Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Семінар з фахівцями сільських рад
Четвер, 14 лютого 2019, 12:05

IMG 8234З метою налагодження партнерських стосунків, 12.02.2019 року було проведено семінар з секретарями та бухгалтерами сільських і селищної рад Володарського району, по питанню підписання угод про спільну діяльність Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості з Володарською селищною та сільськими радами району, заповнення паспортів сільських рад, фінансування організації громадських робіт на 2019 рік та підведенню підсумків роботи по оплачуваних громадських роботах за 2018 рік.

         Зі вступним словом виступив, директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості, Яценко Володимир Володимирович.

         Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Кліщ С. М. презентувала послуги, які надаються службою зайнятості, та надала рекомендації щодо заповнення паспортів сільських рад.

         Захід пройшов у довірливій атмосфері. Всі учасники отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

 
Нагородження переможців конкурс малюнків «Твоє майбутнє – у твоїх руках».
Середа, 13 лютого 2019, 11:07

IMG 8279«Твоє майбутнє – у твоїх руках». Саме таку назву має конкурс дитячого малюнка, який щорічно проводить Київська обласна служба зайнятості спільно з Департаментом освіти і науки Київської ОДА. Учні загальноосвітніх навчальних закладів мають змогу відобразити на папері свої мрії про майбутню професію, адже основною метою конкурсу є запобігання безробіттю в молодіжному середовищі, підвищення престижу робітничих професій, формування особистості дитини та мотивації до праці.

Цьогоріч до участі у відбірковому етапі Конкурсу долучилися 62 учні десяти шкіл Володарського району. Роботи оцінювалися в трьох вікових групах. Компетентному журі було надзвичайно важко визначити переможців, адже кожний малюнок був неповторним. Найкраще, на думку журі, з поставленим завданням конкурсу впорались Ковалик Руслан, Нагліашвілі Лейла та Бородій Давид. Їх роботи ухвалили передати до Київського обласного центру зайнятості для участі у другому етапі конкурсу, за підсумками якого учень Пархомівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеню» Ковалик Руслан виборов почесне ІІ місце.

12 лютого в затишному залі, який гостинно надало керівництво Володарської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату, для нагородження зібралися переможці та учасники конкурсу, вчителі та гості заходу.

Директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко привітав школярів, подякував їм за активну участь в конкурсі та вручив переможцям грамоти та подарунки. До привітань долучилась і представник благодійного фонду «Фортеця» Євгенія Короленко, яка також вручила переможцям конкурсу подяки та брендові подарунки. Тож жоден учасник конкурсу не залишився без подарунків. Нагородження відбувалося під бурхливі оплески присутніх.

Володарський район пишається такими обдарованими дітьми і щиро зичить успіхів у виборі свого професійного майбутнього.

 
День відкритих дверей на виробництві.
Понеділок, 11 лютого 2019, 12:49

IMG 8196Якісний підбір кадрів є важливою складовою успіху у діяльності будь-якого підприємства. Державна служба зайнятості застосовує різні форми співпраці із роботодавцями щодо сприяння в укомплектуванні вільних робочих місць. Серед них – організація та проведення міні-ярмарок вакансій.

             Задля задоволення потреб роботодавця у пошуку кваліфікованих робітників 08 лютого 2019 року відбувся міні-ярмарок вакансій по підбору персоналу для фізичної особи - приватного підприємця. Огородніка Анатолія Павловича за участю директора Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценка Володимира Володимировича, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бучок Любові Миколаївни і  безробітних громадян –  шукачів роботи.IMG 8210

         Безробітні громадяни мали можливість отримати всю необхідну інформацію безпосередньо з першоджерел, ознайомитись з умовами праці на підприємстві, оплатою праці, тривалістю робочого часу. В даному заході взяли участь 20 безробітних, двоє з яких виявили бажання детальніше ознайомитися з запропонованими вакансіями

           На завершення заходу представниками служби зайнятості та керівником підприємства було обговорено питання працевлаштування безробітних громадян на тимчасові роботи, безпосереднє стажування на виробництві з гарантійним працевлаштуванням та досягнуто домовленості про подальшу співпрацю

 
Підсумки роботи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості за 2018 рік
П'ятниця, 01 лютого 2019, 12:36

Протягом 2018 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористалися 3144 громадян, що на 291 особу менше відповідного періоду минулого року. Рівень зареєстрованого безробіття станом на 01.01.2019 року становив 7,7%, що на 1,1% менше відповідного періоду 2017 року.

