Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1450
mod_vvisit_counterВчора1442
mod_vvisit_counterЦього тижня2892
mod_vvisit_counterМинулого тижня10803
mod_vvisit_counterЗа місяць27585
mod_vvisit_counterМинулого місяця31877
mod_vvisit_counterВсього930548

Online (20 хвилин): 29
Твій IP: 54.158.30.219
,
2018-06-19 23:35
Освіта
Про роботу відділу освіти у 2017 році
П'ятниця, 02 лютого 2018, 10:26
  1. 1.Мережа закладів, класів, контингент учнів та вихованців ДНЗ.

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі  освітні послуги надаватимуть 15 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с»  в них планується 1637 учнів (проти минулорічних 1655).

Створено Пархомівський освітній округ, в якому функціонують опорний заклад – Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» та дві філії – Тарганська та Матвіїська.

У 2017/2018навчальному році буде функціонувати 145 класи: 40 по місту ( 923 учнів)  та 105 по селу (694 учнів). Середня наповнюваність класів у міській місцевості становить 46,3 учні, у сільській – 6,6, в середньому по району -11,2

Якщо проаналізувати наповнюваність закладів І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» планується більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 48, найменша у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 31 учень.

Однією із проблем є організація навчання учнів у тих закладах, де ми не можемо сформувати клас через малу кількість учнів (менше 5). Такі класи є у всіх навчальних закладах сільської місцевості крім Рудосільського НВК.

Всього по 3 повних класи буде у Логвинському НВК, Рогізнянському НВК, Рубченківському НВК, по 4 у Завадівському НВК, Гайворонському НВК, Матвіїському НВК, , по 5 у Березнянському НВК Косівському НВК, Мармуліївському НВК, Тарганському НВК.

У Володарських ЗОШ  навчається відповідно 452 та 471 учнів.

Вперше до школи прийшло 172 першокласників. Однак у

КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»,

КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок»,

КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок», Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок», КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» не буде 1 класів. На даний час найменша кількість учнів у початковій ланці у Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» -12, у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок»,, - 16 КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» - 15, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» - 13.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням  створені з’єднані класи  (класи –комплекти) у початковій школі у  загальноосвітніх навчальних закладах, які об’єднують, як правило,учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів.

Такі  з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонують у КЗ «Завадівський НВК«ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С»,

КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С», КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,  КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,    КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-Д/С»,   Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- Д/С»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- Д/С» та КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- Д/С».

Детальніше...
 
Про підсумки роботи закладів освіти за 9 місяців 2017 року
Четвер, 26 жовтня 2017, 10:14
  1. Мережа закладів, класів, контингент учнів та вихованців ДНЗ.

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі  освітні послуги надають 15 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с»  в них планується 1617 учнів (проти минулорічних 1655).

Створено Пархомівський освітній округ, в якому функціонують опорний заклад – Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» та дві філії – Тарганська та Матвіїська.

У 2017/2018 навчальному році  функціонують 145 класів: 40 по місту ( 923 учнів)  та 105 по селу (694 учнів). Середня наповнюваність класів у міській місцевості становить 23,1 учні, у сільській – 6,6, в середньому по району -11,2

Якщо проаналізувати наповнюваність закладів І-ІІІ ступенів, лише у

 КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» планується більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 42. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 51, найменша у Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» -26 учнів та

КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 26 учнів.

Всього по 2 повних класи у КЗ « Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – дитячй садок»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І- ІІ ст. – дитячий садок»,

 3 повних класи у КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок»

4 повних класи у КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок»,  Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – дитячий садок», Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – дитячий садок», КЗ «Березнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. – дитячий садок»; 5 повних класів  у КЗ «Завадівський НВК»ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок», КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок»; 7 повних класів у КЗ « Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок».

Детальніше...
 
Впровадження інклюзивної освіти
Середа, 27 вересня 2017, 14:43

ВІДЕО

 
Підсумки роботи відділу освіти за І півріччя 2017 року
Вівторок, 29 серпня 2017, 12:49

Мережу загальноосвітніх навчальних закладів району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 навчальних закладів, з них 3 загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад і 10 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад. Станом на 30.03.2017 у навчальних закладах району навчається 1630 учнів, з них 903 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 99 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 234 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 394 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

У навчально-виховних комплексах діє 9 класів-комплектів у початковій школі. 72 учні навчається за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 10 учнів навчається за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1»,  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – Д/С» діють класи з інклюзивною освітою, в яких навчається 7 учнів. З лютого 2017 року організовано інклюзивне навчання у: КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» - 1 дитина, КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – Д/С» - 1 дитина.

      У районі створені класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: історія , українська мова;

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – Д/С»: українська мова 8.

     Також  організовано профільне навчання у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1»  математичний, біолого-хімічний, історичний  профілі; у  КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» математичний профіль; у  КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математичний профіль; у Пархомівському НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – ДНЗ» - біолого-хімічний профіль.

На даний час проводяться заходи щодо приведення у відповідність до норм чинного законодавства установчих документів опорного закладу Пархомівський НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – ДНЗ» та філій Тарганський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – дитячий садок» та Матвіїський НВК «ЗОШ І – ІІ ступенів – ДНЗ» (розроблено проект Статуту та Положення про філію, подано на затвердження сесією районної ради).

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 48 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить    17 %, від 3 до 5 років - 81%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %. Дошкільні навчальні заклади району розраховані на 810 місць (місто-320, село-490). Відвідує ДНЗ району 539 дітей (місто -263, село – 276).

Дошкільна мережа складається з двох дитячих садочків КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» та ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Городище –Пустоваріської сільської ради, в яких виховуються 293 дитини та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 246 дітей.

Мережа позашкільних закладів району складається з КЗ «Володарський ЦТДЮ», в якому охоплено гуртковою роботою 614 вихованців та КЗ Володарська ДЮСШ», в секціях якої займається 201 вихованець. Вихованці ВРЦТДЮ та ВРДЮСШ беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

Детальніше...