Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
Головна
Новини
Новини Володарщини
Інші новини
ТУРИЗМ
Виступи. Інтерв’ю. Привітання
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України
Центр допомоги учасникам АТО
Склад
Розпорядження
Положення
Юридична допомога учасникам АТО та їх сім’ям
ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ВЛАДИ
Концепція реформування місцевого самоврядування
Обговорення
Інформація
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Економіка
Інвестиційно-привабливі об'єкти
Соціально-економічний розвиток
Закупівлі
Оголошення
Громадянське суспільство
Політичні партії
Програма співпраці
Громадські організації
Політично-консультативна рада
Громадське обговорення
ГРОМАДСЬКА РАДА
Склад ради
Положення та регламент
Документи
Новини
Центр надання адміністративних послуг
Графік роботи
Контакти
Новини
Нормативно-правова база
Перелік послуг
Регуляторна політика
Планування регуляторної діяльності
Оприлюднення проектів регуляторних актів
Відстеження результативності
Здійснення регуляторної діяльності
Державна служба
Е-декларування
Конкурс "Кращий державний службовець"
Оголошення
Відділ державної реєстрації інформує
Запобігання проявам корупції
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО КОРУПЦІЮ
Інформація
Житлово-комунальне господарство
Сектор містобудування та архітектури
Реєстр містобудівних умов та обмежень
Інформація
Фінансове управління
Сфера земельних відносин
Сільське господарство
Управління соціального захисту населення
Цивільний захист та безпека життєдіяльності
Відділ культури
Служба у справах дітей та сім'ї
Молодь і спорт
Освіта
Володарське відділення поліції
Прийом громадян
Інформація
Управління Пенсійного фонду
Керівництво
Графіки прийому
Новини
Інформує Казначейство
Податкова служба
Управління юстиції
РАЦС
Юридичні консультації
ДВС
Методичні рекомендації
Державна реєстрація НПА
Володарське бюро правової допомоги
Охорона здоров'я
Моє село - краплиночка на карті
Служба 101. Володарський РС ДСНС
ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ
Уповноважені органи з питань пробації
Інформація
Володарська районна філія Київського обласного центру зайнятості
Регіональний сервісний центр МВС
Взаємодія з правоохоронними органами
Протидія домашньому насильству

АвторизаціяІнші новини
Голова КОДА без попередження проінспектував роботу Броварської райдержадміністрації
П'ятниця, 19 лютого 2016, 00:00

Сьогодні голова Київської обласної держадміністрації Максим Мельничук здійснив не анонсований робочий візит до Броварського району, у ході якого перевірив діяльність керівництва райдержадміністрації, роботу місцевого ЦНАПу, використання бюджетних коштів, виділених на районну лікарню, і навчальний процес у спеціалізованій школі.

Максим Мельничук розпочав свій перший «візит без попередження» із відвідування Броварської райдержадміністрації, де обговорив найбільш наболілі і критичні питання району із головою РДА Володимиром Сіньком. У  робочому діалозі зупинилися на проблемах економічного, соціального та інфраструктурного розвитку району, обговорили питання проведення децентралізації влади, зокрема функціонування першої в області добровільно об’єднаної територіальної громади – Калитянської. Керівник району, у свою чергу, розповів про проблеми із неналежним використанням окремих земельних ділянок (без потрібної дозвільної документації і, відповідно, сплати податків до бюджету) і проведенням заходів для підвищення енергоефективності.

Також обговорили питання поновлення поголів’я свиней на калитянському свинокомплексі, де влітку минулого року було спалено 62 тисяч тварин через виявлення на його території вірусу африканської чуми свиней. Також керівника області цікавило питання утилізації відходів на цьому об’єкті. Окрім того, Максим Мельничук оголосив про ініціювання проведення екологічної інспекції на калитянському свинокомплексі з питань утилізації відходів і стану виконання заходів щодо боротьби і попередженню розповсюдження вірусу АЧС.

Детальніше...
 
