Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяІнші новини
«Задля процвітання економіки нам потрібно проводити дієві західні реформи», - голова Київської ОДА
Вівторок, 22 вересня 2015, 07:50

Для розвитку української економіки та покращення соціальних стандартів у країні необхідно запроваджувати ефективні західні реформи, які дозволять переорієнтуватися на європейський ринок збуту та покращити рівень вітчизняного виробництва. На цьому наголосив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра під час робочої зустрічі із громадським активом Миронівського району.

Керівник регіону зазначив, що військова агресія Росії змусила Україну суттєво скоротити економічні зв’язки з нею. Якщо раніше товарообіг Київської області з РФ становив 30-40% від загального товарообігу краю, то на сьогодні цей показник скорочений у рази. У зв’язку з цим українська економіка змушена нині швидко переорієнтовуватися на європейський ринок, який має ряд беззаперечних переваг.

«Ринок ЄС цікавий нам тому, що там панують прозорі правила гри і прозорі відносини між владою та бізнесом. Цей ринок напрочудплатоспроможний. Там проживає 500 млн. людей, котрі отримують достойну заробітну платню і хочуть купувати виключно якісний товар. Тому нам потрібно докласти максимальних зусиль, щоб вийти на європейський рівень та посісти там позиції лідера», - зазначив Володимир Шандра.

На його переконання, у вітчизняній промисловості нині необхідно більше розвивати перероблювальну галузь. Це дозволить підняти власне виробництво, створити нові робочі місця (особливо у сільській місцевості) та залучити нові інвестиції. Утім, досягти позитивної економічної динаміки можливо тільки йдучи шляхом реформ. Якісні зміни принесла вже бюджетна децентралізація, яка дозволяє на місцях краще наповнювати бюджети.

«Ми бачимо яскравий приклад Польщі, у якої сьогодні рівень життя у 2,5 рази вищий, ніж у Росії. Її економічне процвітання стало можливим завдяки змінам усистемі господарювання, у системі адміністрування та відносинах влади до простих громадян і бізнесу. Дієві західні реформи потрібно запроваджувати і в нас, адже вони є передумовою економічного росту», - додав Володимир Шандра.

Керівник області також поінформував, що Київщина нині вже готова до зими. Проведені необхідні технічні та ремонтні роботи у бюджетних закладах та житловому секторі, а близько 120 тис. мешканцям регіону вже призначені субсидії. Також у різних районах продовжуються втілюватися проекти по переходу на альтернативні види палива.

 
Володимир Шандра обговорив із громадами сіл Потік та Зеленьки їх актуальні проблеми
Понеділок, 21 вересня 2015, 07:55

У четвер голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра провів зустрічі із громадським активом двох сіл Миронівського району - Потік та Зеленьки. Під час спілкування із місцевими мешканцями було обговорено найбільш наболілі питання населених пунктів, проблеми з роботою бюджетних закладів та інфраструктурою сіл, а також реформи, які нині тривають у країні.

Кожна з громад прийшла на зустріч із очільником регіону зі своїми питаннями. Мешканців села Зеленьки турбує відсутність аптеки у місті та необхідність робити ремонт у дитячому садку. Також скаржилися на стан дороги, яка веде на місцеве кладовище, та відпочинкової зони поблизу місцевої річки.

Однак найбільшу дискусію під час зустрічі у Зеленьках викликало питання децентралізації влади. Мешканці села Зеленьки цікавилися наслідками та можливими результатами адміністративної реформи.

«Децентралізація, у першу чергу, дає вам на місця ряд додаткових повноважень та можливостей, яких у вас досі не було. Це повноваження і владні, і фінансові. Після реформи заробленими громадою коштами розпоряджатимуться не «нагорі» у владі, а тут – безпосередньо на місцях. Ви самі своєю спільною громадою визначатимете на що вам першочергово витратити зібрані кошти – на ремонт садочка, реконструкцію дороги чи відкриття аптечного пункту, який вам тут потрібний. Це фактично повна фінансова свобода, яка дозволить вивести господарювання громади на зовсім інший якісний та значно вищий рівень», - пояснив Володимир Шандра.

Детальніше...
 
Володимир Шандра нагородив з нагоди професійного свята рятівників Миронівського району
Понеділок, 21 вересня 2015, 07:54

IMG 5436У рамках робочого візиту до Миронівського району голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра привітав із Днем рятівника та вручив нагороди працівникам мироніського районного відділу ДСНС. Участь в урочистому заході також взяли голова Миронівської райдержадміністрації Ігор Черноргод та керівник миронівського райвідділу ДСНС Олег Масло.

У привітальному слові Володимир Шандра підкреслив важливість професії рятівника та наголосив на тому, що працівники пожежних та аварійно-рятувальних служб у Київській області завжди достойно справляються зі своїми обов’язками та демонструють високий професіоналізм.

