Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяОсвіта
Про підсумки соціально-економічного розвитку галузі «Освіта» за І півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:07

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 закладів освіти, з них 3 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дитячий садок, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. Та 8 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дитячий садок.

На вимогу Закону України «Про освіту» з метою збереження, удосконалення і оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства прийняті рішення Володарської районної ради про зміну найменування юридичних осіб КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (№ 341 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» (№ 342 від 17.05.2019) – створення дошкільного підрозділу, КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 343 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№345 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст –д/с» (№ 339 від 17.05.2019) – тимчасове призупинення діяльності закладу, КЗ «Володарський РІРЦ» (№ 340 від 17.05.2019), КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 344 від 17.05.2019) – зміна адреси. Готується документація і для КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №1» та КЗ «ВРЦТДЮ» - зміна адреси.

Станом на 30.05.2019 у закладах освіти району навчалося 1608 учнів, з них 962 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 100 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 229 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 317 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

За прогнозованою мережею станом на 05.07.2019 у закладах освіти району навчатиметься 1666 учнів. У трьох закладах до першого класу прийдуть лише три учні. Це Матвіїська філія, КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Мармуліївський НВК ЗОШ І – ІІ ст – д/с». для них буде організоване індивідуальне навчання.

У навчально-виховних комплексах функціонував 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи (КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», в якому навчається 8 учнів. 29 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

В навчально-виховних комплексах І – ІІ ступеня функціонувало 18 класів (5-9 класи) з кількістю 4 учні, в них навчалось 72 учні.

З 01.09. 2019 року було організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (8 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (3 дітей), КЗ «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (2 дитини), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина). Всього 11 класів, в яких навчалося 18 учнів.

     У районі були створені 3 класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: історія України , українська мова, біологія, в яких навчаються 85 учнів.

Детальніше...
 
Про роботу відділу освіти за 2018 рік
Четвер, 28 лютого 2019, 16:09

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надають 17 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с». У закладах освіти району навчається 1608 учнів.

Мережа закладів дошкільної освіти залишилась незмінною. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить 62 % - це 563дитини.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку.

З метою забезпечення прав дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр».

За кошти державного бюджету закуплено спеціальне обладнання (інтерактивну проекцію на підлогу, ультракороткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор зі спеціальним програмним забезпеченням, ламінатори, планшети, комп’ютерне обладнання, обладнання для сенсорної кімнати, для ресурсної кімнати лікувальної фізкультури, дидактичний матеріал, меблі) на загальну суму 915,795 тис. грн.

У 2018 році в КЗ "Володарський ДНЗ (ясла-садок)"Пізнайко": придбано меблі для групових кімнат на суму 100,0грн.

В КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» здійснено заміну вікон на енергозберігаючі, проведено часткове утеплення фасаду, ремонт вестибюлю та внутрішніх туалетів на загальну суму 1048,053 тис. грн.

В КЗ"Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» проведено ремонт приміщення, коридору та ганку на загальну суму 260,794 тис. грн.

Детальніше...
 
Про роботу закладів освіти за 9 місяців 2018 року
Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:38

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 закладів освіти, з них 3 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дитячий садок, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. І 8 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дитячий садок. Станом на 01.09.2018 у закладах освіти району навчається 1608 учнів, з них 962 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 100 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 229 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 317 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

У навчально-виховних комплексах діє 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи (КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», в якому навчається 8 учнів. 29 учнів навчається за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчається за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

В навчально-виховних комплексах І – ІІ ступеня функціонує 18 класів (5-9 класи) з кількістю 4 учні, в них навчається 72 учні.

З 01.09. 2018 року організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (8 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (3 дітей), КЗ «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (2 дитини), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина). Всього 11 класів, в яких навчається 18 учнів.

Детальніше...
 
Про роботу у І півріччі 2018 року
Вівторок, 17 липня 2018, 11:11

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надавали 15 загальноосвітніх навчальних закладів та 2 філії: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с» в них навчалося 1617 учнів.

Аналіз наповнюваності закладів: у закладах І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» навчалося більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 51, найменша у Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – по 26 учнів, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 27 учнів.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням були створені з’єднані класи (класи – комплекти) у початковій школі у закладах освіти, які об’єднують, як правило, учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів. Таких класів було створено 5 в них 41 дитина.

Такі з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонували у КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,   КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с», КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с» та КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с».

Профільне навчання, спрямоване на формування основних компетентностей учнів здійснювалося за такими профілями у:

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» - історичний, біолого-хімічний;

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» - математичний;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математичний,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с» – біолого-хімічний.

Класи з поглибленим вивченням предметів: КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ ступенів №1»: біологія – 8, 9 класи; історія – 8 клас; українська мова – 9 клас.

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - українська мова 9 клас.

На базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника» діяв очно-заочний консультпункт у якому навчалось 4 учні у 10-12 класах.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» визначено, як заклад, у якому учні можуть здобувати повну загальну середню освіту у формі екстернату.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» організовано роботу 12 груп продовженого дня, якими охоплено 360 дітей 1-4 класів, та у КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» 1 група у складі 30 дітей 1-4 класів.

