Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Презентація роботодавця
Понеділок, 02 грудня 2019, 17:37

IMG 20191129 09361929 грудня за ініціативи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація малого виробничо-комерційного підприємства «ВАЛ». Метою даного заходу було укомплектування вакантних посад даного підприємства.   

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла присутнім про ситуацію на місцевому ринку праці, послуги, які надає центр зайнятості та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі оглянути територію магазину, почути про вимоги щодо перспективних вакансій касира торгівельного залу, продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта.
Безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили та пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.

 
Щорічний конкурс «Обери майбутнє»
Середа, 13 листопада 2019, 14:30

     12.11.2019 року Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти Володарської РДА та КЗ «Володарський районний центр творості та юнацтва» проведено відбірковий етап профорієнтацйного змагально-мотиваційного західу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В заході брали участь 3 команди: команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1, команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК та команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації.

   Усі команди вели надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу, підібрали цікаві жарти та яскраві костюми, які чітко змалювали образи та характерні риси кожного фаху. Найпопулярнішими стали професії кухаря, артиста, страхового агента, медичної сестри, еколога, тракториста, пожежника.

     Кожна з команд мала власний оригінальний підхід до конкурсів «Візитівка», «Конкурс капітанів» та музичного конкурсу «Реклама професій».

     Метою проведення заходу було привернення уваги учнівської молоді до необхідності обґрунтованого вибору професії.  

   Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи членам журі, було важко визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця.
     За підсумками трьох конкурсів члени журі визнали переможцем команду «
FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації (27,0 балів), яка візьме участь у півфінальній грі . Слідом за переможницею на друге місце вийшла команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1(26,8 балів) та ІІІ місце отримала команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК (24,9 балів).

   Всі команди були нагороджені грамотами, грошовими нагородами та солодощами.

     Велика подяка за спонсорську підтримку генеральному директору ТОВ «ГРАН-МИСЛИВСТВО» Грекову Анатолію Юрійовичу, який надав кошти для грошової премії командам-учасницям та торт, для команди-переможця, директору МВКП фірми «ВАЛ», СФГ Агрофірми «ВІКТОРІЯ» Валенкевичу Валерію Івановичу, ФОП Іванько Ользі Вікторівні та комерційному директору підприємства «Екологічне відновлення природного середовища» та голові правління екологічно-спортивного союзу молоді Соловйову Олександру Анатолійовичу, які забезпечили солодощами команди та вихованців центру творчості дітей та юнацтва, які були залучені до проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Також хочемо подякувати педагогам-організаторам, які з року в рік готують команди, допомагають дітям творчо розвиватися та визначитися у виборі професії та працівникам Володарського районного будинку культури за тепло та гостинність.

О М 2019

 
Про грантові програми
Середа, 06 листопада 2019, 16:26

51588863 2194430323910303 3506187820421087232 n

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, здійснює новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники мають змогу відвідати дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді оплати за придбання обладнання для розвитку підприємництва.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп.

Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Ветерани, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, повинні

заповнити анкету. Порядок участі в програмі та з анкетою можна ознайомитись за посиланням http://iom.org.ua.Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується із січня 2019 року у трьох

пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета —

сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.

У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.

Поруч з цим, здійснюється пілотний проект «Підтримка реінтеграції

ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Його учасники та учасниці зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.  

За необхідності, отримати консультації можна на телефонній гарячій лінії МОМ:

0-800-215-025 (пн.-пт. З- 10.00 до 17.00).

 
Урок реального життя
Понеділок, 28 жовтня 2019, 16:03

IMG 20191025 124240У житті кожної людини вибір професії та місця роботи – серйозний та відповідальний крок. Від цього вибору залежатиме багато – власне благополуччя та добробут сім'ї, можливості реалізації інтересів, перспективи творчого зростання, нові дружні й ділові контакти. Особливо гостро проблема професійного самовизначення стоїть перед старшокласниками, коли формуються їх орієнтири на майбутнє. З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці та в рамках Тижня профорієнтації фахівець Володарської районної філії КОЦЗ Лідія Когут провела для учнів 10 – 11 класів Володарської ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Урок реального життя.

Школярам була презентована профорієнтаційна платформа служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та запропоновано пройти он-лайн діагностику. Також майбутні випускники переглянули профорієнтаційні відеоролики та дізналися, які професії були найбільш популярні на ринку праці в першому півріччі 2019 року. Загалом, в даному заході взяло участь близько 60 учнів.

 
Презентація роботодавців
Понеділок, 28 жовтня 2019, 16:01

IMG 20191025 101012Фахівці Володарської районної філії Київського ОЦЗ продовжують проводити активну роботу щодо задоволення потреб роботодавців у кваліфікованих кадрах та вирішення проблем на місцевому ринку праці. Одним із ефективних інструментів цього напрямку діяльності служби зайнятості є презентації роботодавців, дні відкритих дверей на виробництві, ярмарки вакансій.

25 жовтня відбулась презентація комунального підприємства Володарської селищної ради «Володарка», яке надає послуги тепло-водопостачання та займається благоустроєм селища. Даним підприємством були заявлені вакансії оператора котельні, лаборанта та електрогазозварника.

Захід відвідало 9 шукачів роботи. Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу, безробітні отримали вичерпні відповіді на свої запитання, детально ознайомились зі специфікою роботи. П’ять безробітних громадян пройшли попередню співбесіду та виявили бажання працевлаштуватися на дане підприємство.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 26