Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяЦивільний захист
Засідання комісії
Середа, 10 жовтня 2018, 15:45

10.10.18 о 10.00 у райдержадміністрації відбулося засідання Володарської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

         На засіданні комісії були присутні члени комісії, дорожні служби, які обслуговують Володарський район, Гайворонський сільський голова Новіцька О.А.

         На комісії розглядалися питання: підготовка житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2018 -2019 року; підготовка дорожнього комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та взаємодія у випадку виникнення надзвичайних ситуацій; про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней в Київській області та заходи щодо недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на території району; про готовність захисних споруд цивільного захисту; про розміщення стоянок для відстою транзитного великовантажного транспорту у осінньо-зимовий період; про заключення договорів з підприємствами, організаціями на буксирування великовантажного транспорту у осінньо-зимовий період на автошляхах державного, обласного та місцевого значення; про проходження навчання керівниками та фахівцями з питань цивільного захисту на 2019 рік на обласних курсах удосконалення керівних кадрів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

         Також на засіданні комісії члени комісії затвердили : План спільних дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,установ, підприємств та організацій, служб цивільного захисту щодо виконання заходів по запобіганню виникнення надзвичайних ситуацій у районі в осінньо-зимовий період 2018-2019 років; членів міжвідомчого оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери у осінньо-зимовий період 2018-2019 років; перелік стаціонарних пунктів обігріву на осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

За погодженням з Володарським відділенням Сквирського відділу поліції ГУ НП у Київській області у районі визначено 2 місця можливого встановлення вагових комплексів на автомобільних дорогах державного значення Р-17 та Р-18.

На території Гайворонської сільської ради знаходиться ділянка автомобільної дороги державного значення із складним для великовагового та великогабаритного транспорту профілем(підйом – спуск), тому обговорювалося питання забезпечення закріплення важкої буксирувальної техніки для забезпечення проїзду автотранспорту.

       Підрядною організацією ТОВ «Меридіан» проводяться роботи по розчищенню узбіччя вздовж автомобільних доріг загального користування місцевого значення від порослі та самосійних дерев, ямковий ремонт дорожнього покриття, заготівля протиожеледних матеріалів ( при потребі 3000 тонн заготовлено 1000 тонн гравійно-соляної суміші та 1000 тонн відсіву), для виготовлення суміші замовлено сіль, яку поставляє генеральний підрядник ТОВ «СПЕЦ КОМПЛЕКТ ПОСТАЧ». Також проводяться роботи по підготовці снігоочисної та посипальної техніки. Заплановано закупити 2 автомобілі марки КрАЗ для встановлення на них косих відвалів та посипальної установки.

       ДРП-3 «Володарка» Таращанської ДЕД обслуговує автомобільні дороги загального користування державного значення. Станом на 10.10.18 при потребі протиожеледних сумішів 2500 тонн мають 18 тонн солі (перехідний залишок з минулого періоду), снігоочисна та посипальна техніка в кількості 9 одиниць знаходиться в робочому стані.

       КП ВСР «Володарка» обслуговує автомобільні дороги комунальної власності, тротуари та прибудинкові території на території селища Володарка. До роботи в осінньо-зимовий період підготовлено: заготовлено 250 тонн гравійно-соляної суміші та 4 тонни солі, підготовлено 8 одиниць снігоочисної та посилальної техніки, паливо-мастильні матеріали закупляються по потребі без обмежень.

         Забезпечення аварійно-відновлюваних бригад:

КПВСР «Володарка» - 4 бригади, працівники забезпечені теплим спецодягом та необхідним запасом матеріалів для проведення відновлюваних робіт;

Володарська дільниця Таращанської ФЕГ ПАТ «Київоблгаз» - 1 бригада, теплим спецодягом та необхідним запасом матеріалів для проведення відновлюваних робіт забезпечені;

РП «Володарка» ПАТ «Київобленерго» - постійно цілодобово чергує 1 бригада, теплим спецодягом та необхідним запасом матеріалів для проведення відновлюваних робіт забезпечені.

Начальник Володарського РСГУ ДСНС України у Київській області С.В. Жураківський наголосив на необхідність заключення договорів з підприємствами, організаціями на буксирування великовантажного транспорту у осінньо-зимовий період на автошляхах державного, обласного та місцевого значення.

На засіданні було утворено комісію у складі представників національної поліції, агропромислового розвитку, районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області (Буянівський Б.В., Горносталь Т.В., Овчаренко М.А.) для проведення обстеження територій на предмет встановлення незареєстрованих суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з вирощування, утримання свиней, їх забою, реалізації м’яса та м’ясопродуктів.

Інженер з експлуатаційної діяльності Таращанської філії ПАТ «Київоблгаз» Паланський В.В. наголосив на отриманні номінацій щодо перенесення установки дистанційних передач даних на вузлах обліку газу до 01 травня 2019 року, але при обов’язковому наданню газорозподільчому підприємству гарантійних листів.

Завідувач сектору

цивільного захисту                                         Н.В. Філатенко

 
Через недотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті безглуздо втрачається найцінніше – здоров’я та життя людей
Вівторок, 07 серпня 2018, 11:47

Правила поведінкиСтаном на 04 липня 2018 року внаслідок наїзду швидкісних електропоїздів отримали травми різного ступеню важкості 10 чоловік проти 24 в минулому році, а кількість травм зі смертельним наслідком зменшилась до 8 випадків проти 20 відповідно.

Найбільша кількість наїздів на громадян трапилась на території Львівської (3 випадки), Кіровоградської (3 випадки) та Хмельницької (2 випадки) областей. Окрім вищевказаних, травмування людей виникали на територіях Київської та Полтавської областей.

