Середа, 04 грудня 2019, 16:13 |
Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.
Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей особливими потребами, адже у світі налічується понад 1 мільярд людей з інвалідністю, що приблизно становить 15% населення усього світу. Саме тому в рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості для людей з інвалідністю у Володарській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар для даної категорії безробітних.
В заході взяли участь представники соціальних партнерів: начальник управління соціального захисту населення Ольга Ткаченко, завідувач Володарського сектору обслуговування громадян головного управління ПФУ в Київській області Тетяна Гурська, головний спеціаліст Володарського бюро безоплатної правової допомоги Олександр Житник та фахівець соціальної роботи Володарського районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Оксана Козачук.
Директор Володарської районної філії Володимир Яценко повідомив присутніх про те, що службою зайнятості впроваджуються нові підходи до вирішення проблем зайнятості та працевлаштування інвалідів. Спеціалісти служби прикладають максимум зусиль, щоб допомогти у працевлаштуванні особам з обмеженими можливостями і не залишити їх наодинці з своїми проблемами. Разом з тим кожному, хто шукає роботу, необхідно пам’ятати, що шлях до можливості її знайти значною мірою залежить від їх наполегливості, волі, бажання та конкретних дій.
Також безробітні дізналися про зміни в пенсійному законодавстві, про умови отримання допомоги в зв’язку з інвалідністю, про пільги даній категорії громадян, можливість отримання путівок на оздоровлення та про можливість отримання безоплатної правової допомоги.
Після обговорення проблемних питань учасники семінару дійшли висновку, що тільки об’єднавши зусилля органів влади, роботодавців, соціальних партнерів та служби зайнятості у наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, матимемо змогу покращити їхню поінформованість, підвищити мотивацію до праці, спроможність самореалізації та конкурентоздатності на ринку праці. У профорієнтаційному заході прийняли участь 14 осіб з інвалідністю. |
Понеділок, 02 грудня 2019, 17:37 |
29 грудня за ініціативи Володарської районної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація малого виробничо-комерційного підприємства «ВАЛ». Метою даного заходу було укомплектування вакантних посад даного підприємства.
Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Любов Бучок розповіла присутнім про ситуацію на місцевому ринку праці, послуги, які надає центр зайнятості та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.
В ході зустрічі учасники заходу мали можливість на власні очі оглянути територію магазину, почути про вимоги щодо перспективних вакансій касира торгівельного залу, продавця продовольчих товарів та продавця-консультанта. Безробітні отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили та пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем. |
Середа, 13 листопада 2019, 14:30 |
12.11.2019 року Володарською районною філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти Володарської РДА та КЗ «Володарський районний центр творості та юнацтва» проведено відбірковий етап профорієнтацйного змагально-мотиваційного західу серед учнівських команд «Обери майбутнє». В заході брали участь 3 команди: команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1, команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК та команда «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II – IIIст. – Центр реабілітації.
Усі команди вели надзвичайно цікаву та напружену боротьбу за звання переможців змагально-мотиваційного заходу, підібрали цікаві жарти та яскраві костюми, які чітко змалювали образи та характерні риси кожного фаху. Найпопулярнішими стали професії кухаря, артиста, страхового агента, медичної сестри, еколога, тракториста, пожежника.
Кожна з команд мала власний оригінальний підхід до конкурсів «Візитівка», «Конкурс капітанів» та музичного конкурсу «Реклама професій».
Метою проведення заходу було привернення уваги учнівської молоді до необхідності обґрунтованого вибору професії.
Підготовленість та обізнаність учасників команд додала роботи членам журі, було важко визначити найкращих і до останнього конкурсу неможливо було передбачити переможця. За підсумками трьох конкурсів члени журі визнали переможцем команду «FT БЕМС» Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II – IIIст. – Центр реабілітації (27,0 балів), яка візьме участь у півфінальній грі . Слідом за переможницею на друге місце вийшла команда « Воїни добра » Володарська ЗОШ № 1(26,8 балів) та ІІІ місце отримала команда « Смайл » Городище-Пустоварівський НВК (24,9 балів).
Всі команди були нагороджені грамотами, грошовими нагородами та солодощами.
Велика подяка за спонсорську підтримку генеральному директору ТОВ «ГРАН-МИСЛИВСТВО» Грекову Анатолію Юрійовичу, який надав кошти для грошової премії командам-учасницям та торт, для команди-переможця, директору МВКП фірми «ВАЛ», СФГ Агрофірми «ВІКТОРІЯ» Валенкевичу Валерію Івановичу, ФОП Іванько Ользі Вікторівні та комерційному директору підприємства «Екологічне відновлення природного середовища» та голові правління екологічно-спортивного союзу молоді Соловйову Олександру Анатолійовичу, які забезпечили солодощами команди та вихованців центру творчості дітей та юнацтва, які були залучені до проведення профорієнтаційного змагально-мотиваційного конкурсу серед учнівських команд «Обери майбутнє».
Також хочемо подякувати педагогам-організаторам, які з року в рік готують команди, допомагають дітям творчо розвиватися та визначитися у виборі професії та працівникам Володарського районного будинку культури за тепло та гостинність.

|
Середа, 06 листопада 2019, 16:26 |

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, здійснює новий компонент проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей». Ветерани з трьох пілотних областей України — Київської, Дніпропетровської та Львівської — зможуть отримати допомогу у відкритті власної справи. У рамках програми із самозайнятості учасники мають змогу відвідати дводенні бізнес-тренінги і за результатами захисту бізнес-планів матимуть змогу отримати гранти розміром до 1 000 євро у вигляді оплати за придбання обладнання для розвитку підприємництва.
Прийом заявок триватиме до завершення формування тренінгових груп.
Пріоритет буде надано заявникам, які наразі не мають постійного місця роботи; мають низьку зарплату або часткову зайнятість; самі виховують дітей; утримують багатодітні родини або мають інвалідність. Грант надається винятково у формі оплати узгодженого обладнання та не передбачає грошових виплат учасникам.
Ветерани, котрі зацікавилися програмою із самозайнятості, повинні
заповнити анкету. Порядок участі в програмі та з анкетою можна ознайомитись за посиланням http://iom.org.ua.Фінансований ЄС проект МОМ впроваджується із січня 2019 року у трьох
пілотних областях: Київській, Дніпропетровській та Львівській. Його мета —
сприяти Уряду України в наданні допомоги ветеранам конфлікту на сході України та їхнім родинам задля ефективної реінтеграції до цивільного життя, а також активної участі в соціально-економічному розвитку громад.
У рамках проекту передбачено підтримку заходів соціального згуртування, надання кваліфікованої психологічної допомоги, тренінги із кар’єрного розвитку та самозайнятості, а також гранти на перекваліфікацію та започаткування власної справи.
Поруч з цим, здійснюється пілотний проект «Підтримка реінтеграції
ветеранів конфлікту на Сході України та їхніх сімей». Його учасники та учасниці зможуть подати заявку на отримання індивідуальних грантів розміром до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.
За необхідності, отримати консультації можна на телефонній гарячій лінії МОМ:
0-800-215-025 (пн.-пт. З- 10.00 до 17.00).
|
|
|