Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЖитлово-комунальне господарство
Про шанобливе ставлення до води
Четвер, 28 лютого 2019, 15:57

 
Аналіз результатів економічного і соціального розвитку Володарського району за 2018 рік
Понеділок, 21 січня 2019, 16:20

1.9. Житлово-комунальне господарство.

   Житловий фонд смт Володарка нараховує 21 багатоповерховий будинок в яких нараховується 649 квартир, які 100% приватизовані. 330 квартир переведені власниками на автономне опалення. Весь житловий фонд знаходиться у співласності мешканців багатоквартирних будинків. Управителем багатоквартирних будинків виступає комунальне підприємство Володарської селищної ради КП «Володарка», яке надає послуги з утримання територій, централізованого опалення, водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Володарською селищною радою не прийнято рішення про проведення конкурсу на визначення управляючої компанії групи багатоквартирних будинків чи управителя багатоквартирного будинку згідно наказу Мінрегіону від 13.08.2018 № 211.

КП “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. Проведено ремонтні роботи в житловому фонді по ремонту даху та частковій заміні покрівлі. Проводилися роботи по заміні та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж.

Здійснювалась підготовка закладів освіти до нового навчального року та в медичних закладах виконувались ремонтні та відновлювальні роботи.

Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання 813,7 тис. грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 269,8 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 70,7 тис. грн, заборгованість за послуги з теплопостачання, утримання будинків і споруд та прибудинкових територій має тенденцію зростання порівняно з 2017 роком та першим півріччям 2018. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.

КП «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 4007,5 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

Установи та організації району, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, мають заборгованість за електроенергію 26,8 тис. грн., за теплопостачання 77,3 тис. грн., за водопостачання і водовідведення 3,1 тис. грн.

Оплата послуг 2018 рік за газ становить 5538,2 тис. грн, за електороенергію 1079,9 тис. грн. Відбулося зменшення заборгованості за спожитий природний газ на 70,1 тис. грн у 2018 році.

За 2018 рік проведено 26 790 м2 поточного ремонту вулиць та доріг комунальної всласності на суму 12630 тис. грн. та 2 600 м2 капітвльного ременту тротуарів по вул. Кооперативна, вул. Миру та вул. Коцюбинського на суму 1288,13 тис. грн.

За кошти обласного бюджету, на умовах спів фінансування, виконано капітальний ремонт доріг 1370 м2 по вул. Шевченка в с. Пархомівка та вул. Лесі Українки і пров. Польовому в с. Ожегівка на суму 2866,393 тис. грн, спів фінансування з місцевих бюджетів 429,95 тис. грн. Проведено роботи з капітального ремонту 3 км ліній вуличного освітлення в с. Березна на суму – 329,329 тис. грн, спів фінансування – 49,386 тис. грн. Поновлено дорожні знаки та дорожню розмітку

Детальніше...
 
Розглянули нагальні питання співпраці
Понеділок, 14 січня 2019, 15:55

Держенергоефективності та Міністерство енергетики ОАЕ розглянули нагальні питання співпраці та можливості запуску «зелених» проектів за участю арабських фондів і компаній

У рамках 9-ї сесії Асамблеї IRENA в Абу-Дабі Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів продуктивну зустріч із представниками Міністерства енергетики та промисловості Об’єднаних Арабських Еміратів, з якими обговорив:

-       актуальні питання реалізації Меморандуму про співпрацю з Держенергоефективності, підписаного у серпні 2018 року;

-       стратегії стимулювання розвитку «чистої» енергетики в Україні та ОАЕ;

-       перспективні інвестиційні проекти відновлюваної енергетики та переробки сміття в Україні.

Незважаючи на те, що ОАЕ відома одними із найбільших у світі ресурсами нафти і газу, ця країна враховує світові тенденції щодо сталого енергетичного розвитку та запобігання змінам клімату.

ОАЕ має амбітну ціль у відновлюваній енергетиці – збільшити частку «чистої» енергії щонайменше до 44 % та зменшити шкідливі викиди вуглецю на 70% до 2050 року.

Вже неподалік міста Дубай встановлюється найбільший у світі сонячний парк із запланованою загальною потужністю 5 ГВт.

Окрім СЕС, ОАЕ розвиває інші проекти відновлюваних джерел енергії, а також генерації енергії із сміття, сталого розвитку міст, екологічного транспорту тощо. У цих напрямах працює і Україна.

«Особливо важливим є партнерство із діючими в ОАЕ потужними інвестиційними компаніями, фондами, фінансовими організаціями. Наприклад, одна з найвідоміших компаній «Masdar» впроваджує «зелені» проекти на 3 ГВт по всьому світу та будує найбільше у світі еко-місто Масдар», - повідомив С.Савчук.

Загалом, сторони дійшли згоди опрацювати можливості участі арабських компаній та фондів у розвитку української відновлюваної енергетики.

 
Участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA
Понеділок, 14 січня 2019, 15:54

Україну як нового повноправного члена IRENA та її шлях розвитку відновлюваної енергетики презентовано на 9-й сесії Асамблеї IRENA

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у складі української делегації взяв участь у відкритті 9-ї сесії Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії IRENA в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) 11 січня.

Цьогоріч IRENA об’єднала більше 1200 делегатів із понад 160 країн для перегляду глобального розвитку «чистої» енергетики.

