Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦивільний захист
Підсумки роботи за 2019 рік районної ланки цивільного захисту
П'ятниця, 21 лютого 2020, 15:28

У 2019 році було проведено 20 засідань Володарської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яких розглядалися питання щодо стану дотримання пожежної та техногенної безпеки на території району, підготовки до пропуску весняного льодоходу та паводку, попередження нещасних випадків на водних обєктах району, про запобігання пожежам у природних екосистемах впродовж літнього пожежно-небезпечного періоду, про готовність місць масового відпочинку на водних обєктах району під час купального періоду, про підготовку служб до осінньо-зимового періоду та інші.

Протягом осінньо-зимового періоду постійно проводяться засідання   районного міжвідомчого оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій під час погіршення погодних умов.

Проводились перевірки системи оповіщення із вмиканням електросирен   та доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту, що передбачає неодноразове завчасне попередження населення про проведення перевірки через засоби масової інформації.

Проводилось фінансування заходів Володарської районної цільової програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки затвердженої рішенням 25 позачергової сесії 7 скликання районної ради від 25 вересня 2018 року.

        Згідно заходів даної програми райдержадміністрацією було придбано дихальний апарат зі стиснутим повітрям та панорамні маски на суму 50,0 тис.грн. для потреб Володарського ДПРЧ - 6.

Згідно з планом асигнувань програми також були передбачені призначення на 2019 рік на придбання паливно-мастильних матеріалів для ліквідації надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період на суму 10 тис. грн.

На 2020 рік в районному бюджеті на дані заходи також планується передбачити 10 тис. грн.

Вивчається питання щодо можливості виділення із районного бюджету коштів для облаштування берегових пожежних пірсів для забору води пожежними автомобілями будь-якої пори року та ремонту пожежних гідрантів у населених пунктах району.

Згідно заходів цільової програми розроблені заходи щодо реконструкції місцевої системи оповіщення.

Також згідно заходів програми розроблено технічне завдання на виготовлення технічної документації з проведення реконструкції системи оповіщення у районі. По даному питанню ведеться робота з науково-виробничим підприємством «ОЗОН-С».

Детальніше...
 
ЕКСПРЕС- ІНФОРМАЦІЯ
Вівторок, 19 листопада 2019, 10:08

Під час осінньо-зимового опалювального сезону, часу, коли здійснюється інтенсивне використання усіх можливих обігрівальних приладів, небезпека виникнення пожеж набирає загрозливих масштабів.

Основними причинами пожеж залишаються порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів та пічного опалення, перевантаження внутрішньої електромережі, необережне поводження з вогнем осіб в нетверезому стані.

Трагічні випадки частіше виникають там, де діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих у закритих квартирах, будинках, де топляться печі або ввімкнені в електромережу електропобутові прилади. З настанням холодів виникають пожежі у підвалах багатоповерхових будинків, жертвами яких стають особи без певного місця проживання і діти. Небезпечні такі пожежі виділенням великої кількості диму, що проникає в під’єзди та квартири, загрожуючи життю його мешканців.

Не можна нехтувати правилами пожежної безпеки, думати, що зі мною цього не станеться і мене пожежа не торкнеться.

Тому, щоб уникнути трагедії слід дотримуватися таких правил:

не використовувати саморобні електронагрівачі;

не експлуатувати печі, що мають тріщини;

не використовувати для обігріву приміщень газові плити;

не слід сушити над запаленою газовою плитою ніякого одягу – він пересохне і спалахне;

не залищайте без нагляду розпалені печі та включені електронагрівальні прилади;

не слід палити груби і печі з незакритою топкою;

не захаращуйте підвали сміттям, вхідні двері зачиняйте на надійні замки.

Знання елементарних правил пожежної безпеки допоможе уникнути загорання, а знання першочергових дій у разі пожежі – допоможе зберегти життя.

Цивільний захист райдержадміністрації.

