Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнші новини
«Київщина лідирує за показниками житлового будівництва та залучених інвестицій»,- Володимир Шандра
Вівторок, 22 вересня 2015, 16:01

Київська область посідає нині одну із провідних позицій серед українських регіонів по ряду економічних показників. Столичний регіон вирвався у лідери по рівню житлового будівництва, деяких промислових показниках, обсягах залучених інвестицій та рівню заробітної плати. На цьому наголосив голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра під час засідання колегії КОДА.

За його словами,Київщина упевнено утримує лідерство за обсягами житлового будівництва, що за І півріччя 2015 року склали понад 675,8 тис.кв.м загальної площі житла.

«По цьому показнику ми перші у країні і обійшли навіть місто Київ, який зазвичай утримував пальму першості по обсягу побудованого та зданого житла», - прокоментував голова КОДА.

У числі лідерів, а саме на третьому місці, столичний регіон опинився і за показником обсягу капітальних інвестицій. Попри економічну кризу, у першому півріччі цього року в області було освоєно 8,3 млрд.грн. капітальних інвестицій. Левова частка з них (понад 41,4%) була спрямована на реконструкцію та технічне переоснащення промислових підприємств, ще понад 24,2 - на житлове будівництво і близько по 14% - на розвиток агропромислового комплексу і на розвиток мережі об'єктів оптової і роздрібної торгівлі та сферу послуг.

Детальніше...
 
Соціально-економічний розвиток Київщини та ситуацію із наданням субсидій обговорили на колегії КОДА
Вівторок, 22 вересня 2015, 16:00

У приміщенні КОДА відбулося чергове засідання колегії Київської облдержадміністрації. Засідання пройшло під керівництвом голови КОДА Володимира Шандри. Участь у ньому взяли перший заступник голови адміністрації Лев Парцхаладзе та заступники Олег Корбан і Дмитро Христюк, а також члени колегії, керівники структурних підрозділів КОДА, голови райдержадміністрацій та міст обласного значення, керівники центральних виконкомів та ін.

На колегію було винесено два ключових питання - соціально-економічний розвиток Київщини і стан призначення житлових субсидій за удосконаленим порядком. По першому з них поінформував Володимир Шандра, окресливши на початку виступу умови, в яких довелося починати роботу новій команді ще півтора роки тому.

«Нам дісталася непроста «спадщина» від попередніх керманичів. Це і суттєва заборгованість по виплаті зарплати, і відчутна заборгованість за спожитий природний газ. До того ж повільно росла дохідна частина бюджету. А навесні 2015 року додалися ще й такі чинники як анексія Криму, війна на Донбасі, раптовий притік переселенців. Це особливо «вдарило» по підприємцям, які мали торгівельні зв’язки із підприємствами, що залишилися на окупованих територіях, а також з російськими підприємствами. Та попри непрості виклики, вдалося не тільки стабілізувати соціально-економічний розвиток Київщини, але й помітно покращити окремі з його показників», - зазначив голова КОДА.

Детальніше...
 
«Задля процвітання економіки нам потрібно проводити дієві західні реформи», - голова Київської ОДА
Вівторок, 22 вересня 2015, 07:50

Для розвитку української економіки та покращення соціальних стандартів у країні необхідно запроваджувати ефективні західні реформи, які дозволять переорієнтуватися на європейський ринок збуту та покращити рівень вітчизняного виробництва. На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі із громадським активом Миронівського району.

Керівник регіону зазначив, що військова агресія Росії змусила Україну суттєво скоротити економічні зв’язки з нею. Якщо раніше товарообіг Київської області з РФ становив 30-40% від загального товарообігу краю, то на сьогодні цей показник скорочений у рази. У зв’язку з цим українська економіка змушена нині швидко переорієнтовуватися на європейський ринок, який має ряд беззаперечних переваг.

«Ринок ЄС цікавий нам тому, що там панують прозорі правила гри і прозорі відносини між владою та бізнесом. Цей ринок напрочудплатоспроможний. Там проживає 500 млн. людей, котрі отримують достойну заробітну платню і хочуть купувати виключно якісний товар. Тому нам потрібно докласти максимальних зусиль, щоб вийти на європейський рівень та посісти там позиції лідера», - зазначив Володимир Шандра.

На його переконання, у вітчизняній промисловості нині необхідно більше розвивати перероблювальну галузь. Це дозволить підняти власне виробництво, створити нові робочі місця (особливо у сільській місцевості) та залучити нові інвестиції. Утім, досягти позитивної економічної динаміки можливо тільки йдучи шляхом реформ. Якісні зміни принесла вже бюджетна децентралізація, яка дозволяє на місцях краще наповнювати бюджети.

