Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2763
mod_vvisit_counterВчора4368
mod_vvisit_counterЦього тижня10985
mod_vvisit_counterМинулого тижня12155
mod_vvisit_counterЗа місяць23140
mod_vvisit_counterМинулого місяця0
mod_vvisit_counterВсього1093029

Online (20 хвилин): 90
Твій IP: 100.26.179.196
,
2020-01-29 16:09
Інформація
Оголошення
Понеділок, 25 листопада 2019, 16:35

Про проведення громадських слухань матеріалів детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара, відповідно до рішення Березнянської сільської ради Володарського району Київської області №89-23-VII від 17.04.2019 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво, комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці, кадастровий номер 3221680800:05:016:0003 за адресою: с. Березна вул. Академіка А.П. Комара»

-   мета детального плану території - визначення планувальної структури, функціонального призначення та параметрів забудови, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень;

-   проектним рішенням пропонується розміщення комплексу з переробки біомаси в біогаз для виробництва електроенергії та теплової енергії на земельній ділянці загальною площею 4,2703 га

Детальніше...
 
Підсумки роботи за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 09:53

В період з 01.01.2019 по 31.09.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено та видано 9 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського району) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 5 декларацій про готовність об’єкта (індивідуального житлового будинку) до експлуатації.

       Розпорядженням Володарської райдержадміністрації від 07.05.2019 №68 затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції).

       Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані   Лобачівській сільській раді на затвердження.                  

         Рішенням сесій сільських рад Володарського району (с. Руде Село, с. Ожегівка, с.Городище-Пустоварівка) прийняті рішення про розробку:

1. Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області;

2. Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній  ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області;

3. Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області.

   Відповідно до чинного законодавства дотримано процедури проведення

громадських слухань матеріалів детального плану території та плану зонування. 20 серпня 2019 року відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради Володарської райдержадміністрації (далі- Рада), на якому були представлені до розгляду вищевказані проекти містобудівної документації.

     Рішенням сесії Городище-Пустоварівської сільської ради від 17.09.2019 №369 затверджено Детальний план території під будівництво сонячної електростанції на земельній   ділянці, кадастровий номер 3221681601:01:029:0001, за адресою: с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області. Розглянувши звернення ТОВ «ГОПАК» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.09.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та сонячної електростанції на земельній ділянці по вул. Березова, 1-д, в с. Городище-Пустоварівське.)

     Рішенням сесії Ожегівської сільської ради від 05.09.2019 № 295 затверджено Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району.

   Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування медичної амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Руде Село Володарського району Київської області передано до сільської ради на затвердження.

Відповідно до перспективного плану формування територій громад Київської області розроблено паспорт спроможної Володарської територіальної громади, до складу якої увійшли 37 населених пунктів району.

           Володарською райдержадміністрацією спільно з Володарською районною радою було проведено нараду з сільськими та селищним головами з питання формування спроможної об’єднаної територіальної громади Володарського району. На даний час за результатами проведеної наради вивчається питання щодо створення громади Володарського району та постійно проводиться робота по інформуванню населення Володарського району щодо переваги об’єднання територіальних громад.

З метою підготовки розрахунку фінансової спроможності перспективної об’єднаної територіального громади Володарського району райдержадміністрацією було направлено дані для розрахунку фінансової спроможності до Київського ВП Центру розвитку місцевого самоврядування. Для надання фахових консультацій представникам органів місцевого самоврядування з питань децентралізації та об’єднання територіальної громади у Володарському районі заплановано провести засідання круглого столу.

 
Підсумки роботи за 1 півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:19

В період з 01.01.2019 по 31.06.2019 сектором містобудування та архітектури Володарської РДА підготовлено та видано 8 будівельних паспортів на забудову земельної ділянки (населені пункти Володарського р-н) , через ДАБІ забудовниками зареєстровано 3 декларації про готовність об’єкта (житлового будинку) до експлуатації.

       1. Розпорядженням Володарської райдержадміністрації від 07.05.2019 №68 затверджено детальний план території земельної ділянки площею 52,9427 га в адміністративних межах Лобачівської сільської ради, для будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, з метою будівництва та експлуатації фотоелектричної сонячної електростанції. Розглянувши звернення ТОВ «ЗЕНІТ-1» та враховуючи затверджений детальний план Сектором видано Наказ від 18.06.2019 №1/19-10 Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва (будівництво та експлуатація фотоелектричної сонячної електростанції).

         2. Проведено громадські обговорення щодо розробки детального плану території земельної ділянки під будівництво та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги по вул. Грицюка в с. Руде Село , орієнтовною площею 1,3923 га. Матеріали детального плану готують до розгляду на архітектурно-містобудівній раді.

           3. Відповідно до рішення Ожегівської сільської ради від 23.04.2019 № 270-ХХХVIII(п)-VII проведено процедуру громадських обговорень щодо розробки «Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області».

       4. Проводяться громадські слухання матеріалів детального плану території під будівництво сонячної електростанції га земельній ділянці кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області, розробленого відповідно до рішення Городище-Пустоварівської сільської ради №331-31-VII від 16/04/2019 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво сонячної електростанції на земельній ділянці, кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області».

