Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Профорієнтаційні уроки
Четвер, 17 жовтня 2019, 15:32

УрокКожному громадянину нашої країни надано право на вибір професії. Проте це право, як показує практика, інколи дуже важко реалізувати – не вистачає знань про самі професії, тих вимог, які вони пред'являють до особистості працюючого, і умінь оцінити власні здібності, виявити свої інтереси та схильності. Тому, щоб допомогти майбутнім випускникам зробити свідомий та правильний вибір, фахівці Володарської районної філії КОЦЗ проводять профорієнтаційні уроки. 16 жовтня 2019 року був проведений урок для учнів 8 – Б класу Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, на якому школярі дізналися про основні джерела інформації про професії та визначили найбільш надійні. Також восьмикласники переглянули папки з описом професій, які користуються попитом на місцевому ринку праці.

 
День кар’єри
Вівторок, 15 жовтня 2019, 15:28

У Володарці пройшов масовий профорієнтаційний захід для школярів «День кар’єри»

IMG 8781Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості у тісній співпраці із відділом освіти та навчальними закладами, провела масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри», який відвідало близько 200 учнів 9-11 класів шкіл Володарського району.

На заході були присутні представники 17 навчальних закладів Київщини та Черкащини, а саме Національний транспортний університет, Національний університет біоресурсів і природокористування, Національний університет державної фіскальної служби, Університет економіки та права «КРОК», Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія», Європейський університет,Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, , Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», Державний університет інфраструктури та технологій, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Київський національний університет імені Вадима Гетьмана, Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, Технолого-економічний коледж БНАУ, Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Білоцерківський механіко-енергетичний технікум та Володарський професійний аграрний ліцей.

Кожен навчальний заклад продемонстрував учням свої презентації, з яких майбутні абітурієнти дізналися про умови вступу, навчальну та матеріальну базу, професійний склад викладачів. Також школярі мали можливість безпосередньо поспілкуватися з студентами навчальних закладів, які розповіли про цікаве та насичене студентське життя.

Спілкувались з учнями і фахівці центру зайнятості. Від них школярі дізнались про послуги, які надає державна служба зайнятості,  дізналися про можливість проходження безкоштовного тестування на он-лайн платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Так, на порталі служби зайнятості кожен бажаючий може пройти тест, який допоможе визначитися з професією на майбутнє.

Школярам надав пораду директор Володарської районної філії Володимир Яценко: «Діти мають знати, які професії на сьогодні є актуальними, щоб зробити свідомий вибір та побудувати професійну кар’єру. Нині на регіональному ринку праці існує попит на фахових спеціалістів, здатних швидко навчатись новому та іти в ногу з часом. Тому надіюся, що подібні заходи допоможуть майбутнім випускникам не помилитися з вибором професії, знайти своє покликання, отримати достойну професію та стати справжніми професіоналами своєї справи!»

Наприкінці заходу , за доброю традицією, відбулося вручення подяк представникам навчальних закладів. Також за активну і плідну співпрацю та високий рівень проведення Дня кар’єри подяками було нагороджено директора Володарської філії КОЦЗ Володимира Яценка

 
«Найефективніший та найкоротший шлях до працевлаштування - це плідна співпраця клієнта і служби зайнятості»
Понеділок, 23 вересня 2019, 10:24

IMG 20190920 102251З метою посилення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та для задоволення попиту підприємств у робочій силі, а також для зниження рівня безробіття, 20 вересня 2019 року в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій. В роботі заходу взяли участь: директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок, представники АТ «Городище-Пустоварівський цукровий завод», ТОВ СП «ВОЛОДАР», ТОВ «КЕРАМІК», КП Володарської селищної ради «Володарка», АТ «КИЇВОБЛГАЗ». Роботодавці представили актуальні вакансії на ринку праці Володарщини –   тракторист, птахівник. токар, електрогазозварник, машиніст екскаватора, слюсар-ремонтник, завантажувач печей, вантажник та підсобний робітник.  

Відкрив ярмарок вакансій директор Володарської районної філії Яценко Володимир, який розповів учасникам про мету заходу та проінформував про стан ринку праці, наявність вільних робочих місць, наголосив на можливості проходження професійного навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або безпосередньо на підприємстві, ознайомив роботодавців та безробітних з послугами, що надаються службою зайнятості та презентував онлайн-сервіси Державної служби зайнятості.

       Запрошені роботодавці докладно розповіли шукачам роботи про вимоги до кандидатів, умови праці на підприємствах та функціональні обов’язки.

       Ярмарок вакансій відвідали 33 особи з числа безробітних. На поставлені запитання претенденти на запропоновані посади отримали вичерпні відповіді та пройшли співбесіди з роботодавцями.

 
Уроки в школі
П'ятниця, 20 вересня 2019, 09:36

IMG 20190918 093257Вибір професії – це складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Для того щоб він був вдалим, потрібно попередньо отримати відповідний рівень знань та умінь, мати уявлення про світ професій, різні сфери діяльності, вміти аналізувати потребу суспільства у тих чи інших професіях і їх вимоги до працівників, співвідносити свої можливості з майбутньою професійною діяльністю.

Тому з метою допомогти старшокласникам зорієнтуватися у світі професій, навчити правильно приймати рішення при виборі професії, користуючись формулою «Хочу. Можу. Треба» фахівцями Володарської районної філії Київського ОЦЗ з 16 по 19 вересня були проведені профорієнтаційні уроки для учнів 8 - 9 класів Володарської ЗОШ №1.

Під час уроків старшокласники мали можливість пройти тестування та дізнатися, яка саме сфера діяльності та тип професії підходить кожному з них. Також учням було запропоновано пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутньої професії.

 
Робоча зустріч
Четвер, 19 вересня 2019, 10:13

Мала О.МЗадля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем 18 вересня відбулася робоча зустріч директора Володарської районної філії Київського ОЦЗ Володимира Яценка з приватним підприємцем Оленою Малою.

Володимир Яценко ознайомив пані Олену з переліком послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям, можливостями стажування безпосередньо на робочому місті майбутніх працівників, а також акцентував увагу на сучасних електронних сервісах служби зайнятості, таких як електронний кабінет роботодавця, відео-резюме та відео-вакансії, проведення співбесід з претендентами на заміщення вакансій за допомогою скайп - зв’язку.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю між службою зайнятості та роботодавцем з питання підбору якісного персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб підприємця.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 26