Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяСоціально-економічний розвиток
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І квартал 2018 року
Четвер, 26 квітня 2018, 15:02

1.Соціальна сфера.

1.1 Молодіжна політика

Протягом І кварталу 2018 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем, пропаганди здорового способу життя, профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

З учнівською молоддю проводились різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого здоров’я.

Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.

Проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного призову 2018 року.

Сектором фізичної культури та спорту спільно з службою у справах дітей та сім’ї, відділом освіти, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області проведено профілактичні рейди щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді в населених пунктах району.

Взято участь у районному зборі лідерів органів учнівського самоврядування Володарщини у центрі творчості дітей та юнацтва на тему: «Лідерський рух сьогодення і погляд на майбутнє».

          1.2. Зайнятість населення та ринок праці.

За звітний період послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 1253 особи, з них 1153 отримали статус безробітного, що на 261 особу менше відповідного періоду 2017 року.                 

Серед зареєстрованих безробітних: жінок 505, молоді до 35 років 355, осіб з робітничими професіями 600, службовців 255 осіб, особи які займали місця що не потребують спеціальної підготовки 298 чол.

В службі зайнятості було зареєстровано 343 вакансії, укомплектовано – 116, з них: 45 % вакансії сільськогосподарських підприємств, 55 % - вакансії підприємств торгівлі. Кількість претендентів на одну вакансію складає 6 осіб.

Протягом 2018 року було працевлаштовано 113 осіб, з них мали статус безробітного 37 осіб.

Середня тривалість укомплектування вакансій становить 5 днів.

Рівень працевлаштування становить 10 %.

Знято з обліку з інших причин 166 осіб.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли 225 чоловік.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало 236 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району 5 осіб).

На кінець І кварталу 2018 року на обліку перебувало 950 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю складає 877 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив 2677,00 грн.

На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив 9,5 %, що на 0,2 % менше відповідного періоду минулого року.

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за 2017 рік
Понеділок, 05 лютого 2018, 11:51

1.Соціальна сфера.

1.1 Молодіжна політика

Протягом 2017 року велася цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств, установ усіх форм власності, громадських організацій щодо вирішення молодіжних проблем.

Сектором фізичної культури та спорту проводиться робота по напрямках пропаганди здорового способу життя, профілактики негативним явищам в молодіжному середовищі.

Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.

Постійно проводяться з учнівською молоддю різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого здоров'я.

Сектором фізичної культури та спорту спільно з службою у справах дітей та сім’я, відділом освіти райдержадміністрації, Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУНП в Київській області проведено профілактичні рейди щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді в населених пунктах району.

Було проведено урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України весняного та осіннього призову 2017 року, «День Європ» та проведено акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!».

Проводилися напередодні державних свят - Дня молоді, Дня незалежності України заходи. що сприяють підвищенню інтересу молоді до проблем державотворення, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Взяли участь у молодіжному мистецькому пленері «Мальовнича Київщина» на базі Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (Бородянський район, Київська область).

У жовтні 2017 року взяли участь у Базовому тренінгу Програми «Молодіжний працівник» на базі Дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка, 63, с. Карапиші, Миронівський район. Київська область). По завершенню учасники отримали сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник».

21-22 грудня па базі Дитячого закладу оздоровления та відпочинку «Зоряний» (вул. Шевченка, 63. с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) взяли участь у підсумковій семінар-нараді щодо реалізації молодіжної політики та національно-патріотичного виховання у Київській області

 1.2. Зайнятість населення та ринок праці.

Протягом 2017 року послугами Володарського районного центру зайнятості скористались 2811 осіб, з них 2335 отримали статус безробітного, що на 262 особи менше  відповідного періоду 2016 року.

Протягом  2017 року було працевлаштовано â 1003 особи, з них мали статус безробітного €“ 630 особи.

Протягом звітного періоду працевлаштовано 10 осіб на новостворені робочі місця шляхом компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску.