       3. Розроблений генеральний план с. Лобачів та с. Нове Життя Володарського району був представлений на засіданні архітектурно-містобудівної ради в м. Києві, після усунення наданих на містобудівній раді зауважень, генеральні плани будуть передані Лобачівській сільській раді на затвердження.                  

Завідувач сектором

містобудування та архітектури                                             О.А. Бойко

 
Повідомлення
Середа, 19 червня 2019, 15:15

Керуючись ст.ст. 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», повідомляємо про проведення громадських слухань матеріалів детального плану території під будівництво сонячної електростанції га земельній ділянці кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області, розробленого відповідно до рішення Городище-Пустоварівської сільської ради Володарського району Київської області №331-31-VII від 16/04/2019 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво сонячної електростанції на земельній ділянці, кадастровий номер3221681601:01:029:0001 за адресою с. Городище-Пустоварівське Володарського району Київської області».

-  мета детального плану території - уточнення планувальної структури і функціонального призначення, визначення параметрів забудови, формування принципів планувальної організації, виявлення усіх планувальних обмежень, використання території згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами, визначення містобудівних умов та обмежень;

-       основні техніко-економічні показники:

-проектним рішенням пропонується розміщення сонячних батарей з виробництва електричної енергії з енергії сонячного випромінювання - наземна сонячна електростанція потужністю 2 мВт на земельній ділянці для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості загальною площею 4,3679 га

Інженерна мережа - існуюча та запроектована. Вулично-дорожня мережа-існуюча.

Територія проектованого об’єкту межує з територіями для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на яких   зі східної сторони розміщений   комплекс з переробки органічних відходів і силосу в біогаз для виробництва електричної та теплової енергії та відстійники стічних вод АТ «Городище-Пустоварівський цукровий завод» з північної сторони. З півдня та заходу земельна ділянка межує з землями для товарного сільськогосподарського виробництва.

Замовник детального плану території – Городище-Пустоварівська сільська рада Володарського району Київської області, юридична адреса: 09310, вул.Центральна, 57, с. Городище-Пустоварівське, Володарський р-н, Київська обл.,Код ЄДРПОУ 04357897, тел. (04569) 5-81-27;

-       запланований інформаційний захід – огляд матеріалів детального плану територій здійснюється в робочі дні з 9.00 до 17.00 протягом одного місяця з моменту виходу публікації в газеті за адресою: вул. Центральна, 57, с. Городище-Пустоварівське, Володарський р-н, Київська обл.,;

-         громадські слухання щодо матеріалів детального плану територій відбудуться 15 липня 2019 року об 10:00 в приміщенні сільської ради за адресою: вул. Центральна, 57, с. Городище-Пустоварівське, Володарський р-н, Київська обл.;

-          особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – сільський голова Гончарук О.А;

пропозиції та зауваження щодо матеріалів проекту приймаються на електронну адресу, а також за адресою: 09310, вул. Центральна, 57, с. Городище-Пустоварівське, Володарський р-н, Київська обл. до 15.07.2019 р.

-          пропозиції громадськості реєструються та розглядаються у місячний строк з дня їх надходження;

-          розробник детального плану території ФОП Веровенко О.Ю.

контактний телефон (066) 195-27-39, адреса: 09301, вул. Коцюбинського,58,к 53, смт Володарка, Володарський р-н, Київська обл. ЄДРПОУ/ДРФО 2581706960

 
Розробка плану зонування масиву садибної забудови по вул . Лесі Українки в межах с. Ожегівка
Середа, 12 червня 2019, 13:53

Відповідно до рішення Ожегівської сільської ради від 23.04.2019 № 270-ХХХVIII(п)-VII проводиться процедура громадських обговорень щодо розробки «Плану зонування території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області»:

       - мета плану зонування території - встановлення функціонального призначення, умов та обмежень масиву садибної забудови загальною площею 8,2га .

     - замовник плану зонування – Ожегівська сільська рада, юридична адреса: 09332, вул. Шевченка,13 с. Ожегівка, Володарський район, Київська область. Код ЄДРПОУ - 04358106

       Запланований інформаційний захід – огляд матеріалів плану зонування   території масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області здійснюється в робочі дні з 9.00 до 17.00 протягом одного місяця з моменту виходу публікації в газеті за адресою : 09332, Київська обл., Володарський район, с. Ожегівка, вул. Шевченка,13 (сільська рада). Громадські слухання матеріалів плану зонування територій масиву садибної забудови по вул. Лесі Українки в межах с. Ожегівка Володарського району Київської області відбудуться 08 липня 2019 року об 11:00 в приміщенні Ожегівської сільської ради (за вказаною вище адресою).

     Особа відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – Клейзор Віталій Георгійович. Пропозиції та зауваження щодо матеріалів проекту приймаються на електронну адресу оzhegivka@ukr.net а також за адресою: 09332, Київська обл., Володарський р-н, с.Ожегівка, вул.Шевченка,13 з 07.06.2019 до 08.07.2019 р.

        Розробник плану зонування ФОП Веровенко О.Ю. , контактний телефон (066) 195 27 39.

 

План зонування

 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2