Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за березень 2019 року
Середа, 17 квітня 2019, 11:02

Протягом березня 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 911 громадян. Отримали статус безробітного 41 особа, з них 19 осіб становили жінки, 12 осіб – молодь у віці до 35 років, 16 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 170 громадян. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3559 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В березні участь в тимчасових та громадських роботах прийняло 241 особи.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 112 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

329 безробітних громадян відвідало 20 профконсультаційних та профінформаційних семінарів та один День відкритих дверей на виробництві.

Було проведено 1 інформаційний семінар для працівників закладів загальної середньої освіти.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 177 учнів випускних класів, для яких було проведено 2 тематичні уроки та День відкритих дверей служби зайнятості.

Загалом, клієнти служби зайнятості протягом березня 2019 року отримали 701 профорієнтаційну послугу.

 
ЯРМАРОК ПРОФЕСІЙ У ВОЛОДАРЦІ
Понеділок, 08 квітня 2019, 15:14

IMG 8615Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків у житті молодої людини. Обрати професійне майбутнє молоді допомагає служба зайнятості. Так, 05 квітня 2019 року в приміщенні Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбувся ярмарок професій для випускників шкіл селища Володарка та району.

Вже зранку в актовому залі школи було гамірно і багатолюдно. Адже на ярмарку зібралися представники 18 навчальних закладів та більше 200 випускників і їх вчителів.

Свої навчальні заклади презентували освітяни району та області, Вищі навчальні заклади представляли Національний транспортний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний університет державної фіскальної служби, Університет економіки та права «КРОК», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Європейський університет,Уманський національний університет садівництва, Національний університет харчових технологій, Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна». Крім вишів, були представлені й численні професійно-технічні навчальні заклади, адже сьогодні саме робочих рук бракує на українському ринку праці. Загалом на ярмарку професій кожен випускник міг знайти собі фах до вподоби - освітяни пропонували професійну підготовку за різними профілями: природничими, гуманітарними, технічними, економічними, медичними, мистецькими тощо.

Усі запрошені представники навчальних закладів намагалися якомога більше розповісти про цікаве й насичене студентське життя, показати відеоролики, похвалитися здобутками й перемогами. Старшокласники цікавилися правилами вступу, професіями, які можна здобути, умовами навчання та проживання, перспективами працевлаштування та кар’єрного росту. Розпитували не лише викладачів, а й студентів.

Листівки, буклети, відео презентації – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Також випускники отримали інформацію про ринок праці, навчальні заклади, за якими здійснює підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації служба зайнятості, можливість пройти онлайн-тестування за допомогою діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа».

За активну участь у проведенні ярмарку представники навчальних закладів отримали подяки.

Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко зазначив: «Ми прагнули, щоб ярмарок професій був корисним, пізнавальним, сучасним та ефективним. Сподіваємося, що завдяки тісній співпраці служби зайнятості та навчальних закладів, випускники отримали не тільки актуальну і корисну інформацію, а й гарний настрій, заряд енергії та оптимізму.»

 
Інноваційні підходи у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю
Понеділок, 01 квітня 2019, 09:53

IMG 846629 березня 2019 року в Володарській районній філії КОЦЗ пройшов семінар з психологами та педагогами закладів загальної середньої освіти району.

Проблема професійної орієнтації учнівської молоді не нова, але дуже актуальна, тому державна служба зайнятості вважає саме професійну орієнтацію своїм основним та головним напрямком роботи з молоддю.

Метою даного заходу було ознайомлення з сучасними методами профорієнтації молоді, в тому числі з діагностичним комплексом «Моя професія: консультаційна мережа».

Директор філії Володимир Яценко ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці та виявив сподівання, що співпраця служби зайнятості та шкіл району допоможе учнівській молоді зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Презентуючи веб-базову платформу он-лайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут повідомила, що проходження тесту гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини та наголосила на необхідності комплексного підходу у роботі з учнями починаючи з 8 класу, використовуючи різноманітні форми роботи.

У ході семінару всі учасники додатково ознайомились з графіком проведення профорієнтаційних заходів, отримали відповідні роздаткові матеріали, контакти, обмінялись думками з даного питання та погодили плани на найближчий час.

 
День відкритих дверей
Четвер, 21 березня 2019, 17:36

IMG 8430У Володарській районній філії Київського обласного центру 20 березня 2019 року зайнятості відбувся День відкритих дверей.

На захід завітали учні 10 та 11 класу Володарських ЗОШ №1 та №2, студенти Володарського аграрного професійного ліцею, вчителі.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор філії, Володимир Яценко, який зауважив, що часто молодь при виборі професії керується модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці і побажав зробити вдалий вибір свого професійного майбутнього, адже це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання.

Фахівці служби зайнятості провели екскурсію, під час якої учні ознайомились з послугами, які надаються шукачам роботи та роботодавцям, з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці, а також мали змогу за допомогою татч-скрину спробувати знайти роботу, яка їх зацікавила.

В профорієнтаційному секторі увагу учнів привернули папки з описом професій та паспортами навчальних закладів, де можна ці пофесії здобути.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Лідія Когут провела презентацію діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа», який дає можливість визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. Також діти із задоволенням переглянули відеоролик з даної тематики та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.

Всього в заході участь взяло 102 учні та вчителі.

 
Профорієнтаційний захід
Середа, 20 березня 2019, 11:47

IMG 8360Провідний фахівець Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Лідія Когут 19 березня 2019 року провела профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів Володарської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В. П. Мельника. Школярам презентували новинку Державної служби зайнятості – діагностичний комплекс для он-лайн профорієнтаційного тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Лідія Когут  розповіла учням, що таке тестування гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для користувача. За результатами повного тестування програма формує комплексний звіт за напрямками: професійні інтереси та цінності, рівень розвитку (ІQ) та структура інтелекту, психологічні схильності та додаткова психологічна інформація.

«Зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії до душі у майбутньому», - зауважила Лідія Когут.

Після проведеної презентації майбутні випускники зацікавилися можливістю пройти онлайн тестування.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 26