Середня тривалість укомплектування вакансій становить 7 днів.

Рівень працевлаштування становить 35.7 %.

Знято з обліку з інших причин 830 осіб.

Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації на замовлення роботодавців пройшли €“247 чоловік.

Одноразову виплату допомоги по безробіттю на організацію власної підприємницької діяльності отримала 1 особа.

На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало €“ 437 безробітних (в тому числі на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району 41 особа).

На кінець 2017 року на обліку перебувало  875 безробітних, середньооблікова чисельнiсть безробiтних, якi отримували допомогу по безробіттю склала 643 особи, середній розмір допомоги по безробіттю становив €“ 1288,20 грн.

На кінець періоду рівень зареєстрованого безробіття становив €“ 28,1 %, що на 2,63 % менше відповідного періоду минулого року.

1.3. Заробітна плата та стан її виплати.  

Середній розмір заробітної плати у районі має тенденцію до зростання. Станом на 01.01.2018 року середній розмір заробітної плати становить 5489,4 грн., у сільському господарстві 6188,30 грн.

Протягом року в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах немає.

1.4. Пенсійне забезпечення.

Станом на 01.01.2018 на обліку в управлінні перебуває 6261одержувач пенсій.  Призначено 221 нових пенсій та здійснено 1372  перерахунки.

Середній розмір пенсій по району становить 2089,81 грн., що на 458,81 грн. більше від початку року (1631,00 грн.).

За  звітний період до управління надійшло власних коштів 44325,57 тис.грн, в тому числі: страхових внесків 195,18 тис. грн. та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі  44130,39 тис.грн., що є 139,6 % від планового показника.

Станом на 01.01.2018 борг по страхових внесках, відповідно Закону України № 1058 «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» становив €“ 33,6 тис.грн.   на виконанні в органах ДВС.  На звітну дату борг не змінився.

Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.01.2017 становив 89,67 тис.грн, на 01.10.2017 борг становить 101,49 тис.грн. (СГВК «Трудівник» - 50,45 тис.грн. - визнано банкрутом, ПОСП Перемога€“ 41,86 тис.грн.€ порушено справу про банкрутство та ПП Надія€“ 9,18 тис.грн.).

Протягом 2017 року направлялись  інформації до Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ та Державного інспектора праці про підприємства, організації та фізичні особи €“ підприємці, які декларують заробітну плату менше, або на рівні мінімальної. За поданнями управління ПФУ у Володарському районі було проведено 2 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Питання легалізації заробітної плати  розглядалось на засіданні колегії Володарської РДА, надруковано статтю в районній газеті «Голос Володарщини», проведено виступ на телеканалі «Грант» та розміщені інформації на ВЕБ-сайті Володарської РДА. Працівниками управління проведено 43 зустрічі в трудових колективах. Було проведено 6 флешмобів, де були теми  плакатів: легалізаці заробітної плати, молодь - за легальну заробітну плату, порядок відшкодування пільгових пенсій.

До управління  надійшло 408 письмових та усних звернень громадян. З цієї кількості 60 склали  письмові звернення, прийнято на особистому прийомі, 212 громадян отримали  консультації на 36 виїзних прийомах.

Щоденний прийом громадян проводиться працівниками громадської  приймальні. За  цей час цими послугами скористалися більше 5766 громадян, відбулося 43 зустрічі в трудових колективах, на яких було присутньо 244 громадяни.

1.5. Соціальний  захист  населення.

На обліку в управлінні перебуває 5402 пільговики, серед яких 768 ветеранів війни, 952 потерпілих від аварії на ЧАЕС, 2030 дітей війни, 1824 ветерани праці, 213 учасників АТО, з яких інваліди II групи - 3 особи, III групи - 4 особи,) та 3 сім’ї загиблих учасників АТО.

