздоровилося 6 осіб на загальну суму 41 тис. грн.
Санаторно-курортними путівками забезпечено 12 чоловік, з них: 8 - інвалідів загального захворювання, 4 - ветерани війни, 1 – учасник АТО.
ТВ районі функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Послуги надано 921 житель району.
При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. Станом на 01.10.18 проживає 23 чол.
Станом 01.10.18 підготовлено та видано 17 будівельних паспортів забудови земельної ділянки, з них: 13- в смт Володарка та 4 - в населених пунктах Володарського району. Прийнято в експлуатацію 513 м² житла, що є 144,5 % до відповідного періоду минулого року.
1.8. Містобудівна діяльність.
         Розроблено детальний план території земельної ділянки для розміщення, будівництва та експлуатації комплексу по переробці органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії, розташованої на території Гор-Пустоварівської сільської ради, за межами населеного пункту, Володарського району. Детальний план розглянуто на засіданні містобудівної ради в м. Києві від 02.03.2018. Зауваження та пропозиції розглянуто та усунено відповідно до чинного законодавства.
Розроблено та затверджено на сесії сільських рад генеральні плани населених пунктів: с. Рогізна, с. Ожегівка, с. Руде Село.
Після затвердження містобудівної документації (генеральні плани) замовлено виготовлення проектів землеустрою щодо   встановлення   (зміни)   меж смт Володарка, с. Березна та с. Рубченки Володарського району.
         Схема планування території Володарського району, замовником якої є Департамент містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації, передана на проходження державної експертизи.
         Завершено роботу над розробкою детального плану території житлового масиву в смт Володарка в межах вулиці Миру, вул. Ярослава Мудрого пров. Соборного та передано на розгляд архітектурно-містобудівної ради в м. Києві.                                                                                                                
Погоджено завдання на розробку генерального плану с. Лобачів та с. Нове Життя та виконано топографо-геодезичну розвідку для розроблення генерального плану.
Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2018 року
П'ятниця, 20 липня 2018, 14:04
Молодіжна політика.
Протягом І кварталу 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.
З учнівською молоддю проводились різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого здоров’я.
Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.
Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.
Сектором фізичної культури та спорту спільно з службою у справах дітей та сім’ї, відділом освіти, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області проведено профілактичні рейди щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді в населених пунктах району.
Взято участь у районному зборі лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».
21 квітня сектор молоді та спорту разом із лідерами органів учнівського самоврядування центру творчості дітей та юнацтва провели благодійну акцію «Серце до серця» - «Почуй світ» в загальноосвітніх школах Володарського району та організаціях селища.
Сектором молоді та спорту спільно із центром соціальних служб для сім'ї дітей та молоді провели районну акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!» присвячену до Всесвітнього дня без тютюну.
З метою підняття авторитету кращих молодих працівників з нагоди відзначення Дня молоді у великому залі Володарської районної державної адміністрації щорічно проводяться зустрічі керівників району з кращими представниками молоді району, 30 кращим молодим представникам підприємств, установ та організацій району було вручено почесні грамоти від райдержадміністрації та районної ради, а також подарунки.
24 червня на районному стадіоні «Колос» були проведені розважальні масові заходи з нагоди Дня молоді.
  Зайнятість населення та ринок праці.
За звітний період послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 1589 осіб, з них 1326 отримали статус безробітного, що на 275 осіб менше відповідного періоду 2017 року.           
В службі зайнятості було зареєстровано 1050 вакансій, укомплектовано – 714, з них: 45 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі. Кількість претендентів на одну вакансію складає 9 осіб.
Протягом І півріччя 2018 року було працевлаштовано 706 осіб, з них мали статус безробітного 478 осіб.
Середня тривалість укомплектування вакансій становить 6 днів.
Рівень працевлаштування становить 36 %.
Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли 226 чоловік.
На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 236 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району 5 осіб).
На кінець звітного періоду на обліку перебувало 477 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю, складає 464 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив 1975 грн.
На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив 8 %, що на 0,6 % менше відповідного періоду минулого року.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 9