У цьому навчальному році два заклади КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працювали за концепцією «Нова українська школа» на регіональному рівні, зокрема, це впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім того, один з перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працював за дослідно-експериментальною програмою дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017-2020 роки «На крилах успіху».

Одним із пріоритетних завдань освіти є охоплення навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Тому в районі було організовано інклюзивне навчання для 15 дітей у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст №1» 3 учні, КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» 4 учні, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» 4 учні, КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-д/с» 1 учень, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» 3 учні.

Також у 2017/2018 н.р було організовано навчання за індивідуальною формою для 13 учнів , які мають особливості психофізичного розвитку та не можуть відвідувати навчальний заклад.

З метою охоплення дітей позакласною роботою організовано гурткову роботу у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК.

Детальніше...
 
Підсумки соціально-економічного розвитку галузі «Освіта» за І півріччя 2018 року
Понеділок, 09 липня 2018, 10:02

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надавали 15 загальноосвітніх навчальних закладів та 2 філії: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с» в них навчалося 1617 учнів.

Аналіз наповнюваності закладів: у закладах І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» навчалося більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 51, найменша у Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – по 26 учнів, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 27 учнів.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням були створені з’єднані класи (класи – комплекти) у початковій школі у закладах освіти, які об’єднують, як правило, учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів. Таких класів було створено 5 в них 41 дитина.

Такі з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонували у КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,   КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с», КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с» та КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с».

Профільне навчання, спрямоване на формування основних компетентностей учнів здійснювалося за такими профілями у:

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» - історичний, біолого-хімічний;

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» - математичний;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математичний,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с» – біолого-хімічний.

Класи з поглибленим вивченням предметів: КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ ступенів №1»: біологія – 8, 9 класи; історія – 8 клас; українська мова – 9 клас.

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - українська мова 9 клас.

На базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника» діяв очно-заочний консультпункт у якому навчалось 4 учні у 10-12 класах.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» визначено, як заклад, у якому учні можуть здобувати повну загальну середню освіту у формі екстернату.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» організовано роботу 12 груп продовженого дня, якими охоплено 360 дітей 1-4 класів, та у КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» 1 група у складі 30 дітей 1-4 класів.

У цьому навчальному році два заклади КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працювали за концепцією «Нова українська школа» на регіональному рівні, зокрема, це впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім того, один з перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працював за дослідно-експериментальною програмою дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017-2020 роки «На крилах успіху».

Одним із пріоритетних завдань освіти є охоплення навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Тому в районі було організовано інклюзивне навчання для 15 дітей у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст №1» 3 учні, КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» 4 учні, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» 4 учні, КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-д/с» 1 учень, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» 3 учні.

Також у 2017/2018 н.р було організовано навчання за індивідуальною формою для 13 учнів , які мають особливості психофізичного розвитку та не можуть відвідувати навчальний заклад.

З метою охоплення дітей позакласною роботою організовано гурткову роботу у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК.

 

Дошкільна освіта

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 50 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить   21% від 3 до 5 років – 85,6%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Дошкільна мережа складається з двох дитячих садочків КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» та ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Городище –Пустоварівської сільської ради, в яких виховуються 296 дитини та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 294 дитини.

Дошкільні навчальні заклади району розраховані на 810 місць (місто-320, село-490). Всього дітей дошкільного віку в районі 1048.

З 01.02.2018 відновлено роботу різновікової групи дошкільного підрозділу КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с», яка тимчасово призупиняла свою діяльність.

Створено умови для інклюзивного навчання в КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І- ІІ ст. – д/с», яку відвідують діти з особливими потребами.

К зв’язку із рішенням Київського апеляційного адміністративного суду від 12.квітня 2018 року про залишення без змін рішення Київського окружного адміністративного суду від 20.12.2017 про застосування заходів реагування у вигляді зупинення роботи дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Сонечко» Городище-Пустоварівської сільської ради Володарського району Київської області та зважаючи на те, що відсутнє фінансування для усунення порушень законодавства у сфері пожежної безпеки, відділ освіти Володарської райдержадміністрації звернувся до Городище-Пустоварівської сільської ради з проханням винести на розгляд сесії сільської ради питання про ліквідацію дошкільного навчального (ясел-садка) «Сонечко» Городище-Пустоварівської сільської ради Володарського району Київської області та створення на базі КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Володарської районної ради Київської області структурного підрозділу – дошкільне відділення.

Для покращення умов перебування та ширшого охоплення дітей дошкільною освітою к КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» виготовлено проектно-кошторисну документацію для проведення ремонтних робіт у груповій кімнаті, яка потребує капітального ремонту і раніше не використовувалась.

На виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту даху та покрівлі КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» виділено 15000 грн. А на капітальний ремонт, який вже виконано, - 1492,789 тис грн.      