На квартобліку перебуває 4 інваліди війни II групи, 2 інваліди війни III групи, в тому числі 1 інвалід II групи АТО; 17 учасників бойових дій, в тому числі 4 учасники АТО.

За 2017 рік нарахування за надані пільги окремим категоріям громадян склали 3631,66 тис. грн..

За 2017 рік управлінням соціального захисту населення нараховані державні соціальні допомоги на загальну суму 25496,8 тис. грн.

В районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу, де перебуває 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та 1 прийомна сім’я в якій виховується 2 дітей. Соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям виплачено на загальну суму 442,3 тис. грн.

Призначено субсидій 5357 сім’ям з них 728 - на тверде паливо.

У Володарському районі  на обліку перебувають 103 особи (72 сім’ї), з них: переміщених з АР Криму - 8 осіб (6 сім’ї) та районів проведення АТО - 95 осіб (66 сімей). З а 2017 рік їм надана грошова допомога в сумі 468 тис. грн.

На обліку в управлінні соціального захисту населення Володарської райдержадміністрації перебуває 1018 осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, і які отримують компенсаційні виплати. За 2017 рік нараховано та виплачено різного роду компенсаційних виплат на загальну суму 2494 тис. грн. Оздоровилося 25 осіб на загальну суму 131 тис. грн..

Засобами пересування та реабілітації забезпечено 36 інвалідів. За результатами медичних показань видано 74 направлення інвалідам для забезпечення протезно-ортопедичними виробами.

Санаторно-курортними путівками забезпечено 21 чоловік, з них 14 інвалідів загального захворювання, 2 - інваліди дитинства, 5 - ветеранів війни та 1- супроводжуюча особа. Один учасник бойових дій (АТО) пройшов психологічну реабілітацію в реабілітаційних установах України.

В районі функціонує територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). У 2017 році соціальні послуги надано 1190 жителям району.

При територіальному центрі функціонує стаціонарне відділення для постійного та тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян похилого віку на 38 ліжко-місць. У 2017 році у відділенні проживало 23 чоловіки, станом на 01.01.2018 там перебуває 18 чол.

Детальніше...
 
Проект розпорядження
П'ятниця, 01 грудня 2017, 00:00

Про проект програми соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району на 2018 рік

