Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСоціально-економічний розвиток
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2015 року
Середа, 19 серпня 2015, 16:00

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ПП „Валента”, СВК „Молоко-Країна”, ТОВ СП „Володар”.

За І півріччя 2015 року обсяг промислового виробництва підприємств, що входять до кола статистичного спостереження, склав 46 421,4тис. грн., що на 16 841 тис.грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Значного збільшення виробництва промислової продукції досягли: ТОВ СП „Володар” - 26036 тис.грн., що на 8449,4 більше проти відповідного періоду минулого року та ПП „Валента” – 19150 тис. грн., що на 8981 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Обсяг реалізованої продукції склав 66963,1 тис. грн., що на 912 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Протягом І півріччя 2015 року сільськогосподарські підприємства: ПСП „Діар”, ТОВ „Володарка комбікорм”, ТОВ „Сільгосптехніка”, ТОВ „Ропа Агросервіс”, ПСП „Аграрне”, переобладнали зерносушильні комплекси з природного газу на альтернативне пальне.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.07.2015 кількість зареєстрованих фізичних осіб підприємців – 574, діючих фізичних осіб підприємців - 527, зареєстрованих юридичних осіб – 323, а діючих – 180, фермерських господарств - 28.

Протягом І півріччя суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 2020,8 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 27 %, що на 390,6тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2014року.

З 01.01.2014 розпочав свою роботу центр надання адміністративних послуг Володарської райдержадміністрації, який діє згідно Закону України «Про адміністративні послуги» .

Центр розміщений у приміщенні адміністрації та відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», розроблено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Володарської районної державної адміністрації» та організовано співпрацю з територіальними підрозділами органів виконавчої влади, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

Районний дозвільний центр працює у повному обсязі у відповідності до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (прийом заяв, видача документів дозвільного характеру, ведення реєстру та надання консультацій) у складі адмінцентру.

Адміністраторами центру надання адміністративних послуг за звітний період надано 2701послугу та 5678 консультацій.

На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, а саме:

1. Громадське об’єднання підприємців – Володарська районна асоціація фермерів та приватних землевласників, голова об’єднання – Бевза Володимир Миколайович.

2. Консультативно-дорадчий орган - Рада підприємців Володарщини, голова ради – Огороднік Анатолій Павлович.

3. Кредитна спілка - Володарське відділення №1 кредитної спілки „Центр фінансових послуг”, директор - Растрепеніна Єлізавета Михайлівна.

4. Кредитна спілка - Володарське відділення кредитної спілки „Українська Провідна”, директор - Бєлова Зоя Миколаївна.

Детальніше...
 
Програма
Четвер, 07 травня 2015, 10:41

ПРОГРАМАсоціально-економічного та культурного розвитку ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНУ на 2015 рік

 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І квартал 2015 року
Четвер, 07 травня 2015, 10:31

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ПП „Валента”, СВК „Молоко-Країна”, ТОВ СП „Володар”.

За І квартал 2015 року обсяг промислового виробництва підприємств, що входять до кола статистичного спостереження, склав 19548,3тис. грн., що на 5188,4 млн.грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 29033,5 тис. грн., що на 8081,9 тис. грн. менше проти відповідного періоду минулого року.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.04.2015 кількість діючих фізичних осіб підприємців - 579, юридичних осіб – 288, фермерських господарств - 28.

Протягом кварталу суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 1057,9 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 10 %, що на 121,6тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2014року.

З 01.01.2014 розпочав свою роботу центр надання адміністративних послуг Володарської райдержадміністрації, який діє згідно Закону України «Про адміністративні послуги» .

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2014 рік
П'ятниця, 27 лютого 2015, 12:44
1. Промисловість
За 12 місяців 2014 року обсяг промислового виробництва склав 78664,0 тис. грн., що на 11824,7 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 151771,1 тис. грн., що на 95989,5 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Значне збільшення реалізованої продукції відбулося за рахунок підприємств, які посіяли буряк і переробивши, реалізували цукор.
Інноваційна діяльність підприємств втілювалася тільки реконструкцією та технічним переозброєнням сільськогосподарських підприємств.
Підприємством ТОВ „Володарка комбікорм” переведено зерносушильний комплекс ДСП – 100 з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 420 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 200 тис.м3 . На цьому ж підприємстві введено в експлуатацію палетний котел для опалення адміністративних приміщень, вартість впровадження проекту – 60 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 10 тис.м3 .
Підприємством СТОВ „Єдність” побудовано котельню на альтернативному пальному (солома), яка опалює виробничі та адміністративні приміщення. Вартість впровадження проекту – 385 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 90 тис.м3 та переведено зерносушильний комплекс в с. Руде Село з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 600 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 100 тис.м3 .
Приватним підприємством „Аграрник” введено вдію зерносушильний комплекс вартістю 700 тис. грн.
2. Підприємницька діяльність
Станом на 01.01.2015 за даними державного реєстратора на території Володарського району кількість фізичних осіб підприємців - 623, юридичних осіб – 328, фермерських господарств - 28.
Протягом року суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 11 780,7 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 26,7 %, що на 1 437,6 тис. грн. податків і платежів більше ніж за 2013 рік.
Представниками дозвільних органів надано 9 консультацій суб’єктам господарювання, адміністратором – 22 консультацій. За звітний період до місцевих дозвільних органів надійшло 41 звернення від суб’єктів господарювання, зареєстровано 10 декларацій та видано 4 документа дозвільного характеру.
На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підприємництва: районна асоціація фермерів та приватних землевласників, Рада підприємців Володарщини та кредитні спілки.
Детальніше...
 
Права споживача у випадку придбання товару неналежної якості
Понеділок, 15 вересня 2014, 16:02

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

пропорційного зменшення ціни,

безкоштовного усунення недоліків товару,

відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку суттєвих недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), чи фальсифікації товару, підтверджених при необхідності висновками експертизи, споживач в порядку та у строки, встановлені законодавством, і на основі обов'язкового для сторін виконання правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця чи виробника:

 розірвання договору і повернення сплаченої за товар грошової суми,

 заміни товару на такий самий товар чи на аналогічний, з числа тих) що є в наявності у продавця (виробника).

Вимоги споживача задовольняються відносно товарів, строк гарантії на які не закінчився.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 9