Отримали статус безробітного 2044 особи, з них 868 осіб (42 %) становили жінки, 617 осіб (30%) – молодь у віці до 35 років, 691 особа (34 %), що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванні, 40 осіб вивільнені з ПОУ у зв’язку з скороченням чисельності працівників, а також 80 осіб (4 %)осіб з інвалідністю. 
Протягом 2018 року Володарською районною філією КОЦЗ було працевлаштовані 1044 громадян, з них 609 мали статус безробітного . 9 осіб працевлаштовані на нові робочі місця в рахунок компенсації єдиного внеску роботодавцям, 1 особа започаткувала власну справу за рахунок отримання допомоги по безробіттю на розвиток підприємницької діяльності. Рівень працевлаштування становив 29,8%.
Середній розмір допомоги по безробіттю становив 2814грн.
З метою надання додаткової соціальної підтримки та забезпечення тимчасової зайнятості осіб, які шукають роботу службою зайнятості організовувалися громадські та інші оплачувані роботи тимчасового характеру. Протягом 2018 року у таких роботах взяло участь 443 особи.
Збільшилась кількість роботодавців, що співпрацюють із службою зайнятості. В 2018 році вона становила
931. Підприємствами, установами та організаціями регіону у січні-грудні 2018 року подано 1492 вакансії. Рівень укомплектування вакансій за направленням служби зайнятості становить 69%. Найбільше потребують працівників підприємства сільського господарства (51%),переробної промисловості (34%), роздрібної торгівлі(15%).
З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 251 безробітних проходили професійне навчання, перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

На постійній основі фахівцями служби зайнятості надаються профорієнтаційні послуги. Різним категоріям населення протягом 2018 року надавалися профорієнтаційні послуги, а саме профінформаційні семінари із загальних питань зайнятості, міні-ярмарки вакансій, семінари з техніки пошуку роботи, профорієнтаційні уроки для учнівської молоді та інші. Даними послугами скористалося 3547 громадян.

Протягом 2018 року службою зайнятості було запроваджено сучасні сервіси, які значно спрощують доступ до послуг служби зайнятості. Це і електронна черга, тестування в режимі on-line, нові дистанційні он-лайн сервіси як «Електронний кабінет роботодавця» і «Електронний кабінет безробітного».

На сьогоднішній день служба зайнятості розвивається і удосконалюється. ЇЇ пріоритетні напрямки на 2019 рік – це забезпечення конкурентоспроможності громадян на ринку праці, реалізація інноваційних соціальних проектів, впровадження сучасних сервісів сприяння зайнятості населення та задоволення потреб роботодавців.

В. Яценко, директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості

 
Спільна нарада з ДВС
Четвер, 31 січня 2019, 09:32

IMG 818925 січня 2019 відбулася спільна оперативна нарада Володарського РВ ДВС ГТУЮ у Київській області та Володарської районної філії КОЦЗ. Головним питанням наради було обговорення Меморандуму про співробітництво між Державною службою зайнятості (Центральним апаратом) та Міністерством юстиції України» та Меморандум про співробітництво між Державною службою України з питань праці та Міністерством юстиції України, який був підписаний 21 січня 2019 року. IMG 8187

Начальник Володарського районного ВДВС ГТУЮ у Київській області Ніна Валенкевич наголосила, що метою співпраці є сприяння зайнятості боржників з виплати аліментів та інших осіб, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, посилення контролю за офіційним оформленням трудових відносин, насамперед, особами, які мають майнові зобов’язання за рішенням суду, зокрема заборгованість зі сплати аліментів. В свою чергу директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко запевнив, що державна служба зайнятості докладе всіх зусиль щоб сприяти працевлаштуванню даної категорії громадян.

В ході наради були визначені першочергові завдання та намічено шляхи їх вирішення.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 21