Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за лютий 2019 року
Вівторок, 19 березня 2019, 14:56

Протягом лютого 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 926 громадян. Отримали статус безробітного 55 осіб, з них 31 особа становили жінки, 19 осіб – молодь у віці до 35 років, 18 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 32 громадян, з них 12 мали статус безробітного. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3380 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В лютому участь в тимчасових роботах прийняло 68 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 63 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

348 безробітних громадян відвідало 21 профконсультаційний та профінформаційний семінар та один День відкритих дверей на виробництві.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 92 учні випускних класів, для яких було проведено 4 тематичних уроки. Загалом, клієнти служби зайнятості протягом лютого 2019 року отримали 567 профорієнтаційних послуг.

 
Семінар "Я маю право"
П'ятниця, 15 березня 2019, 14:36

IMG 8355В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 15 березня 2019 року відбулася зустріч начальника Володарського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Валенкевич Ніни з безробітними громадянами, які перебувають на обліку в Володарській районній філії КОЦЗ, в ході якої розглянуто питання захисту прав громадян, порядку вирішення спорів у судовому порядку, реалізації прав громадян на звернення до органів влади, зокрема, до органів виконавчої служби щодо примусового виконання рішень. Учасники заходу отримали докладні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети відповідної тематики.

 
Семінар для жінок
Вівторок, 12 березня 2019, 09:25

IMG 8341З нагоди жіночого свята 8 березня в приміщенні Володарської районної філії ЦОЦЗ 7 березня 2019 року відбувся семінар для жінок «Жінка на ринку праці». На захід завітали 15 безробітних різного віку. Об’єднувало учасниць принаймні одне - кожна з них мріє про роботу, яка б приносила не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

Участь у заході взяли директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко, провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут та начальник Володарського відділу обслуговування громадян Сквирського обєднаного управління ПФУ у Київській області Тетяна Гурська.

Розпочав семінар директор районної філії Володимир Яценко, який ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці та привітав учасниць семінару з наступаючим святом. Тетяна Гурська розповіла про зміни в пенсійному законодавстві та ознайомила з сучасними сервісами Пенсійного фонду, які дозволяють самостійно контролювати свій страховий стаж.

Спеціаліст з активної підтримки Лідія Когут надала учасницям заходу корисні поради щодо уникнення помилок під час пошуку роботи, презентувала офіційний сайт Державної служби зайнятості та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, поінформувала про можливості on-line навчання та отримання корисних навичок самопрезентації на ринку праці. Захід пройшов в невимушеній атмосфері.

 
День відкритих дверей на виробництві ТОВ «ФК ЛТД»
Понеділок, 04 березня 2019, 14:08

  IMG 8330   01 березня Директором та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості, в рамках Дня відкритих дверей на виробництві організовано та проведено екскурсію на підприємство ТОВ «ФК ЛТД».

     Мета заходу – знайомство пошукачів роботи із можливостями працевлаштування за актуальними вакансіями та надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із підприємством, переліком робочих місць, які є на підприємстві, соціальними гарантіями для працівників.

     У заході взяли участь 33 безробітних.

     Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко ознайомив безробітних з ситуацією на місцевому ринку праці. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла учасникам заходу про співпрацю роботодавця із службою зайнятості, про послуги, які надаються службою зайнятості.

       Презентацію  свого підприємства, яке в основному спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, провів директор підприємства Каплун Тарас Миколайович. Головний інженер Лесенко Микола Федорович ознайомив присутніх з умовами роботи та відповів на поставлені запитання, які цікавили безробітних.

     Перед початком даного заходу, директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценко Володимир Володимирович зустрівся з керівником підприємства Каплуном Тарасом Миколайовичем та обговорив шляхи подальшої співпраці.

       Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, організації робіт тимчасового характеру, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

 
Військова служба за контрактом це – престижно, вигідно та почесно!
Четвер, 28 лютого 2019, 09:57

DSC 0255З метою забезпечення чіткої взаємодії між Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості та Володарським районним військовим комісаріатом в напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на інформування та орієнтацію безробітних громадян щодо проходження служби в Збройних Силах України за контрактом, 27 лютого 2019 року директором філії Яценком Володимиром та військовим комісаром підполковником Самарським Віталієм було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. Цього ж дня для безробітних громадян, які потребують працевлаштування та можуть бути прийняті на військову службу за контрактом був проведений семінар.

Директор Володарської районної філії Володимир Яценко ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на ринку праці району та наголосив, що сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці..

Військовий комісар Володарського РВК підполковник Олег Самарський ознайомив безробітних з порядком відбору та вимогами до кандидатів, які претендують на військову службу за контрактом, детально розповів про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення військовослужбовців.

Захід відвідали 17 осіб. Кожен бажаючий  мав можливість отримати докладну відповідь на свої запитання. Трьох громадян зацікавила можливість проходження військової служби за контрактом, адже це - престижно, вигідно та почесно.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 26