Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Семінар для жінок
Вівторок, 12 березня 2019, 09:25

IMG 8341З нагоди жіночого свята 8 березня в приміщенні Володарської районної філії ЦОЦЗ 7 березня 2019 року відбувся семінар для жінок «Жінка на ринку праці». На захід завітали 15 безробітних різного віку. Об’єднувало учасниць принаймні одне - кожна з них мріє про роботу, яка б приносила не лише матеріальне, але й моральне задоволення.

Участь у заході взяли директор Володарської районної філії КОЦЗ Володимир Яценко, провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут та начальник Володарського відділу обслуговування громадян Сквирського обєднаного управління ПФУ у Київській області Тетяна Гурська.

Розпочав семінар директор районної філії Володимир Яценко, який ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці та привітав учасниць семінару з наступаючим святом. Тетяна Гурська розповіла про зміни в пенсійному законодавстві та ознайомила з сучасними сервісами Пенсійного фонду, які дозволяють самостійно контролювати свій страховий стаж.

Спеціаліст з активної підтримки Лідія Когут надала учасницям заходу корисні поради щодо уникнення помилок під час пошуку роботи, презентувала офіційний сайт Державної служби зайнятості та Платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, поінформувала про можливості on-line навчання та отримання корисних навичок самопрезентації на ринку праці. Захід пройшов в невимушеній атмосфері.

 
День відкритих дверей на виробництві ТОВ «ФК ЛТД»
Понеділок, 04 березня 2019, 14:08

  IMG 8330   01 березня Директором та начальником відділу взаємодії з роботодавцями Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості, в рамках Дня відкритих дверей на виробництві організовано та проведено екскурсію на підприємство ТОВ «ФК ЛТД».

     Мета заходу – знайомство пошукачів роботи із можливостями працевлаштування за актуальними вакансіями та надання можливості роботодавцю презентувати власне підприємство, а безробітним на власні очі ознайомитись із підприємством, переліком робочих місць, які є на підприємстві, соціальними гарантіями для працівників.

     У заході взяли участь 33 безробітних.

     Директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Володимир Яценко ознайомив безробітних з ситуацією на місцевому ринку праці. Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла учасникам заходу про співпрацю роботодавця із службою зайнятості, про послуги, які надаються службою зайнятості.

       Презентацію  свого підприємства, яке в основному спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур, провів директор підприємства Каплун Тарас Миколайович. Головний інженер Лесенко Микола Федорович ознайомив присутніх з умовами роботи та відповів на поставлені запитання, які цікавили безробітних.

     Перед початком даного заходу, директор Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Яценко Володимир Володимирович зустрівся з керівником підприємства Каплуном Тарасом Миколайовичем та обговорив шляхи подальшої співпраці.

       Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості надає можливість проходження стажування та професійного навчання безпосередньо  на виробництві, організації робіт тимчасового характеру, а також допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

 
Військова служба за контрактом це – престижно, вигідно та почесно!
Четвер, 28 лютого 2019, 09:57

DSC 0255З метою забезпечення чіткої взаємодії між Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості та Володарським районним військовим комісаріатом в напрямку організації та проведення спільних заходів, спрямованих на інформування та орієнтацію безробітних громадян щодо проходження служби в Збройних Силах України за контрактом, 27 лютого 2019 року директором філії Яценком Володимиром та військовим комісаром підполковником Самарським Віталієм було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію. Цього ж дня для безробітних громадян, які потребують працевлаштування та можуть бути прийняті на військову службу за контрактом був проведений семінар.

Директор Володарської районної філії Володимир Яценко ознайомив присутніх з актуальними вакансіями на ринку праці району та наголосив, що сьогодні служба в Збройних Силах України за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці..

Військовий комісар Володарського РВК підполковник Олег Самарський ознайомив безробітних з порядком відбору та вимогами до кандидатів, які претендують на військову службу за контрактом, детально розповів про переваги грошового, медичного, житлового та пенсійного забезпечення військовослужбовців.

Захід відвідали 17 осіб. Кожен бажаючий  мав можливість отримати докладну відповідь на свої запитання. Трьох громадян зацікавила можливість проходження військової служби за контрактом, адже це - престижно, вигідно та почесно.

 
Профорієнтація – зроби свідомий вибір
Понеділок, 25 лютого 2019, 15:13

       Одним із найважливіших кроків у житті кожного із нас є вибір професії. Від того, яким він буде, залежить, як складеться подальше наше життя. Для прийняття правильного рішення при виборі професії необхідно враховувати ряд факторів – власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці З цією метою державна служба зайнятості створила Інтернет-платформу  «Профорієнтація та розвиток кар’єри».

     Зареєстрованому користувачу надається можливість  безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості, продіагностувати власні схильності і здібності, краще зрозуміти свої професійні інтереси.

     Платформа містить 11 тестів, рекомендованих для самостійного проходження , які допоможуть у виборі (зміні) професії, виборі майбутнього напряму професійного навчання, продіагностувати свої схильності до підприємницької діяльності та зробити оцінку власних здібностей та навичок.

     Також громадяни від 14 до 60 років можуть безкоштовно у онлайн форматі без відвідування центру зайнятості здійснити профорієнтаційне тестування на психодіагностичній Інтернет-платформі «Моя професія: консультаційна мережа» (myprofession.com.ua) якщо існує потреба у :

  • виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • оцінці власних здібностей;
  • саморозвитку.

     Програма перетворить вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз, допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності.

       Програма заснована на діагностиці й зіставленні трьох основних факторів успішного професійного навчання й самореалізації:

–  професійна мотивація – глибинні професійні інтереси й цінності;

– структура інтелекту – рівень розвитку інтелекту (ІQ) і специфіка структури   здібностей;

– психологічні схильності (схильність до певних видів професійної діяльності).

     Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування. Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль  у «пошуку професії по душі» у майбутньому!

       За результатами повного тестування програма пропонує не приблизні напрями професійної самореалізації, а конкретні професії відповідно особистісних інтересів та схильностей, із зазначенням відсотка відповідності.

       Всім бажаючим, що потребують вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей достатньо зателефонувати до Володарської районної філії КОЦЗ за телефоном  5-11-63 заявити про своє бажання пройти тестування та отримати код доступу. Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями або за допомогою фахівців служби зайнятості, які розкажуть про потребу в тій чи іншій професії на ринку праці.

 
Профорієнтаційні уроки в школах
Четвер, 14 лютого 2019, 12:11

IMG 8228Фахівцем з профорієнтації Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лідією Когут 12 та 13 лютого були проведені профорієнтаційні уроки для учнів 8-А та 8-Б класу Володарської ЗОШ І-ІІІ ступеню №2 імені В.П.Мельника, метою яких  було  познайомити учнів з проблемою самовизначення, сформувати реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань,  можливостей та потреб ринку праці, мотивування учнівської молоді до вибору  актуальних на ринку праці професій. Під час практичної частини уроку учні пройшли тестування з визначення професійної спрямованості та індивідуальних особливостей людини. Також вони мали змогу ознайомитися з професіями майбутнього для аграрного сектору, адже  сучасне українське село відчуває гострий дефіцит кваліфікованих кадрів.  Найбільше учнів зацікавила професія фахівця з вирощування генно-модифікованих сільськогосподарських культур і розведення худоби із застосуванням генної інженерії. В заході прийняло участь 38 школярів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 21