Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяОсвіта
Про підсумки розвитку галузі «Освіта» за 9 місяців 2019 року
Понеділок, 21 жовтня 2019, 10:05

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 15 закладів освіти, з них 2 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 3 заклади загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. 8 закладів загальної середньої освіти І – ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти та 1 заклад загальної середньої освіти І ступеня – заклад дошкільної освіти.

На вимогу Закону України «Про освіту» з метою збереження, удосконалення і оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства прийняті рішення Володарської районної ради про зміну найменування юридичних осіб КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (№ 341 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» (№ 342 від 17.05.2019) – створення дошкільного підрозділу, КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 343 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№345 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст –д/с» (№ 339 від 17.05.2019) – тимчасове призупинення діяльності закладу, КЗ «Володарський РІРЦ» (№ 340 від 17.05.2019), КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 344 від 17.05.2019) – зміна адреси. Готується документація і для КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №1» та КЗ «ВРЦТДЮ» - зміна адреси.

Станом на 01.10.2019 у закладах освіти району навчається 1662 учнів. У двох закладах немає першого класу. Це Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО, КЗ «Мармуліївський НВК ЗОШ І – ІІ ст – д/с».

У Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО функціонує 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи, в якому навчається 8 учнів.

90 учнів навчається за індивідуальною формою навчання - педагогічний патронаж - у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчається за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

З 01.09. 2019 року організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (11 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (4 дітей), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Гайворонський ЗЗСО І – ІІ ступенів – ЗДО (1 дитина), КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (1 дитина). Всього 15 класів, в яких навчається 22 учнів.

     У районі створені 3 класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: математика, українська мова, в яких навчаються 80 учнів.

Також організовано вивчення профільних предметів у: КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» біологія,українська мова, історія України, всесвітня історія для 69 учнів.

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» англійська мова, математика, українська мова для 63 учнів;

Городище – Пустоварівський ЗЗСО І – ІІІ ступенів - ЗДО математика для 12 учнів;

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - біологія для11 учнів;

Лобачівський ЗЗСО І – ІІІ ст - ЗДО біологія для 12 учнів. Всього 12 класів з 167 учнями.

На виконання Указу Президента України від 30.09.2010 року № 927 «Про заходи щодо розвитку системи виявлення та підтримки обдарованих і талановитих дітей та молоді», відповідно до Програми розвитку системи освіти Володарського району на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 24.11.2017 № 191-18-VІІ в Володарському районі діє система виявлення та підтримки обдарованих учнів.

Районний інформаційно-методичний банк даних «Обдарована дитина» нараховує у 2019/2020 навчальному році –10 8 учнів;

В 2018/2019 навчальному році виділено на преміювання учнів 41 400 грн.

В літній період в КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» функціонували пришкільні табори для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 95 дітей та мовний для 5-9 класів (без харчування) - 25 дітей. В КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» функціонував пришкільний табір для учнів 1-4 класів (з харчуванням) – 113 дітей та мовний табір для 5-9 класів (з харчуванням) 25 дітей. В КЗ «Пархомівська ЗОШ І – ІІІ ст –д/с» функціонував мовний табір для 5-9 класів (без харчування) 25 дітей.

У Володарському районі закладами дошкільної освіти є КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» - 260 вихованців та дошкільні підрозділи у складі навчально-виховних комплексів, в яких виховується 255 дітей. Разом дошкільною освітою охоплено 515 дітей.

Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить – 62 %. Охоплення дітей віком від 0 до 3 років становить 18 %, від 3 до 5 років - 89%. Охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти років складає 100 %.

Створені додаткові місця у ЗДО у КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» 20 місць, у КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» 24 місця.

Мережа закладів позашкільної освіти району складається з Володарський ЦТДЮ, в якому охоплено гуртковою роботою 654 вихованців та КЗ «Володарська ДЮСШ», в 17 секціях якої займається 195 вихованців. Вихованці «ВРЦТДЮ» та «ВРДЮСШ» беруть участь в обласних конкурсах та змаганнях, стають переможцями та призерами змагань.

У 2019/2020 н.р. в КЗ «Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва» працює 41 гурток, з них 5 - на базі закладів загальної середньої освіти району.

Заклади освіти району забезпечені педагогічними кадрами.

У січні 2019року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» проведено навчання вчителів початкових класів «Особливості роботи в операційній системі Linux та пакетом програмних засобів Libre Office».

