Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЦентр зайнятості
День відкритих дверей
Четвер, 21 березня 2019, 17:36

IMG 8430У Володарській районній філії Київського обласного центру 20 березня 2019 року зайнятості відбувся День відкритих дверей.

На захід завітали учні 10 та 11 класу Володарських ЗОШ №1 та №2, студенти Володарського аграрного професійного ліцею, вчителі.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор філії, Володимир Яценко, який зауважив, що часто молодь при виборі професії керується модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці і побажав зробити вдалий вибір свого професійного майбутнього, адже це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання.

Фахівці служби зайнятості провели екскурсію, під час якої учні ознайомились з послугами, які надаються шукачам роботи та роботодавцям, з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці, а також мали змогу за допомогою татч-скрину спробувати знайти роботу, яка їх зацікавила.

В профорієнтаційному секторі увагу учнів привернули папки з описом професій та паспортами навчальних закладів, де можна ці пофесії здобути.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Лідія Когут провела презентацію діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа», який дає можливість визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. Також діти із задоволенням переглянули відеоролик з даної тематики та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.

Всього в заході участь взяло 102 учні та вчителі.

 
Профорієнтаційний захід
Середа, 20 березня 2019, 11:47

IMG 8360Провідний фахівець Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Лідія Когут 19 березня 2019 року провела профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів Володарської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В. П. Мельника. Школярам презентували новинку Державної служби зайнятості – діагностичний комплекс для он-лайн профорієнтаційного тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Лідія Когут  розповіла учням, що таке тестування гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для користувача. За результатами повного тестування програма формує комплексний звіт за напрямками: професійні інтереси та цінності, рівень розвитку (ІQ) та структура інтелекту, психологічні схильності та додаткова психологічна інформація.

«Зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії до душі у майбутньому», - зауважила Лідія Когут.

Після проведеної презентації майбутні випускники зацікавилися можливістю пройти онлайн тестування.

 
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за лютий 2019 року
Вівторок, 19 березня 2019, 14:56

Протягом лютого 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 926 громадян. Отримали статус безробітного 55 осіб, з них 31 особа становили жінки, 19 осіб – молодь у віці до 35 років, 18 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 32 громадян, з них 12 мали статус безробітного. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3380 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В лютому участь в тимчасових роботах прийняло 68 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 63 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

348 безробітних громадян відвідало 21 профконсультаційний та профінформаційний семінар та один День відкритих дверей на виробництві.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 92 учні випускних класів, для яких було проведено 4 тематичних уроки. Загалом, клієнти служби зайнятості протягом лютого 2019 року отримали 567 профорієнтаційних послуг.

 
Семінар "Я маю право"
П'ятниця, 15 березня 2019, 14:36

IMG 8355В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 15 березня 2019 року відбулася зустріч начальника Володарського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Валенкевич Ніни з безробітними громадянами, які перебувають на обліку в Володарській районній філії КОЦЗ, в ході якої розглянуто питання захисту прав громадян, порядку вирішення спорів у судовому порядку, реалізації прав громадян на звернення до органів влади, зокрема, до органів виконавчої служби щодо примусового виконання рішень. Учасники заходу отримали докладні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети відповідної тематики.

 
Семінар для жінок
Вівторок, 12 березня 2019, 09:25

IMG 8341З нагоди жіночого свята 8 березня в приміщенні Володарської районної філії ЦОЦЗ 7 березня 2019 року відбувся семінар для жінок «Жінка на ринку праці». На захід завітали 15 безробітних різного віку. Об’єднувало учасниць принаймні одне - кожна з них мріє про роботу, яка б приносила не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

Участь у заході взяли директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко, провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут та начальник Володарського відділу обслуговування громадян Сквирського обєднаного управління ПФУ у Київській області Тетяна Гурська.

Розпочав семінар директор районної філії Володимир Яценко, який ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці та привітав учасниць семінару з наступаючим святом. Тетяна Гурська розповіла про зміни в пенсійному законодавстві та ознайомила з сучасними сервісами Пенсійного фонду, які дозволяють самостійно контролювати свій страховий стаж.

Спеціаліст з активної підтримки Лідія Когут надала учасницям заходу корисні поради щодо уникнення помилок під час пошуку роботи, презентувала офіційний сайт Державної служби зайнятості та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, поінформувала про можливості on-line навчання та отримання корисних навичок самопрезентації на ринку праці. Захід пройшов в невимушеній атмосфері.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 20