Керівник Київщини здійснив візит на хлібозавод і спорткомплекс у Вишгородському районі
Четвер, 18 лютого 2016, 09:21

2000У рамках робочого візиту у Вишгородський район голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав підприємство «Перший столичний хлібний завод» у Нових Петрівцях і спортивний комплекс футбольного клубу «Діназ» у Лютежі. Керівник області оглянув виробничий процес та потужності на хлібному підприємстві, а також ознайомився з інфраструктурою та організацією футбольних занять аматорської команди на спортивній арені.

Щодо роботи «Першого столичного хлібного заводу», який є частиною холдингу «Хлібні інвестиції», то на сьогодні його виробнича потужність становить 130 тонн продукції на добу. Підприємство працює фактично на межі своїх виробничих можливостей, утім попит на його продукцію тільки зростає. Тому нині на сусідній території розпочато будівництво ще одного заводу, зі стартом роботи якого увесь хлібний комплекс випускатиме на добу вже 230-250 тонн виробів. Нові виробничі лінії сприятимуть поступовому розширенню асортименту і географії постачання продукції. Наразі завод розвозить вироби по області та до столиці.

Максим Мельничук відзначив, що дане підприємство є одним із найбільших платників податків у Вишгородському районі. Його функціонування важливе і з точки зору забезпечення місцевого населення стабільними робочими місцями. За 3,5 роки існування до роботи на заводі було залучено 660 працівників, половина з яких є мешканцями села Нові Петрівці.

Детальніше...
 
Максим Мельничук: «На Вишгородщині запрацюють нові проекти, які сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості району»
Четвер, 18 лютого 2016, 09:17

18У вівторок у Вишгороді відбулося засідання стратегічної сесії району, під час якої було розроблено Програму соціально-економічного та культурного розвитку Вишгородщини на 2016 рік. Уперше в історії району до обговорення програми його різнобічного розвитку було залучене широке коло представників державних органів, депутатського корпусу і громадськості. Учасники зібрання обговорили ключові вектори розвитку головних галузей району, розробили конкретні пропозиції для їх втілення і скомпонували ці напрацювання в окрему Програму, яка і стане теоретичною основою майбутніх практичних кроків у розбудові району.

Участь у засіданні стратегічної сесії взяли голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук, голова Вишгородської РДА Олександр Горган, керівники відповідних структурних підрозділів Вишгородської РДА і територіальних органів державної влади, представники органів місцевого самоврядування району. В цілому до процесу обговорення було залучено понад 200 осіб. Були серед учасників і директори шкіл, провідні галузеві експерти, лідери громадських організацій та громадські активісти.

12Під час активного обговорення проблемних питань району експертні групи були розділені за пріоритетними тематиками – інвестиції; підтримка учасників АТО; енергозабезпечення та енергозбереження; охорона здоров’я; житлово-комунальне господарство; соціальний захист населення; агропромисловий комплекс; туризм і рекреація; земельні ресурси; транспорт та регулярні пасажирські перевезення; дорожнє господарство; охорона навколишнього природного середовища. У результаті роботи в групах, учасники виробили низку пропозицій та правок до тексту проекту Програми з використанням сучасних методик програмного управління.

Варто зазначити, що такий формат обговорення проекту Програми використовується вперше на території Київської області. Унікальність даної стратегічної сесії полягає у тому, що розроблення програмних документів відбулося із застосуванням таких прогресивних стандартів програмного управління як: PMBоK, PRINCE2, P2M, PROMAT,V-Modell.

Звертаючись до присутніх, Максим Мельничук зазначив, що завдання номер один для обласної влади - зробити Київщину науковою, інноваційною та інвестиційною областю, яка буде взірцем для інших регіонів, на чому наголошував Президент України Петро Порошенко. При цьому особлива увага буде приділена залученню інвестиційних ресурсів, розбудові інфраструктури, запровадженню новітніх технологій, розвитку сільського господарства. Голова КОДА зауважив, що спільно розроблена Програма соціально-економічного та культурного розвитку Київщини стане ефективним інструментом та орієнтиром у вирішенні ключових проблем Вишгородського району.

Детальніше...
 
У Київській ОДА заслухали голів шести райдержадміністрацій
Четвер, 18 лютого 2016, 09:13

IMG 7288 1У середу, в приміщені облдержадміністрації відбулося заслуховування голів райдержадміністрацій, які звітували про діяльність РДА щодо виконання основних галузевих повноважень за період їх перебування на посаді.

