Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиції
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Запобігання проявам корупції
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяЛічильник відвідування

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1479
mod_vvisit_counterВчора1442
mod_vvisit_counterЦього тижня2921
mod_vvisit_counterМинулого тижня10803
mod_vvisit_counterЗа місяць27614
mod_vvisit_counterМинулого місяця31877
mod_vvisit_counterВсього930577

Online (20 хвилин): 33
Твій IP: 54.158.30.219
,
2018-06-19 23:53
Цивільний захист
Звіт про роботу сектору цивільного захисту райдержадміністрації за 9 місяців 2016 року
Понеділок, 10 жовтня 2016, 10:08

Сектор цивільного захисту Володарської райдержадміністрації керується у своїй діяльності Кодексом цивільного захисту України, постановами Кабінету Міністрів України, законом України «Про місцеве самоврядування» та іншими нормативно-правовими актами.

Тому відповідно до Кодексу цивільного захисту України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту» головою райдержадміністрації було прийнято розпорядження «Про затвердження Положення про Володарську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Київської області». Дане положення було погоджене департаментом з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської облдержадміністрації та Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області. Згідно положення у районі здійснюються заходи щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час і в особливий період. Безпосереднє керівництво Володарською ланкою здійснює голова адміністрації.

До складу Володарської районної ланки входять спеціалізовані служби цивільного захисту. За поданням сектору цивільного захисту розпорядженням голови Володарської районної державної адміністрації від 30.08.16 № 207 у районі створені 10 служб (спеціалізована служба зв’язку та оповіщення, протипожежна служба, служба охорони громадського порядку, медична служба, спеціалізована служба матеріального забезпечення, торгівлі та харчування, служба енергетики, спеціалізована служба транспортного і технічного забезпечення, комунально-технічна служба, інженерна спеціалізована служба, спеціалізована служба із захисту сільськогосподарських тварин і рослин. ( Деякі служби для району є не новими, вони були створені у минулих роках наказами,зараз служби поновлені і мають нові положення ). Кожна служба має відповідне положення, погоджене департаментом з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Керівниками трьох служб згідно положень є керівники організацій, установ району: медична служба (Кравець Богдан Васильович), служба охорони громадського порядку -_керівник – начальник Володарського районного відділення Сквирського відділу поліції Харченко Василь Миколайович), протипожежна служба ( керівник - в.о. начальника Володарського РС ГУ ДСНС України Жураківський Сергій Васильович). Начальниками інших спеціалізованих служб є керівники структурних підрозділів Володарської райдержадміністрації. Дана робота велася протягом місяця.

Протягом червня –липня 2016 року сектором цивільного захисту проводилася робота з організації перевірки місць масового перебування людей на території району у зв’язку з ситуацією, пов’язаною з пожежею у приватному житловому будинку у с.Літочки, Броварського району Київської області. На екстреному засіданні Володарської районної комісії з питань ТЕБ та НС були створені дві робочі групи, які провели обстеження місць масового перебування людей на території району. До складу робочих груп входили: перший заступник голови райдержадміністрації А.В. Пентелейчук, завідувач сектору цивільного захисту адміністрації Н.В. Філатенко, представники Володарського районного сектору ГУ ДСНС України у Київській області, Володарського районного відділення Сквирського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області, спеціалісти з питань охорони праці управління соціального захисту населення райдержадміністрації та відділу агропромислового розвитку адміністрації, провідні фахівці управління Держпродспоживслужби у Володарському районі та представник фіскальної служби. Загалом робочими групами було обстежено такі місця масового перебування людей соціального призначення: Рудосільське стаціонарне відділення районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), два дитячі будинки сімейного типу (за згодою), КЗ «Володарська загальноосвітня школа – інтернат», Володарську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, Володарську ЗОШ І-ІІІ № 2, приміщення Логвинського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» с. Логвин, Рудосільський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –ДНЗ», Матвіїський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів –ДНЗ» с.Матвіїха), приміщення центральної районної лікарні з поліклінічним відділенням, районний будинок культури, дві церковні споруди ( за згодою), Державний професійно –технічний навчальний заклад «Володарський професійний аграрний ліцей», і територію літнього вишкільного наметового табору «Володарська січ». Деякі заклади обстежувалися двічі чи трічі.

Детальніше...
 
