Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні28
mod_vvisit_counterВчора314
mod_vvisit_counterЦього тижня683
mod_vvisit_counterМинулого тижня2001
mod_vvisit_counterЗа місяць3142
mod_vvisit_counterМинулого місяця9652
mod_vvisit_counterВсього1039672

Online (20 хвилин): 5
Твій IP: 35.172.201.102
,
2018-12-12 05:21
Житлово-комунальне господарство
Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів
Четвер, 22 листопада 2018, 11:54

На виконання листа Державного агентства рибного господарства України від 05.10.2018 № 3-4.2-16/6139-18 Управління Державного агентства рибного господарства у м. Києві та Київській області (далі - Київський рибоохоронний патруль) повідомляє.

Згідно з статтею 9 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері рибного господарства, відповідно до покладених на нього завдань, належить погодження видачі дозволів на будівельні, днопоглиблювальні, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду.

Київський рибоохоронний патруль територіальний орган Державного агентства рибного господарства України, на який покладено контроль за виконанням вимог погодження на проведення будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водної о фонду.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» шкода, завдана рибному господарству внаслідок знищення або погіршення стану водних біоресурсів та середовища їх перебування внаслідок господарської та іншої діяльності, підлягає відшкодуванню за рахунок осіб, які безпосередньо здійснення такої діяльності.

Так, суб'єкти господарювання. які здійснюють будівельні, днопоглиблювальні роботи, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду, перед початком проведення робіт повинні сплатити до місцевого бюджету в районі якого проводяться певні роботи, компенсаційні кошти за збитки завдані рибному господарству при виконанні даних робіт.

Також слід зазначити, що для збільшення чисельності водних біоресурсів у водоймах на яких проводяться днопоглиблювальні та інші роботи компенсаційні кошти рекомендовано спрямовувати, згідно з вимогами пункту 2.1.3 та пунктом 4.4 «Временной методики ущерба, наносимого рыбным запасам в результате строительства, реконструкции и расширения предприятий, сооружений и других объектов и проведения различных видов работ на рыбохозяйственных водоемах» на проведення заходів з відтворення водних біоресурсів.

Згідно з статтею 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» до повноважень органів рибоохорони належить безоплатне одержання від органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадян, іноземців та осіб без громадянства статистичних, інших довідкових та інформаційних матеріалів, пояснення, необхідні для визначення стану охорони, відтворення і використання водних біоресурсів, а також повідомлення про аварійні забруднення довкілля.

Відповідно до вищевказаного, 'з метою недопущення нанесення шкоди рибному господарству, необхідно посилити з боку місцевих органів виконавчої влади контроль за суб’єктами господарювання, які здійснюють днопоглиблювальні та інші роботи на підконтрольній їм території.

Крім того, просимо при здійсненні суб’єктами господарювання до місцевого бюджету сплати компенсаційних коштів за збитки, нанесені водним біоресуреам, повідомляти та надавати до Київського рибоохоронного патруля копії платіжних доручень.

Також, при спрямуванні коштів на проведення заходів з відтворення водних біоресурсів дотримуватися вимог Порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07.07.2012   414, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27 липня 2012 року за № 1270/21582.

У випадку встановлення факту незаконного проведення суб’єктами господарювання будівельних, днопоглиблювальних робіт, видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій на землях водного фонду без сплати компенсаційних коштів за збитки завдані рибному господарству, або будь - яких інших порушень законодавства у сфері охорони, використання і відтворення водних біоресурсів просимо повідомляти Київський рибоохоронний патруль.

Разом з тим, інформуємо про наявність цілодобової «гарячої лінії»: 068 642 80 26 або 099 341 73 18

 
аналіз результатів економічного і соціального розвитку Володарського району за 9 місяців 2018 року
Вівторок, 23 жовтня 2018, 13:41

Житлово-комунальне господарство.

   Житловий фонд смт Володарка нараховує 21 багатоповерховий будинок в яких нараховується 649 квартир, які 100% приватизовані. 330 квартир переведені власниками на автономне опалення. Весь житловий фонд знаходиться у співласності мешканців багатоквартирних будинків. Управителем багатоквартирних будинків виступає комунальне підприємство Володарської селищної ради КП «Володарка», яке надає послуги з утримання територій, централізованого опалення, водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.

