Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ВИБОРИ 2020
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Документи
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяНовини Володарщини
Зареєстровано випадок сказу на території с. Логвин
Вівторок, 27 жовтня 2020, 14:15

Володарське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що 27.10.2020 було зареєстровано випадок сказу кота на території с. Логвин Володарського району
25.10.2020 домашній кіт наніс покуси власниці та загинув.
26.10.2020 спеціалісти держветмедицини Володарського району організували відбір патматеріалу та доставили його до регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби для дослідження, де експертизою № 003331 від 27.10.2020 встановлено захворювання кота на сказ.
Наразі Володарським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області та Володарською районною державною лікарнею ветеринарної медицини проводяться усі необхідні заходи щодо ліквідації вогнища сказу та попередження його подальшого розповсюдження.
Нагадаємо основні факти, які необхідно знати про сказ:
Це гостре вірусне інфекційне захворювання людини і теплокровних тварин, яке виявляється в ураженні центральної нервової системи, зараховане до особливо небезпечних, адже без належного лікування закінчується летально.
Зараження сказом відбувається в основному через укуси хворою твариною або внаслідок попадання її слини на свіжі дефекти шкірного покриву або слизових оболонок (поранення, подряпини тощо).
Ознаки сказу у тварин: дикі тварини втрачають почуття страху перед людиною, можуть нападати на людей або тварин. Захворіла собака спочатку стає пригніченою, лежить, втрачає апетит потім стає неспокійною, ховається (в куток, під ліжко, в будку), може хапати ротом повітря, розгризати свою загоєну рану, ковтати неїстівні предмети, тікати з дому, нападати на людей. Коти також стають неспокійними, збудженими, агресивними, з’явлється хриплий голос та переляканий погляд; вони нападають, уникають господарів. Головне, що необхідно запам’ятати: сказ змінює звичну поведінку вашого утриманця.
Ознаки сказу у людини: починається підвищенням температури до 37,2-37,3°С, пригніченням, безсонням, болем у місці укусу навіть при повному її загоєнні; потім з’являється підвищена чутливість до найменших подразнень органів чуття (яскравого світла, різких звуків, шумів) аж до судомів м'язів кінцівок, агресивність, галюцинації, марення, відчуття страху, які згодом зміняються паралічем та смертю.
Дії у випадку укусу тварини: негайно промити мильною водою місце укусу чи обслинення, змастити шкіру навколо нього йодом; звернутись до медичного закладу для отримання допомоги.
Заходи безпеки для домашніх тварин: регулярно робіть щеплення проти сказу домашнім собакам та котам, в тому числі сторожовим та мисливським собакам; у випадку зміни поведінки тварини негайно звертайтесь до ветеринарної служби (смт Володарка, вул. Загороднього, 82).
І пам’ятайте: сказ — хвороба невиліковна! Тож вбережіть себе та своїх домашніх чотирилапих улюбленців — будьте уважними, обережними, завчасно робіть щеплення тваринам та вчасно звертайтесь за медичною (ветеринарною) допомогою.

 
Засідання комісії
П'ятниця, 23 жовтня 2020, 17:05

23 жовтня відбулось засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації. Члени комісії розглянули питання про випадок сказу зареєстрований в смт Володарка.
Комісією визначено неблагополучним населеним пунктом смт Володарка, загрозливою зоною визнано населені пункти Володарського району: с. Ратуш, с. Рачки, с. Завадівка, с. Дружба, с. Гайворон, с. Березна, с. Логвин, с. Надросівка, с. Тарган, мисливські угіддя: ТОВ «Гран-Мисливство» та Володарське МРГ. Заходи з ліквідації вогнища проводитимуться згідно з затвердженим планом.

 
Зустріч з кандидатами
П'ятниця, 23 жовтня 2020, 17:04

23 жовтня пройшла зустріч голови райдержадміністрації Світлани Шелест з кандидатами на голову Володарської ОТГ. Із шести запрошених участь у зустрічі взяли три кандидати: Сергій Миколаєнко, Юрій Слободський та Олександр Ференець. Голова адміністрації подякувала їм за те, що прийняли запрошення зустрітися, та зауважила, що цим вони задекларували свою готовність в подальшому співпрацювати не лише з тими, хто їх підтримує, а й з опонентами. Світлана Шелест відмітила, що всі передвиборчі програми кандидатів на голову ОТГ соціально орієнтовані, направлені на покращення рівня життя громади.
Учасники зустрічі обговорили проблемні питання передвиборчої кампанії та питання дотримання виборчого законодавства, особливо в частині заборони передвиборчої агітації після її припинення в установленому порядку. Кандидати пообіцяли припинити передвиборчу агітацію о 24 годині сьогодні, 23 жовтня.
Учасники зустрічі дійшли згоди в тому, що не зважаючи на результати виборів, потрібно об’єднати зусилля заради розвитку Володарської громади.
Світлана Шелест подякувала кандидатам за взаєморозуміння та готовність до співпраці.

122490681 128775572323245 1044475715111720217 n

 
Робоча зустріч
П'ятниця, 23 жовтня 2020, 15:07

Сьогодні в с. Городище-Пустоварівське відбулася робоча зустріч за участю голови райдержадміністрації Світлани Шелест, Гор-Пустоварівського сільського голови Олександра Гончарука, директора КНП ВРР «Володарський ЦПМСД» Світлани Тихонової та завідуючої медамбулаторії Катерини Каплі. Учасники зустрічі ознайомилися з роботою амбулаторії, обговорили питання щодо забезпечення доступу осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення до приміщення амбулаторії.

 

 
Засідання комісії
Четвер, 22 жовтня 2020, 11:36

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Володарській районній державній адміністрації. Члени комісії обговорили питання про доцільність повернення малолітніх дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей та сім’ї Володарської райдержадміністрації, як діти які опинились у складних життєвих обставинах, у біологічну сім’ю у зв’язку з завершенням терміну проходження реабілітації цих дітей у Київському обласному центрі соціально - психологічної реабілітації «Отчий дім»; про надання висновку щодо доцільності (недоцільності) позбавлення батьківських прав; а також, розглянули заяви: щодо надання дозволу на дарування по 1/2 частці земельної ділянки та по 1/2 частці житлового будинку, в якому зареєстровані та проживають малолітні діти; щодо призначення особи опікуном над малолітньою онукою; щодо надання дозволу на приватизацію земельної ділянки на малолітнього. За підсумками обговорення питань були прийняті відповідні рішення.

Комісія

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 145