 
Підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Володарського району за 9 місяців 2017 року
Середа, 25 жовтня 2017, 13:12
1.Соціальна сфера.
1.1 Молодіжна політика
Ведеться цілеспрямована діяльність всіх зацікавлених структур, керівників підприємств,  установ усіх форм власності,  громадських організацій щодо вирішення  молодіжних проблем.
 Постійно з учнівською молоддю  проводяться різноманітні заходи з метою формування відповідального ставлення дітей та молоді до свого  здоров’я.
Проводиться пропаганда здорового способу життя із залученням дітей та молоді району до спортивно-масової роботи.
Проведено 12 профілактичних рейдів щодо профілактики шкідливих звичок у молодіжному середовищі, попередження насильства в місцях масового відпочинку молоді в населених пунктах району та району акцію «Кинь курити сьогодні! Обміняй цигарку на цукерку!», присвячену до Всесвітнього дня без тютюну.
Проводилися напередодні державних свят – Дня молоді, Дня незалежності України заходи,  що сприяють підвищенню інтересу молоді до проблем державотворення, розвитку демократії та громадянського суспільства.
Вручення головою Київської обласної державної адміністрації паспортів громадянина України 23.08.2017 у м. Київ.
Взяли участь у молодіжному мистецькому пленері «Мальовнича Київщина» на базі Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Зміна» (Бородянський район, Київська область).
          1.2. Зайнятість населення та ринок праці.
За 9 місяців 2017 року послугами  Володарського районного центру зайнятості скористалися 2126 осіб, з них 1743 отримали статус безробітного, що на 163 особи менше   відповідного періоду 2016 року.
Серед тих, хто перебував на обліку, жінок -772, молоді до 35 років – 639, осіб з робітничими професіями – 829, службовців – 506, особи, які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки – 408 чол. Протягом цього періоду, було працевлаштовано – 903 особи, з них мали статус  безробітного – 602 осіб.
Знято з обліку з інших причин 659 осіб.
Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації пройшли – 226 чол.
На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 418 безробітних (в т.ч. на оплачуваних громадських роботах в сільських радах району -38).
На кінець вересня на обліку перебувало 482 безробітних, середньооблікова чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю складає 429 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю становив – 1553,6 грн.
Рівень працевлаштування становить 32.9 %.
Середня тривалість укомплектування вакансій становить 5 днів.
На кінець вересня 2017 року рівень зареєстрованого безробіття становив 17,43 %, що на 0,58 % менше відповідного періоду минулого року
1.3. Заробітна плата та стан її виплати. 
Середній розмір заробітної плати у районі має тенденцію до зростання. Станом на 01.10.2017 року середній розмір заробітної плати становить 4776,9грн, у сільському господарстві 5188,24грн.
Протягом  півріччя в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах  немає.
Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку Володарського району за І півріччя 2017 року
Четвер, 20 липня 2017, 00:00
Соціальна сфера.
Заробітна плата та стан її виплати. 
За даними вибіркового обстеження підприємств району середній розмір заробітної плати по району становить 4965,67 грн., в тому  числі по сільському господарстві – 5184,97 грн. Порівняно з аналогічним періодом 2016 року  заробітна плата зросла на 1628,89 грн. в сільському господарстві на 1758,2 грн.
Протягом  півріччя в районі була забезпечена своєчасна виплата заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій. Заборгованості із виплати заробітної плати по економічно-активних підприємствах  немає.
Зайнятість населення та ринок праці.
Протягом звітного періоду діяльність Володарського центру зайнятості була спрямована на реалізацію чинного законодавства щодо забезпечення соціального захисту населення від безробіття, зокрема виконання Програми зайнятості на 2017 рік, підвищення ефективності та рівня обслуговування громадян в період пошуку ними роботи.
Чисельність зайнятого населення станом на 01.07.2017 становить 3713 чол., що на 4,8% менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року. Згідно даних моніторингу створення робочих місць по Володарському району станом на 01.07.2017 створено 68 робочих місць, в тому числі 63- для фізичних осіб-підприємців. Ліквідовано робочих місць - 70, в т.ч. припинили свою діяльність  65 фізичних осіб-підприємців. Виконання  показників Програми зайнятості населення Володарського району  щодо створення робочих місць становить лише 22,7% .
За 6 місяців 2017 року на обліку  Володарського районного центру зайнятості перебувало 1601 особа, які мали статус безробітного, що на 15 осіб більше   відповідного періоду 2016 року.