ПАМ’ЯТКА
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:40

ВСЯ ПРАВДА ПРО КУРІННЯ

Тютюнопаління – одна з найсерйозніших медико-соціальних проблем нашого часу. Невідповідне ставлення до цього явища в суспільстві та неусвідомлення його реального руйнівного впливу на здоров’я ускладнює її вирішення.

Всі форми споживання тютюну, включаючи паління сигарет, сигар, трубок, жувального або нюхального тютюну, а також вплив продуктів його згорання на тих, хто не палить(пасивне або вимушене паління), значно підвищують захворюваність і передчасну смертність, спричинені більш, як 20 різними хворобами.

Більшість досліджень показали, що ризик виникнення захворювань залежить як від кількості випалюваних сигарет, так і від тривалості паління. За оцінкою експертів ВООЗ, від хвороб, пов’язаних із палінням, щорічно у світі вмирає 4 мільйони людей. Якщо ситуація з палінням не зміниться, то в 2025 році щорічні втрати будуть складати вже 10 мільйонів осіб.

Проблема тютюнопаління вкрай актуальна для нашої країни, адже Україна посіла перше місце у Європі за кількістю курців. За даними Міністерства охорони здоров’я України в сучасних умовах кожна п’та жінка- активний курець.

За статистикою, щорічно від захворювань, спричинених тютюнопалінням в Україні, помирає 110 тисяч осіб.

Згубна дія тютюну не обмежується лише впливом на курця. Підраховано, що людина, яка перебуває протягом години в накуреному приміщенні, вдихає стільки тютюнового диму, мовби викурила чотири сигарети. Слід зазначити, що «пасивний» курець потрапляє в такий же стан, що й «активний» курець. У людини, яка довгий час перебувала в накуреному приміщенні, з’являються ознаки нікотинової інтоксикації (отруєння): виникає головний біль, нудота, кволість.

В Україні тютюнопаління є опосередкованою причиною кожного п’ятого випадку смерті осіб віком від 35 років.

Детальніше...
 
ЯК УБЕРЕГТИ СЕБЕ ВІД БОТУЛІЗМУ.
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:39

Ботулізм – гостре інфекційно-токсичне захворювання з групи харчових токсикоінфекцій, що викликається анаеробними бактеріями і їх токсинами, що характеризується переважно важкою поразкою ядер черепномозкових нервів. Зустрічається у всіх частинах земної кулі, але частіше в країнах, де населення вживає багато консервованих продуктів домашнього приготування.

На ботулізм люди хворіли від початку існування людства, але особливу увагу ця хвороба привернула тільки в 1793 році, коли у Вюртемберзі захворіло 13 осіб, які вживали кров’яну ковбасу, 6 з них померли. Назва його пішла від латинського «ботулус»- ковбаса. Тоді це захворювання пов’язували тільки з вживанням в їжу зіпсованої ковбаси. Але виявилось, що його винуватцем можуть стати й інші консервовані продукти - риба, плоди, овочі, гриби.

Бактерії, які виробляють ботулотоксин, широко розповсюджені в природі. Вони зустрічаються в землі, воді, в організмах деяких тварин, розвиваються за повної відсутності кисню і тому найкраще зберігаються в герметично закупорених консервних банках, де гинуть всі інші мікроби. За несприятливих умов вони утворюють спори, які малочутливі до зовнішніх чинників.

Продукти, вражені бактеріями ботулізму, за зовнішнім виглядом і смаком часто не відрізняються від звичайних, хоча інколи набувають запаху прогірклого масла. Розкладаючи білки, жири і вуглеводи, вони утворюють вуглекислий газ. Саме він і викликає здуття банок. Такі консерви ні в якому разі не можна вживати в їжу.

Із 5 різновидів бактерій ботулізму, позначених латинськими літерами A,B,C,D,E, найсильніший токсин виробляє мікроб типу А.Цей токсин перевершує по своїй  силі всі відомі природні отрути.

Ботулотоксин , як і спори, досить стійкий. Сонячне світло й повітря його не руйнують. Описано випадок, коли рідкий токсин мікроба типу А в запаяних пробірках зберігався протягом 13 років. Травні ферменти також не діють на токсин. Хімічна природа отрути і причина його високої токсичності поки що не з’ясована. Відомо лише, що це речовина білкової природи, яка діє подібно до ферменту, викликаючи спазми і пошкодження кров’яних судин, знищуючи еритроцити, вражаючи м’язову систему, органи травлення й дихання, порушуючи роботу серця. Але найбільшої шкоди приносить він нервовій системі.