На відкритті сесії відзначено нових членів IRENA, серед яких - Україна, а також Канада, Чад, Коста-Ріка, Парагвай і Туркменістан.

Окреслюючи глобальні тренди у відновлюваній енергетиці, генеральний директор IRENA Аднан Амін відзначив, що швидке зменшення вартості технологій, інновації, сприятливі законодавчі стимули та економічне середовище є рушійною силою енергетичної децентралізації.

Темпи впровадження нових «зелених» проектів прискорюються, а в глобальному квесті за сталий розвиток зявляються нові гравці. Про це чітко свідчить статистика:

-         загальна потужність відновлюваної енергетики збільшилася на 167 ГВт у 2017 р. і сягнула 2179 ГВт у всьому світі;

-         «чиста» енергетика дала додатково 500 тис. нових робочих місць у 2017 р., а загальна їхня кількість вже перевищує 10 млн у світі.

Водночас, Аднан Амін переконаний, що це лише початок революції відновлюваної енергетики і необхідні подальші ефективні законодавчі дії, інновації та інвестиції.

Україна, у свою чергу, докладає усі зусилля для розвитку «чистої» енергетики, збільшивши частку «зеленої» енергії у 1,7 разів – із 3,9 % у 2014 р. до 7% у 2017 році. Нові впроваджені «зелені» проекти залучили в економіку країни близько 1,7 млрд євро інвестицій за останні 4 роки.

«Серед цілої низки законодавчих ініціатив запланована головна реформа – запуск «зелених» аукціонів. Відповідний законопроект від 05.12.2018 № 8449-д розроблено за ініціативи Комітету ВРУ ПЕК за участю усіх стейкхолдерів, у т.ч. Держенергоефективності. Підтримку Україні щодо переходу на аукціони та консультаційну допомогу також надавали експерти IRENA. На сьогодні законопроект схвалено Парламентом у першому читанні за основу», - повідомив Голова.

С. Савчук переконаний, що IRENA і надалі буде надійним партнером для України у впровадженні кращих світових практик та презентації значного інвестиційного потенціалу «зеленої» енергетики на міжнародній арені.

У рамках сесії також розглянули вплив геополітичних змін на розвиток «чистої» енергетики та сфери енергоефективності.

Увагу приділено й амбітним планам ЄС досягти щонайменше 32% «чистої» енергії у 2030 році. Нові цілі ЄС обговорив С.Савчук із Генеральним директором Генерального директорату Європейської Комісії з питань енергетики Домініком Рісторі.

 
Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів
Четвер, 22 листопада 2018, 11:54

На виконання листа Державного агентства рибного господарства України від 05.10.2018 № 3-4.2-16/6139-18 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (далі - Київський рибоохоронний патруль) повідомляє.

Згідно з статтею 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, відповідно до покладених на нього завдань, належить погодження видачі дозволів на будівельні, днопоглиблювальні, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду.

Київський рибоохоронний патруль територіальний орган Державного агентства рибного господарства України, на який покладено контроль за виконанням вимог погодження на проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водної о фонду.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» шкода, завдана рибному господарству внаслідок знищення або погіршення стану водних біоресурсів та середовища їх перебування внаслідок господарської та іншої діяльності, підлягає відшкодуванню за рахунок осіб, які безпосередньо здійснення такої діяльності.

Так, суб'єкти господарювання. які здійснюють будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду, перед початком проведення робіт повинні сплатити до місцевого бюджету в районі якого проводяться певні роботи, компенсаційні кошти за збитки завдані рибному господарству при виконанні даних робіт.

Також слід зазначити, що для збільшення чисельності водних біоресурсів у водоймах на яких проводяться днопоглиблювальні та інші роботи компенсаційні кошти рекомендовано спрямовувати, згідно з вимогами пункту 2.1.3 та пунктом 4.4 «Временной методики ущерба, наносимого рыбным запасам в результате строительства, реконструкции и расширения предприятий, сооружений и других объектов и проведения различных видов работ на рыбохозяйственных водоемах» на проведення заходів з відтворення водних біоресурсів.

Згідно з статтею 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень органів рибоохорони належить безоплатне одержання від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадян, іноземців та осіб без громадянства статистичних, інших довідкових та інформаційних матеріалів, пояснення, необхідні для визначення стану охорони, відтворення і використання водних біоресурсів, а також повідомлення про аварійні забруднення довкілля.

Відповідно до вищевказаного, 'з метою недопущення нанесення шкоди рибному господарству, необхідно посилити з боку місцевих органів виконавчої влади контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють днопоглиблювальні та інші роботи на підконтрольній їм території.

Крім того, просимо при здійсненні суб’єктами господарювання до місцевого бюджету сплати компенсаційних коштів за збитки, нанесені водним біоресуреам, повідомляти та надавати до Київського рибоохоронного патруля копії платіжних доручень.

Також, при спрямуванні коштів на проведення заходів з відтворення водних біоресурсів дотримуватися вимог Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07.07.2012   414, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 липня 2012 року за № 1270/21582.

У випадку встановлення факту незаконного проведення суб’єктами господарювання будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду без сплати компенсаційних коштів за збитки завдані рибному господарству, або будь - яких інших порушень законодавства у сфері охорони, використання і відтворення водних біоресурсів просимо повідомляти Київський рибоохоронний патруль.

Разом з тим, інформуємо про наявність цілодобової «гарячої лінії»: 068 642 80 26 або 099 341 73 18

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 50