Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні275
mod_vvisit_counterВчора556
mod_vvisit_counterЦього тижня2195
mod_vvisit_counterМинулого тижня2503
mod_vvisit_counterЗа місяць7320
mod_vvisit_counterМинулого місяця10967
mod_vvisit_counterВсього1022684

Online (20 хвилин): 8
Твій IP: 54.161.77.30
,
2018-10-19 17:54
Центр зайнятості
Інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість»
П'ятниця, 20 квітня 2018, 11:06

IMG 619120 квітня 2018 року в рамках обласної акції « Живи та працюй в Україні» у Володарському РЦЗ  пройшов інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість».

Питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори

Провідний фахівець Володарського районного центру зайнятості Ніла Гарагуля підкресла, що використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить у собі багато негативних моментів, які суттєво впливають на майбутнє людини. Погоджуючись на «тіньову» зайнятість, працівники повинні розуміти, що їх очікують ризики, пов’язані з захистом своїх трудових прав та соціальним захистом у разі скрутних життєвих обставин.  Неофіційно найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальної допомоги у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності.

Всі учасники заходу дізналися про особливості укладання трудового договору, цивільно-правової угоди, контракту та головні їх атрибути, переваги та недоліки.

Обов’язок служби зайнятості – інформування населення про переваги легальної зайнятості та ризики «тіньової», а кожна людина самостійно повинна вирішувати, що для неї важливіше – жити сьогоденням або ж мати впевненість у завтрашньому дні, отримуючи надійні соціальні гарантії та забезпечуючи собі майбутнє.

 
Співпраця центру зайнятості з роботодавцем
Середа, 18 квітня 2018, 10:30

DSC 0012Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

           З метою налагодження партнерських стосунків , директором Володарського районного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Бучок Любою Миколаївною було проведено робочу зустріч з директором підприємства ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ» Павлюком Вячеславом Станіславовичем.

Підприємство займається вирощуванням зернових культур, бобових культур та олійних культур, по простому вирощуванням продукції рослинництва в сільському господарстві.

В ході зустрічі присутніх було ознайомлено з інформацією щодо укомплектування вакансій, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних з подальшим працевлаштуванням під замовлення роботодавців, також надання компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян, компенсації заробітної плати при працевлаштуванні ВПО, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

           За підсумками зустрічі підприємством ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ» подано 10 вакантних посад на роботи тимчасового характеру в сільському господарстві та згідно інформації про попит на робочу силу подано 14 вакансій на постійне робоче місце.

           Директор ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ», Павлюк В. С. подякував за ефективну та тісну співпрацю в досягненні якнайкращих результатів, щодо підбору громадян на вакантні посади.

           Володарський районний центр зайнятості і надалі хоче бути надійним партнером, бути ефективним як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

 
Робоча зустріч з директором ТОВ «ФК ЛТД» Каплуном Тарасом Миколайовичем
Середа, 11 квітня 2018, 15:04

          DSC 0268 З метою налагодження партнерських стосунків з роботодавцями, директором Володарського районного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Бучок Любов’ю Миколаївною було проведено робочу зустріч з директором ТОВ «ФК ЛТД» Каплуном Тарасом Миколайовичем.

Підприємство займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур та олійних культур, по простому вирощуванням продукції рослинництва в сільському господарстві.      
             В ході зустрічі присутніх ознайомлено з інформацією про послуги, що надаються службою зайнятості, про склад незайнятого населення, про виявлення поточних та перспективних потреб у кадрах підприємства, забезпечення їх кваліфікованими кадрами, особливу увагу звернули на можливості підбору претендентів на нові або тимчасові робочі місця з числа учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб. Обговорили подальші шляхи співпраці для забезпечення кадрами підприємства.

             За підсумками зустрічі підприємством ТОВ «ФК ЛТД» подано 9 вакантних посад на роботи тимчасового характеру в сільському господарстві та згідно інформації про попит на робочу силу подано 10 вакансій на постійне робоче місце.

 
Робоча зустріч з прикордонниками
П'ятниця, 06 квітня 2018, 09:34

Робоча зустріч з прикордонниками 1В рамках співпраці 5 квітня 2018 року було проведено зустріч спеціалістів Володарського районного центру зайнятості з представником Державної прикордонної служби України старшим офіцером Окремого регіонального центру комплектування кадрів в Київській області майором Шевченко М. П. .

   В ході зустрічі Шевченко М. П. повідомила про підбір кадрів на наявні вакансії в прикордонній службі: водій автотранспортних засобів ( категорії B. C. D. E.), механік, дизеліст, старший технік, телефоніст, технік, моторист, старший кок, тракторист, електрик, кулеметник . Ознайомила з умовами вступу 2018 року до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького .

 
Найефективніший та найкоротший шлях до працевлаштування - це плідна співпраця клієнта і служби зайнятості
Вівторок, 27 березня 2018, 15:31

     IMG 6100  З метою посилення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та для задоволення попиту підприємств у робочій силі, а також для зниження рівня безробіття, 26 березня 2018 року в приміщенні Володарського районного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій за участю таких роботодавців: ФОП Залєвської Тетяни Степанівни - вакантна посада продавець продовольчих товарів; ФОП Безоглюк Ірини Олександрівни – вакантна посада продавець продовольчих товарів , ФОП Поліщук Ганни Миколаївни - вакантна посада бармен, ТОВ «ЗЕНІТ» - вакантна посада електрик дільниці та ПП «АГРАРНЕ»- вакантна посада тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва на роботи постійного характеру.

       Відкрив ярмарок вакансій директор Володарського районного центру зайнятості Яценко Володимир Володимирович, який ознайомив роботодавців та безробітних з послугами, що надаються службою зайнятості.

       Запрошені роботодавці докладно розповіли шукачам роботи про вимоги до кандидатів та функціональні обов’язки. Зокрема, заступник директора ПП «АГРАРНЕ», Сергій Леонідович Марчук запевнив присутніх, - ми цінуємо командну роботу та прагнемо створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом.

       Ярмарок вакансій відвідали 34 особи з числа безробітних. На поставлені запитання претенденти на запропоновані посади отримали ґрунтовні відповіді та пройшли співбесіди з роботодавцями. Три особи дали згоду відразу йти працювати на запропоновані вакансії.

       Наприкінці заходу роботодавці та безробітні висловили велику подяку фахівцям центру зайнятості за проведену ярмарку вакансій, відзначивши високий рівень його організації.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 14