Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадська рада
Громадське обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Структура
Графіки прийому
Зворотній зв'язок
Страхувальникам
Пенсіонерам
Добровільна участь
Новини
Застрахованим особам
Запобігання проявам корупції
Доступ до публічної інформації
Питання-відповідь
ОЧИЩЕННЯ ВЛАДИ
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Центр зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами

АвторизаціяНовини Володарщини
Засідання Ради регіонального розвитку
П'ятниця, 18 січня 2019, 16:05

20190118 124633У Володарському районі продовжується обговорення перспективного  плану розвитку територій в населених пунктах району.

Згідно з графіком проведення засідань Ради регіонального розвитку (далі - Рада) 18 січня 2019 року виїзне засідання з питань розвитку територій проведено у Лобачівській сільській раді. 

В засіданні взяли участь співголова Ради А.В. Пентелейчук, завідувач сектору економіки адміністрації І.І.Цурікова, сільський голова, депутати сільської ради, члени виконкому сільської ради, місцеві жителі.

Співголова Ради А.В.Пентелейчук, ознайомв присутніх із складом Ради регіонального розвитку Володарського району, основними завданнями, які покладено на неї, та взяв участь в обговоренні перспективного плану розвитку села.

По Лобачівській сільській раді були внесені пропозиції щодо включення до районного Плану розвитку на умовах співфінансування з районним бюджетом проведення ремонту приміщення ФП, а саме заміна вікон на енергозберігаючі, реконструкцію системи опалення; в КЗ «Лобачівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - Д/С»» продовжити роботи по заміні вікон на енергозберігаючі.

 
Виїзний прийом громядян у Логвині
Четвер, 17 січня 2019, 14:39

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом Володарської районної державної адміністрації 17 січня 2019 року виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Пентелейчук А.В. провів виїзний прийом громадян в Логвинській сільській раді Володарського району Київської області.

В ході прийому жителями села піднімалось ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: питання діяльності поштового відділення, закладу освіти, будинку культури. Зверталися також жителі з проханням забезпечити рух маршрутних автобусів до села Михайлівка.

         Більшість питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту  - взято під особистий контроль виконуючим обов’язки голови районної державної адміністрації.

         Під час виїзного прийому звернулось 11 громадян.

 
Засідання круглого столу в Володарській селищній раді
Середа, 16 січня 2019, 09:34

Володарка1Згідно з графіком проведення засідань Ради регіонального розвитку Володарського району (далі Рада) 15.01.19 відбулось засідання круглого столу в Володарській селищній раді.

В засіданні взяли участь співголова Ради А.В. Пентелейчук, співголова Ради В.М. Кузьменко, завідувач сектору економіки адміністрації І. І. Цурікова, селищний голова Ю.В. Слободський, заступник голови селища В.М. Денисюк депутати селищної ради, члени виконкому.

Співголова Ради А.В. Пентелейчук ознайомив присутніх із складом Ради регіонального розвитку Володарського району та основними завданнями, які покладено на неї.

А.В. Пентелейчук та В.М. Кузьменко доповіли присутнім інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на території району. Також запропонували перелік пріоритетних завдань на 2019 – 2021 роки, які заплановано реалізувати в селищі.

Володарський селищний голова Слободський Ю. В. озвучив присутнім перелік завдань, які планується реалізувати в найближчі три роки на умовах співфінансування з державним, обласним, районним та селищним бюджетом а саме:

капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Набережна, провулок Жовтневий, провулок Садовий;

продовжити ремонт тротуарів по вулицях Коюбинського та Шкільній;

провести ямковий ремонт дорожнього покриття вулиць селища;

встановити огорожу на старому кладовищі;

провести ремонт вуличного освітлення 10 вулиць селища (виготовляється проектно-кошторисна документація;

облаштувати парк в центрі селища;

провести розчистку ливневих каналізацій, облаштувати водовідведення по вулицях Івана Франка та Лугова в місцях підтоплення;

капітальний ремонт площі біля районного будинку культури;

провести ремонт мостів через р. Рось;

провести капітальний ремонт доріг державного значення Р 17, Р 18.

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

 
Засідання Ради регіонального розвитку
Середа, 09 січня 2019, 17:15

20190109 170702Згідно з графіком проведення засідань Ради регіонального розвитку (далі - Рада) в населених пунктах району були проведені виїзні засідання 09 січня в селах Городище - Пустоварівське та Тадіївка.

В засіданні взяли участь виконуючий обов’язки голови адміністрації А.В. Пентелейчук, голова районної ради В.М. Кузьменко, завідувач сектору економіки адміністрації І. І. Цурікова, сільські голови, депутати сільських рад, члени виконкому сільських рад, місцеві жителі.

В кожному населеному пункті співголова Ради А.В. Пентелейчук ознайомив присутніх із складом Ради регіонального розвитку Володарського району та основними завданнями, які покладено на неї.

А.В. Пентелейчук та В.М. Кузьменко доповіли присутнім інформацію про заходи соціально-економічного та культурного розвитку, які були реалізовані за рахунок коштів державного, обласного, районного та сільських бюджетів на території району. Також озвучили пріоритетні напрями розвитку району на 2019 – 2021 роки, які були схвалені на засіданні Ради 04.12.2018.

Гор–Пустоварівський сільський голова Гончарук О.А. коротко відзвітував присутнім про проведену роботу протягом 2018 року. Голова звернув увагу на проблемні питання та заходи, які потрібно включити до перспективного плану розвитку на 2019 – 2021 роки, а саме: капітальний ремонт приміщення КЗ «Гор-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ст.» (заміна вікон на енергозберігаючі, ремонт кімнат та внутрішніх туалетів), переведення дитячого садка в приміщення школи, а приміщення дитячого садка використати як адміністративну будівлю сільської ради.

20190109 170508Жителями с. Гор-Пустоварівське було озвучено ряд питань, які потребують вирішення: ремонт системи водопостачання школи, облаштування тротуарів по центральній вулиці села, капітальний ремонт греблі через річку Рось, ремонт доріг державного значення, ремонт даху сільського будинку культури.

На засіданні Ради в с. Тадіївка голова села Тищенко А.І. доповів присутнім про проведену роботу протягом останніх років. Учасниками було обговорено та визначено основні проекти, які можливо реалізувати протягом 2019-2020 років: капітальний ремонт дорожнього покриття провулків в с. Тарасівка, ремонт приміщення їдальні, облаштування в сільському будинку культури спортивної кімнати, капітальний ремонт будівлі сільського клубу в с. Тарасівка (заміна вікон та дверей на енергозберігаючі), придбання шкільних меблів, продовжити роботи по розчистці сільського ставу з метою захисту від підтоплення та водозабезпечення територій.

Інші пропозиції, які озвучили громади, будуть розглянуті на засіданні Ради регіонального розвитку Володарського району для узагальнення.

 
Завітали колядники
Вівторок, 08 січня 2019, 16:23

photo 2019 01 08 16 11 43Сьогодні, 8 січня, з різдвяною колядою та віншуванням до райдержадміністрації та районної ради завітали колядники із Церкви Різдва Пресвятої Богородиці с. Березна.

Вони вітали з Різдвом Христовим, бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів керівництву району та усім працівникам державної установи.

Як заведено колядників частували солодощами та смаколиками.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 123