Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Зростання безробіття чи сезонні коливання: ситуацію коментує служба зайнятості
П'ятниця, 24 січня 2020, 11:35

Ситуація на ринку праці характеризується позитивною динамікою. Зокрема, за останніми оприлюдненими даними Державної служби статистики України, кількість зайнятого населення у віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні відповідним періодом 2018 року, зросла на 219 тис. осіб та становила 16,6 млн осіб. Рівень зайнятості зріс з 57,2% до 58,3%.

Кількість безробітного населення (за методологією МОП) віці 15-70 років за 9 місяців 2019 року, у порівнянні з відповідним періодом 2018 року, скоротилася на 88 тис. осіб та становила 1,5 млн осіб. Рівень безробіття (за методологією МОП) знизився з 8,6% до 8,1% робочої сили.

Поліпшенню ситуації на ринку праці сприяла діяльність державної служби зайнятості.

Так, у 2019 році кількість роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості, збільшилася на 4 тис. та становила 206 тисяч. Клієнтами служби є представники як малого, так і великого бізнесу, які представляють різні галузі економіки. Кількість вакансій у базі даних державної служби зайнятості, у порівнянні з 2018 роком, збільшилася на 39 тис. та становила 1,2 млн одиниць.

Безпосередньо в центрах зайнятості послуги державної служби зайнятості в 2019 році отримали 2,1 млн громадян, які шукали роботу, з них 1 млн мали статус безробітного.

У 2019 році кількість унікальних користувачів сайту державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) становила 1,9 млн осіб. На початок 2020 року створено 197 тис. електронних кабінетів роботодавців та 248 тис. електронних кабінетів шукачів роботи.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння державної служби зайнятості, становила 826 тис. осіб. Більше половини з них були працевлаштовані протягом семи днів з дати звернення до служби зайнятості. Зокрема, на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат в розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 11,4 тис. осіб, отримали одноразову виплату допомоги по безробіттю та започаткували власну справу 2,4 тис. осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 200 тис. осіб.

У 2019 року за сприяння державної служби зайнятості 139 тис. безробітних проходили професійне навчання. Зокрема, кількість безробітних, які навчалися у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, зросла на 14% та становила 54 тис. осіб. Після закінчення професійного навчання 96% безробітних працевлаштовано.

Станом на 1 січня 2020 року кількість безробітних, зареєстрованих в державній службі зайнятості, становила 338 тис. осіб та, у порівнянні з відповідною датою 2019 року, зменшилася на 4 тис. осіб.

При цьому, звертаємо увагу, що інформація, поширена у ЗМІ щодо різкого зростання обсягів безробіття у грудні 2019 року, є некоректною, оскільки ринку праці притаманні сезонні коливання. Щорічно влітку потреба роботодавців на працівників, у порівнянні з зимовим періодом, суттєво зростає (у  сільському господарстві, переробній промисловості, транспорті, готельному та ресторанному бізнесі тощо) та, відповідно, скорочується кількість безробітних. Тому порівняння коректно проводити до показників відповідного періоду минулого року.

Детальна інформація щодо ситуації на ринку праці та діяльності державної служби зайнятості розміщена на офіційному вебсайті державної служби зайнятості у рубриці «Аналітична та статистична інформація» (https://www.dcz.gov.ua/analitics/67).

Крім того, звертаємо увагу на методологічні особливості, які необхідно враховувати при використані даних щодо зареєстрованого ринку праці та безробіття за методологією Міжнародної організації праці (https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/infofiles/porivnyannya_bezrobitnyh.pdf).

Державний центр зайнятості

тел: (044)-289-40-79

тел моб. (098) 637-76-82

 
Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал
П'ятниця, 10 січня 2020, 09:19

У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).  

«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Новий сервіс дозволить:

-         розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;

-         отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;

-         навчитися складати резюме сучасного формату;

-         підготуватися до співбесіди з роботодавцем;

-         обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання - знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», - підкреслила О. Макогон.

На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.

Завдяки новому сервісу зможуть також підвищувати свою кваліфікацію і працівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

         За більш детальною інформацією звертайтесь до Державного центру зайнятості 289-40-79 20@es.dcz.gov.ua

 
Робоча зустріч
Четвер, 26 грудня 2019, 17:32

IMG 20191226 111031Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцем 26 листопада 2019 року відбулася робоча зустріч директора Володарської районної філії КОЦЗ Володимира Яценка з в.о. директора приватного підприємства «ДЕЛС-2» Олександром Бринюком.

Приватне підприємство «ДЕЛС-2» було створено в 2006 році і займається виготовленням поліетиленових пакетів. Під час зустрічі Олександр Бринюк розповів про потребу в кадровому забезпеченні та перспективи розвитку підприємства.

Директор філії Володимир Яценко ознайомив роботодавця з станом та основними тенденціями на ринку праці, переліком послуг, які надає служба зайнятості, зокрема, можливістю стажування на робочому місці майбутніх працівників, запропонував скористатися сучасними електронними сервісами служби зайнятості.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу співпрацю з питання підбору якісного персоналу з урахуванням нинішніх та перспективних потреб підприємства.

 
Міні-ярмарок вакансій
Середа, 11 грудня 2019, 14:33

IMG 20191210 09222710 грудня 2019 року за сприяння Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості був організований міні-ярмарок вакансій, на якому 19 безробітних громадян отримали інформацію щодо заміщення вакантних посад в державній установі «Урядовий контактний центр», який дає можливість звернутися до органів виконавчої влади із пропозиціями, заявами та скаргами.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок ознайомила присутніх з вимогами до претендентів, графіком роботи та обов’язками оператора урядової гарячої лінії та надомних працівників в режимі «чат-онлайн».

Фахівець сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут розповіла учасникам ярмарку про умови проходження тестування та критеріями їх оцінювання.

Всім зацікавленим громадянам було запропоновано скласти резюме, пройти співбесіду та тестування.

 
3 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ
Середа, 04 грудня 2019, 16:13

DSC 0513Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами, адже у світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Саме тому в рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар для даної категорії безробітних.

В заході взяли участь представники соціальних партнерів: начальник управління соціального захисту населення Ольга Ткаченко, завідувач Володарського сектору обслуговування громадян головного управління ПФУ в Київській області Тетяна Гурська, головний спеціаліст Володарського бюро безоплатної правової допомоги Олександр Житник та фахівець соціальної роботи Володарського районного центру соціальної служби для сімї, дітей та молоді Оксана Козачук.

Директор Володарської районної філії Володимир Яценко повідомив присутніх про те, що службою зайнятості впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів. Спеціалісти служби прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами. Разом з тим кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях  до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій.

Також безробітні дізналися про зміни в пенсійному законодавстві, про умови отримання допомоги в зв’язку з інвалідністю, про пільги даній категорії громадян, можливість отримання путівок на оздоровлення та про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

Після обговорення проблемних питань учасники семінару дійшли висновку, що тільки об’єднавши зусилля органів влади, роботодавців, соціальних партнерів та служби зайнятості у наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, матимемо змогу покращити їхню поінформованість, підвищити мотивацію до праці, спроможність самореалізації та конкурентоздатності на ринку праці. У профорієнтаційному заході прийняли участь 14 осіб з інвалідністю.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 26