КП “Володарка” створено 4 аварійно-відновлювальні бригади для стабільного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства в смт Володарка. Проведено ремонтні роботи в житловому фонді. Проводилися роботи по заміні та ремонту каналізаційних, водопровідних та теплових мереж. Здійснювалась підготовка закладів освіти до нового навчального року та в медичних закладах виконувались ремонтні та відновлювальні роботи.

Населення має заборгованість за спожиті житлово-комунальні послуги з теплопостачання 273,4 тис. грн, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій 316,4 тис. грн, водопостачання та водовідведення – 107,7 тис. грн, заборгованість має тенденцію зростання порівняно з 2017 роком та першим півріччям 2018. Заборгованість стягується шляхом подання позовних заяв на боржників до суду.

КП «Володарка» має заборгованість за спожитий природний газ у сумі 3688,6 тис. грн, за спожиту електроенергію заборгованості немає. Погашення заборгованості відбувається по мірі надходження коштів та розрахунків з підприємством.

Установи та організації району, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів, мають заборгованість за електроенергію 18,915 тис. грн., за теплопостачання 100,3 тис. грн., за водопостачання і водовідведення заборгованості немає. Оплата послуг за 9 місяців 2018 року за газ становить 3708,2 тис. грн, за електороенергію 650,1 тис. грн. (станом на 02.10.2018). Відбулося зростання заборгованості за спожитий природний газ на 933,7 тис. грн у 2018 році.

За 9 місяців 2018 року проведено 26 790 м2 поточного ремонту вулиць та доріг комунальної всласності на суму 12630 тис. грн. та 2 600 м2 капітвльного ременту тротуарів по вул. Кооперативна, вул. Миру та вул. Коцюбинського на суму 1288,13 тис. грн.

За кошти обласного бюджету, на умовах спів фінансування, виконано капітальний ремонт доріг 1370 м2 по вул. Шевченка в с. Пархомівка та вул. Лесі Українки і пров. Польовому в с. Ожегівка на суму 2866,393 тис. грн, спів фінансування з місцевих бюджетів 429,95 тис. грн. Проведено роботи з капітального ремонту 3 км ліній вуличного освітлення в с. Березна на суму – 329,329 тис. грн, спів фінансування – 49,386 тис. грн. Поновлено дорожні знаки та дорожню розмітку

Детальніше...
 
Сергій Савчук: Запуск системи аукціонів, ринку твердого та рідкого біопалива, «зелених» бондів та розвиток ЕСКО – пріоритети на найближчу перспективу
Вівторок, 23 жовтня 2018, 10:11

Прогрес та плани розвитку сталої енергетики в Україні обговорили представники влади, бізнесу, інвестори та інші гравці ринку на 10-му Мiжнародному форумі i виставці сталої енергетики Центральної та Схiдної Європи «SEF 2018».

Виступаючи, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук зауважив: «Позитивна динаміка введення нових потужностей на суму більше 1,3 млрд євро інвестицій за останні 4 роки доводить, що запроваджені законодавчі стимули ефективно працюють, а «зелена» енергетика - драйвер розвитку економіки та створення робочих місць в регіонах».

Ще один важливий пріоритет – широкомасштабна енергомодернізація. Завдяки запуску ЕСКО вдалося відкрити ринок утеплення будівель для інвесторів.

«На сьогодні маємо укладених більше 200 ЕСКО-контрактів на близько 200 млн гривень. Це лише старт, адже в країні близько 70 тис. бюджетних установ потребує термомодернізації», - додав С. Савчук.

«Щоб допомогти бізнесу із розробкою проектів та їх фінансуванням, ми спільно з Міністерство закордонних справ Фінляндії та Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО) заснували Фінсько-український трастовий фонд. Детально про те, як подати заявку, читайте на сайті Агентства: http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund», - повідомив С. Савчук.

«Сьогодні наше завдання – продовжувати підтримку інвестиційно сприятливих умов для розробки та реалізації «зелених» проектів», - розповів Голова Держенергоефективності.

Серед найголовніших законодавчих ініціатив – поетапне впровадження аукціонів, що будуть обов’язковими для проектів сонячної енергетики потужністю більше 10 МВт та вітрової енергетики потужністю більше 20 МВт.

