Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Інноваційні підходи у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю
Понеділок, 01 квітня 2019, 09:53

IMG 846629 березня 2019 року в Володарській районній філії КОЦЗ пройшов семінар з психологами та педагогами закладів загальної середньої освіти району.

Проблема професійної орієнтації учнівської молоді не нова, але дуже актуальна, тому державна служба зайнятості вважає саме професійну орієнтацію своїм основним та головним напрямком роботи з молоддю.

Метою даного заходу було ознайомлення з сучасними методами профорієнтації молоді, в тому числі з діагностичним комплексом «Моя професія: консультаційна мережа».

Директор філії Володимир Яценко ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці та виявив сподівання, що співпраця служби зайнятості та шкіл району допоможе учнівській молоді зробити свідомий вибір майбутньої професії.

Презентуючи веб-базову платформу он-лайн профорієнтаційного тестування «Моя професія: консультаційна мережа» провідний спеціаліст сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут повідомила, що проходження тесту гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини та наголосила на необхідності комплексного підходу у роботі з учнями починаючи з 8 класу, використовуючи різноманітні форми роботи.

У ході семінару всі учасники додатково ознайомились з графіком проведення профорієнтаційних заходів, отримали відповідні роздаткові матеріали, контакти, обмінялись думками з даного питання та погодили плани на найближчий час.

 
День відкритих дверей
Четвер, 21 березня 2019, 17:36

IMG 8430У Володарській районній філії Київського обласного центру 20 березня 2019 року зайнятості відбувся День відкритих дверей.

На захід завітали учні 10 та 11 класу Володарських ЗОШ №1 та №2, студенти Володарського аграрного професійного ліцею, вчителі.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор філії, Володимир Яценко, який зауважив, що часто молодь при виборі професії керується модою та престижністю, а не реальними можливостями та потребами ринку праці і побажав зробити вдалий вибір свого професійного майбутнього, адже це свого роду інвестиція, яка гарантує задоволення від результатів своєї праці та кар’єрне зростання.

Фахівці служби зайнятості провели екскурсію, під час якої учні ознайомились з послугами, які надаються шукачам роботи та роботодавцям, з актуальними вакансіями на місцевому ринку праці, а також мали змогу за допомогою татч-скрину спробувати знайти роботу, яка їх зацікавила.

В профорієнтаційному секторі увагу учнів привернули папки з описом професій та паспортами навчальних закладів, де можна ці пофесії здобути.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Лідія Когут провела презентацію діагностичного комплексу «Моя професія: консультаційна мережа», який дає можливість визначитись з вибором професії чи сфери діяльності. Також діти із задоволенням переглянули відеоролик з даної тематики та виявили зацікавленість у профорієнтаційному тестуванні.

Всього в заході участь взяло 102 учні та вчителі.

 
Профорієнтаційний захід
Середа, 20 березня 2019, 11:47

IMG 8360Провідний фахівець Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Лідія Когут 19 березня 2019 року провела профорієнтаційний захід для учнів 9-11 класів Володарської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ім. В. П. Мельника. Школярам презентували новинку Державної служби зайнятості – діагностичний комплекс для он-лайн профорієнтаційного тестування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа».

Лідія Когут  розповіла учням, що таке тестування гарантує високу результативність діагностики та максимально наближений професійний вибір для користувача. За результатами повного тестування програма формує комплексний звіт за напрямками: професійні інтереси та цінності, рівень розвитку (ІQ) та структура інтелекту, психологічні схильності та додаткова психологічна інформація.

«Зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професії до душі у майбутньому», - зауважила Лідія Когут.

Після проведеної презентації майбутні випускники зацікавилися можливістю пройти онлайн тестування.

 
Підсумки роботи Володарської районної філії КОЦЗ за лютий 2019 року
Вівторок, 19 березня 2019, 14:56

Протягом лютого 2019 року послугами Володарської районної філії КОЦЗ скористались 926 громадян. Отримали статус безробітного 55 осіб, з них 31 особа становили жінки, 19 осіб – молодь у віці до 35 років, 18 осіб, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування, а також 1 особа з інвалідністю.

За даний період службою зайнятості було працевлаштовано 32 громадян, з них 12 мали статус безробітного. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 3380 грн.

В звітному періоді проводилась робота по залученню безробітних до громадських та тимчасових робіт. В лютому участь в тимчасових роботах прийняло 68 осіб.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 63 безробітних громадян проходили професійне навчання , перепідготовку або підвищення кваліфікації за професіями, які користуються попитом на місцевому ринку праці. Навчання здійснювалось під конкретне замовлення роботодавця.

348 безробітних громадян відвідало 21 профконсультаційний та профінформаційний семінар та один День відкритих дверей на виробництві.

Також профорієнтаційними послугами було охоплено 92 учні випускних класів, для яких було проведено 4 тематичних уроки. Загалом, клієнти служби зайнятості протягом лютого 2019 року отримали 567 профорієнтаційних послуг.

 
Семінар "Я маю право"
П'ятниця, 15 березня 2019, 14:36

IMG 8355В рамках загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» 15 березня 2019 року відбулася зустріч начальника Володарського районного відділу державної виконавчої служби ГТУЮ у Київській області Валенкевич Ніни з безробітними громадянами, які перебувають на обліку в Володарській районній філії КОЦЗ, в ході якої розглянуто питання захисту прав громадян, порядку вирішення спорів у судовому порядку, реалізації прав громадян на звернення до органів влади, зокрема, до органів виконавчої служби щодо примусового виконання рішень. Учасники заходу отримали докладні відповіді на свої запитання та інформаційні буклети відповідної тематики.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 21