Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО COVID-19
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Захист прав споживачів
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Відділ надання адміністративних послуг та державної реєстрації
Загальна інформація
Новини
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству
Європейська та Євроатлантична інтеграція України
Україна - НАТО
Європейська інтеграція України

АвторизаціяІнші новини
У КОДА відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків НС, що сталася у Броварському районі
Понеділок, 06 червня 2016, 14:19

Сьогодні у Київській обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у с. Літочки Броварського району. Засідання пройшло під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації – голови штабу Ігоря Любка. У засіданні взяли участь начальник Головного управління ДСНС України у Київській області – перший заступник голови штабу Василь Слободяник, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації – заступник голови штабу Ігор Аксенов, народний депутат України Ольга Богомолець, заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв та інші.

Ігор Аксенов поінформував про хід перевірки місць з масовим перебуванням людей. Станом на 21:00 02.06.2016 обстежено 551 місце з масовим перебуванням людей, розташованих на території Київської області. За інформацією Ігоря Аксенова, 42 з них не мають відповідної дозвільної документації.

«По цих об’єктах усі представники контролюючих організацій складають відповідні акти, але у зв’язку з відсутністю повноважень ми не можемо приймати відповідні заходи реагування», - зазначив він.

Василь Слободяник зазначив, що ГУ ДСНС України в Київській області проведено перевірки об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян і дітей в Київській області. Станом на 02 червня на Київщині знаходиться 133 об’єкти літнього відпочинку та оздоровлення. Перевірено 89 таких об’єктів, обстежено – 43. Майже в кожного об’єкта є порушення щодо протипожежної безпеки.

«В основному це наступні порушення: не обладнано установки протипожежної автоматики (а якщо і обладнано, то вони знаходяться в неробочому стані); у 42 закладах сигнал від цієї установки не виведений на пульти централізованого спостерігання. Відсутні джерела зовнішнього протипожежного водопостачання на 26 об’єктах, на 22-х – взагалі відсутні такі джерела водопостачання. Електромережа потребує заміни в 60 закладах. Не забезпечені засобами пожежогасіння 83 заклади. За наслідками перевірок до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу притягнуто 28 керівників та посадових осіб. Направлено 1 адміністративний позов до Адміністративного суду щодо застосування заходів реагування»,- зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Київській області.

Він повідомив, що підготовлено та направлено 73 інформації до органів влади щодо недоліків протипожежного захисту об’єктів. Проведено 132 інструктажі, у яких взяли участь 922 особи. Також інструктажі висвітлено у засобах масової інформації. Щодо розпорядження голови Київської ОДА про перевірку умов для проживання та соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам, які перебувають в спеціалізованих закладах Київської області, що надають соціальні послуги, ГУ ДСНС України у Київській області, спільно із представниками районних державних адміністрацій, працівниками Національної поліції та інших зацікавлених служб проведено огляди на 195 об’єктах.

«Кожного дня до 16:00 інформація буде поновлюватися, адже робота й досі активно проводиться», - повідомив перший заступник голови штабу.

Сергій Васильєв зазначив, що на сьогоднішній день із потерпілих у пожежі у Броварському районі у лікарні перебуває одна людина.

 
Максим Мельничук провів нараду з питань вдосконалення екстреної медичної допомоги в Київській області
П'ятниця, 03 червня 2016, 15:14

IMG 2660Сьогодні піл головуванням керівника Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулася нарада з питань вдосконалення надання екстреної медичної допомоги в Київській області. Участь у нараді взяли заступник голови Київської облдержадміністрації Ігор Любко, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, народний депутат України Ірина Сисоєнко, в.о. Міністра охорони здоров’я України Віктор Шафранський, голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова, директор департаменту охорони здоров’я Київської облдержадміністрації Олег Ременник, заступник директора департаменту охорони здоров'я - начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв, головні лікарі Броварської, Бориспільської, Васильківської, Обухівської, Макарівської, Білоцерківської районних лікарень, Білоцерківської міської лікарні № 2, перший заступник голови облради Володимир Майбоженко та інші.

Максим Мельничук зазначив, що Київщина є транспортною артерією між Європою та Сходом, тому враховуючи актуалізацію катастроф в регіоні, в тому числі й нещодавню трагедію в Броварському районі, потрібно максимально зосередити зусилля задля забезпечення якісною медичною допомогою усіх громадян. Саме тому надання екстреної медичної допомоги та основні проблеми в організації – перше питання, яке потребує нагального вирішення та належного функціонування на території Київської області.

У свою чергу Віктор Шафранський зауважив, що це питання є дуже важливими з точки зору функціонування медичної допомоги, зниження захворюваності та смертності. Він зазначив, що на сьогоднішній день за статистикою в нашій країні на догоспітальному етапі фіксується 110-120 смертей на 100 тисяч населення. В Європі статистика свідчить про 30-40 смертей на 100 тисяч населення.

