Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Робоча зустріч з прикордонниками
П'ятниця, 06 квітня 2018, 09:34

Робоча зустріч з прикордонниками 1В рамках співпраці 5 квітня 2018 року було проведено зустріч спеціалістів Володарського районного центру зайнятості з представником Державної прикордонної служби України старшим офіцером Окремого регіонального центру комплектування кадрів в Київській області майором Шевченко М. П. .

   В ході зустрічі Шевченко М. П. повідомила про підбір кадрів на наявні вакансії в прикордонній службі: водій автотранспортних засобів ( категорії B. C. D. E.), механік, дизеліст, старший технік, телефоніст, технік, моторист, старший кок, тракторист, електрик, кулеметник . Ознайомила з умовами вступу 2018 року до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького .

 
Найефективніший та найкоротший шлях до працевлаштування - це плідна співпраця клієнта і служби зайнятості
Вівторок, 27 березня 2018, 15:31

     IMG 6100  З метою посилення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та для задоволення попиту підприємств у робочій силі, а також для зниження рівня безробіття, 26 березня 2018 року в приміщенні Володарського районного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій за участю таких роботодавців: ФОП Залєвської Тетяни Степанівни - вакантна посада продавець продовольчих товарів; ФОП Безоглюк Ірини Олександрівни – вакантна посада продавець продовольчих товарів , ФОП Поліщук Ганни Миколаївни - вакантна посада бармен, ТОВ «ЗЕНІТ» - вакантна посада електрик дільниці та ПП «АГРАРНЕ»- вакантна посада тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва на роботи постійного характеру.

       Відкрив ярмарок вакансій директор Володарського районного центру зайнятості Яценко Володимир Володимирович, який ознайомив роботодавців та безробітних з послугами, що надаються службою зайнятості.

       Запрошені роботодавці докладно розповіли шукачам роботи про вимоги до кандидатів та функціональні обов’язки. Зокрема, заступник директора ПП «АГРАРНЕ», Сергій Леонідович Марчук запевнив присутніх, - ми цінуємо командну роботу та прагнемо створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом.

       Ярмарок вакансій відвідали 34 особи з числа безробітних. На поставлені запитання претенденти на запропоновані посади отримали ґрунтовні відповіді та пройшли співбесіди з роботодавцями. Три особи дали згоду відразу йти працювати на запропоновані вакансії.

       Наприкінці заходу роботодавці та безробітні висловили велику подяку фахівцям центру зайнятості за проведену ярмарку вакансій, відзначивши високий рівень його організації.

 
Ярмарок професій
Четвер, 22 березня 2018, 10:38

    IMG 5984 21 березня 2018 року спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Відділом освіти Володарської райдержадміністрації в приміщенні Володарського районного будинку культури організували та провели традиційний «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

     Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

     Понад 120 майбутніх випускників шкіл району, а також їхні батьки відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації на «Ярмарок професій» прибули представникинавчальних закладів: Університет державної фіскальної служби України, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Національний транспортний університет, Інститут спеціального звязку та захисту інформації, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Державний університет інфраструктури та технологій, Університет «Крок», Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Технолого-економічний коледж БНАУ та ДПТНЗ Володарський професійний аграрний ліцей. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування випускників.

     Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в   перспективі - усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

      За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

 
ОГОЛОШЕННЯ
Середа, 14 березня 2018, 12:49

0001

 
Серед зареєстрованих безробітних на Київщині 7,7 тисяч жінок
Понеділок, 05 березня 2018, 11:20

У січні 2018 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористались понад 16 тисяч зареєстрованих безробітних, з них – 53,5% жінок (8,7 тис.осіб). Вже протягом першого місяця року 264 жінки отримали роботу за направленням служби зайнятості. Станом на 01 лютого 2018 року на обліку перебували 7,7 тис. (або 53%) жінок.

За професійною структурою найбільше жінки працювали у сферах торгівлі (майже 2 тис. осіб), переробній промисловості (1,1 тис. осіб) та у сільському господарстві (понад 1 тис. осіб).

«З метою формування активної позиції жінок на ринку праці, у базових центрах зайнятості Київщини проводяться тренінги, семінари, презентації професій, курси навчання, - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. – Зокрема, у січні цього року перенавчились або підвищили кваліфікацію за допомогою служби зайнятості 290 безробітних жінок».

Важливою підтримкою є участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру – у січні направлення отримали майже 90 осіб.

Тим, хто бажає стати підприємцем, служба зайнятості теж надає допомогу. Так, з 94 осіб, що у 2017 році отримали виплату на відкриття власної справи – 34 жінки. Та й види підприємницької діяльності у них теж «жіночі» - виготовлення декоративних та столових свічок, пошиття спортивного одягу, виробництво овочевих салатів та хлібобулочних виробів, перукарські послуги та інші.

Отже, довірте Ваше працевлаштування державній службі зайнятості та отримуйте задоволення від улюбленої роботи!

За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (044) 296-78-06

 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>

Сторінка 12 з 20