Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяВолодарське бюро правової допомоги
Право на таємницю про стан здоров’я
Вівторок, 21 квітня 2020, 13:08

У нашій країні склалась ситуація, коли люди не довіряють одне одному, що може призвести до паніки та погіршення взаємовідносин між людьми та порушенням прав громадян. У той же час законодавство України визначає та гарантує права особи на таємницю про стан здоров’я.

Таємниця про стан здоров’я не є таємницею для самого пацієнта, а для його можливого оточення чи тих, хто може використати дану інформацію для приниження честі та гідності людини.

Основним законом, що регулює таємницю про стан здоров’я громадян є Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров’я». У статті 39-1 даного закону сказано, що пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров’я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні. Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта.

Крім пацієнта, право на отримання достовірної інформації про стан його здоров’я мають батьки (усиновлювачі), опікуни або піклувальники.

Цим же законом регулюється поняття лікарської таємниці – медичні працівники та інші особи, яким у зв’язку з виконанням професійних або службових обов’язків стало відомо про хворобу, медичне обстеження, огляд та їх результати, інтимну і сімейну сторони життя громадянина, не мають права розголошувати ці відомості, крім передбачених законодавчими актами випадків.

Також, розголошення медичної інформації пацієнта регламентується «Етичним кодексом лікаря України» де у Розділі 3, п. 3.5, п.п. 3, де сказано, що медична інформація про пацієнта може бути розголошена:

– у разі письмової згоди самого пацієнта;

– у випадку мотивованої вимоги органів дізнання, слідства, прокуратури і суду, санепідемслужби;

– якщо зберігання таємниці істотно загрожує здоров’ю і життю пацієнта і/або/інших осіб (небезпечні інфекційні захворювання);

– у випадку залучення до лікування інших спеціалістів, для яких ця інформація є професійно необхідною.

Беручи до уваги вищесказане, не варто забувати про те, що громадяни своїми діями чи бездіяльністю можуть зашкодити оточуючим, тому потрібно дотримуватись санітарно-гігієнічних норм, та введених владними органами указів і при поганому самопочутті варто звернутись до сімейного лікаря.

 
Що заборонено і що дозволено робити під час карантину автомобілістам?
Середа, 08 квітня 2020, 15:53
З 6 квітня в Україні вступили в силу нові правила карантину, введені через пандемію COVID-19. Якщо водії їх не будуть дотримуватися, то їм загрожує штраф у розмірі від 17 000 до 34 000 грн.
Так, що ж заборонено і що дозволено робити під час карантину автомобілістам?
 Автомобілістам дозволено:
•їздити на своєму автомобілі (причому не тільки по Україні, але і за кордон, правда через обмежену кількість пунктів пропуску), втім, по всій території України на кордонах областей та при в’їзді в великі населені пункти або ті, які визнані джерелами інфікування, в’їзд обмежений або заборонений;
•перевозити в легковому авто пасажирів (якщо в сім’ї є діти до 14 років, то кількість людей в машині обмежена технічними характеристиками авто, але це повинен бути саме легковий автомобіль, в якому не буває більше 9 місць разом з водійським);
•перебувати в автомобілі без маски (власне авто – не громадське місце, тому хоч тут вільно дихаєте);
•заправляти своє авто на АЗС;
•пити каву або їсти на АЗС (більшість АЗС ввели особливі ступені обережності);
•забирати їжу на пунктах видачі;
•мити і ремонтувати своє авто самостійно;
•ремонтувати своє авто на СТО, віддавати його на сервіс;
•купувати нові автомобілі і автозапчастини;
•реєструвати нове авто онлайн;
•замінити онлайн водійське посвідчення;
•брати авто в оренду;
•сертифікувати транспортний засіб або ГБО;
•застрахувати своє авто або оформити документи для відшкодування при страховому випадку (найчастіше онлайн).
Водіям автомобілів заборонено:
•користуватися автомобілем на відстань більше 2 км від будинку особам, які потребують самоізоляції (які мали контакт з хворим або підозра на COVID-19, людям старше 60 років);
•пересуватися в автомобілі більш ніж двом дорослим людям без дітей до 14 років;
•в’їжджати в міста або села, які визнані вогнищем COVID-19;
•купувати старі автомобілі (їх неможливо належним чином зареєструвати, хоча оформити договір купівлі-продажу можна);
•забороняється перебування в громадських місцях без масок або респіраторів (парковка вважається громадським місцем, тому, якщо ви зупиняєте свій автомобіль в спеціально відведеному для цього місці (наприклад, біля супермаркету), то не забудьте надіти маску інакше вас можуть оштрафувати).
Як видно, в умовах карантину володіти власним легковим автомобілем вигідно – з ним фактично немає обмежень по пересуванню і деяких робіт, пов’язаних з його обслуговуванням або покупкою.
Для отримання детальної інформації, роз'яснень та консультацій звертайтесь до Володарського бюро правової допомоги за адресою: смт Володарка, пл. Миру, 2, другий поверх, де наявна скринька для звернень громадян або за телефоном (04569) 5-05-84. 
 