Основними причинами травмування громадян на залізниці залишається порушення ними правил безпеки на залізничному транспорті. Це, зокрема, перехід залізничних колій перед потягом, що наближається; ходіння безпосередньо по коліях або близько до них (на відстані менше п’яти метрів до крайньої рейки); знаходження надто близько від краю пасажирської платформи (менше, ніж півметра) під час проходження поїзда, ігнорування заборонних звукових та світлових сигналів залізничних переїздів.

Справжньою катастрофою на сьогодні є користування мобільними телефонами, аудіоплеєрами чи навушниками поблизу залізничного полотна та стихійний перетин громадянами залізничних колій, не обладнаних для перетину.

Найприкрішим із наслідків наїзду поїзда, безсумнівно, є травмування людей та їх загибель. Серед інших негативних наслідків наїзду на громадян слід відмітити порушення графіку руху поїздів, виникнення незручностей для пасажирів та працівників поїзних бригад, а також пошкодження обладнання поїзда різного ступеня складності, що тягне за собою непередбачені фінансові витрати на виконання ремонтних робіт.

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» нагадує, що залізнична колія – це зона підвищеної небезпеки… Тому і поводитися потрібно з особливою обережністю, зокрема на дільницях курсування швидкісних електропоїздів. Через недотримання елементарних правил безпеки люди втрачають найцінніше – власне життя.

Відділ охорони праці

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія»

публічного акціонерного товариства «Українська залізниця»

 
Моніторинг якості води
Середа, 01 серпня 2018, 13:36
Моніторинг якості питної води централізованих систем водопостачання та стічних вод очисних спорудта стічних вод очисних споруд
 
Засідання комісії з питань ТЕБ та НС
Середа, 01 серпня 2018, 13:33

DSC07269У відповідності до Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», на виконання протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23.07.18 № 9, листа департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації від 27.07.18 № 01-10/4066 у райдержадміністрації 01.08.18 відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з питання стану питного водопостачання та водовідведення у районі, здійснення контролю за якістю питної води.

DSC07285На засіданні комісії було вирішено здійснити публічний відбір проб питної води на водопроводі смт Володарка за участю завідувача сектору цивільного захисту райдержадміністрації Філатенко Н.В., заступника селищного голови Денисюка В.М., спеціалістів Володарського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Київській області та Тетіївського міжрайонного відділу лабораторних досліджень МОЗ України, а також головного інженера КП ВСР «Володарка» Федотова М.О.

Взято проби чистої води на мережі водопроводу смт Володарка у п’яти місцях : до фільтра і після фільтра водоочисних споруд, резервуару чистої води, водозбірних колонок загального користування у найвищій та найнижчій точках Володарки по вул. Миру.

Результати лабораторних аналізів будуть висвітлені у наступний понеділок.

 
Сезон грибів відкрито. Як уникнути отруєння?
Понеділок, 30 липня 2018, 13:10

Літо — чудова пора року, яка має багато спокус. Одна з них — це збір грибів. Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв. Це — своєрідний харчовий продукт, який має особливий хімічний склад. У грибах знаходиться значна кількість азотистих речовин, у тому числі білків, жирів, вуглеводів, деякі вітаміни (В1, РР). Вони містять багато мінеральних речовин (фосфор).

Але засвоюванню грибів заважає значний вміст у них клітковини, хітину, який не тільки не перетравлюється у шлунково-кишковому тракті, але й перешкоджає доступу травних соків. Лікарі оцінюють гриби як продукт, який важко перетравлюється. Тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І ні в якому разі гриби не можна споживати дітям.

Також треба особливо зазначити, що гриби мають властивості вбирати з землі весь спектр отруйних речовин, таких як ртуть, свинець, цинк, миш’як та ін. Їх вживання іноді закінчується трагічно — грибними отруєннями, а деколи й призводить до смерті людини.

У липні в Київській області вже зареєстровано два випадки отруєння дикорослими грибами з трьома постраждалими, двоє з яких померли.

Серед основних причин отруєнь є вживання отруйних грибів, неправильне приготування умовно їстівних грибів, вживання старих або зіпсованих їстівних грибів, вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації .

Симптоми грибного отруєння є різні:

- характерні - це нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку - з'являються через 30-60 хвилин після вживання неякісних страв із сироїжок, недоварених осінніх опеньків, сатанинських грибів, несправжніх дощовиків. Такі отруєння здебільшого не призводять до летальності, однак можуть мати серйозні наслідки для системи травлення, тому легковажити не можна;

- тяжкі - це галюцинації, розлад або втрата свідомості, порушення дихання та серцевої діяльності - з'являються через пів-дві години після вживання червоних мухоморів, волоконниць, отруйні речовини яких вражають нервову систему. Людина захлинатиметься від нападів сміху і потерпатиме від галюцинацій. Може навіть знепритомніти. Якщо постраждалому не надати медичну допомогу у перші години, то врятувати його життя складно;

- небезпечні - це запаморочення, нудота, сильна спрага, судоми, посиніння губ, нігтів, похолодіння рук та ніг - все це виникає, коли отруйні речовини досягнуть мозку.

Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів білого і смердючого, свинушки тонкої, сморжів і деяких інших грибів. Підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунку, протягом тривалого часу (до 3-ох діб) може не викликати жодних симптомів. Ознаки отруєння можуть проявитися лише тоді, коли у шлунку не залишиться жодного сліду від грибів, а людина вже й забуде, що їх їла. Отруєння цими неїстівними грибами переважно є смертельним навіть при своєчасному зверненні за медичною допомогою. Смертельною вважається навіть мінімальна доза отрути.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 21