Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Ярмарок вакансій
П'ятниця, 07 червня 2019, 10:05

              IMG 8741 06 червня 2019 року у приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ "Білоцерківський консервний завод"(ТМ "Крят"), одного з найбільших підприємств на Київщині, яке спеціалізується на промисловій переробці овочів, фруктів та м’яса. Захід відвідало 27 безробітних і шукачів роботи.

              

      На початку ярмарку директор філії Володимир Яценко  ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці району, наявними вакансіями, можливістю залучення до тимчасових робіт та перевагами легальної зайнятості

 

          Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла учасникам заходу про специфіку  діяльності підприємства, умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії працюючим та транспортне забезпечення.

               Усі зацікавлені даною пропозицією були запрошені для подальшої співбесіди на підприємство.

 
Семінар для безробітних
Понеділок, 03 червня 2019, 13:46

Изображение 148Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, 31 травня в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

На даному заході обговорювалися такі питання: ринкові відносини у сфері праці, попит і пропозиції робочої сили в регіоні; поняття «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа» та державні гарантії окремих категорій громадян; умови надання статусу безробітного; права та обов’язки безробітних; матеріальне забезпечення у випадку безробіття; соціальні послуги служби зайнятості в період пошуку роботи.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Носкова поінформувала учасників семінару щодо гарантій держави у сфері зайнятості неповнолітньої молоді; про сприяння в підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійної підготовки, освіти та потреб ринку праці; розповіла про можливість професійного навчання за направленням служби зайнятості; інформувала щодо участь в оплачуваних громадських та тимчасових роботах. Також слухачам презентувалися сучасні сервіси служби зайнятості та їх переваги.

Також на захід завітала начальник районного відділу Державної виконавчої служби Ніна Валенкевич, яка в рамках Місячника права та з метою формування правової свідомості громадян ознайомила присутніх з їх правами та, зокрема, механізмом захисту права на виконання судового рішення.

Всі учасники мали можливість отримати відповідь на свої запитання та буклети відповідної тематики.

 
На Київшині на 16% зменшився рівень безробіття серед молоді
Середа, 29 травня 2019, 08:58

Про це наголосив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Зокрема, він зазначив, що станом на 1 травня 2019 року кількість безробітних з числа молоді скоротилася на 0,8 тисяч осіб, порівняно з минулим роком. Крім того, допомогу по безробіттю за січень-квітень 2019 року отримували 3,2 тис. молодих осіб.

         “Протягом навчального року наші фахівці регулярно проводять для старшокласників та студентів уроки на теми “Хочу. Можу. Треба.”, “Гендер і професія”, “Професії майбутнього”. А під час професіографічних екскурсій на підприємствах молодь дізнається більше про робітничі професії”, - зазначив Денис Дармостук.

Так, профорієнтаційними послугами у січні-квітні 2019 року скористалися 5,8 тисях безробітної молоді. Крім того, 92% зареєстрованої у службі зайнятості молоді мали професійний досвід, найбільше (21%) - раніше працювали в оптовій та роздрібній торгівлі, а найменше (5%) - у фінансовій та страховій діяльності.

Якщо є бажання перенавчитися чи підвищити кваліфікацію, пропонуємо завітати до служби зайнятості. З початку року майже 650 молодих людей у Київській області скористалися такою можливістю.

Також, за цей період до громадських та інших робіт тимчасового характеру долучилися 774 особи з числа молоді. Це 24% від загальної кількості залучених безробітних.

 
День відкритих дверей в Володарському відділенні поліції
Вівторок, 21 травня 2019, 09:48

IMG 868220 травня 2019 року в Володарському відділенні поліції відбувся День відкритих дверей для 16 безробітних громадян. Перед початком заходу директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко провів робочу зустріч з начальником Володарського відділення поліції підполковником Василем Харченком та начальником відділення офіцерів запасу Володарського районного військового комісаріату майором Максимом Чаплінським, на якій було досягнуто домовленість про подальшу співпрацю.

Відкрив міні-ярмарок директор філії Володимир Яценко, який зазначив, що міні-ярмарки вакансій - це сучасний метод спілкування роботодавця та шукачів роботи, який дозволяє задовольнити потреби роботодавця в кадрах і допомогти працевлаштуватися безробітним громадянам, адже це одне із головних завдань служби зайнятості.

Начальник Володарського відділення поліції підполковник Василь Харченко презентував шукачам роботи службу в Національній поліції, ознайомив з вимогами до кандидатів, умовами проходження відбору, про можливість подання заяви на участь в конкурсі  в електронному вигляді  та наголосив на тому, що охороняти та захищати права кожної людини, а також інтереси суспільства і держави, почесно та престижно.

Начальник відділення офіцерів запасу Володарського районного військового комісаріату майор Максим Чаплінський розповів учасникам заходу про умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби за контрактом, акцентував увагу присутніх на пільги та соціальні гарантії військовослужбовців та членів їх сімей. «Професія військовослужбовця є актуальною та перспективною, забезпечує соціальні гарантії та гідне грошове забезпечення» - зазначив представник військового комісаріату.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок ознайомила присутніх із станом ринку праці району, актуальними вакансіям та вимогами, які сьогодні висувають роботодавці до найманих працівників

Учасники заходу в ході зустрічі отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 
Ярмарок вакансій
Вівторок, 23 квітня 2019, 09:59

IMG 8641Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів, є проведення ярмарку вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця 22 квітня 2019 року у Володарській філії Київського обласного центру зайнятості було проведено ярмарок вакансій.
В роботі заходу взяли участь:
директор Володарської філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок, директор ТОВ «Ресурс» Мечислав Цісельський, приватний підприємець Анатолій Огороднік, представники ПП «ІНЖБУДТОРГ», КП Володарської селищної ради «Володарка».

Роботодавці представили актуальні вакансії на ринку праці Володарщини – підсобний робітник, продавець непродовольчих товарів, маляр, муляр, лицювальник, штукатур, слюсар-сантехнік, покрівельник ,машиніст бульдозера, водій-навантажувача, електрослюсар, вантажник, електрогазозварник.
Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Присутні мали можливість познайомились з діяльністю підприємств, умовами праці, отримати вичерпні відповіді на задані питання.
Ярмарок вакансій відвідали
30 безробітних та незайнятих громадян. В результаті проведеного заходу 4 особи виявили бажання пройти співбесіду.
Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 26