«Ви приходите на порятунок у складних обставинах для того, щоб врятувати життя та майно людей. Ваш фах вимагає від вас не тільки сміливості, рішучості та витривалості, але й відповідної кваліфікації та вміння оперативно приймати рішення в умовах надзвичайних ситуацій. Адже ви допомагаєте людям не тільки при пожежах, але в період паводків, засух, а також проводите розмінування, що залишилися ще з часів Другої світової війни», - зазначив голова Київської ОДА.

Керівник області вручив п’ятьом рятівникам почесні грамоти КОДА. Ще четверо отримали з його рук спеціальні звання. У свою чергу Ігор Черногод також нагородив п’ятьох працівників служби почесними грамотами Миронівської РДА.

На завершення заходу Володимир Шандра подякував рятівникам за їх сумлінну службу та віддану працю і побажав продовжувати роботу на такому ж достойному рівні.

«Цього року були складні погодні умови. У теплий сезон були загорання на торф’яниках, тричі горіла Чорнобильська пуща. Та найбільшим викликом стала техногенна катастрофа на нафтобазі в районі Василькова, яка була наймасштабнішою за роки незалежності України. Завдяки професіоналізму київських рятівників та допомозі і злагодженій роботі працівників служби, які прибули з інших районів, пожежу вдалося оперативно локалізувати, після чого зовсім ліквідувати її», - додав голова КОДА.

 
Дмитро Христюк: Розвиваючи спорт, ми робимо вклад у майбутнє здорової нації
Середа, 05 серпня 2015, 16:01

IMG 20150730 133322Підтримка спортсменів – серед важливих складових розвитку масового спорту та популяризації здорового способу життя. Неабиякої уваги даному напрямку приділяють на Київщині. Серед вдалих ініціатив – виплати стипендій для олімпійців від голови КОДА, а також акція «Кращий спортсмен місяця».

Так, вперше в історії спортсмени Київщини, які готуються до участі в XXXI літніх Олімпійських та XV літніх Паралімпійських іграх 2016 року у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія), протягом року отримуватимуть стипендію від голови Київської ОДА. Як відомо, 2016 рік називатиметься «олімпійським», починаючи з осені цього року спортсмени розпочнуть активну підготовку до найпрестижніших міжнародних змагань. Саме у зв’язку з обмеженою можливістю фінансування спортсменів, які ймовірно братимуть участь в Іграх, у Київській області було ініційовано впровадження програми підтримки олімпійців.

«Ми вирішили виправити несправедливість та підтримати людей, які своїми спортивними здобутками прославляють Київщину та Україну. Відтепер щомісяця, починаючи з вересня 2015 року по серпень 2016 року (включно), більше 20 майбутніх олімпійців будемо підтримувати матеріально. Вони отримуватимуть стипендію у розмірі до 3 000 гривень за рахунок коштів з обласного бюджету. Паралельно залучатимемо до співпраці меценатів та благодійників, які готові брати шефство над спортсменами. Вважаю, що це – важливий крок в напрямку дієвої підтримки спортсменів. Підтримка атлетів у найвідповідальніший для них період дасть можливість сконцентруватися на підготовці, відповідно, отримати високі результати», - коментує один з ініціаторів реалізації програми, заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Христюк.

Детальніше...
 
Дмитро Христюк: Турбота про учасників АТО та їх родини - на постійному контролі керівництва області
Понеділок, 27 липня 2015, 14:24

На Київщині триває реалізація програми «Турбота», що була ініційована та знаходиться на особистому контролі заступника голови Київської обласної державної адміністрації Дмитра Христюка.

Спільно з благодійним фондом «Розвитку та захисту Київщини» було проведено моніторинг соціального забезпечення учасників АТО та їх родин, стан допомоги на місцях. Окрім цього, важливим , пунктом є також донесення інформації про права учасників АТО та телефони «гарячих ліній», куди слід звертатися в разі потреби.

В рамках реалізації програми Дмитро Христюк відвідав ряд районів та міст, де зустрівся з учасниками АТО, керівництвом на місцях. В ході розмов, інколи гострих, говорили про наболіле: отримання статусу учасника бойових дій, виділення земельних ділянок, вирішення житлових проблем. Доречі, вирішення багатьох питань залежить від того, чи отримано статус учасника бойових дій чи ні. До моменту, поки статус не отримано, досить важко надати матеріальну допомогу, санаторно-курортне лікування чи вирішити інші проблемні питання. Під час таких робочих зустрічей неодноразово наголошувалося, що за стан допомоги на місцях особисту відповідальність несуть міські голови та голови районних державних адміністрацій. І це питання перебуває на постійному контролі обласного керівництва.

Нині, за офіційними даними, на Київщині проживає 558 поранених учасників АТО та 156 родин загиблих Героїв. Тисячі наших земляків захищають Батьківщину від ворога. Організація соціальної підтримки родин загиблих та поранених, мобілізованих та демобілізованих учасників антитерористичної операції в кожному місті та районі Київщини має бути на належному рівні. Відповідна робота з учасниками АТО повинна проводитись в рамках толерантності та швидкого реагування на їх потреби.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 155 156 157 158 Наступна > Кінець >>

Сторінка 157 з 158