Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЦентр зайнятості
Вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості
Субота, 22 грудня 2018, 10:32

DSC 0132З метою налагодження партнерських стосунків, директором Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем, було проведено робочу зустріч з директором підприємства КП ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРКА» Шейком Валерієм Васильовичем.

Підприємство займається забезпеченням водопостачання, водовідведення, теплопостачання, благоустроєм територій селища Володарка.

В ході зустрічі Володимир Яценко надав інформацію, щодо заходів, які проводить Володарська районна філія КОЦЗ для зменшення терміну укомплектування вакансій, щодо послуг, які надаються службою зайнятості, професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації безробітних з подальшим працевлаштуванням під замовлення роботодавців, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру.

           За підсумками зустрічі підприємством КП ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРКА», згідно інформації про попит на робочу силу, подано 2 вакансії - електрогазозварник та слюсар-сантехнік на постійне робоче місце.

           Директор КП ВОЛОДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ «ВОЛОДАРКА», Шейко В. В. подякував за ефективну та тісну співпрацю в досягненні якнайкращих результатів, щодо підбору громадян на вакантні посади.

 
Державна служба зайнятості відзначає 28 річницю від дня утворення
П'ятниця, 21 грудня 2018, 12:26

IMG 8101Вже більше ніж чверть століття Державна служба зайнятості є посередником на ринку праці та виконує важливу функцію щодо сприяння працевлаштуванню тих, хто цього потребує, та забезпечення кадрових потреб роботодавців. Цього року відзначається 28-ма річниця від дня утворення служби зайнятості. За цей час пройдено шлях від бюро з працевлаштування до сучасної сервісної установи. У залежності від вимог часу змінювалися пріоритети та завдання, які були ключовими у діяльності служби зайнятості. Під час кризових явищ в економіці країни головним завданням служби було допомогти людям, які залишися без роботи, адаптуватися до реалій сьогодення та матеріально підтримати їх.

З нагоди святкування 28 річниці від дня утворення Державної служби зайнятості у Володарській районній філії пройшла виробнича нарада , на якій директор Яценко Володимир Володимирович привітав колектив філії зі святом та вручив Подяку Київського обласного центру зайнятості провідному фахівцю з питань зайнятості Ямкач Лесі Борисівні за сумлінну працю, відповідальне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків .

 
День відкритих дверей на виробництві – шанс на працевлаштування
Понеділок, 17 грудня 2018, 16:59

      DSC 0124 14 грудня 2018 року за ініціативи Володарпської районної філії Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено День відкритих дверей на виробництві на ТОВ «ПРАЙМ-П» за участю директора районної філії київського обласного центру зайнятості Володимира Володимировича Яценка, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Любові Миколаївни Бучок та безробітних, які перебувають на обліку.

       Метою проведення заходу є надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із виробництвом, переліком продукції, яка виробляється, робочими місцями, які є на виробництві, соціальними гарантіями для працівників.

       Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко ознайомив безробітних з ситуацією на місцевому ринку праці. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла учасникам заходу про співпрацю роботодавця із службою зайнятості, яка розпочалась з січня 2013 року, про послуги, які надаються службою зайнятості.

       Презентацію  свого виробництва, яке в основному спеціалізується на виробництві прянощів та приправ провів директор підприємства Іванець Олександр Вікторович. Він презентував підприємство, яке створене 02 листопада 2012 року та спеціалізується на виготовленні високоякісного виробництва прянощів та приправ. Останнім часом підприємство інтенсивно розвивається і постійно нарощує випуск продукції тому потреба в кваліфікованих кадрах постійно зростає.

       Окремим моментом заходу було питання оплати праці та соціального захисту працівників.  Менеджер системи якості, Процюк Зоряна Володимирівна розповіла учасникам, що при прийомі на роботу на базі підприємства працівники проходять професійне навчання шляхом стажування на робочому місті. Його тривалість та інтенсивність залежить від набутих професійних навичок працівників, а також від здатності працівника до навчання. Пороцюк Зоряна ознайомила пошукачів роботи з актуальними вакансіями, умовами та оплатою праці на підприємстві.

         Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

 
Міні-ярмарка вакансій до Міжнародного дня людей з інвалідністю
Понеділок, 03 грудня 2018, 16:22

IMG 8099Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Відзначення цієї дати спрямоване на привернення уваги суспільства і громадськості до проблем у сфері прав людей з інвалідністю, розширення можливостей цих людей та забезпечення інклюзії та рівності у суспільстві, захисту їх прав, гідності та благополуччя. Для сприяння інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці та надання допомоги у працевлаштуванні, до Міжнародного дня людей з інвалідністю разом із соціальним партнером ПП «ДЕЛС-2» та в рамках загальнообласної акції «Робота без обмежень», у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості 03 грудня 2018 року було проведено міні-ярмарку вакансій.

     Відкрила захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бучок Любов Миколаївна, яка ознайомила шукачів роботи з ситуацією на місцевому ринку праці, послугами служби зайнятості. На міні-ярмарку була заявлена вакансія підсобний робітник з відповідною категорією громадян, а саме інваліди, які не досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».У заході взяли участь вісім безробітних осіб. Видано 8 направлень.

       Директор підприємства, Бринюк Олександр Миколайович, розповів присутнім про свою діяльність, про характер і режим роботи, про умови оплати праці по даній вакансії. А також зауважив, що може організувати стажування безпосередньо у роботодавця за даною посадою. Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримали вичерпні відповіді.

       Захід пройшов у цікавій та змістовній формі.

 
Півфінальна гра серед учнівських команд КВК
Середа, 28 листопада 2018, 11:41

Загальна126 листопада 2018 року у Васильківському будинку культури відбулася півфінальна гра серед учнівських команд КВК мотиваційно-змагального конкурсу “Обери майбутнє”.
       У півфіналі змагалися 6 команд: 2 з Білої Церкви, Василькова, Обухова, Сквирського та Володарського районів.
Кожна команда викладалася на максимум і демонструвала всі свої таланти. Боротьба була дуже запеклою. Але серед шести претендентів, найяскравіше презентували себе три команди: “FT БЕМС” “Дюрасел”, та “Тимчасово безробітні”.
      З відривом у 1 бал, перемогла команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації.
Надзвичайно вагомого внеску до копілки команди додала капітан Ілона Бербер, яка виграла конкурс капітанів.
Голова жюрі - заступник директора з навчально-виховної роботи Комунального закладу “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” Алла Радзівіл вручила команді переможцю грамоту за пере місце та подарунки кожному члену команди.
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості щиро вітає команду «FT БЕМС» та бажає перемоги у фінальній грі.
Фінал конкурсу “Обери майбутнє” пройде 13 грудня 2018 року у Переяслав-Хмельницькому.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 20