Позашкільна освіта

У районі функціонують два позашкільних заклади. Це КЗ «ВРЦТДЮ» та КЗ «ВРДЮСШ». У КЗ «ВРЦТДЮ» працюють 42 гуртки, в яких займаються 652 вихованці. У КЗ «ВРДЮСШ» створено 16 груп, які відвідують 202 вихованців.

Вихованці ВРЦТДЮ та ВРДЮСШ беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

У І кварталі проводився обласний етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад – маємо 13 призерів. Та обласний  етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН – маємо 5 призерів.

У першому півріччі 2018 року організовано стовідсоткове підвезення учнів та педпрацівників до місця навчання та додому. Станом на 25.05.2018 до закладів освіти підвозились 399 вихованців та 70 педпрацівників. Для організації підвезення були задіяні 8 шкільних автобусів, що закріплені за закладами освіти району та 1 автобус приватного перевізника. Транспортні засоби справні, пройшли техогляди. Проте два шкільні автобуси потребують проведення капітального ремонту до початку нового навчального року. Шкільні автобуси здійснюють підвезення учні та педагогічних працівників за 14 маршрутами. Пасажиромісткість 8 автобусів 188 місць, в середньому складає більше 2 осіб на 1 місце. Зважаючи на складну демографічну ситуацію у сільській місцевості є потреба у придбанні хоча б ще 2 автобусів.

Не забезпечується належне утримання та збереження транспортних засобів, оскільки шкільні автобуси знаходяться на стоянці приватного підприємця без гаража. Тому нагальним є також вирішення питання про будівництво гаража для шкільних автобусів.

На виконання вимог припису Володарського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області Тадіївською сільською радою виділено 100 тис грн. для заміни електропроводки у приміщення закладу освіти, з місцевого бюджету виділено 40 тис грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції твердопаливної котельні КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с» - кошторисна вартість проекту становить 340 тис.грн.

Під час перевірок ДСНС виявлено частину порушень у сфері пожежної та техногенної безпеки, які потребують витрати значних коштів – це відновлення пожежних гідрантів, пожежних водойм, заміна застарілого електрообладнання харчоблоків, оброблення дерев’яних конструкцій даху вогнезахисним розчином та встановлення автоматизованої пожежної сигналізації в приміщеннях закладів освіти. Так на виконання акту позапланової перевірки від 27.10.2017 № 101 Володарського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області по КЗ «Городище-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» Володарської районної ради Київської області за рахунок коштів Городище-Пустоварівської сільської ради виготовлено проектну документацію на суму 15000,00 грн, проведено оброблення дерев’яних конструкції даху вогнезахисним розчином на суму 69999,00 грн. (це щорічні витрати), закуплено додатково вогнегасники та протипожежні покривала на суму 8413 грн.

За рахунок коштів місцевого бюджету придбані матеріали та виконані роботи з виконання з’єднань, відгалужень та окільцювання жил проводів і кабелів з допомогою опресування та затискачів на загальну суму 1917, 96 грн.

Відповідно до кошторису з встановлення системи пожежної сигналізації, системи оповіщення та управління евакуацією людей рішенням ХХІІ чергової сесії Володарською районної радою виділено кошти в сумі 198900,00 грн. на даний час роботи виконані, підписано акт приймання будівельних робіт.

Загальна сума витрат по одному закладу становить 293231, 00 грн.

Зважаючи на те, що у всіх решті 20 закладах освіти потрібно провести аналогічні заходи, роботи, то приблизна сума витрат (для точного визначення суми витрат потрібно виготовити проектно-кошторисну документацію – 15 тис грн. на 20 закладів = 300 тис грн.) становитиме від 6 до 8 мільйонів гривень, що для місцевого бюджету є непосильним додатковим навантаженням. Без додаткового державного фінансування виконання заходів з пожежної та техногенної безпеки у закладах освіти району провести неможливо. Навіть за умови повного фінансового забезпечення, виконання усіх протипожежних заходів займе не менше 1 – 2 років. Зважимо на те, що за 2017 рік фактичні видатки по освіті району становили 45 млн.200тис грн., з яких 43 млн.378 тис 603 грн – кошти захищених статей.

У зв’язку з підготовкою до нового навчального року у закладах освіти Володарського району проводиться ремонт приміщень, систем опалення, котелень. Потреба в коштах на підготовку теплового господарства закладів освіти до опалювального періоду становить 300 тис грн. на даний час виконано 30% робіт від запланованих обсягів.

У І півріччі 2018 року закуплено кухонні меблі і посуд для шкільної їдальні КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» на суму 39318 грн. та для КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» на суму 30756 грн. за кошти субвенції з державного бюджету. Придбано холодильник для КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – д/с» на суму 7, 5 тис грн. за кошти сільської ради.

У першому кварталі 2018 року вже проведено капітальний ремонт (утеплення стін, фасаду) приміщення КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 – 124,550 тис грн.

Виділені кошти і проводиться капітальний ремонт КЗ «Володарський ІРЦ» - 517, 635 тис грн. та на поточний ремонт електропостачання та електроосвітлення КЗ «Тадіївський НВК –д/с» - 99667,05 тис грн.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 3