Комісія під керівництвом голови Київської облдержадміністрації Максима Мельничука та у складі заступників, радників голови, а також очільників структурних підрозділів ОДА, під час колегіального засідання заслухала голів шести районів. Зокрема, сьогодні звітували голови Броварської, Бориспільської, Баришівської, Переяслав-Хмельницької, Згурівської та Яготинської райдержадміністрацій.

Нагадаємо, раніше голова Київської ОДА Максим Мельничук повідомив, що впродовж двох тижнів кожен керівник районної адміністрації повинен на обласному рівні представити район та прозвітувати перед комісією про стан виконання завдань.

Питання, які обговорювалися під час заслуховування стосувалися галузі соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, транспорту і зв'язку, використання природних ресурсів і охорони довкілля. Окрім того, серед найбільш актуальних піднімалися також проблеми на тематику освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення та соціального захисту населення. Окремо на порядку денному стояло питання про діяльність Центрів з надання адміністративних послуг та забезпечення їх належної роботи (ЦНАПів).

«Для мене як керівника обласної адміністрації, важливо, щоб на районному рівні був відчутний результат виконання роботи. Проведення внутрішнього інспектування допоможе зрозуміти проблеми, перспективи та можливості усіх районів столичного регіону, а також бачення керівників на місцевому рівні у вирішенні нагальних питань забезпечення нормальної життєдіяльності району. За результатами заслуховування комісією буде прийняте колективне рішення щодо компетентності та професійного підходу до роботи голів райдержадміністрацій», - повідомив Максим Мельничук.

 
МАКСИМ МЕЛЬНИЧУК ПРОВІВ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
Середа, 17 лютого 2016, 16:12

4 1У приміщенні Київської облдержадміністрації відбувся прийом громадян. Усі бажаючі мешканці Київщини мали можливість особисто поспілкуватися з очільником столичної області на тему хвилюючих питань як індивідуального, так і колективного характеру.

Впродовж трьох годин безперервного спілкування з жителями області було розглянуто близько 20 звернень, з яких три колективних скарги від громад Рокитнянського, Васильківського та Києво-Святошинського районів. Решта звернень мала характер індивідуальних та стосувалася тематики землекористування, соціально-побутової сфери та соціального захисту, а також кадрові питання.

Зокрема, серед наболілих для громадян питань, з якими вони зверталися за допомогою та сприянням були наступні: виділення земельних ділянок для учасників АТО та їх сімей, присвоєння звання Героя України для учасника АТО (посмертно), оформлення посвідчень учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, покращення житлових умов, кадрові питання тощо.

7Спілкуючись з громадянами голова Київської ОДА наголосив, що по кожному зверненню будуть прийняті відповідні рішення та у межах компетенції облдержадміністрації вживатимуться усі заходи щодо надання допомоги та підтримки у вирішенні питань мешканців області.

«Хочу запевнити, що усі питання будуть розглянуті згідно норм чинного законодавства із залученням відповідних фахівців. Різноплановість питань, з якими звертаються мешканці нашої області, надзвичайно велика. Але всі громадяни, які звертаються до представників влади мають бути почуті, і не лишатися наодинці зі своєю проблемою», - зауважив Максим Мельничук.

У ході проведення прийому громадян, голова Київської облдержадміністрації дав доручення керівникам структурних підрозділів ОДА, чиї питання за профілем роботи стосувалися звернень жителів, розібратися у ситуації по кожному питанні окремо. Відповідні доручення також були дані головам райдержадміністрацій.

Очільник Київщини відзначив, що усі звернення від мешканців перебувають у нього на особистому контролі.

«Прийоми громадян повинні проходити постійно, тому що спілкування з людьми допомагає визначити велику кількість проблем, які здаються на перший погляд непомітними, або про них взагалі можуть нічого не знати. Усі матеріали та документи звернень, я вивчаю та особисто контролюю стан їх виконання. Водночас, хочу наголосити, що жодне звернення громадян не залишиться без відповіді», - заявив Максим Мельничук.

 
<< Початок < Попередня 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Наступна > Кінець >>

Сторінка 148 з 158