 
ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО. 5 КРОКІВ ДО ПОРЯТУНКУ
П'ятниця, 03 квітня 2020, 09:31

Часом буває так, що дім - зовсім не те місце, де хочеться залишатися. Зараз, під час карантину, люди довше перебувають сам на сам у сім’ях, та ще й на фоні стресової і психологічно та економічно нестабільної ситуації. І у разі домашнього насильства в жертви набагато менше можливостей ізолюватися від агресора.

Що робити, якщо ви потерпаєте від домашнього насильства - покроковий алгоритм дій на нашому сайті: https://bit.ly/2UXakLx

 
Оплата листків непрацездатності у випадку інфікування медичного працівника
Середа, 01 квітня 2020, 11:36

При відстороненні від роботи медичного працівника під час карантину при бактеріоносійстві йому виплачується допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Згідно з п. 5 ч. 1 ст. 22 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» передбачено, що допомога по тимчасовій непрацездатності надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї такого страхового випадку як карантин, накладений органами санітарно-епідеміологічної служби (п. 5).

Згідно з п. 5 «Порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність при карантині» Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої Наказом МОЗ України від 13.11.2005 № 455, на період тимчасового відсторонення від роботи осіб, робота яких пов’язана з обслуговуванням населення, які є бактеріоносіями, листок непрацездатності видається інфекціоністом або лікуючим лікарем згідно з висновком лікаря-епідеміолога територіальної СЕС.

Відповідно до роз’яснень Фонду соціального страхування України від 25.03.2020 р., якщо тимчасова непрацездатність застрахованої особи викликана карантином, накладеним органами санітарно-епідеміологічної служби, допомога по тимчасовій непрацездатності за рахунок коштів Фонду надається з першого дня за весь час відсутності на роботі з цієї причини. Детальніше з роз’ясненням можна ознайомитись за посиланням: http://www.fssu.gov.ua/…/con…/main/uk/publish/article/968505

Розмір допомоги по тимчасовій втраті працездатності залежить від середньоденної заробітної плати працівника та тривалості його трудового стажу.

У разі професійного захворювання допомога по тимчасовій непрацездатності призначається та виплачується страхувальником за місцем роботи потерпілого, де стався страховий випадок, у розмірі 100 відсотків середньої заробітної плати (оподаткованого доходу). Виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності за перші п’ять днів тимчасової непрацездатності потерпілого проводиться за рахунок коштів страхувальника, а починаючи з шостого дня непрацездатності ― за рахунок коштів Фонду (ч. 2 ст. 34 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»).

Детальніше...
 
ЯКИЙ ПАКЕТ ДОКУМЕНТІВ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ СЕРТИФІКАТА ПРО ФОРС-МАЖОРНІ ОБСТАВИНИ
Четвер, 26 березня 2020, 16:58
Який пакет документів необхідно подати для одержання сертифіката про форс-мажорні обставини? Чи може заявник самостійно його підготувати? Підготувати потрібні документи нескладно, враховуючи, що заявник як ніхто краще  знає про свої зобов’язання.
Торгово-промислові палати постійно надають безкоштовні консультації і роблять усе, аби максимально спростити цей процес. 
Вся загальна інформація розміщена на сайті ТПП України у розділі «Послуги – Засвідчення форс-мажорних обставин». Тут є форми заяв та зразки їх заповнення, а також тарифи, рахунок та акти (https://ucci.org.ua/services/zasvidchennia-fors-mazhornikh-obstavin).
Крім того, враховуючи складну ситуацію, в якій опинились більшість підприємців на території України у зв’язку карантином, введеним Кабінетом Міністрів України, та запровадженням обмежуючих заходів у відповідних сферах, ТПП спростила процедуру подання заяви.
Більшість звернень, пов’язані з неможливістю виконання договірних зобов’язань. Якщо ваш випадок тотожний, то в такому разі вам знадобиться мінімальний пакет документів:
✔️відповідна форма заяви, підписана керівником підприємства (https://ucci.org.ua/zaiavi-pro-zasvidchiennia-fors-mazhornikh-obstavin);
✔️копія договору;
✔️копія наказу (розпорядження) у зв’язку з необхідністю припинення діяльності на підставі відповідних нормативно-правових актів;
✔️повідомлення (сповіщення іншої сторони). 
Надсилати документи слід в електронному варіанті на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 24