У лютому 2019 року на базі КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» проведено семінар-практикум для директорів закладів освіти району з теми «Функціонування та розвиток опорного закладу освіти в умовах реалізації Концепції Нової української школи: проблеми та перспективи».

Протягом травня-червня 2019 року на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» проведено сертифікований науково-методичний захід з підвищення кваліфікації директорів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти району з питань розроблення освітньої програми закладу освіти, документування управлінської діяльності керівників. Михайліченко Олена Олексіївна вчитель КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» стала учасником І етапу ІІ туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Географія».

З вересня 2019 по січень 2020 для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, асистентів вчителів організовані курси підвищення фахової кваліфікації на базі КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1». Навчання проходять 35 педагогів.

В нашому районі працює 271 педагог у закладах загальної середньої освіти, серед них мають звання «учитель-методист» - 37, «старший вчитель» - 75, «відмінників освіти» - 47, 1 – Заслужений вчитель України. У закладах дошкільної освіти працює 126 працівників, з них 48 педагогічних працівників, технічних працівників – 67. Із педагогічних працівників 23 мають вищу освіту, 25 – середню спеціальну, мають вищу категорію – 14, мають звання старший вихователь – 1, вихователь-методист – 4, практичний психолог-методист – 1, вчитель-логопед – 1. Станом на червень 2019 року в районі немає вакансій у закладах освіти.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку. Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговуванн проведено поточний ремонт автотранспорту, на що витрачено 8940 грн.

Не забезпечується належне утримання та збереження транспортних засобів, оскільки шкільні автобуси знаходяться на стоянці приватного підприємця без гаража. Тому нагальним є також вирішення питання про будівництво гаража для шкільних автобусів.

Для забезпечення безпечного використання шкільних автобусів, їх технічного обслуговування проводиться поточний ремонт автотранспорту.

З 01.09.2019 здійснюється постійне підвезення 474 учнів до закладів освіти та 60 вчителів. Підвезення учнів до КЗ «Косівський НВК «ЗОШ І-ІІ ст – д/с» здійснює (ПП Ужвенко)
       Харчування учнів забезпечує 16 їдалень у закладах загальної середньої освіти (ЗОШ, НВК) та 1 у ДНЗ.

На виконання Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям та дітям пільгової категорії» в районі організовано одноразові безоплатні обіди (за кошти місцевого бюджету) для 126 учнів пільгової категорії: 32 – діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування, 94 – дитина з малозабезпечених сімей. Безкоштовним харчуванням забезпечені діти-сирти, діти, позбавлені батьківського піклування та ті категорії дітей, що передбачені у Законі України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям». Діти учасників АТО мають 50% пільгу на оплату харчування

У 2019 році встановлена вартість обідів для дітей пільгової категорії:

для дітей від 1 до 3 років - 28,2 гривень;

для дітей від 3 до 6 (7) років - 44,0 гривень;

для учнів 1-4 класів – 15,0 гривень;

для учнів 5-11 класів – 17,6 гривень.

На вимогу Закону України «Про освіту» в цьому 2019 році створено Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр та створюються ресурсні кімнати у закладах освіти в КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника», Рудосільський ЗЗСО І – ІІ ст – ДО», зокрема, на капітальний ремонт ресурсної кімнати у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» витрачено 98289,2 грн. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 року № 964-р "Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки України

на 2018 рік" у Комунальний заклад «Володарська ЗОШ І- ІІІ ст. № 1» Володарської районної ради Київської області придбано комплект меблів – 33821грн, комплект меблів та сухий басейн – 22400 грн, ноутбуки – 17587 грн. А у Комунальний заклад «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім .П. Мельника» придбано диван – 6800 грн, комплект меблів – 24326 грн, принтер – 29725 грн, візок металевий для дидактичних матеріалів – 13499 грн

Крім того, у КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» створено медіатеку. Проведено капремонт бібліотеки та книгосховища у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» на суму 119608,10 грн.  

Виділено кошти на соціально-економічний розвиток територій для КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 1» - 65 000 грн, КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» - 65000 грн, КЗ «Володарський ДНЗ «Пізнайко» - 48750 грн на придбання ноутбуків.

У КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» проведено ремонт коридору на 2 поверсі, на що витрачено 20.0 тис грн. Планується утеплення 650м2 даху - 1466,248.

У КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І- ІІІ ст» проведений капітальний ремонт бібліотеки та книгосховища - 120,0 тис грн., капітальний ремонт приміщень для розміщення дитячого садка 458,890 тис грн. Замінено 9 вікон на енергозберігаючі за 80 тис грн. Планується замінити вікна на енергозберігаючі на1494,431тис грн., проведено капітальний ремонт внутрішніх вбиралень на 147,0 тис грн..

КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» на капітальний ремонт двох кухонь у групах, туалету у групових кімнатах, заміну підлоги у музичній залі витрачено 249 тис грн.

У Матвіїській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» замінено 6 вікон на енергозберігаючі на30 тис грн. (місцевий бюджет (сільський бюджет).

У Матвіїській філії замінено 6 вікон на енергозберігаючі – 30,0 тис грн.

На поточні ремонти закладів освіти загальна сума батьківських коштів становить 196,053 тис грн.

Згідно розпорядження КМУ№ 1012 від 18 грудня 2018 року за кошти освітньої субвенції на оснащення закладів загальної середньої освіти засобами навчання та обладнанням для кабінетів природничо-математичних предметів витрачено 80,014 тис грн., в рамках концепції НУШ витрачено 147,281 тис грн. на придбання сучасних меблів, мультимедійних комплексів для перших класів КЗ «Володарська ЗОШ і – ІІІ ст № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» та ноутбуків, принтерів для 10 перших класів.

У зв’язку з підготовкою до опалювального періоду 2019/2020 років у закладах освіти Володарського району проведені ремонти приміщень котелень та їх обладнання, очистка димових та вентиляційних каналів. Проведена повірка приладів газових котелень та автоматики на суму 33128 грн. укладені договори на проведення ремонту газових котелень з ТОВ «Біо-енергія» на суму 30 000 грн.

Укладено договір про теплопостачання КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст№ 2 ім В.П. Мельника», КЗ «Володарський ДНЗ (ясла-садок) «Пізнайко» З впп «Меблева фабрика «Модерн».

Проведено тендер та укладено договір з ТОВ «СЛАВРЕСУРС» на закупівлю вугілля в кількості 41666 тон на суму 295,413 тис грн на даний час проводяться тендери щодо закупівлі вугілля та газу.

У звязку з переходом на альтернативні види палива укладено угоди з ТОВ «Теплотекс» на теплопостачання на 2019/2020 опалювальний період Гор-Пустоварівський ЗЗСО І – ІІІ ст – ЗДО, КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с», Рудосільський ЗЗСО І – ІІ ст – ЗДО.

Проведено ремонт котельні адмінбудинку відділу освіти Володарської РДА на загальну суму 8 тис грн..

Згідно з договором, укладеним з спеціалізованою обслуговуючою організацією ДП «Теплогаз – В» по обслуговуванню ВОГ газових котелень, проведено повірку коректора Гайворонського ЗЗСОІ – ІІ ст – ЗДО, повірку лічильників газу Логвинського ЗЗСО І ст – ЗДО, Тарганської філії, Гайворонського ЗЗСОІ – ІІ ст – ЗДО на загальну суму 38 тис грн. прилади встановлено та налаштовано.

У жовтні 2019 року встановлено в газових котельнях 5 закладів освіти облаштування засобами дистанційної передачі даних вузла обліку природного газу на загальну суму 141 тис грн.. налаштовано робочі параметри ІМОd на котельні.

В ході підготовки до роботи в опалювальний період у вересні 2019 рокку проведено навчання фахівців з газового господарства, операторів котелень, відповідальних за котельне господарство на базі спеціалізованої організації ТОВ «Гефест». Також у вересні проведено чергову державну повірку манометрів, термометрів, сигналізаторів газу у ДП «Київоблдерстандартметрологія».

Усі котельні, що знаходяться у власності закладів освіти району готові до початку опалювального сезону.

Заборгованості по оплаті за енергоносії відділ освіти немає.

 
Про підсумки соціально-економічного розвитку галузі «Освіта» за І півріччя 2019 року
Вівторок, 30 липня 2019, 09:07

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 закладів освіти, з них 3 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дитячий садок, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. Та 8 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дитячий садок.