Детальніше...
 
НЕ ДОПУСТІТЬ БІДИ!
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:38

Щороку з настанням осінньо-зимового періоду стан протипожежного захисту в державі значно ускладнюється. В  цей період виникає більше половини всіх пожеж від загальної кількості, а загибель людей становить понад 70% від їх загального числа.

Як свідчить статистика, майже 80% пожеж виникають в житловому секторі.

ЩОБ ЗБЕРЕГТИ СВОЄ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ БЛИЗЬКИХ ВАМ ЛЮДЕЙ, ПАМЯТАЙТЕ ПРО НАСТУПНЕ :

 • не допускайте використання для обігріву приміщень несертифікованих та саморобних нагрівальних приладів , газових кухонних плит;
 • в разі використання серійних нагрівальних пристроїв прослідкуйте за тим, щоб вони були встановлені таким чином, щоб уникнути перекидання, обмежте до них доступ дітей;
 • відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0.25 м;
 • дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення в будинках;
 • не залишайте без нагляду у разі виходу з приміщення увімкнені в електромережу нагрівальні прилади, телевізори, праски тощо;
 • намагайтесь уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі значної потужності;
 • не допускайте застосування саморобних некалібрових плавких вставок в запобіжниках електричного струму;
 • тримайте запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях. Діти віком від двох років здатні самостійно їх запалити. Ніколи не заохочуйте та не дозволяйте дітям бавитися із сірниками і запальничками, вважати їх іграшками;
 • не паліть у ліжку! Паління у ліжку – одна з головних причин смертельних випадків при пожежі в оселях!

Пам’ятайте самі та навчіть своїх дітей, що постійне виконання заходів пожежної безпеки – запорука збереження людських життів та значних матеріальних цінностей!

У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖІ НЕГАЙНО ТЕЛЕФОНУЙТЕ 101!

 
УВАГА! ЧАДНИЙ ГАЗ!
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:37

У холодну пору року, з початком опалювального сезону, як свідчить статистика, зростає кількість випадків отруєння чадним газом.

Чадний газ (оксид вуглецю) – це безколірний газ, який не має запаху. Головна небезпека полягає в тому, що чадний газ через легені швидко проникає в клітини крові, заміняє кисень, що міститься в еритроцитах. Внаслідок цього в організмі виникає кисневе голодування (гіпоксія).

Отруєння може статися під час роботи бензинових двигунів, при згорянні природного газу, при пожежах та на деяких промислових підприємствах. Велика кількість смертельних випадків відбувається в закритих приміщеннях з відсутністю вентиляції, наприклад в гаражах.

При незначній концентрації чадного газу виникає головний біль, нудота, блювота, загальна слабість, непритомність.

Тяжкий ступінь гострого отруєння чадним газом характеризується розвитком коматозного стану з порушенням серцевої діяльності й дихання. Іноді з’являються ерітематозні плями з пухирцями, токсична пневмонія, набряки легень, інфаркт міокарда.

Ознаки та симптоми отруєння чадним газом:

 • головний біль, нудота;
 • задуха;
 • потьмарення свідомості;
 • м’язова слабість;
 • червоний колір обличчя;
 • тривала дія чадного газу може призвести до смерті.

Як же попередити отруєння чадним газом?

Конфорки і духовки призначені тільки для приготування чи підігріву їжі! У жодному разі не можна вмикати конфорки чи духовку для обігріву приміщення!

Колонку не можна залишати без нагляду. Перед тим, як приймати ванну, треба вимкнути колонку і тільки тоді заходити у воду.

Перед опалювальним сезоном треба всім ретельно перевірити тягу у димоходах! Якщо її немає, треба звернутися в жек чи до спеціалістів, які займаються прочищанням димохідних та вентиляційних каналів.

Небезпекою можуть стати несправні димарі: якщо тяга у димарях порушена, то продукти згоряння потраплятимуть у житлове приміщення.

Газові конвектори також можуть бути небезпечними: якщо тяга недостатня – продукти згоряння також можуть проникати у приміщення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 12