Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяЦентр зайнятості
Робоча зустріч
Неділя, 21 липня 2019, 10:04

DSC 0484Задля налагодження ефективної співпраці служби зайнятості з роботодавцями 18 липня 2019 року директор Володарської районної філії Київського ОЦЗ Володимир Яценко зустрівся з засновником і керівником медичного центру “Revocanda Plus”(“Ревоканда Плюс”) Валерієм Патонічем та головним лікарем Артемом Найдою .

Revocanda Plusєдиний в Україні спеціалізований психотерапевтичний центр лікування харчової залежності, який допомагає не тільки повернути здоров'я , але і скоригувати своє відношення до життя.

Під час зустрічі керівники обговорили поточні та перспективні потреби закладу в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Володимир Яценко проінформував про стан на ринку праці, ознайомив з професійно-кваліфікаційним складом безробітних та презентував послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій.

В результаті робочої зустрічі керівниками узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості та роботодавця щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб медичного центру в найманих працівниках.

 
Презентація роботодавця
Середа, 10 липня 2019, 09:53

Изображение 161Однією з ефективних форм співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Перевага презентації – можливість для безробітних безпосередньо зустрітися з роботодавцем, ознайомитись наочно з потенційним місцем роботи та отримати відповіді на свої питання.

9 липня 2019 року за ініціативи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості було проведено презентацію ТОВ «Керамік», яке займається виробництвом цегли. Захід відвідали 12 шукачів роботи разом із начальником відділу взаємодії з роботодавцями районної філії – Любою Бучок.

У ході презентації учасники заходу дізналися про умови праці на підприємстві, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, які здійснюються в межах чинного законодавства.

У результаті зустрічі 2 особи пройшли співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

 
ПРЕС-РЕЛІЗ
Середа, 26 червня 2019, 16:14

З початку 2019 року кар’єрні радники Київської обласної служби зайнятості забезпечили роботою понад 10 тисяч осіб

         Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук. Він зазначив, що завдяки реалізації інституту кар’єрного радника цьогоріч працевлаштовано 10839 осіб - це на 1,6 тис. осіб більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Зокрема, 40% клієнтів служби зайнятості працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного.

         Державна служба зайнятості започаткувала програму навчання для адаптації співробітників до нового порядку обслуговування клієнтів служби. Не оминула така участь й директорів базових центрів та філій.

         «З 25 квітня 2019 року, за дорученням Київського обласного центру зайнятості, директори базових центрів та філій двічі на тиждень упродовж місяця виконували функцію кар’єрного радника», - розповідає Денис Дармостук. У результаті такої роботи працевлаштовано 30 осіб.

         Нагадаємо, що інститут кар’єрного радника впроваджено з 1 січня 2019 року. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг з планування кар'єри, з урахуванням потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи. Звернутись до кар'єрного радника можуть не лише безробітні, а й ті, хто не планує ставати на облік до центру зайнятості, а потребує лише підтримки в управлінні своєю кар'єрою чи у професійному розвитку.

За більш детальною інформацією звертайтесь до Київського обласного центру зайнятості за телефоном (04569)50277

 
Ярмарок вакансій
П'ятниця, 07 червня 2019, 10:05

              IMG 8741 06 червня 2019 року у приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення ПРАТ "Білоцерківський консервний завод"(ТМ "Крят"), одного з найбільших підприємств на Київщині, яке спеціалізується на промисловій переробці овочів, фруктів та м’яса. Захід відвідало 27 безробітних і шукачів роботи.

              

      На початку ярмарку директор філії Володимир Яценко  ознайомив присутніх з ситуацією на ринку праці району, наявними вакансіями, можливістю залучення до тимчасових робіт та перевагами легальної зайнятості

 

          Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла учасникам заходу про специфіку  діяльності підприємства, умови та рівень оплати праці, соціальні гарантії працюючим та транспортне забезпечення.

               Усі зацікавлені даною пропозицією були запрошені для подальшої співбесіди на підприємство.

 
Семінар для безробітних
Понеділок, 03 червня 2019, 13:46

Изображение 148Для ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, 31 травня в приміщенні Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

На даному заході обговорювалися такі питання: ринкові відносини у сфері праці, попит і пропозиції робочої сили в регіоні; поняття «підходяща робота», «страховий стаж», «застрахована особа» та державні гарантії окремих категорій громадян; умови надання статусу безробітного; права та обов’язки безробітних; матеріальне забезпечення у випадку безробіття; соціальні послуги служби зайнятості в період пошуку роботи.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Світлана Носкова поінформувала учасників семінару щодо гарантій держави у сфері зайнятості неповнолітньої молоді; про сприяння в підборі підходящої роботи, працевлаштування відповідно до професійної підготовки, освіти та потреб ринку праці; розповіла про можливість професійного навчання за направленням служби зайнятості; інформувала щодо участь в оплачуваних громадських та тимчасових роботах. Також слухачам презентувалися сучасні сервіси служби зайнятості та їх переваги.

Також на захід завітала начальник районного відділу Державної виконавчої служби Ніна Валенкевич, яка в рамках Місячника права та з метою формування правової свідомості громадян ознайомила присутніх з їх правами та, зокрема, механізмом захисту права на виконання судового рішення.

Всі учасники мали можливість отримати відповідь на свої запитання та буклети відповідної тематики.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 21