Серед тих, хто перебував на обліку, жінок – 658, молоді до 35 років – 576, осіб з робітничими професіями – 770, службовців – 447, осіб, які займали місця, що не потребують спеціальної підготовки – 384 чол.  Протягом цього періоду, було працевлаштовано – 527 безробітних, загальна кількість працевлаштованих враховуючи тих, хто не мав статусу безробітного – 241 осіб, що на 27 більше ніж за відповідний період 2016 року.
Знято з обліку з інших причин 456 осіб.
Професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації пройшли – 225 чол.
На оплачуваних громадських роботах та роботах тимчасового характеру працювало – 262 безробітних.
Профорієнтаційні послуги отримало – 1293 осіб.
На кінець червня на обліку перебувало – 618 безробітних з них, допомогу по безробіттю отримувало – 530 безробітних, середній розмір допомоги по безробіттю становив – 1973 грн.
Рівень працевлаштування становить 32.9 %.
Середня тривалість укомплектування вакансій становить 5 днів.
На кінець року рівень зареєстрованого безробіття становив – 6.1 %, що на 1,9 % менше відповідного періоду минулого року.
Пенсійне забезпечення.
Протягом звітного періоду пенсії виплачувались вчасно та в повному обсязі.
Станом на 01.07.17  на обліку в управлінні перебуває 6325 одержувачів пенсії.  Призначено 116 нових пенсій та здійснено 630  перерахунків. 
Середній розмір пенсії по району становить 1692,44 грн., що на 61,44 грн. більше від початку  року(1631,0грн.).
За  І півріччя 2017 року до управління надійшло страхових внесків 85,83 тис. грн, що становить 95,53% планового завдання та частина розмежування єдиного соціального внеску в сумі  19205,49 тис.грн.  –  136,36% від планового.
Борг по єдиному соціальному внеску, відповідно до Закону України        № 2464 «Про збір та облік  єдиного соціального внеску» станом на 01.01.2012 становив – 35,6 тис.грн, станом на 01.01.2013 – 57,8 тис.грн. В зв’язку   з введенням в дію Закону України № 406 від 07.08.2013 «Про внесення змін до деяких законодавчих  актів» адмініструванням єдиного соціального внеску займається Міністерство доходів та зборів. На момент передачі повноважень по адмініструванню єдиного соціального внеску (станом на 01.10.2013 ) борг становив 150,2 тис.грн. Станом на 01.07.2017 борг, стягувачем якого є ПФУ, становить 24,37 тис.грн.  з яких на виконанні в органах ДВС  знаходиться   24,37 тис.грн. боргу.
Станом на 01.01.2017 борг по страхових внесках, відповідно Закону України № 1058 «Про загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування» становив – 33,6 тис.грн. -  на виконанні в органах ДВС.  На звітну дату борг не змінився.
Борг по відшкодуванню пільгової пенсії станом на 01.01.2017 становив 89,67 тис.грн.. На 01.07.2017 борг становить – 97,54 тис.грн. (СГВК «Трудівник» - 50,45 тис.грн. – визнано банкрутом,  ПОСП Перемога – 37,91 тис.грн. – порушено справу про банкрутство та ПП Надія – 9,17 тис.грн.).
Протягом  шести місяців 2017 року направлялись  інформації до Володарського відділення Білоцерківської ОДПІ та Державного інспектора праці про підприємства, організації та фізичні особи – підприємці, які декларують заробітну плату менше, або на рівні мінімальної. За поданнями управління ПФУ у Володарському районі   було проведено 2 засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Питання легалізації  заробітної плати  розглядалось на засіданні  колегії Володарської РДА, надруковано статтю в районній газеті «Голос Володарщини», проведено виступ на телеканалі «Грант» та розміщені інформації на ВЕБ-сайті Володарської РДА. Працівниками управління  проведено 16 виїздів в трудові  колективи.
Соціальний  захист  населення.
Программа соціальної допомоги, яка надається через управління соціального захисту населення райдержадміністрації складається з низки різних компонентів, а саме: державна допомога сім’ям з дітьми, допомога малозабезпеченим сім’ям,  державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям – інвалідам, допомога особам, які переміщуються з окупованих територій, субсидія на оплату житла та комунальних послуг та інше.
На обліку станом на 01.07.2017 в управлінні соціального захисту населення перебуває:
- 162 малозабезпечені  сім’ї, сума допомоги яким за 6 місяців 2017 року становить 2433,3 тис. грн.;
- 265 інвалідів з дитинства та діти-інваліди отримали допомогу на загальну суму 2410,1 тис. грн.
За І півріччя 2017 року управлінням виплачено коштів на підтримку 985 сімей з дітьми на загальну суму 9517,4 тис. грн.
В районі функціонує 1  дитячий будинок сімейного типу та 1 прийомна сім’я, де перебуває 9 дітей, позбавлених батьківського піклування. За І півріччя 2017р. профінансовано соціальної допомоги та грошового забезпечення батькам-вихователям та прийомній сім’ї на загальну суму 2314 тис. грн.
Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 9