Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Стартувала програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України»
Понеділок, 16 вересня 2019, 10:03

61055694 339031170140195 1213158292084228096 nВолодарська районна філія Київського обласного центру зайнятості повідомляє, що з 22 квітня 2019 року за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» розпочала дію програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України» (далі- КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

Грант — це кошти, що надаються некомерційним організаціям або фізичним особам на реалізацію соціальних проектів, благодійних програм, на проведення досліджень, навчання, на інші суспільно корисні цілі з наступним звітом про їх використання. Гранти надаються безкоштовно і без повернення.

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів.
КЕУ націлена на збільшення обсягів інвестицій в український малий та середній бізнес, збільшення обсягів їх продажу та створення постійних робочих місць для громадян України. 
Для отримання грантів необхідно подати заявку. Середній час між подачею заявки та отриманням грантової допомоги становить два місяці. Цей термін може змінюватися в залежності від складності запропонованої діяльності.
Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту заявникам необхідно надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Кінцевий термін подачі заявок – 29 лютого 2020 року.
З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за посиланням https://drive.google.com/…/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y.
Програма КЕУ планує надати біля 40 грантів на загальну суму приблизно
80000000 грн. На першому етапі заявник повинен надати наступні документи: форму концепції грантового проекту та свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/ виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

 
Семінар
Вівторок, 27 серпня 2019, 14:53

IMG 8771З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні у Володарській районній філії КОЦЗ був проведений інформаційний семінар із загальних питань зайнятості за участі представника Пенсійного фонду України Тетяни Гурської.

            Проводила семінар провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут, яка ознайомила присутніх з сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, актуальними вакансіями на ринку праці. В свою чергу, Тетяна Гурська поінформувала безробітних громадян  про зміни в пенсійному законодавстві з 01 січня 2018 року, зокрема щодо вимог до страхового стажу при визначенні права на пенсію, акцентувавши увагу на недопустимості одержання заробітної плати “в конвертах”, наголосила на тому, що лише оформлена відповідно до законодавства праця дає змогу заробити страховий стаж, і тільки легальна заробітна плата впливатиме на розмір майбутньої пенсії. Розповіла про можливість добровільної участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Крім того, звернула увагу присутніх про  можливість зручної реєстрації на веб- порталі електронних послуг Пенсійного фонду України   з метою отримання інформації  про набутий стаж та нараховану заробітну плату, а при наявності електронно-цифрового підпису  можливість переглянути свою пенсійну справу, зареєструвавшись на Веб-порталі.           

            По завершенню семінару присутні отримали відповіді на свої запитання.

 
Робоча зустріч
Неділя, 21 липня 2019, 10:04

DSC 0484Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцями 18 липня 2019 року директор Володарської районної філії Київського ОЦЗ Володимир Яценко зустрівся з засновником і керівником медичного центру “Revocanda Plus”(“Ревоканда Плюс”) Валерієм Патонічем та головним лікарем Артемом Найдою .

Revocanda Plusєдиний в Україні спеціалізований психотерапевтичний центр лікування харчової залежності, який допомагає не тільки повернути здоров'я , але і скоригувати своє відношення до життя.

Під час зустрічі керівники обговорили поточні та перспективні потреби закладу в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Володимир Яценко проінформував про стан на ринку праці, ознайомив з професійно-кваліфікаційним складом безробітних та презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій.

В результаті робочої зустрічі керівниками узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості та роботодавця щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб медичного центру в найманих працівниках.

 
Презентація роботодавця
Середа, 10 липня 2019, 09:53

Изображение 161Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись наочно з потенційним місцем роботи та отримати відповіді на свої питання.

9 липня 2019 року за ініціативи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ «Керамік», яке займається виробництвом цегли. Захід відвідали 12 шукачів роботи разом із начальником відділу взаємодії з роботодавцями районної філії – Любою Бучок.

У ході презентації учасники заходу дізналися про умови праці на підприємстві, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства.

У результаті зустрічі 2 особи пройшли співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

 
ПРЕС-РЕЛІЗ
Середа, 26 червня 2019, 16:14

З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб

         Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

         Державна служба зайнятості започаткувала програму навчання для адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Не оминула така участь й директорів базових центрів та філій.

         «З 25 квітня 2019 року, за дорученням Київського обласного центру зайнятості, директори базових центрів та філій двічі на тиждень упродовж місяця виконували функцію кар’єрного радника», - розповідає Денис Дармостук. У результаті такої роботи працевлаштовано 30 осіб.

         Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар'єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар'єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар'єрою чи у професійному розвитку.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (04569)50277

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 26