 
ЕКСПРЕС-ІНФОРМАЦІЯ
П'ятниця, 01 листопада 2019, 11:49

Основні причини від яких виникають пожежі – перевантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

     Щоб не трапилося пожежі, необхідно суворо дотримуватися для всіх правил пожежної безпеки в побуті та перш за все вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів.

     Це слід виконувати кожному:

  • слід вчасно проводити ревізію електропроводки, утримувати в справному стані розетки, вимикачі, рубильники та інші електроприлади;
  • категорично забороняється підвішувати абажури на електричних проводах, заклеювати електропроводку шпалерами, зафарбовувати олійною фарбою, включати в одну розетку одночасно декілька приладів;
  • йдучи з будинку, слід вимикати побутову техніку, не залишати включеними електроприлади, що працюють в режимі очікування.

  Розпочинається опалювальний сезон. А пічне опалення завжди створювало і створює чимало проблем населенню, особливо в сільській місцевості, де в кожному будинку є піч – об’єкт підвищеної пожежної небезпеки. Тому варто ще раз нагадати правила пожежної безпеки при експлуатації печей. Перед початком опалювального сезону всі печі повинні бути відремонтовані і ретельно перевірені. Пам’ятайте – наслідки пожежі непорівнянні з втратами на ремонт вашого «домашнього вогнища».

  Щоб уникнути біди, не слід залишати без нагляду розтоплені печі та накаляти їх, також експлуатувати печі без протипожежної розділки, використовувати для розпалювання печей легкозаймисті та горючі рідини.

     Відзначимо, що «пічні» пожежі діляться на дві групи. По – перше, причиною загорання може бути порушення правил влаштування печі. Наприклад, недостатні відстані між димарем печі і дерев’яними конструкціями перекриттів будинку.

Сюди ж можна віднести відсутність підтопочного листа, в результаті чого через випад вугілля загоряється підлога.

     Інша проблема – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Також часто закінчується пожежею розпалювання печей бензином, газом та іншим легкозаймистими рідинами. Крім того, не можна топити печі з відкритими дверцятами, сушити одяг, дрова та інші матеріали, а поверхні опалювальних приладів і димових труб необхідно систематично очищати від пилу і білити. Виявлені в печі тріщини і неполадки необхідно своєчасно усувати.    

 
Засідання Володарської районної комісії з питань ТЕБ та НС
Середа, 23 жовтня 2019, 15:18

                                                                                23.10.19 відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних фотоситуацій у райдержадміністрації. На розгляд комісії було винесено такі питання:

     1. Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в о/з період 2019-2020 років.  Підготовка дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та взаємодія у випадку виникнення надзвичайних ситуацій. Розміщення стоянок для відстою, заключення договорів.

2. Про затвердження штабу, плану спільних дій, переліку стаціонарних пунктів обігріву на осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

3. Про підсумки купального сезону 2019 року.

4. Про покращення протипожежного стану обєктів та їх підготовки до

експлуатації в осінньо-зимовий період.

5. Затвердження переліку потенційно-небезпечних об’єктів, що знаходяться на території району на 2020 рік.

6. Про підсумки проведення перевірки з питань цивільного захисту ГУ ДСНС, навчання з питань цивільного захисту на 2019 рік.

Члени комісії затвердили склад районного єдиного оперативного штабу для реагування на надзвичайні ситуації та їх запобігання впродовж осінньо-зимового та весняно літнього періодів на 2019 -2020 роки; стаціонарні пункти обігріву на зимовий період 2019-2020 року; два пункти розміщення стоянок (майданчиків) відстою транзитного великовантажного транспорту     ( ТОВ «Сіко» , Бринюк М., ПП «Огороднік», Огороднік А.).

Уточнений розрахунок сил і засобів спеціалізованих комунально-технічних служб Володарського району, які можуть залучатися до реагування на надзвичайні ситуації, характерні для осінньо-зимового періоду:

КП ВСР «Володарка» 4 бригади по 3 особи, 7 одиниць снігоочисної техніки, 2 одиниці автопідйомної техніки, 1 мотопомпа, 7 тракторів.

ДРП – Володарка Таращанської ДЕД – на чергуванні 3 особи, 9 одиниць снігоочисної техніки, 1 бульдозер, 2 екскаватори.

