Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяСоціально-економічний розвиток
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І квартал 2015 року
Четвер, 07 травня 2015, 10:31

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ПП „Валента”, СВК „Молоко-Країна”, ТОВ СП „Володар”.

За І квартал 2015 року обсяг промислового виробництва підприємств, що входять до кола статистичного спостереження, склав 19548,3тис. грн., що на 5188,4 млн.грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 29033,5 тис. грн., що на 8081,9 тис. грн. менше проти відповідного періоду минулого року.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.04.2015 кількість діючих фізичних осіб підприємців - 579, юридичних осіб – 288, фермерських господарств - 28.

Протягом кварталу суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 1057,9 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 10 %, що на 121,6тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2014року.

З 01.01.2014 розпочав свою роботу центр надання адміністративних послуг Володарської райдержадміністрації, який діє згідно Закону України «Про адміністративні послуги» .

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2014 рік
П'ятниця, 27 лютого 2015, 12:44
1. Промисловість
За 12 місяців 2014 року обсяг промислового виробництва склав 78664,0 тис. грн., що на 11824,7 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 151771,1 тис. грн., що на 95989,5 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Значне збільшення реалізованої продукції відбулося за рахунок підприємств, які посіяли буряк і переробивши, реалізували цукор.
Інноваційна діяльність підприємств втілювалася тільки реконструкцією та технічним переозброєнням сільськогосподарських підприємств.
Підприємством ТОВ „Володарка комбікорм” переведено зерносушильний комплекс ДСП – 100 з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 420 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 200 тис.м3 . На цьому ж підприємстві введено в експлуатацію палетний котел для опалення адміністративних приміщень, вартість впровадження проекту – 60 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 10 тис.м3 .
Підприємством СТОВ „Єдність” побудовано котельню на альтернативному пальному (солома), яка опалює виробничі та адміністративні приміщення. Вартість впровадження проекту – 385 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 90 тис.м3 та переведено зерносушильний комплекс в с. Руде Село з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 600 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 100 тис.м3 .
Приватним підприємством „Аграрник” введено вдію зерносушильний комплекс вартістю 700 тис. грн.
2. Підприємницька діяльність
Станом на 01.01.2015 за даними державного реєстратора на території Володарського району кількість фізичних осіб підприємців - 623, юридичних осіб – 328, фермерських господарств - 28.
Протягом року суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 11 780,7 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 26,7 %, що на 1 437,6 тис. грн. податків і платежів більше ніж за 2013 рік.
Представниками дозвільних органів надано 9 консультацій суб’єктам господарювання, адміністратором – 22 консультацій. За звітний період до місцевих дозвільних органів надійшло 41 звернення від суб’єктів господарювання, зареєстровано 10 декларацій та видано 4 документа дозвільного характеру.
На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підприємництва: районна асоціація фермерів та приватних землевласників, Рада підприємців Володарщини та кредитні спілки.
Детальніше...
 
Права споживача у випадку придбання товару неналежної якості
Понеділок, 15 вересня 2014, 16:02

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

пропорційного зменшення ціни,

безкоштовного усунення недоліків товару,

відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

У випадку виявлення протягом встановленого гарантійного строку суттєвих недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), чи фальсифікації товару, підтверджених при необхідності висновками експертизи, споживач в порядку та у строки, встановлені законодавством, і на основі обов'язкового для сторін виконання правил чи договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця чи виробника:

 розірвання договору і повернення сплаченої за товар грошової суми,

 заміни товару на такий самий товар чи на аналогічний, з числа тих) що є в наявності у продавця (виробника).

Вимоги споживача задовольняються відносно товарів, строк гарантії на які не закінчився.

Детальніше...
 
СУЧАСНА ЕКОНОМІЧНА ОСВІТА ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ!
Четвер, 31 липня 2014, 08:40

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва «Українська ініціатива»

2001 – 2015 роки

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Дана програма ініційована Президентом України. Її впровадження здійснюється відповідно до наступних нормативно-правових актів:

  • Указу президента України від 03 липня 2000 року №849 «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000 року №1358 «Про реалізацію Указу Президента України від 03 липня 2000 року «Про сприяння підготовці управлінських кадрів для сфери підприємництва»
  • Постанови Кабінету Міністрів України від 04 березня 2013р. № 143 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2000р. №1358» (Програму «Українська ініціатива» продовжено до 2015 року)

Відповідальним за впровадження Програми перепідготовки управлінських кадрів у сфері підприємництва «Українська ініціатива» є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. В місті Києві впровадження програми здійснюється за підтримки Київської міської державної адміністрації.

ОСнОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРОГРАМИ «УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА»

навчання у вищому навчальному закладі, що є одним з провідних у галузі економіки

можливість в короткі строки отримати сучасну ділову освіту і тим самим надати новий імпульс для подальшого розвитку власної кар’єри

диплом державного зразка

удосконалити навички володіння іноземною мовою

по завершенні перепідготовки випускникам надається можливість пройти стажування на підприємствах країн Європейського Союзу (Німеччина - 1 місяць)

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 7