«Ми бачимо яскравий приклад Польщі, у якої сьогодні рівень життя у 2,5 рази вищий, ніж у Росії. Її економічне процвітання стало можливим завдяки змінам усистемі господарювання, у системі адміністрування та відносинах влади до простих громадян і бізнесу. Дієві західні реформи потрібно запроваджувати і в нас, адже вони є передумовою економічного росту», - додав Володимир Шандра.

Керівник області також поінформував, що Київщина нині вже готова до зими. Проведені необхідні технічні та ремонтні роботи у бюджетних закладах та житловому секторі, а близько 120 тис. мешканцям регіону вже призначені субсидії. Також у різних районах продовжуються втілюватися проекти по переходу на альтернативні види палива.

 
Володимир Шандра обговорив із громадами сіл Потік та Зеленьки їх актуальні проблеми
Понеділок, 21 вересня 2015, 07:55

У четвер голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів зустрічі із громадським активом двох сіл Миронівського району - Потік та Зеленьки. Під час спілкування із місцевими мешканцями було обговорено найбільш наболілі питання населених пунктів, проблеми з роботою бюджетних закладів та інфраструктурою сіл, а також реформи, які нині тривають у країні.

Кожна з громад прийшла на зустріч із очільником регіону зі своїми питаннями. Мешканців села Зеленьки турбує відсутність аптеки у місті та необхідність робити ремонт у дитячому садку. Також скаржилися на стан дороги, яка веде на місцеве кладовище, та відпочинкової зони поблизу місцевої річки.

Однак найбільшу дискусію під час зустрічі у Зеленьках викликало питання децентралізації влади. Мешканці села Зеленьки цікавилися наслідками та можливими результатами адміністративної реформи.

«Децентралізація, у першу чергу, дає вам на місця ряд додаткових повноважень та можливостей, яких у вас досі не було. Це повноваження і владні, і фінансові. Після реформи заробленими громадою коштами розпоряджатимуться не «нагорі» у владі, а тут – безпосередньо на місцях. Ви самі своєю спільною громадою визначатимете на що вам першочергово витратити зібрані кошти – на ремонт садочка, реконструкцію дороги чи відкриття аптечного пункту, який вам тут потрібний. Це фактично повна фінансова свобода, яка дозволить вивести господарювання громади на зовсім інший якісний та значно вищий рівень», - пояснив Володимир Шандра.

Детальніше...
 
Володимир Шандра нагородив з нагоди професійного свята рятівників Миронівського району
Понеділок, 21 вересня 2015, 07:54

IMG 5436У рамках робочого візиту до Миронівського району голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра привітав із Днем рятівника та вручив нагороди працівникам мироніського районного відділу ДСНС. Участь в урочистому заході також взяли голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черноргод та керівник миронівського райвідділу ДСНС Олег Масло.

У привітальному слові Володимир Шандра підкреслив важливість професії рятівника та наголосив на тому, що працівники пожежних та аварійно-рятувальних служб у Київській області завжди достойно справляються зі своїми обов’язками та демонструють високий професіоналізм.

«Ви приходите на порятунок у складних обставинах для того, щоб врятувати життя та майно людей. Ваш фах вимагає від вас не тільки сміливості, рішучості та витривалості, але й відповідної кваліфікації та вміння оперативно приймати рішення в умовах надзвичайних ситуацій. Адже ви допомагаєте людям не тільки при пожежах, але в період паводків, засух, а також проводите розмінування, що залишилися ще з часів Другої світової війни», - зазначив голова Київської ОДА.

Керівник області вручив п’ятьом рятівникам почесні грамоти КОДА. Ще четверо отримали з його рук спеціальні звання. У свою чергу Ігор Черногод також нагородив п’ятьох працівників служби почесними грамотами Миронівської РДА.

На завершення заходу Володимир Шандра подякував рятівникам за їх сумлінну службу та віддану працю і побажав продовжувати роботу на такому ж достойному рівні.

«Цього року були складні погодні умови. У теплий сезон були загорання на торф’яниках, тричі горіла Чорнобильська пуща. Та найбільшим викликом стала техногенна катастрофа на нафтобазі в районі Василькова, яка була наймасштабнішою за роки незалежності України. Завдяки професіоналізму київських рятівників та допомозі і злагодженій роботі працівників служби, які прибули з інших районів, пожежу вдалося оперативно локалізувати, після чого зовсім ліквідувати її», - додав голова КОДА.

 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Наступна > Кінець >>

Сторінка 159 з 160