Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні407
mod_vvisit_counterВчора1700
mod_vvisit_counterЦього тижня6896
mod_vvisit_counterМинулого тижня10803
mod_vvisit_counterЗа місяць31589
mod_vvisit_counterМинулого місяця31877
mod_vvisit_counterВсього934552

Online (20 хвилин): 19
Твій IP: 54.81.158.195
,
2018-06-22 05:29
Центр зайнятості
Співпраця центру зайнятості з роботодавцем
Середа, 18 квітня 2018, 10:30

DSC 0012Сьогодні вирішення питання зайнятості населення неможливе без налагодження тісної співпраці служби зайнятості з роботодавцями.

           З метою налагодження партнерських стосунків , директором Володарського районного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Бучок Любою Миколаївною було проведено робочу зустріч з директором підприємства ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ» Павлюком Вячеславом Станіславовичем.

Підприємство займається вирощуванням зернових культур, бобових культур та олійних культур, по простому вирощуванням продукції рослинництва в сільському господарстві.

В ході зустрічі присутніх було ознайомлено з інформацією щодо укомплектування вакансій, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних з подальшим працевлаштуванням під замовлення роботодавців, також надання компенсації єдиного соціального внеску при працевлаштуванні неконкурентоспроможних громадян, компенсації заробітної плати при працевлаштуванні ВПО, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

           За підсумками зустрічі підприємством ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ» подано 10 вакантних посад на роботи тимчасового характеру в сільському господарстві та згідно інформації про попит на робочу силу подано 14 вакансій на постійне робоче місце.

           Директор ТОВ «ВОЛОДАРКА - КОМБІКОРМ», Павлюк В. С. подякував за ефективну та тісну співпрацю в досягненні якнайкращих результатів, щодо підбору громадян на вакантні посади.

           Володарський районний центр зайнятості і надалі хоче бути надійним партнером, бути ефективним як для роботодавців, так і для шукачів роботи.

 
Робоча зустріч з директором ТОВ «ФК ЛТД» Каплуном Тарасом Миколайовичем
Середа, 11 квітня 2018, 15:04

          DSC 0268 З метою налагодження партнерських стосунків з роботодавцями, директором Володарського районного центру зайнятості Яценком Володимиром Володимировичем та заступником начальника відділу надання соціальних послуг Бучок Любов’ю Миколаївною було проведено робочу зустріч з директором ТОВ «ФК ЛТД» Каплуном Тарасом Миколайовичем.

Підприємство займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур та олійних культур, по простому вирощуванням продукції рослинництва в сільському господарстві.      
             В ході зустрічі присутніх ознайомлено з інформацією про послуги, що надаються службою зайнятості, про склад незайнятого населення, про виявлення поточних та перспективних потреб у кадрах підприємства, забезпечення їх кваліфікованими кадрами, особливу увагу звернули на можливості підбору претендентів на нові або тимчасові робочі місця з числа учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб. Обговорили подальші шляхи співпраці для забезпечення кадрами підприємства.

             За підсумками зустрічі підприємством ТОВ «ФК ЛТД» подано 9 вакантних посад на роботи тимчасового характеру в сільському господарстві та згідно інформації про попит на робочу силу подано 10 вакансій на постійне робоче місце.

 
Робоча зустріч з прикордонниками
П'ятниця, 06 квітня 2018, 09:34

Робоча зустріч з прикордонниками 1В рамках співпраці 5 квітня 2018 року було проведено зустріч спеціалістів Володарського районного центру зайнятості з представником Державної прикордонної служби України старшим офіцером Окремого регіонального центру комплектування кадрів в Київській області майором Шевченко М. П. .

   В ході зустрічі Шевченко М. П. повідомила про підбір кадрів на наявні вакансії в прикордонній службі: водій автотранспортних засобів ( категорії B. C. D. E.), механік, дизеліст, старший технік, телефоніст, технік, моторист, старший кок, тракторист, електрик, кулеметник . Ознайомила з умовами вступу 2018 року до Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького .

 
Найефективніший та найкоротший шлях до працевлаштування - це плідна співпраця клієнта і служби зайнятості
Вівторок, 27 березня 2018, 15:31

     IMG 6100  З метою посилення взаємовигідної співпраці з роботодавцями та для задоволення попиту підприємств у робочій силі, а також для зниження рівня безробіття, 26 березня 2018 року в приміщенні Володарського районного центру зайнятості проведено ярмарку вакансій за участю таких роботодавців: ФОП Залєвської Тетяни Степанівни - вакантна посада продавець продовольчих товарів; ФОП Безоглюк Ірини Олександрівни – вакантна посада продавець продовольчих товарів , ФОП Поліщук Ганни Миколаївни - вакантна посада бармен, ТОВ «ЗЕНІТ» - вакантна посада електрик дільниці та ПП «АГРАРНЕ»- вакантна посада тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва на роботи постійного характеру.

       Відкрив ярмарок вакансій директор Володарського районного центру зайнятості Яценко Володимир Володимирович, який ознайомив роботодавців та безробітних з послугами, що надаються службою зайнятості.

       Запрошені роботодавці докладно розповіли шукачам роботи про вимоги до кандидатів та функціональні обов’язки. Зокрема, заступник директора ПП «АГРАРНЕ», Сергій Леонідович Марчук запевнив присутніх, - ми цінуємо командну роботу та прагнемо створити дружню робочу атмосферу, де кожен має можливість вільно обмінюватись ідеями, думками та досвідом.

       Ярмарок вакансій відвідали 34 особи з числа безробітних. На поставлені запитання претенденти на запропоновані посади отримали ґрунтовні відповіді та пройшли співбесіди з роботодавцями. Три особи дали згоду відразу йти працювати на запропоновані вакансії.

       Наприкінці заходу роботодавці та безробітні висловили велику подяку фахівцям центру зайнятості за проведену ярмарку вакансій, відзначивши високий рівень його організації.

 
Ярмарок професій
Четвер, 22 березня 2018, 10:38

    IMG 5984 21 березня 2018 року спеціалісти Володарського районного центру зайнятості спільно з навчальними закладами різних рівнів акредитації та Відділом освіти Володарської райдержадміністрації в приміщенні Володарського районного будинку культури організували та провели традиційний «Ярмарок професій» для учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл району.

     Допомогти свідомо обрати майбутній фах, навчити орієнтуватися у світі професій, надати інформацію про особливості й переваги актуальних робітничих професій, сприяти тому, щоб уже сьогодні майбутні випускники грамотно будували свій професійний план – така мета профорієнтаційного заходу під назвою «Ярмарок професій».

     Понад 120 майбутніх випускників шкіл району, а також їхні батьки відвідали цьогорічний ярмарок професій. Листівки, буклети, довідники, папки з описами професій – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учасники ярмарку.

Для презентації на «Ярмарок професій» прибули представникинавчальних закладів: Університет державної фіскальної служби України, Національний університет біоресурсів та природокористування України, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв, Національний транспортний університет, Інститут спеціального звязку та захисту інформації, Київський кооперативний інститут бізнесу і права, Державний університет інфраструктури та технологій, Університет «Крок», Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну, ДВНЗ «Київський електромеханічний коледж», Білоцерківський коледж сервісу та дизайну, Технолого-економічний коледж БНАУ та ДПТНЗ Володарський професійний аграрний ліцей. Представники навчальних закладів розповіли про правила прийому, перспективи подальшого працевлаштування випускників.

     Під час проведення профорієнтаційного заходу майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися із представниками навчальних закладів та студентами,   отримати  кваліфіковані відповіді на запитання. Всі бажаючі мали змогу пройти профдіагностичне тестування. Відвідання «Ярмарку професій» сьогодні, в   перспективі - усвідомлений вибір професії з урахуванням побажань, можливостей та реальних потреб регіонального ринку праці.

      За словами учасників «Ярмарку професій», проведений захід допоміг їм краще зорієнтуватись у власному професійному виборі, розширив їхній світогляд та уявлення про діяльність та послуги служби зайнятості.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 12