Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
На Київшині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді
Середа, 29 травня 2019, 08:58

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася на 0,8 тисяч осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб.

         “Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять для старшокласників та студентів уроки на теми “Хочу. Можу. Треба.”, “Гендер і професія”, “Професії майбутнього”. А під час професіографічних екскурсій на підприємствах молодь дізнається більше про робітничі професії”, - зазначив Денис Дармостук.

Так, профорієнтаційними послугами у січні-квітні 2019 року скористалися 5,8 тисях безробітної молоді. Крім того, 92% зареєстрованої у службі зайнятості молоді мали професійний досвід, найбільше (21%) - раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі, а найменше (5%) - у фінансовій та страховій діяльності.

Якщо є бажання перенавчитися чи підвищити кваліфікацію, пропонуємо завітати до служби зайнятості. З початку року майже 650 молодих людей у Київській області скористалися такою можливістю.

Також, за цей період до громадських та інших робіт тимчасового характеру долучилися 774 особи з числа молоді. Це 24% від загальної кількості залучених безробітних.

 
День відкритих дверей в Володарському відділенні поліції
Вівторок, 21 травня 2019, 09:48

IMG 868220 травня 2019 року в Володарському відділенні поліції відбувся День відкритих дверей для 16 безробітних громадян. Перед початком заходу директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко провів робочу зустріч з начальником Володарського відділення поліції підполковником Василем Харченком та начальником відділення офіцерів запасу Володарського районного військового комісаріату майором Максимом Чаплінським, на якій було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю.

Відкрив міні-ярмарок директор філії Володимир Яценко, який зазначив, що міні-ярмарки вакансій - це сучасний метод спілкування роботодавця та шукачів роботи, який дозволяє задовольнити потреби роботодавця в кадрах і допомогти працевлаштуватися безробітним громадянам, адже це одне із головних завдань служби зайнятості.

Начальник Володарського відділення поліції підполковник Василь Харченко презентував шукачам роботи службу в Національній поліції, ознайомив з вимогами до кандидатів, умовами проходження відбору, про можливість подання заяви на участь в конкурсі  в електронному вигляді  та наголосив на тому, що охороняти та захищати права кожної людини, а також інтереси суспільства і держави, почесно та престижно.

Начальник відділення офіцерів запасу Володарського районного військового комісаріату майор Максим Чаплінський розповів учасникам заходу про умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби за контрактом, акцентував увагу присутніх на пільги та соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей. «Професія військовослужбовця є актуальною та перспективною, забезпечує соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення» - зазначив представник військового комісаріату.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок ознайомила присутніх із станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників

Учасники заходу в ході зустрічі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 
Ярмарок вакансій
Вівторок, 23 квітня 2019, 09:59

IMG 8641Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарку вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця 22 квітня 2019 року у Володарській філії Київського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій.
В роботі заходу взяли участь:
директор Володарської філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок, директор ТОВ «Ресурс» Мечислав Цісельський, приватний підприємець Анатолій Огороднік, представники ПП «ІНЖБУДТОРГ», КП Володарської селищної ради «Володарка».

Роботодавці представили актуальні вакансії на ринку праці Володарщини – підсобний робітник, продавець непродовольчих товарів, маляр, муляр, лицювальник, штукатур, слюсар-сантехнік, покрівельник ,машиніст бульдозера, водій-навантажувача, електрослюсар, вантажник, електрогазозварник.
Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Присутні мали можливість познайомились з діяльністю підприємств, умовами праці, отримати вичерпні відповіді на задані питання.
Ярмарок вакансій відвідали
30 безробітних та незайнятих громадян. В результаті проведеного заходу 4 особи виявили бажання пройти співбесіду.
Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

 
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за березень 2019 року
Середа, 17 квітня 2019, 11:02

Протягом березня 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 911 громадян. Отримали статус безробітного 41 особа, з них 19 осіб становили жінки, 12 осіб – молодь у віці до 35 років, 16 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 170 громадян. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3559 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В березні участь в тимчасових та громадських роботах прийняло 241 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 112 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

329 безробітних громадян відвідало 20 профконсультаційних та профінформаційних семінарів та один День відкритих дверей на виробництві.

Було проведено 1 інформаційний семінар для працівників закладів загальної середньої освіти.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 177 учнів випускних класів, для яких було проведено 2 тематичні уроки та День відкритих дверей служби зайнятості.

Загалом, клієнти служби зайнятості протягом березня 2019 року отримали 701 профорієнтаційну послугу.

 
ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ У ВОЛОДАРЦІ
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:14

IMG 8615Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. Так, 05 квітня 2019 року в приміщенні Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся ярмарок професій для випускників шкіл селища Володарка та району.

Вже зранку в актовому залі школи було гамірно і багатолюдно. Адже на ярмарку зібралися представники 18 навчальних закладів та більше 200 випускників і їх вчителів.

Свої навчальні заклади презентували освітяни району та області, Вищі навчальні заклади представляли Національний транспортний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний університет державної фіскальної служби, Університет економіки та права «КРОК», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Європейський університет,Уманський національний університет садівництва, Національний університет харчових технологій, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Крім вишів, були представлені й численні професійно-технічні навчальні заклади, адже сьогодні саме робочих рук бракує на українському ринку праці. Загалом на ярмарку професій кожен випускник міг знайти собі фах до вподоби - освітяни пропонували професійну підготовку за різними профілями: природничими, гуманітарними, технічними, економічними, медичними, мистецькими тощо.

Усі запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, показати відеоролики, похвалитися здобутками й перемогами. Старшокласники цікавилися правилами вступу, професіями, які можна здобути, умовами навчання та проживання, перспективами працевлаштування та кар’єрного росту. Розпитували не лише викладачів, а й студентів.

Листівки, буклети, відео презентації – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Також випускники отримали інформацію про ринок праці, навчальні заклади, за якими здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації служба зайнятості, можливість пройти онлайн-тестування за допомогою діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа».

За активну участь у проведенні ярмарку представники навчальних закладів отримали подяки.

Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко зазначив: «Ми прагнули, щоб ярмарок професій був корисним, пізнавальним, сучасним та ефективним. Сподіваємося, що завдяки тісній співпраці служби зайнятості та навчальних закладів, випускники отримали не тільки актуальну і корисну інформацію, а й гарний настрій, заряд енергії та оптимізму.»

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 21