ТОВ «Мередіан» - максимальна кількість людей - 25 осіб, наявність снігоочисної техніки – 9 одиниць.

Володарська дільниця Таращанської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» -1 бригада.

РП «Володарка» ПАТ «Київобленерго» - на постійному чергуванні 1 бригада, всього бригад – 4.

Через район проходить автомобільна дорога державного значення із складною для великовагового автотранспорту поздовжнього профілю, що знаходиться на території с.Гайворон (дорога Р-18). Для буксирування техніки на даній ділянці дороги укладений договір між райдержадміністрацією та АФ «Розволожжя». Згідно договору буде задіяна техніка «КЛААСС ЕКСІОН – 950» та «КЛААСС КСЕРІОН – 4000».

Також на комісії затверджений перелік потенційно- небезпечних обєктів (ПНО) на 2020 рік:

Котельня КП ВСР «Володарка»

АЗС «Інтерлогос»

ТОВ «Нафтотрейд Альянс».

Станом на 22.10.19 у медичних закладах КНП ВРР «Володарський ЦПМСД», які опалюються твердим паливом перевірений технічний стан димових та вентиляційних каналів опалювальних печей, очищено димові канали від продуктів згорання. Проведений ремонт внутрішньо- будинкових електричних мереж у фельдшерському пункті с.Петрашівка та в кабінетах медичної амбулаторії смт Володарка, відремонтовано дах на фельдшерському пункті с.Зрайки замінені вікна на енергозберігаючі у фельдшерському пункті с.Лобачів та проведені інші види робіт.

Медичні заклади забезпечені дровами для проведення опалювального сезону.

По КНП ВРР «Володарська районна лікарня» проводяться роботи: ремонтні роботи корпусів, розпочато опалення стаціонарного відділення лікувального корпусу № 1 тощо.

 
Склад районного єдиного оперативного штабу для реагування на надзвичайні ситуації та їх запобігання
Середа, 23 жовтня 2019, 15:07

№ п/п

П І П

Посада

телефони

1.

Пентелейчук Андрій Вячеславович

Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, керівник штабу

5-06-46

2.

Гетман Олена Григорівна

Керівник апарату райдержадміністрації, перший заступник керівника штабу

5-22-51

3.

Філатенко Неля Володимирівна

Завідувач сектору

цивільного захисту райдержадміністрації, заступник керівника штабу

5-03-20

4.

Мудрик Оксана Олександрівна

Провідний спеціаліст сектору цивільного захисту райдержадміністрації, секретар штабу

5-03-20

5.

Братківський Олександр Вікторович

Начальник відділу житлово-комунального господарства, енергоефективності та інфраструктури райдержадміністрації

5-16-70

6.

Держанюк Михайло Васильович

Начальник Володарського районного підрозділу ПрАТ «Київобленерго»

7.

Денисюк Вячеслав Михайлович

Заступник селищного голови

5-13-76

8.

Жураківський Сергій Васильович

Начальник Володарського РС ГУ ДСНС України у Київській області

101

9.

Паланський Віталій Васильович

Інженер експлуатаційної діяльності Таращанської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз»

5-01-36

10.

Колесник Володимир Григорович

Т.в.о. головного лікаря районної лікарні

5-03-38

11.

Стороженко Петро Іванович

Головний лікар КНП ВРР «Володарський ЦПМСД»

5-06-68

12.

Ткаченко Ольга Іванівна

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

5-14-83

13.

Ковальчук Олександр Сергійович

Начальник сектору превенції Володарського відділення Сквирського відділу поліції

5-10-10

14.

Козачук Костянтин Вікторович

Начальник 6-ДПРЧ смт Володарка

5-00-21

15.

Ходаченко Анатолій Іванович

Начальник управління Держпродспоживслужби у Володарському районі

5-01-35

16.

Цурікова Інна Іванівна

Завідувач сектору економіки райдержадміністрації

5-12-62

17.

Шейко Валерій Васильович

Директор КП ВСР «Володарка»

5-09-11

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 21