Щоб підвищити інтерес інвесторів до таких проектів, пропонується надати їм можливість заключати договір на продаж «зеленої» енергії до 20 років.

«Також ми пропонуємо інтегрувати у зазначений законопроект рішення щодо обмеження строку дії технічних умов на приєднання об’єктів «чистої» електроенергетики до мереж на 5 років. Таким чином, ми сприятимемо вивільненню резервованих потужностей та запобіганню спекуляціям із безстроковими технічними умовами», - розповів Голова.

Паралельно ведеться робота над:

- механізмом створення конкурентного та прозорого ринку твердого біопалива;

- ринком рідкого біопалива;

- формуванням належних умов для виробництва енергії із сміття.

Окрім цього, у фокусі уваги Агентства – започаткування ринку «зелених» бондів. Інтерес до цього питання вже проявляє Укргазбанк (https://www.ukrgasbank.com), який на сьогодні є лідером серед українських банків у фінансуванні «зелених» проектів.

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності

 
Уряд схвалив технічний регламент щодо екодизайну енергоспоживчих продуктів
Четвер, 04 жовтня 2018, 11:24

На засіданні Уряду схвалено Технічний регламент щодо встановлення системи для визначення вимог з екодизайну енергоспоживчих продуктів, який підготовлено Держенергоефективності з метою імплементації 125-ї Директиви ЄС.

Таким чином, Україна впроваджує важливий європейський інструмент – екодизайн.

Екодизайн визначає вимоги щодо енергоефективності та екологічності різних енергоспоживчих продуктів.

Впровадження системи екодизайну в Україні дозволить:

-       зменшити використання енергоресурсів при проектуванні, виготовленні, використанні та утилізації енергоспоживчих продуктів;

-       збільшити кількість енергоефективних продуктів на ринку;

-       не допустити введення в обіг тих товарів, які нераціонально споживають енергію та негативно впливають на навколишнє середовище.

Зазначений нормативний акт є рамковим, тому передбачається прийняття близько 30 спеціальних техрегламентів за окремими видами продукції.

Довідково:

Прийнятий технічний регламент розроблено у тісній співпраці з експертами ЄБРР у рамках програми FINTECC.

 
Голова Держенергоефективності представив досягнення у сфері енергоефективності
Четвер, 06 вересня 2018, 13:04

На прес-конференції у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук презентував ключові здобутки, яких вдалося досягти завдяки плідній роботі над розвитком сфери енергоефективності та відновлюваної енергетики впродовж останніх 4 років, зокрема:

-       понад 1,1 млрд євро залучених «зелених» інвестицій у проекти відновлюваної енергетики;

-       6 млрд м3 заощадженого газу у рік;

-       1,2 млрд євро щорічної економії на закупівлі газу;

-       190 укладених ЕСКО-контрактів;

-       7 млрд грн. інвестицій в утеплення житла.

«Одне з важливих досягнень – скорочення споживання газу на 6 млрд м3 у рік населенням, бюджетною сферою та підприємствами ТКЕ у 2017 р. порівняно із 2014 роком (без тимчасово окупованих територій). Це означає, що 1,2 млрд євро залишається в економіці країні щороку», - наголосив Голова та додав, що це абсолютний успіх, що дає Україні можливість:

-       ставати енергонезалежною, економічно міцною;

-       створювати нові робочі місця завдяки проектам із заміщення газу;

-       поповнювати місцеві бюджети;

-       зменшувати оплату за енергоносії українськими родинами.

Такому результату також сприяло встановлення додатково близько 2 000 МВт потужностей, що генерують тепло «не з газу». У такі проекти інвестовано понад 460 млн євро.

Наступна стратегічна ціль – досягти щорічного скорочення споживання ще 5 млрд м3 газу до 2022 року.

Важлива ініціатива Держенергоефективності, яка успішно запрацювала і допомогла населенню заощаджувати на енергоресурсах, - це програма «теплих кредитів». Завдяки цій програмі лише за невеликий період, із кінця 2014 р. і по сьогодні, в енергоефективність житлових будинків інвестовано 7 млрд гривень. Програмою скористалося понад 500 тис. родин, а держава відшкодувала їм 2,3 млрд гривень.

Крім цього, програма дозволила скоротити близько 230 млн м3 газу у рік.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 44