Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Півфінальна гра серед учнівських команд КВК
Середа, 28 листопада 2018, 11:41

Загальна126 листопада 2018 року у Васильківському будинку культури відбулася півфінальна гра серед учнівських команд КВК мотиваційно-змагального конкурсу “Обери майбутнє”.
       У півфіналі змагалися 6 команд: 2 з Білої Церкви, Василькова, Обухова, Сквирського та Володарського районів.
Кожна команда викладалася на максимум і демонструвала всі свої таланти. Боротьба була дуже запеклою. Але серед шести претендентів, найяскравіше презентували себе три команди: “FT БЕМС” “Дюрасел”, та “Тимчасово безробітні”.
      З відривом у 1 бал, перемогла команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації.
Надзвичайно вагомого внеску до копілки команди додала капітан Ілона Бербер, яка виграла конкурс капітанів.
Голова жюрі - заступник директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” Алла Радзівіл вручила команді переможцю грамоту за пере місце та подарунки кожному члену команди.
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості щиро вітає команду «FT БЕМС» та бажає перемоги у фінальній грі.
Фінал конкурсу “Обери майбутнє” пройде 13 грудня 2018 року у Переяслав-Хмельницькому.

 
Робоча зустріч з роботодавцем
Четвер, 22 листопада 2018, 16:40

      IMG 8081     22 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч директора приватного підприємства «ІНЖБУДТОРГ» Власюка Олександра Михайловича з директором Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем.
           Підприємство займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування , виробництвом кузовів для автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів , будівництвом, будівельно-монтажними роботами, покриття підлоги й облицювання стін, установлення столярних виробів.

         Під час зустрічі з керівником обговорені питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості., працевлаштування на тимчасові роботи, безпосереднє стажування на виробництві з гарантійним працевлаштуванням.

Так, на підприємстві існує гостра потреба в кваліфікованих кадрах (інженер-енергетик, інженер з охорони праці, виконавець робіт, головний інженер, вибірник-укладальник каменя, маляр, штукатур, покрівельник будівельний, слюсар-сантехнік, лицювальник(будівельний).

           В 2018 році підприємство скористалося можливістю отримати компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за одну особу, яка працевлаштована на новостворене робоче місце за направленням служби зайнятості.

В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між Володарською районною філією КОЦЗ та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства, подано 10 вакантних посад на постійне місце роботи, згідно інформації про попит на робочу силу.

 
Міні-ярмарок вакансій – одна з дієвих форм співпраці служби зайнятості з роботодавцем.
Четвер, 15 листопада 2018, 17:25

IMG 8017        З метою налагодження співпраці з роботодавцем – ТОВ «ПРАЙМ-П», в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій, на якому було запропоновано наступну вакантну посаду: вантажник.

       Відкрила ярмарок вакансій начальник відділу взаємодії з роботодавцями Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості, Бучок Любов Миколаївна, яка ознайомила безробітних з послугами, що надаються службою зайнятості, а також з станом ринку праці та умовами роботи, оплатою праці і соціальними гарантіями працевлаштування, докладно розповіла шукачам роботи про вимоги до кандидатів та функціональні обов’язки, а також ознайомила присутніх з інформацією про вакансії, можливістю проходження навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, стажування, індивідуального навчання, а також забезпечення роботодавця потребою в робочій силі та можливістю працювати у роботодавця на роботах тимчасового характеру.

          Міні-ярмарок відвідали 14 осіб з числа безробітних. Проведений міні-ярмарок вакансій показав, що він є актуальним, як для громадян, які шукають роботу, так і для роботодавців, зацікавлених у швидкому підборі персоналу. На всі свої запитання претенденти на запропоновані посади отримали ґрунтовні відповіді.

         Запропоновану вакансію вантажника, було укомплектовано, після проведеного заходу.

          Від даного діалогу є сподівання, що будь-яка конструктивна зустріч принесе бажані результати.

 
Профорієнтацйний змагально-мотиваційного захід серед учнівських команд «Обери майбутнє»
Вівторок, 30 жовтня 2018, 17:08

IMG 789830.10.2018 Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з КЗ «Володарський районний центр творості та юнацтва» проведено відбірковий етап профорієнтацйного змагально-мотиваційного західу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В заході брали участь 4 команди: команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1, команда « СМС» Володарська ЗОШ № 2, команда « Дорослі діти » Пархомівський НВК та команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації.

   Усі команди вели надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу, підібрали цікаві жарти та яскраві костюми, які чітко змалювали образи та характерні риси кожного фаху. Найпопулярнішими стали професії водія автотранспортних засобів, фермера, вчителя, поліцейського та ін.

     Кожна з команд мала власний оригінальний підхід до конкурсів «Візитівка», «Конкурс капітанів» та музичного конкурсу «Реклама професій».

     Метою проведення заходу було привернення уваги учнівської молоді до необхідності обґрунтованого вибору професії.  

   Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи членам журі, було важко визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця.
     За підсумками членів журі переможцем у Грі КВК стала
команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації (29,4 бали), яка 26 листопада 2018 року візьме участь у півфінальній грі в м. Василькові. Слідом за переможницею на друге місце вийшла команда « Дорослі діти » Пахомівський НВК (29,0 балів) та ІІІ місце отримала команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1(28,8 балів). З невеликим відривом у балах четверте місце зайняла команда «СМС» Володарської ЗОШ № 2 (25,6 балів).

Детальніше...
 
Ярмарок професій
Вівторок, 23 жовтня 2018, 09:53

IMG 785119 жовтня 2018 року спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Відділом освіти Володарської райдержадміністрації в приміщенні Володарського районного будинку культури організували та провели традиційний «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

     Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних  робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

     Понад 150 майбутніх випускників шкіл району, а також їхні батьки  відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

     Для презентації на «Ярмарок професій» прибули представникинавчальних закладів:Національний університет оборони, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Національний транспортний університет, Інститут спеціального звязку та захисту інформації, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Державний університет інфраструктури та технологій, Уманський державний педагогічний університет, Національний університет харчових технологій, Університет економіки та права «Крок», Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Ірпінський коледж економіки та права, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж та ДПТНЗ Володарський професійний аграрний ліцей. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування випускників.

     Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в   перспективі - усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

     За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 21