На вимогу Закону України «Про освіту» з метою збереження, удосконалення і оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення установчих документів закладів освіти у відповідність до вимог чинного законодавства прийняті рішення Володарської районної ради про зміну найменування юридичних осіб КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с» (№ 341 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст» (№ 342 від 17.05.2019) – створення дошкільного підрозділу, КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 343 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№345 від 17.05.2019) – пониження ступеня, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст –д/с» (№ 339 від 17.05.2019) – тимчасове призупинення діяльності закладу, КЗ «Володарський РІРЦ» (№ 340 від 17.05.2019), КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст – д/с» (№ 344 від 17.05.2019) – зміна адреси. Готується документація і для КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст №1» та КЗ «ВРЦТДЮ» - зміна адреси.

Станом на 30.05.2019 у закладах освіти району навчалося 1608 учнів, з них 962 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 100 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 229 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 317 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

За прогнозованою мережею станом на 05.07.2019 у закладах освіти району навчатиметься 1666 учнів. У трьох закладах до першого класу прийдуть лише три учні. Це Матвіїська філія, КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», КЗ «Мармуліївський НВК ЗОШ І – ІІ ст – д/с». для них буде організоване індивідуальне навчання.

У навчально-виховних комплексах функціонував 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи (КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», в якому навчається 8 учнів. 29 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчалось за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

В навчально-виховних комплексах І – ІІ ступеня функціонувало 18 класів (5-9 класи) з кількістю 4 учні, в них навчалось 72 учні.

З 01.09. 2019 року було організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (8 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (3 дітей), КЗ «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (2 дитини), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина). Всього 11 класів, в яких навчалося 18 учнів.

     У районі були створені 3 класи з поглибленим вивченням предметів: у КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ   ступенів №1»: історія України , українська мова, біологія, в яких навчаються 85 учнів.

Детальніше...
 
Про роботу відділу освіти за 2018 рік
Четвер, 28 лютого 2019, 16:09

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надають 17 загальноосвітніх навчальних закладів: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с». У закладах освіти району навчається 1608 учнів.

Мережа закладів дошкільної освіти залишилась незмінною. Показник охоплення дошкільною освітою дітей віком від 0 до 6 років в районі становить 62 % - це 563дитини.

У районі створено умови для підвезення дітей і педагогічних працівників до закладів освіти, а також до місць проведення учнівських олімпіад, конкурсів, змагань та у зворотному напрямку.

З метою забезпечення прав дітей з особливими потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти створено комунальний заклад «Володарський районний інклюзивно-ресурсний центр».

За кошти державного бюджету закуплено спеціальне обладнання (інтерактивну проекцію на підлогу, ультракороткофокусний широкоформатний інтерактивний проектор зі спеціальним програмним забезпеченням, ламінатори, планшети, комп’ютерне обладнання, обладнання для сенсорної кімнати, для ресурсної кімнати лікувальної фізкультури, дидактичний матеріал, меблі) на загальну суму 915,795 тис. грн.

У 2018 році в КЗ "Володарський ДНЗ (ясла-садок)"Пізнайко": придбано меблі для групових кімнат на суму 100,0грн.

В КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №1» здійснено заміну вікон на енергозберігаючі, проведено часткове утеплення фасаду, ремонт вестибюлю та внутрішніх туалетів на загальну суму 1048,053 тис. грн.

В КЗ"Володарська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ім. В.П.Мельника» проведено ремонт приміщення, коридору та ганку на загальну суму 260,794 тис. грн.

Детальніше...
 
Про роботу закладів освіти за 9 місяців 2018 року
Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:38

Мережу закладів загальної середньої освіти району сформовано відповідно до потреб та запитів населення. Вона складається з 17 закладів освіти, з них 3 загальноосвітні заклади середньої освіти І – ІІІ ступенів, 4 навчально-виховних комплекси І – ІІІ ступенів – дитячий садок, з яких 1 – КЗ «Пархомівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст – дитячий садок є опорним закладом з двома філіями – Матвіїською та Тарганською. І 8 навчально-виховних комплексів І – ІІ ступенів – дитячий садок. Станом на 01.09.2018 у закладах освіти району навчається 1608 учнів, з них 962 учні у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» та КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника», 100 у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів», 229 учні – в навчально-виховних комплексах І – ІІІ ступенів та 317 - у навчально-виховних комплексах І – ІІ ступенів.

У навчально-виховних комплексах діє 1 клас-комплект у початковій школі 3 та 4 класи (КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – д/с», в якому навчається 8 учнів. 29 учнів навчається за індивідуальною формою навчання у класах з малою наповнюваністю (менше 5 учнів), 12 учнів навчається за індивідуальною формою навчання за станом здоров’я.

