Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Інформація
Вівторок, 17 березня 2020, 15:30

порадиНезважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

Державна служба зайнятості організовує свою роботу з урахуванням прийнятих рішень Уряду та рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо запобігання поширенню епідемії, спричинених коронавірусом COVID-19.

Ми запроваджуємо на період карантину тимчасові особливості обслуговування клієнтів нашими центрами зайнятості та їх філіями:

- у кожному центрі зайнятості розміщується оголошення про тимчасовий порядок роботи установи, адреси електронної пошти центру зайнятості та обласного центру зайнятості, номер телефону чергового фахівця, номер телефону гарячої лінії обласного центру зайнятості, які ми створили для вашої зручності. Номери телефонів тут:
https://is.gd/Zs1MEj

- прийом документів від клієнтів, у тому числі для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені у кожному центрі зайнятості.
Опрацювання документів проходить щоденно, за результати чого з вами зв’язується фахівець центру зайнятості, який спеціалізується на питанні, що вас цікавить. Звертаємо увагу, що вам необхідно обов’язково надати центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими ви перебуваєте на постійному зв’язку

- на виконання рішення Уряду кількість клієнтів, які можуть одночасно перебувати у приміщенні центру зайнятості, становить не більше 10 осіб

Якщо ви вже зареєстровані як безробітний:

- кар’єрний радник з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації. Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником або через гарячу лінію обласного центру зайнятості

- на період карантину віддається перевага взаємодії з кар’єрним радником без відвідування центру зайнятості, тобто у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту). Саме таким чином ви можете отримувати консультації та відповіді на ваші запитання

- відвідування центру зайнятості, яке було призначено до запровадження карантину, переноситься на іншу дату. Пам’ятайте, що кар’єрні радники будуть з вами зв’язуватися стосовно призупинення відвідування центру зайнятості

- у разі, якщо відвідування було призначене до 12.03.2020, тобто до запровадження карантину, на березень 2020, але ви повідомили кар’єрного радника про неможливість відвідування центру зайнятості/ філії через побоювання за своє здоров’я чи через погане самопочуття, за таке невідвідування до вас не будуть застосовуватися штрафні санкції, так само як ви не будете зняті з обліку.

 
Доступні кредити для розвитку підприємництва
Понеділок, 02 березня 2020, 16:25

DSC 0563В рамках реалізації державного проекту "Доступні кредити 5-7-9 %", директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко 28 лютого зустрівся з керуючою Володарським відділенням "ПриватБанку" Юлією Барсою. До заходу також долучилися представники малого бізнесу.

Володимир Яценко розповів присутнім, що державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України та Прем'єр-Міністра України з метою спрощення доступу мікро та малого бізнесу до банківського кредитування.
Завдання програми - посилення конкурентоспроможності українського мікро та малого бізнесу, створення нових робочих місць, повернення трудових мігрантів. За попередніми розрахунками програма сприятиме створенню понад 90 тис нових робочих місць
.

Юлія Барса ознайомила учасників заходу з умовами та критеріями відбору кандидатів для участі в Програмі та надала відповіді на задані запитання.

Більш детально про Програму, умови участі в ній та про визначені банки-кредитори можна дізнатись за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/.

 
Засідання круглого столу
Вівторок, 25 лютого 2020, 14:39

IMG 20200221 111014Минулого тижня на базі Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулося засідання «Круглого столу» зі страхувальниками району на тему: «Основні напрямки роботи Фонду соціального страхування України». В засіданні взяли участь директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко, виконуюча обов’язки начальниці Білоцерківського відділення Фонду соціального страхування України Лілія Савчук, страховий експерт з охорони праці Микола Гордієнко, головна спеціалістка відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Лілія Губатенко та представники установ, підприємств, організацій Володарського району.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор районної філії КОЦЗ Володимир Яценко, який наголосив присутнім на актуальності проведення подібних заходів, адже питання охорони праці є дуже важливим і має неабияке значення для українського суспільства, надто сьогодні, коли більшість підприємств намагається оптимізувати виробничі витрати і не приділяють належної уваги створенню безпечних і нешкідливих умов праці.

DSC 0554Микола Гордієнко розповів про роль страхових експертів з охорони праці, порядок розслідування нещасних випадків на виробництві та профілактику виробничого травматизму, який завдає не лише багато горя і страждань конкретним людям, їхнім рідним та близьким, а й безпосередньо впливає на економіку країни.

Лілія САВЧУК повідомила учасників заходу, що  місія Фонду — це реалізація гарантії соціального захисту всім громадянам України, що перебувають в офіційних трудових відносинах, та ознайомила з страховими виплатами і соціальними послугами потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

Велика увага на засіданні Круглого столу також приділялася питанню створення на підприємствах комісії із соціального страхування та розрахунку і оплаті листків непрацездатності. Лілія Губатенко надала присутнім практичні рекомендації з даного питання.

За підсумками засідання Круглого столу зі страхувальниками Володарського району було досягнуто домовленість про співпрацю, посилення контролю роботодавцями за дотриманням працівниками правил і норм з охорони праці та неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

 
День кар’єри на підприємстві
Вівторок, 25 лютого 2020, 09:28

IMG 8824Одним із найважливіших пріоритетів діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з роботодавцями – основними партнерами в реалізації державної політики зайнятості. Співпраця з ними безпосередньо впливає на якість надання службою зайнятості соціальних послуг населенню.

Тому з метою активізації зусиль безробітних до пошуку роботи та надання їм можливості ознайомитись з роботою підприємства, 21 лютого 2020 року Володарською районною філією КОЦЗ було організовано День карєри на приватно-орендному підприємстві «СВІТАНОК». Дане підприємство було засноване у 2000 р. Займається вирощуванням зернових та олійних культур.

Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко ознайомив присутніх з ситуацією на місцевому ринку праці та виявив сподівання, що даний захід дасть можливість в перспективі укомплектувати підприємство кадрами, а також допоможе незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок, акцентувала увагу на інформації про послуги, які надає служба зайнятості роботодавцям: укомплектування вакансій, професійна підготовка, перепідготовка та підвищення кваліфікації безробітних з подальшим працевлаштуванням під замовлення роботодавців, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Презентацію підприємства провів головний інженер Володимир Білоніжко, який ознайомив присутніх з роботою підприємства, умовами праці, рівнем заробітної плати, соціальними гарантіями для працівників

По закінченню заходу кожен безробітний мав можливість отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

 
Семінар для безробітних
П'ятниця, 31 січня 2020, 16:21

IMG 20200130 11014230 січня 2020 року в Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар з орієнтації на військову службу в Збройні Сили України. Мета заходу - інформування шукачів роботи щодо умов проходження служби за контрактом у Збройних  Силах України. У заході взяли участь представник  військової частини А 1232 головний старшина дивізіону  Іван Лавренюк, представник Володарського військового комісаріату старший лейтенант Дмитро Шинкарук та запрошені безробітні.

Фахівець сектору активної підтримки Лідія Когут розповіла про стан ринку праці в районі, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості. Відмітила що  сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування з достойним рівнем оплати праці.

Представник військової частини докладно розповів про умови проходження військової служби за контрактом, з основними вимогами до претендентів, можливостями отримання військових спеціальностей у відповідних навчальних закладах та подальшого кар’єрного росту.

Також безробітні дізналися про грошове та матеріальне забезпечення, соціальний та правовий захист військовослужбовців. Всі зацікавлені в зарахуванні на військову службу за контрактом мали можливість отримати відповіді на поставлені запитання.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 26