Детальніше...
 
Керівник області відвідав фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016»
Четвер, 02 червня 2016, 08:20

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук разом із заступником Андрієм Янченком, головою Київської обласної ради Ганною Стариковою та начальником Служби у справах дітей та сім’ї КОДА Сергієм Андріяшем взяли участь у святковому гала-концерті учасників ХХІІ щорічного обласного фестивалю творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе – 2016», який відбувся у ДП «Клінічний санаторій «Жовтень», що у Конча- Заспі.

Участь у фестивалі взяло 200 дітей з фізичними вадами віком від 6 до 17 років з різних районів Київщини. Усі вони оздоровлювалися у санаторії близько двох тижнів. За цей час діти підготували унікальну виставку творчих робіт, на якій презентували власноруч зроблені вишивки, вироби з бісеру, художні малюнки, різнопланові декоративні вироби. Гості з Києва оглянули виставку і побажали дітям подальших творчих успіхів.

Максим Мельничук розповів, що цього року в таборах заплановано оздоровити понад 90 тисяч дітей, з них - більше 3 тисяч дітей з особливими потребами.

«Ми очікуємо, що на оздоровлення дітей буде виділено близько 20 мільйонів гривень. Відправляти дітей на відпочинок плануємо не тільки по території України, але і за кордон. На сьогоднішній день маємо відповідні домовленості із двома десятками іноземних країн, зокрема, із Німеччиною, Іспанією, Угорщиною та Італією. Усі діти, які потребують нашої допомоги – не залишаться без уваги», - зазначив голова Київської ОДА.

ДОВІДКОВО: на території Київської області проживає 7376 дітей з фізичними вадами, 192 з яких мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Із загальної кількості таких дітей 115 перебувають під опікою/піклуванням, 14 виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

 
Населення продовжує активно утеплюватися за підтримки Уряду
Середа, 01 червня 2016, 09:46

Про це заявив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, коментуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми з енергоефективності.

У травні цього року населення взяло 17 522 "теплих" кредитів на суму більше 290 млн гривень. Це майже той об’єм коштів, який залучався у жовтні-листопаді минулого року, у пік популярності програми.

"Така статистика дає підстави бути впевненими у тому, що програма діє і набирає обертів, населення довіряє Уряду і вже у травні активно скористалося державною підтримкою на утеплення", - повідомив Голова Агентства.

Так, за минулий тиждень, з 23 по 29 травня, населенням залучено 3586  кредитів на суму 60,7 млн гривень. З них 3429 кредитів на суму 57,4 млн грн. оформлено на енергоефективні матеріали та обладнання. Ще 150 кредитів сумою 2,7 млн грн. взято для заміни газових котлів.

За тиждень учасниками програми стали ще 7 ОСББ, які взяли кредитів на суму 576 тис. грн. для проведення загальнобудинкових енергоефективних заходів.

Активну участь у програмі беруть і малозабезпечені родини. Так, за тиждень видано 2981 кредит на суму 44,4 млн грн. для субсидіантів.

За весь період дії програми населенням та ОСББ отримано більше 110 тисяч кредитів на суму більше 1,8 млрд гривень.

Загалом, до програми долучилося більше 130 тисяч українських родин.

 
Максим Мельничук провів засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київщини до ХХХІ літньої Олімпіади
Середа, 01 червня 2016, 09:20

IMG 926730 травня під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки спортсменів Київської області до ХХХІ літніх Олімпійських ігор 2016 року, які пройдуть у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Крім членів організаційного комітету, в засіданні також взяли участь заступник голови Київської ОДА Андрій Янченко, начальник Управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації Володимир Стеценко та голова Київської обласної ради Ганна Старикова.

Максим Мельничук зазначив, що наші спортсмени візьмуть участь вже в 31-х Олімпійських і 15-х Параолімпійських іграх.

«Київщина може пишатися своїми спортсменами, більшість з яких вже не вперше візьме участь в Олімпіаді. Впевнений, що цього річ буде багато золотих медалістів, а Україна вкотре покаже світу, що у нас одні з найкращих спортсменів», - наголосив керівник облдержадміністрації.

На засідання було винесено три питання: підготовка спортсменів до Олімпіади, визначення кандидатів на отримання стипендій голови КОДА спортсменам-кандидатам від Київської області до участі в Олімпійських іграх, організація урочистих проводів спортсменів Київщини – учасників ХХХІ літніх Олімпійських ігор, XV Паралімпійських ігор 2016 року.

Щодо підготовки спортсменів Київської області до літньої Олімпіади 2016 року доповів Володимир Стеценко, який зазначив, що залишилося всього 68 днів до Олімпіади та 101 день до початку Паралімпійських ігор.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 Наступна > Кінець >>

Сторінка 158 з 180