В навчально-виховних комплексах І – ІІ ступеня функціонує 18 класів (5-9 класи) з кількістю 4 учні, в них навчається 72 учні.

З 01.09. 2018 року організовано інклюзивне навчання у: У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» (3 дитини), КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 імені В. П. Мельника» (8 дітей), КЗ «Рудосільський НВК « ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» (3 дітей), КЗ «Городище Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (2 дитини), КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина), Тарганська філія КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – д/с» (1 дитина). Всього 11 класів, в яких навчається 18 учнів.

Детальніше...
 
Про роботу у І півріччі 2018 року
Вівторок, 17 липня 2018, 11:11

Відповідно до потреб та демографічної ситуації у районі освітні послуги надавали 15 загальноосвітніх навчальних закладів та 2 філії: 3 – ЗОШ І-ІІІ ступенів, 4 –НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с», 8 – НВК«ЗОШ І-ІІ ступенів – д/с» в них навчалося 1617 учнів.

Аналіз наповнюваності закладів: у закладах І-ІІІ ступенів, лише у КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» навчалося більше 100 учнів, а найменше у КЗ «Завадівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» – 39. Із закладів І-ІІ ступенів – найбільша кількість учнів у КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- дитячий садок» – 51, найменша у Тарганській філії КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- дитячий садок» та КЗ « Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – по 26 учнів, КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст – дитячий садок» – 27 учнів.

З метою забезпечення дітей повним тижневим навантаженням були створені з’єднані класи (класи – комплекти) у початковій школі у закладах освіти, які об’єднують, як правило, учнів двох класів: 1-й і 3-й класи; 2-й і 4-й класи та створюються у випадку, коли хоча б в одній віковій групі до 5 учнів. Таких класів було створено 5 в них 41 дитина.

Такі з’єднані класи (класи-комплекти) початкової школи функціонували у КЗ «Гайворонський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,   КЗ «Логвинський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.-д/с»,  КЗ «Рогізнянський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с», КЗ «Рубченківський НВК «ЗОШ І – ІІ ст.- д/с» та КЗ «Тадіївський НВК «ЗОШ І – ІІ ст. –д/с».

Профільне навчання, спрямоване на формування основних компетентностей учнів здійснювалося за такими профілями у:

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1» - історичний, біолого-хімічний;

КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. В.П. Мельника» - математичний;

КЗ «Городище – Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ступенів» - математичний,

КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – д/с» – біолого-хімічний.

Класи з поглибленим вивченням предметів: КЗ «Володарська ЗОШ І –   ІІІ ступенів №1»: біологія – 8, 9 класи; історія – 8 клас; українська мова – 9 клас.

КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – д/с» - українська мова 9 клас.

На базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П. Мельника» діяв очно-заочний консультпункт у якому навчалось 4 учні у 10-12 класах.

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» визначено, як заклад, у якому учні можуть здобувати повну загальну середню освіту у формі екстернату.

У КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 імені В.П. Мельника» організовано роботу 12 груп продовженого дня, якими охоплено 360 дітей 1-4 класів, та у КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів – дитячий садок» 1 група у складі 30 дітей 1-4 класів.

У цьому навчальному році два заклади КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» та КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працювали за концепцією «Нова українська школа» на регіональному рівні, зокрема, це впровадження дослідно-експериментальної роботи за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім того, один з перших класів КЗ «Володарська ЗОШ І – ІІІ ст. № 2 ім. В.П. Мельника» працював за дослідно-експериментальною програмою дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою: «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» на 2017-2020 роки «На крилах успіху».

Одним із пріоритетних завдань освіти є охоплення навчанням дітей з особливими освітніми потребами. Тому в районі було організовано інклюзивне навчання для 15 дітей у КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст №1» 3 учні, КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ст № 2 ім В.П. Мельника» 4 учні, КЗ «Рудосільський НВК «ЗОШ І – ІІІ ст.- д/с» 4 учні, КЗ «Мармуліївський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-д/с» 1 учень, КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І – ІІІ ст.» 3 учні.

Також у 2017/2018 н.р було організовано навчання за індивідуальною формою для 13 учнів , які мають особливості психофізичного розвитку та не можуть відвідувати навчальний заклад.

З метою охоплення дітей позакласною роботою організовано гурткову роботу у Володарських ЗОШ, Пархомівському НВК.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2