Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦентр зайнятості
Міні-ярмарок вакансій
Середа, 11 грудня 2019, 14:33

IMG 20191210 09222710 грудня 2019 року за сприяння Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості був організований міні-ярмарок вакансій, на якому 19 безробітних громадян отримали інформацію щодо заміщення вакантних посад в державній установі «Урядовий контактний центр», який дає можливість звернутися до органів виконавчої влади із пропозиціями, заявами та скаргами.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок ознайомила присутніх з вимогами до претендентів, графіком роботи та обов’язками оператора урядової гарячої лінії та надомних працівників в режимі «чат-онлайн».

Фахівець сектору активної підтримки безробітних Лідія Когут розповіла учасникам ярмарку про умови проходження тестування та критеріями їх оцінювання.

Всім зацікавленим громадянам було запропоновано скласти резюме, пройти співбесіду та тестування.

 
3 ГРУДНЯ - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДІВ
Середа, 04 грудня 2019, 16:13

DSC 0513Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами, адже у світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Саме тому в рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар для даної категорії безробітних.

В заході взяли участь представники соціальних партнерів: начальник управління соціального захисту населення Ольга Ткаченко, завідувач Володарського сектору обслуговування громадян головного управління ПФУ в Київській області Тетяна Гурська, головний спеціаліст Володарського бюро безоплатної правової допомоги Олександр Житник та фахівець соціальної роботи Володарського районного центру соціальної служби для сімї, дітей та молоді Оксана Козачук.

Директор Володарської районної філії Володимир Яценко повідомив присутніх про те, що службою зайнятості впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів. Спеціалісти служби прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами. Разом з тим кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях  до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій.

Також безробітні дізналися про зміни в пенсійному законодавстві, про умови отримання допомоги в зв’язку з інвалідністю, про пільги даній категорії громадян, можливість отримання путівок на оздоровлення та про можливість отримання безоплатної правової допомоги.

Після обговорення проблемних питань учасники семінару дійшли висновку, що тільки об’єднавши зусилля органів влади, роботодавців, соціальних партнерів та служби зайнятості у наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, матимемо змогу покращити їхню поінформованість, підвищити мотивацію до праці, спроможність самореалізації та конкурентоздатності на ринку праці. У профорієнтаційному заході прийняли участь 14 осіб з інвалідністю.

 
Презентація роботодавця
Понеділок, 02 грудня 2019, 17:37

IMG 20191129 09361929 грудня за ініціативи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація малого виробничо-комерційного підприємства «ВАЛ». Метою даного заходу було укомплектування вакантних посад даного підприємства.   

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла присутнім про ситуацію на місцевому ринку праці, послуги, які надає центр зайнятості та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі оглянути територію магазину, почути про вимоги щодо перспективних вакансій касира торгівельного залу, продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта.
Безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили та пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем.

 
Щорічний конкурс «Обери майбутнє»
Середа, 13 листопада 2019, 14:30

     12.11.2019 року Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти Володарської РДА та КЗ «Володарський районний центр творості та юнацтва» проведено відбірковий етап профорієнтацйного змагально-мотиваційного західу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В заході брали участь 3 команди: команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1, команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК та команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації.

   Усі команди вели надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу, підібрали цікаві жарти та яскраві костюми, які чітко змалювали образи та характерні риси кожного фаху. Найпопулярнішими стали професії кухаря, артиста, страхового агента, медичної сестри, еколога, тракториста, пожежника.

     Кожна з команд мала власний оригінальний підхід до конкурсів «Візитівка», «Конкурс капітанів» та музичного конкурсу «Реклама професій».

     Метою проведення заходу було привернення уваги учнівської молоді до необхідності обґрунтованого вибору професії.  

   Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи членам журі, було важко визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця.
     За підсумками трьох конкурсів члени журі визнали переможцем команду «
FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат IIIIIст. – Центр реабілітації (27,0 балів), яка візьме участь у півфінальній грі . Слідом за переможницею на друге місце вийшла команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1(26,8 балів) та ІІІ місце отримала команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК (24,9 балів).

   Всі команди були нагороджені грамотами, грошовими нагородами та солодощами.

     Велика подяка за спонсорську підтримку генеральному директору ТОВ «ГРАН-МИСЛИВСТВО» Грекову Анатолію Юрійовичу, який надав кошти для грошової премії командам-учасницям та торт, для команди-переможця, директору МВКП фірми «ВАЛ», СФГ Агрофірми «ВІКТОРІЯ» Валенкевичу Валерію Івановичу, ФОП Іванько Ользі Вікторівні та комерційному директору підприємства «Екологічне відновлення природного середовища» та голові правління екологічно-спортивного союзу молоді Соловйову Олександру Анатолійовичу, які забезпечили солодощами команди та вихованців центру творчості дітей та юнацтва, які були залучені до проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд «Обери майбутнє».

Також хочемо подякувати педагогам-організаторам, які з року в рік готують команди, допомагають дітям творчо розвиватися та визначитися у виборі професії та працівникам Володарського районного будинку культури за тепло та гостинність.

О М 2019

 
Про грантові програми
Середа, 06 листопада 2019, 16:26

51588863 2194430323910303 3506187820421087232 n

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, здійснює новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники мають змогу відвідати дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді оплати за придбання обладнання для розвитку підприємництва.

Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп.

Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.

Ветерани, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, повинні

заповнити анкету. Порядок участі в програмі та з анкетою можна ознайомитись за посиланням http://iom.org.ua.Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується із січня 2019 року у трьох

пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета —

сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.

У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.

Поруч з цим, здійснюється пілотний проект «Підтримка реінтеграції

ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Його учасники та учасниці зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.  

За необхідності, отримати консультації можна на телефонній гарячій лінії МОМ:

0-800-215-025 (пн.-пт. З- 10.00 до 17.00).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 24