Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні124
mod_vvisit_counterВчора488
mod_vvisit_counterЦього тижня124
mod_vvisit_counterМинулого тижня3188
mod_vvisit_counterЗа місяць8437
mod_vvisit_counterМинулого місяця10967
mod_vvisit_counterВсього1023801

Online (20 хвилин): 5
Твій IP: 54.224.247.42
,
2018-10-22 06:08
Соціально-економічний розвиток
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2015 року
Середа, 19 серпня 2015, 16:00

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ПП „Валента”, СВК „Молоко-Країна”, ТОВ СП „Володар”.

За І півріччя 2015 року обсяг промислового виробництва підприємств, що входять до кола статистичного спостереження, склав 46 421,4тис. грн., що на 16 841 тис.грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Значного збільшення виробництва промислової продукції досягли: ТОВ СП „Володар” - 26036 тис.грн., що на 8449,4 більше проти відповідного періоду минулого року та ПП „Валента” – 19150 тис. грн., що на 8981 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Обсяг реалізованої продукції склав 66963,1 тис. грн., що на 912 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

Протягом І півріччя 2015 року сільськогосподарські підприємства: ПСП „Діар”, ТОВ „Володарка комбікорм”, ТОВ „Сільгосптехніка”, ТОВ „Ропа Агросервіс”, ПСП „Аграрне”, переобладнали зерносушильні комплекси з природного газу на альтернативне пальне.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.07.2015 кількість зареєстрованих фізичних осіб підприємців – 574, діючих фізичних осіб підприємців - 527, зареєстрованих юридичних осіб – 323, а діючих – 180, фермерських господарств - 28.

Протягом І півріччя суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 2020,8 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 27 %, що на 390,6тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2014року.

З 01.01.2014 розпочав свою роботу центр надання адміністративних послуг Володарської райдержадміністрації, який діє згідно Закону України «Про адміністративні послуги» .

Центр розміщений у приміщенні адміністрації та відповідає вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 588 «Про затвердження примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», розроблено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Володарської районної державної адміністрації» та організовано співпрацю з територіальними підрозділами органів виконавчої влади, які є суб’єктами надання адміністративних послуг.

Районний дозвільний центр працює у повному обсязі у відповідності до вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» (прийом заяв, видача документів дозвільного характеру, ведення реєстру та надання консультацій) у складі адмінцентру.

Адміністраторами центру надання адміністративних послуг за звітний період надано 2701послугу та 5678 консультацій.

На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підтримки підприємництва, а саме:

1. Громадське об’єднання підприємців – Володарська районна асоціація фермерів та приватних землевласників, голова об’єднання – Бевза Володимир Миколайович.

2. Консультативно-дорадчий орган - Рада підприємців Володарщини, голова ради – Огороднік Анатолій Павлович.

3. Кредитна спілка - Володарське відділення №1 кредитної спілки „Центр фінансових послуг”, директор - Растрепеніна Єлізавета Михайлівна.

4. Кредитна спілка - Володарське відділення кредитної спілки „Українська Провідна”, директор - Бєлова Зоя Миколаївна.

Детальніше...
 
Програма
Четвер, 07 травня 2015, 10:41

ПРОГРАМАсоціально-економічного та культурного розвитку ВОЛОДАРСЬКОГО РАЙОНУ на 2015 рік

 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І квартал 2015 року
Четвер, 07 травня 2015, 10:31

Промисловість району представлена: ПАТ „Городище-Пустоварівський цукровий завод”, ТОВ „Ресурс”, ТОВ „Керамік”, ПП „Валента”, СВК „Молоко-Країна”, ТОВ СП „Володар”.

За І квартал 2015 року обсяг промислового виробництва підприємств, що входять до кола статистичного спостереження, склав 19548,3тис. грн., що на 5188,4 млн.грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 29033,5 тис. грн., що на 8081,9 тис. грн. менше проти відповідного періоду минулого року.

Підприємницька діяльність

Станом на 01.04.2015 кількість діючих фізичних осіб підприємців - 579, юридичних осіб – 288, фермерських господарств - 28.

Протягом кварталу суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 1057,9 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 10 %, що на 121,6тис. грн. податків і платежів більше ніж за аналогічний період 2014року.

З 01.01.2014 розпочав свою роботу центр надання адміністративних послуг Володарської райдержадміністрації, який діє згідно Закону України «Про адміністративні послуги» .

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2014 рік
П'ятниця, 27 лютого 2015, 12:44
1. Промисловість
За 12 місяців 2014 року обсяг промислового виробництва склав 78664,0 тис. грн., що на 11824,7 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Обсяг реалізованої продукції склав 151771,1 тис. грн., що на 95989,5 тис. грн. більше проти відповідного періоду минулого року. Значне збільшення реалізованої продукції відбулося за рахунок підприємств, які посіяли буряк і переробивши, реалізували цукор.
Інноваційна діяльність підприємств втілювалася тільки реконструкцією та технічним переозброєнням сільськогосподарських підприємств.
Підприємством ТОВ „Володарка комбікорм” переведено зерносушильний комплекс ДСП – 100 з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 420 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 200 тис.м3 . На цьому ж підприємстві введено в експлуатацію палетний котел для опалення адміністративних приміщень, вартість впровадження проекту – 60 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 10 тис.м3 .
Підприємством СТОВ „Єдність” побудовано котельню на альтернативному пальному (солома), яка опалює виробничі та адміністративні приміщення. Вартість впровадження проекту – 385 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 90 тис.м3 та переведено зерносушильний комплекс в с. Руде Село з природного газу на альтернативне пальне, а саме, дров’яна щепа. Вартість впровадження проекту – 600 тис. грн., економія енергетичних ресурсів, газу – 100 тис.м3 .
Приватним підприємством „Аграрник” введено вдію зерносушильний комплекс вартістю 700 тис. грн.
2. Підприємницька діяльність
Станом на 01.01.2015 за даними державного реєстратора на території Володарського району кількість фізичних осіб підприємців - 623, юридичних осіб – 328, фермерських господарств - 28.
Протягом року суб’єктами малого підприємництва району внесено до бюджетів усіх рівнів 11 780,7 тис. грн. податків і платежів. Частка податкових надходжень від діяльності малого підприємництва у загальному обсязі податкових надходжень становить 26,7 %, що на 1 437,6 тис. грн. податків і платежів більше ніж за 2013 рік.
Представниками дозвільних органів надано 9 консультацій суб’єктам господарювання, адміністратором – 22 консультацій. За звітний період до місцевих дозвільних органів надійшло 41 звернення від суб’єктів господарювання, зареєстровано 10 декларацій та видано 4 документа дозвільного характеру.
На території Володарського району діють об’єкти інфраструктури підприємництва: районна асоціація фермерів та приватних землевласників, Рада підприємців Володарщини та кредитні спілки.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 7